2020-02-28   07:02:03
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

2_S
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
196  Misander Lucas  2007  GENTOFTE  0719AF  25 m  28.72   
155  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  29.42   
144  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  29.77   
Jensen Frederik Kepp  2007  JYLLINGE  0781AA  25 m  29.90   
143  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m  30.48   
64  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  30.62   
129  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  30.66   
116  Gefke Anders Rye  2008  HELSINGØR  0855AB  25 m  30.70   
111  Hvilsom Asger  2007  HELSINGØR  0799AA  25 m  31.06   
10  145  Åhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  31.19   
11  156  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  25 m  31.27   
12  17  Svendsen Harald Rasmus  2007  SLANGERUP  0781AG  25 m  31.37   
13  52  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  31.37   
14  120  Munk Marcus  2007  HELSINGØR  0757AB  25 m  31.49   
15  238  Andersen Thor  2007  SØLLERØD  0735AE  25 m  31.60   
16  215  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  31.99   
17  50  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m  32.06   
18  236  Petersen Mathias Garset  2007  SØLLERØD  0713AH  25 m  32.24   
19  37  Korger Lucas  2007  ALLERØD  0763AF  25 m  32.29   
20  141  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  32.34   
21  183  Hyldig Valdemar Hoffmann  2008  GENTOFTE  0885AH  25 m  32.47   
22  170  Vindeløv William Diness  2007  GENTOFTE  0799AG  25 m  32.50   
23  216  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  32.56   
24  27  Jacobsen Frederik F.  2007  BIRKERØD  0715AI  25 m  32.71   
25  98  Rønne Victor  2007  HERLEV  0789AD  25 m  32.87   
26  114  Hertz Andreas Frommelt  2008  HELSINGØR  0835AB  25 m  32.94   
27  209  Nyland Rasmus  2007  FR.SUND  0789AJ  25 m  33.11   
28  168  Mindegaard Frederik  2007  GENTOFTE  0711AG  25 m  33.12   
29  58  Bonde Benjamin  2007  LYNGBY  0739AF  25 m  33.21   
30  110  Reinicke Otto Damsgaard  2007  HELSINGØR  0793AH  25 m  33.27   
31  218  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  33.62   
32  147  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  33.68   
33  82  Kofoed Emil Arnum  2008  HØRSHOLM  0867AH  25 m  33.72   
34  150  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  33.82   
35  189  Sandersen August Bülow  2007  GENTOFTE  0761AG  25 m  34.26   
36  149  Pedersen Nikolaj Skak  2008  GLADSAXE  0827AC  25 m  34.36   
37  235  Aaby Mads Bruhn  2008  SØLLERØD  0855AA  25 m  34.42   
38  26  Vallentin Jonathan  2008  BIRKERØD  0821AC  25 m  34.50   
39  Larsen Alexander Merl  2008  JYLLINGE  0853AA  25 m  34.71   
40  10  Midtgaard Gustav  2008  SLANGERUP  0843AD  25 m  34.72   
41  146  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  34.81   
42  182  Schrøder Johan  2008  GENTOFTE  0815AC  25 m  35.09   
43  142  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  25 m  35.21   
44  167  Møllenbach Aksel  2008  GENTOFTE  0833AF  25 m  35.67   
45  119  Masi Luca de  2008  HELSINGØR  0877AD  25 m  35.83   
46  44  Andersen Jeppe Borring  2008  ALLERØD  0887AC  25 m  36.63   
47  123  Wiberg Otto Rud  2008  HELSINGØR  0865AB  25 m  36.65   
48  63  Riis Mathias  2008  LYNGBY  0869AB  25 m  36.90   
49  213  Grølsted Emil Schønberg  2007  FR.SUND  0781AJ  25 m  37.02   
50  105  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m  37.37   
51  125  Andersen Tobias Sune  2008  HELSINGØR  0817AD  25 m  37.60   
52  83  Türck Emil Slente  2008  HØRSHOLM  0897AH  25 m  37.65   
53  46  Høgh Frey Egholm  2008  ALLERØD  0863AG  25 m  37.79   
54  174  Takla Vincent W.  2008  GENTOFTE  0863AF  25 m  37.94   
55  175  Hørlykke Gustav  2008  GENTOFTE  0819AE  25 m  37.98   
56  177  Qi Fang  2008  GENTOFTE  0879AB  25 m  38.16   
57  185  Ha Rafael  2008  GENTOFTE  0815AJ  25 m  38.29   
58  103  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  38.37   
59  171  Christensen Anders  2008  GENTOFTE  0891AF  25 m  38.57   
60  30  Højfeldt Lukas  2008  BIRKERØD  0805AD  25 m  38.58   
61  91  Vissing William Brigsted  2008  HØRSHOLM  0809AH  25 m  38.70   
62  66  Madsen Sebastian Niemann  2008  LYNGBY  0845AG  25 m  38.85   
63  54  Echardt William  2008  ROSKILDE  0845AB  25 m  39.02   
64  176  Buskov Svend  2008  GENTOFTE  0883AI  25 m  39.04   
65  32  Muchitsch Anton Emil  2008  BIRKERØD  0831AF  25 m  39.90   
66  187  Wadstrøm Valther B.  2008  GENTOFTE  0811AG  25 m  40.29   
67  Nielsen Jens  2008  JYLLINGE  0877AF  25 m  40.42   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 oktober 2019 
Licens til Frederikssund Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark