2020-01-28   12:43:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

15_S
Løb 15, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
25  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  32.50   
137  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  35.43   
140  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  36.62   
212  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  36.89   
202  Laan Tess van der  2008  GENTOFTE  0818AA  25 m  37.07   
69  Berg Wilma  2008  LYNGBY  0868AD  25 m  37.14   
41  Flach Isabella  2008  ALLERØD  0842AG  25 m  37.29   
23  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  37.39   
24  Rekling Karla  2008  BIRKERØD  0862AA  25 m  38.22   
10  133  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  39.32   
11  15  Rasmussen Silje  2008  SLANGERUP  0894AF  25 m  39.70   
12  38  Mindested Laura Bach  2008  ALLERØD  0876AA  25 m  39.98   
13  115  Eriksen Amelia  2008  HELSINGØR  0892AD  25 m  40.16   
14  113  Knuhtsen Asta Krumm  2008  HELSINGØR  0844AJ  25 m  40.17   
15  211  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  40.25   
16  19  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  40.44   
17  102  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  40.76   
18  195  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  41.04   
19  75  Hoegh Laura Emilie  2008  LYNGBY  0896AK  25 m  41.37   
20  45  Geneser Alma Lanng  2008  ALLERØD  0862AE  25 m  41.69   
21  14  Olsen Louise  2008  SLANGERUP  0816AF  25 m  42.13   
22  49  Maeyer Eva De  2009  ROSKILDE  0918AB  25 m  42.25   
23  13  Lykke Sofie  2008  SLANGERUP  0814AH  25 m  42.56   
24  21  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  42.64   
25  20  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  42.76   
26  234  Nørskov Emma  2009  SØLLERØD  0956AC  25 m  42.86   
27  221  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  43.06   
28  62  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  43.71   
29  61  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  44.29   
30  138  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  44.59   
31  220  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  46.69   
32  104  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  47.14   
33  65  Ljusheva Sara  2009  LYNGBY  0976AE  25 m  47.28   
34  237  Halskov Mia  2009  SØLLERØD  0916AC  25 m  47.33   
35  89  Dommer Therese  2009  HØRSHOLM  0932AD  25 m  47.52   
36  70  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  25 m  48.59   
37  48  Lind-Christensen Sofie  2009  ALLERØD  0966AB  25 m  50.36   
38  132  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  50.44   
39  11  Grynnerup Signe  2009  SLANGERUP  0946AE  25 m  51.64   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 oktober 2019 
Licens til Frederikssund Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark