2020-03-29   06:02:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

17_S
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
78  Madsen Wilma Adelhardt  2008  LYNGBY  0886AB  25 m  1:26.72   
43  Moesgaard Marie  2008  ALLERØD  0836AD  25 m  1:26.98   
20  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  1:31.56   
42  Stenberg Simone  2008  ALLERØD  0844AB  25 m  1:32.58   
60  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  1:34.09   
130  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  1:34.22   
193  Lenskjold Josefine Agnete  2008  GENTOFTE  0824AM  25 m  1:34.30   
41  Flach Isabella  2008  ALLERØD  0842AG  25 m  1:34.35   
39  Framke Anne-Maj  2008  ALLERØD  0832AB  25 m  1:35.51   
10  75  Hoegh Laura Emilie  2008  LYNGBY  0896AK  25 m  1:37.44   
11  118  Weber Katrine Beenfeldt  2008  HELSINGØR  0844AD  25 m  1:37.53   
12  21  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  1:40.06   
13  59  Larsen Caroline Toftelund  2008  LYNGBY  0866AK  25 m  1:40.86   
14  154  Kærgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  1:40.90   
15  153  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  1:41.79   
16  198  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  1:42.07   
17  212  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:42.12   
18  136  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  1:42.46   
19  40  Englert Anja  2008  ALLERØD  0866AE  25 m  1:42.72   
20  62  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  1:43.55   
21  131  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  1:43.87   
22  68  Zøllner Sophia  2008  LYNGBY  0874AA  25 m  1:43.98   
23  67  Ross Sofie  2008  LYNGBY  0802AE  25 m  1:44.32   
24  73  Højberg Alvilda  2008  LYNGBY  0832AG  25 m  1:44.45   
25  86  Figurski Kamilla  2008  HØRSHOLM  0876AI  25 m  1:44.73   
26  14  Olsen Louise  2008  SLANGERUP  0816AF  25 m  1:44.81   
27  217  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:45.60   
28  49  Maeyer Eva De  2009  ROSKILDE  0918AB  25 m  1:45.68   
29  237  Halskov Mia  2009  SØLLERØD  0916AC  25 m  1:46.82   
30  247  Kandborg Klara  2008  VÆRLØSE  0828AO  25 m  1:47.18   
31  104  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  1:51.03   
32  Larsen Dyveke  2009  SLANGERUP  0956AE  25 m  1:56.09   
33  Abildgaard Caja Basler  2009  JYLLINGE  0974AD  25 m  1:58.61   
34  231  Pedersen Anna Bjerre  2009  SØLLERØD  0936AG  25 m  1:58.83   
35  184  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  1:58.84   
36  84  Unold Freja  2009  HØRSHOLM  0988AF  25 m  2:03.93   
37  134  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  2:04.96   
38  135  Hansen Kamille Løkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  2:06.15   
39  227  Heegaard Kristine  2009  SØLLERØD  0912AH  25 m  2:06.36   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 oktober 2019 
Licens til Frederikssund Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark