2020-01-28   12:32:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 22
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Regionalt Børnestævne 2019    Udskriftsdato  27 oktober 2019   
  Stævne by  Frederikssund    Udskriftstidspunkt  08:37   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion og Frederikssund Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  26 oktober 2019         
 
 
 
Løb 22, 200m Medley Herrer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
188  Alexander Dorph Jensen  2007  0765AJ  GENTOFTE    25m  3:24.99 
97  Storm Bargmann  2007  0767AD  HERLEV    25m  3:02.56 
236  Mathias Garset Petersen  2007  0713AH  SØLLERØD    25m  3:03.31 
189  August Bülow Sandersen  2007  0761AG  GENTOFTE    25m  3:25.17 
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
197  August Due  2007  0701AG  GENTOFTE    25m  3:02.08 
50  Christoffer Bo Andersen  2007  0797AC  ROSKILDE    25m  3:00.47 
144  Lukas Peacock  2007  0751AG  GLADSAXE    25m  2:56.52 
218  Oscar David Morthorst  2007  0753AF  TRITON B    25m  2:59.31 
238  Thor Andersen  2007  0735AE  SØLLERØD    25m  3:02.05 
37  Lucas Korger  2007  0763AF  ALLERØD    25m  3:02.36 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
168  Frederik Mindegaard  2007  0711AG  GENTOFTE    25m  2:54.15 
129  Nikolai Stender-Petersen  2007  0723AB  GLADSAXE    25m  2:51.74 
58  Benjamin Bonde  2007  0739AF  LYNGBY    25m  2:51.42 
156  William Bendixen  2007  0719AK  GLADSAXE    25m  2:51.65 
196  Lucas Misander  2007  0719AF  GENTOFTE    25m  2:53.88 
51  Frederik Isaksen  2007  0759AA  ROSKILDE    25m  2:55.74 

 
Heat 4 (4) (Årg. 2007-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
36  Lucas Linderoth  2007  0777AB  ALLERØD    25m  2:48.68 
239  Sebastian R. Bjerg  2007  0767AC  SØLLERØD    25m  2:45.77 
157  Victor Juhl Hansen  2007  0719AE  GLADSAXE    25m  2:34.74 
64  Sander F. Høyrup Johnsen  2007  0761AC  LYNGBY    25m  2:40.45 
72  Mathias Hemmingsen  2007  0731AG  LYNGBY    25m  2:46.03 
17  Harald Rasmus Svendsen  2007  0781AG  SLANGERUP    25m  2:48.74 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 oktober 2019 
Licens til Frederikssund Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark