2020-02-21   17:30:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

5_S
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
43  Moesgaard Marie  2008  ALLERØD  0836AD  25 m  38.31   
78  Madsen Wilma Adelhardt  2008  LYNGBY  0886AB  25 m  40.55   
20  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  41.49   
42  Stenberg Simone  2008  ALLERØD  0844AB  25 m  42.54   
130  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  42.70   
154  Kærgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  43.04   
19  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  43.23   
193  Lenskjold Josefine Agnete  2008  GENTOFTE  0824AM  25 m  43.58   
212  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  43.90   
10  69  Berg Wilma  2008  LYNGBY  0868AD  25 m  44.13   
11  21  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  44.28   
12  118  Weber Katrine Beenfeldt  2008  HELSINGØR  0844AD  25 m  44.67   
13  60  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  45.04   
14  198  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  45.42   
15  221  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  45.71   
16  49  Maeyer Eva De  2009  ROSKILDE  0918AB  25 m  46.02   
17  75  Hoegh Laura Emilie  2008  LYNGBY  0896AK  25 m  46.09   
18  38  Mindested Laura Bach  2008  ALLERØD  0876AA  25 m  46.82   
19  39  Framke Anne-Maj  2008  ALLERØD  0832AB  25 m  47.02   
20  71  Mikkelsen Kamille Drejer  2009  LYNGBY  0944AE  25 m  47.13   
21  62  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  47.34   
22  86  Figurski Kamilla  2008  HØRSHOLM  0876AI  25 m  47.40   
23  192  Nedergaard Johanna F. H.  2008  GENTOFTE  0816AI  25 m  47.59   
24  131  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  47.77   
25  40  Englert Anja  2008  ALLERØD  0866AE  25 m  47.86   
26  184  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  47.88   
27  245  Sjøberg Rosa Marie  2008  VÆRLØSE  0838AN  25 m  48.45   
28  217  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  48.53   
29  190  Fæste Emilie Franck  2008  GENTOFTE  0858AO  25 m  48.86   
30  247  Kandborg Klara  2008  VÆRLØSE  0828AO  25 m  48.87   
31  85  Kohl Ida Fiala  2008  HØRSHOLM  0808AI  25 m  49.32   
32  109  Redestam Filippa  2008  HELSINGØR  0814AM  25 m  49.51   
33  133  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  49.60   
34  68  Zøllner Sophia  2008  LYNGBY  0874AA  25 m  49.65   
35  13  Lykke Sofie  2008  SLANGERUP  0814AH  25 m  49.80   
36  138  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  50.04   
37  67  Ross Sofie  2008  LYNGBY  0802AE  25 m  50.14   
38  237  Halskov Mia  2009  SØLLERØD  0916AC  25 m  51.95   
39  Larsen Dyveke  2009  SLANGERUP  0956AE  25 m  52.13   
40  104  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  53.41   
41  172  Vedel Elise  2009  GENTOFTE  0944AD  25 m  53.54   
42  Abildgaard Caja Basler  2009  JYLLINGE  0974AD  25 m  55.08   
43  89  Dommer Therese  2009  HØRSHOLM  0932AD  25 m  56.00   
44  135  Hansen Kamille Løkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  56.48   
45  220  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  57.44   
46  99  Svendsen Silke  2009  HERLEV  0958AB  25 m  58.29   
47  33  Peters Liv  2009  BIRKERØD  0966AF  25 m  58.47   
48  18  Gentin Karoline Melholt  2009  SLANGERUP  0956AH  25 m  58.67   
49  84  Unold Freja  2009  HØRSHOLM  0988AF  25 m  58.85   
50  88  Franco-Koed Rosa May  2009  HØRSHOLM  0998AI  25 m  58.89   
51  139  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  25 m  58.89   
52  134  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  58.90   
53  12  Capito Melissa Walther  2009  SLANGERUP  0936AE  25 m  58.92   
54  65  Ljusheva Sara  2009  LYNGBY  0976AE  25 m  59.12   
55  31  Staal Anna  2009  BIRKERØD  0972AH  25 m  59.23   
56  208  Iversen Olivia Maibøll  2009  FR.SUND  0938AI  25 m  59.87   
57  222  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  1:00.43   
58  56  Hauch Karoline  2009  ROSKILDE  0936AJ  25 m  1:01.05   
59  47  Steinmann Selma  2009  ALLERØD  0982AE  25 m  1:09.84   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 oktober 2019 
Licens til Frederikssund Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark