2020-02-23   15:54:47
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

19_S
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
25  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  34.76   
24  Rekling Karla  2008  BIRKERØD  0862AA  25 m  38.24   
43  Moesgaard Marie  2008  ALLERØD  0836AD  25 m  38.43   
113  Knuhtsen Asta Krumm  2008  HELSINGØR  0844AJ  25 m  38.61   
69  Berg Wilma  2008  LYNGBY  0868AD  25 m  38.69   
115  Eriksen Amelia  2008  HELSINGØR  0892AD  25 m  38.72   
76  Mathiesen Ida  2008  LYNGBY  0876AK  25 m  39.19   
212  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  40.17   
109  Redestam Filippa  2008  HELSINGØR  0814AM  25 m  40.48   
10  23  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  40.55   
11  61  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  40.58   
12  245  Sjøberg Rosa Marie  2008  VÆRLØSE  0838AN  25 m  40.90   
13  100  Bogdanovic Ana  2008  HERLEV  0852AG  25 m  41.03   
14  90  Pedersen Victoria  2008  HØRSHOLM  0822AJ  25 m  41.25   
15  136  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  41.28   
16  154  Kærgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  41.29   
17  73  Højberg Alvilda  2008  LYNGBY  0832AG  25 m  41.56   
18  15  Rasmussen Silje  2008  SLANGERUP  0894AF  25 m  41.58   
19  78  Madsen Wilma Adelhardt  2008  LYNGBY  0886AB  25 m  41.71   
20  231  Pedersen Anna Bjerre  2009  SØLLERØD  0936AG  25 m  42.27   
21  153  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  42.35   
22  193  Lenskjold Josefine Agnete  2008  GENTOFTE  0824AM  25 m  42.46   
23  133  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  42.51   
24  86  Figurski Kamilla  2008  HØRSHOLM  0876AI  25 m  42.63   
25  14  Olsen Louise  2008  SLANGERUP  0816AF  25 m  42.75   
26  234  Nørskov Emma  2009  SØLLERØD  0956AC  25 m  42.76   
27  102  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  42.80   
28  68  Zøllner Sophia  2008  LYNGBY  0874AA  25 m  42.84   
29  19  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  42.92   
30  124  Ethelberg Thilde  2009  HELSINGØR  0956AF  25 m  43.13   
31  Højer Johanne  2008  JYLLINGE  0868AK  25 m  43.26   
32  232  Drengsgaard Anna Heiberg  2008  SØLLERØD  0832AK  25 m  43.31   
33  Thejlman Lina  2008  SLANGERUP  0868AC  25 m  43.35   
34  184  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  43.36   
35  211  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  43.62   
36  118  Weber Katrine Beenfeldt  2008  HELSINGØR  0844AD  25 m  43.78   
37  192  Nedergaard Johanna F. H.  2008  GENTOFTE  0816AI  25 m  43.81   
38  60  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  43.93   
39  221  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  43.95   
40  229  Munk-Hansen Pauline  2008  SØLLERØD  0892AF  25 m  43.97   
41  190  Fæste Emilie Franck  2008  GENTOFTE  0858AO  25 m  44.14   
42  38  Mindested Laura Bach  2008  ALLERØD  0876AA  25 m  44.18   
43  Juhler Liv Frost  2008  JYLLINGE  0874AJ  25 m  44.23   
44  65  Ljusheva Sara  2009  LYNGBY  0976AE  25 m  44.38   
45  186  Sørensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  45.39   
46  11  Grynnerup Signe  2009  SLANGERUP  0946AE  25 m  45.68   
47  Abildgaard Caja Basler  2009  JYLLINGE  0974AD  25 m  45.74   
48  220  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  46.07   
49  132  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  46.23   
50  70  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  25 m  46.38   
51  172  Vedel Elise  2009  GENTOFTE  0944AD  25 m  47.39   
52  89  Dommer Therese  2009  HØRSHOLM  0932AD  25 m  47.41   
53  85  Kohl Ida Fiala  2008  HØRSHOLM  0808AI  25 m  47.64   
54  181  Avnsø Marie Louise  2009  GENTOFTE  0942AD  25 m  47.98   
55  48  Lind-Christensen Sofie  2009  ALLERØD  0966AB  25 m  48.09   
56  173  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  48.21   
57  227  Heegaard Kristine  2009  SØLLERØD  0912AH  25 m  48.24   
58  34  Dugbæk Liva  2009  BIRKERØD  0978AG  25 m  48.73   
59  Larsen Dyveke  2009  SLANGERUP  0956AE  25 m  49.54   
60  33  Peters Liv  2009  BIRKERØD  0966AF  25 m  50.95   
61  178  Riisgaard Emma Lind  2009  GENTOFTE  0934AD  25 m  51.33   
62  92  Schmiegelow Emma Majo  2009  HØRSHOLM  0902AE  25 m  51.34   
63  222  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  51.40   
64  35  Clemmensen Sofie  2009  BIRKERØD  0928AJ  25 m  51.53   
65  180  Voigt Malou  2009  GENTOFTE  0988AJ  25 m  52.24   
66  84  Unold Freja  2009  HØRSHOLM  0988AF  25 m  52.52   
67  31  Staal Anna  2009  BIRKERØD  0972AH  25 m  52.79   
68  121  Jacobsen Karoline Toft  2009  HELSINGØR  0946AF  25 m  52.91   
69  12  Capito Melissa Walther  2009  SLANGERUP  0936AE  25 m  53.17   
70  99  Svendsen Silke  2009  HERLEV  0958AB  25 m  56.50   
71  47  Steinmann Selma  2009  ALLERØD  0982AE  25 m  1:01.88   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 oktober 2019 
Licens til Frederikssund Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark