2020-02-27   12:57:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 15
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Regionalt Børnestævne 2019    Udskriftsdato  27 oktober 2019   
  Stævne by  Frederikssund    Udskriftstidspunkt  08:37   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion og Frederikssund Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  26 oktober 2019         
 
 
 
Løb 15, 50m Butterfly Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
11  Signe Grynnerup  2009  0946AE  SLANGERUP    25m  51.64 
48  Sofie Lind-Christensen  2009  0966AB  ALLERØD    25m  50.36 
132  Emma Mcpherran  2009  0986AB  GLADSAXE    25m  50.44 
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
89  Therese Dommer  2009  0932AD  HØRSHOLM    25m  47.52 
65  Sara Ljusheva  2009  0976AE  LYNGBY    25m  47.28 
237  Mia Halskov  2009  0916AC  SØLLERØD    25m  47.33 
70  Freya Ploug Mattson  2009  0938AG  LYNGBY    25m  48.59 
               

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
138  Liva Ladefoged Jepsen  2008  0828AA  GLADSAXE    25m  44.59 
20  Sofie Leidecker  2008  0896AA  BIRKERØD    25m  42.76 
13  Sofie Lykke  2008  0814AH  SLANGERUP    25m  42.56 
21  Caroline Liechti  2008  0882AA  BIRKERØD    25m  42.64 
221  Helena Gagnér  2008  0884AJ  TRITON B    25m  43.06 
104  Nikoline Joy Gringer  2009  0984AC  HERLEV    25m  47.14 

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
75  Laura Emilie Hoegh  2008  0896AK  LYNGBY    25m  41.37 
19  Ellen Klitvang  2008  0824AI  BIRKERØD    25m  40.44 
113  Asta Krumm Knuhtsen  2008  0844AJ  HELSINGØR    25m  40.17 
211  Julie Truelsen  2008  0854AE  FR.SUND    25m  40.25 
195  Laura Raahauge  2008  0826AA  GENTOFTE    25m  41.04 
14  Louise Olsen  2008  0816AF  SLANGERUP    25m  42.13 

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
38  Laura Bach Mindested  2008  0876AA  ALLERØD    25m  39.98 
133  Freya Valentin  2008  0888AG  GLADSAXE    25m  39.32 
23  Alberte Stub  2008  0874AI  BIRKERØD    25m  37.39 
24  Karla Rekling  2008  0862AA  BIRKERØD    25m  38.22 
15  Silje Rasmussen  2008  0894AF  SLANGERUP    25m  39.70 
115  Amelia Eriksen  2008  0892AD  HELSINGØR    25m  40.16 

 
Heat 6 (7) (Årg. 2009-2009) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
61  Ellen-Mai Teilmann  2009  0964AE  LYNGBY    25m  44.29 
234  Emma Nørskov  2009  0956AC  SØLLERØD    25m  42.86 
102  Eleonora Marsner  2009  0994AC  HERLEV    25m  40.76 
49  Eva de Maeyer  2009  0918AB  ROSKILDE    25m  42.25 
62  Emma Mollerup  2009  0974AE  LYNGBY    25m  43.71 
220  Sarah Rindum  2009  0922AG  TRITON B    25m  46.69 

 
Heat 7 (7) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
69  Wilma Berg  2008  0868AD  LYNGBY    25m  37.14 
212  Ellen Lunn  2008  0884AE  FR.SUND    25m  36.89 
25  Ida Marie Frederiksen  2008  0828AD  BIRKERØD    25m  32.50 
137  Laura Klug Christensen  2008  0836AN  GLADSAXE    25m  35.43 
202  Tess van der Laan  2008  0818AA  GENTOFTE    25m  37.07 
41  Isabella Flach  2008  0842AG  ALLERØD    25m  37.29 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 oktober 2019 
Licens til Frederikssund Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark