2020-02-27   09:36:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

7_S
Løb 7, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
25  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  1:16.58   
202  Laan Tess van der  2008  GENTOFTE  0818AA  25 m  1:22.92   
137  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  1:23.23   
69  Berg Wilma  2008  LYNGBY  0868AD  25 m  1:23.30   
76  Mathiesen Ida  2008  LYNGBY  0876AK  25 m  1:23.60   
23  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  1:24.22   
59  Larsen Caroline Toftelund  2008  LYNGBY  0866AK  25 m  1:25.54   
24  Rekling Karla  2008  BIRKERØD  0862AA  25 m  1:25.68   
78  Madsen Wilma Adelhardt  2008  LYNGBY  0886AB  25 m  1:25.81   
10  140  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  1:26.69   
11  42  Stenberg Simone  2008  ALLERØD  0844AB  25 m  1:26.70   
12  115  Eriksen Amelia  2008  HELSINGØR  0892AD  25 m  1:27.18   
13  41  Flach Isabella  2008  ALLERØD  0842AG  25 m  1:27.54   
14  211  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  1:27.93   
15  136  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  1:28.24   
16  237  Halskov Mia  2009  SØLLERØD  0916AC  25 m  1:28.28   
17  45  Geneser Alma Lanng  2008  ALLERØD  0862AE  25 m  1:28.48   
18  40  Englert Anja  2008  ALLERØD  0866AE  25 m  1:28.81   
19  86  Figurski Kamilla  2008  HØRSHOLM  0876AI  25 m  1:28.93   
20  130  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  1:29.39   
21  20  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  1:29.42   
22  13  Lykke Sofie  2008  SLANGERUP  0814AH  25 m  1:30.26   
23  113  Knuhtsen Asta Krumm  2008  HELSINGØR  0844AJ  25 m  1:30.45   
24  60  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  1:30.51   
25  73  Højberg Alvilda  2008  LYNGBY  0832AG  25 m  1:30.76   
26  133  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  1:30.91   
27  75  Hoegh Laura Emilie  2008  LYNGBY  0896AK  25 m  1:31.04   
28  68  Zøllner Sophia  2008  LYNGBY  0874AA  25 m  1:31.45   
29  198  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  1:31.62   
30  38  Mindested Laura Bach  2008  ALLERØD  0876AA  25 m  1:31.68   
31  61  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  1:31.92   
32  Højer Johanne  2008  JYLLINGE  0868AK  25 m  1:31.94   
33  62  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  1:32.44   
34  19  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  1:32.46   
35  153  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  1:32.56   
36  Thejlman Lina  2008  SLANGERUP  0868AC  25 m  1:32.70   
37  49  Maeyer Eva De  2009  ROSKILDE  0918AB  25 m  1:33.36   
38  21  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  1:33.69   
39  234  Nørskov Emma  2009  SØLLERØD  0956AC  25 m  1:33.83   
40  118  Weber Katrine Beenfeldt  2008  HELSINGØR  0844AD  25 m  1:34.08   
41  232  Drengsgaard Anna Heiberg  2008  SØLLERØD  0832AK  25 m  1:34.67   
42  138  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  1:34.68   
43  193  Lenskjold Josefine Agnete  2008  GENTOFTE  0824AM  25 m  1:35.03   
44  184  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  1:35.27   
45  229  Munk-Hansen Pauline  2008  SØLLERØD  0892AF  25 m  1:35.35   
46  90  Pedersen Victoria  2008  HØRSHOLM  0822AJ  25 m  1:35.45   
47  Juhler Liv Frost  2008  JYLLINGE  0874AJ  25 m  1:35.95   
48  102  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  1:36.06   
49  131  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  1:36.10   
50  67  Ross Sofie  2008  LYNGBY  0802AE  25 m  1:36.66   
51  104  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  1:36.86   
52  231  Pedersen Anna Bjerre  2009  SØLLERØD  0936AG  25 m  1:38.53   
53  89  Dommer Therese  2009  HØRSHOLM  0932AD  25 m  1:41.33   
54  65  Ljusheva Sara  2009  LYNGBY  0976AE  25 m  1:43.25   
55  220  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  1:43.91   
56  186  Sørensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  1:43.99   
57  135  Hansen Kamille Løkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  1:44.93   
58  132  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  1:46.74   
59  173  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  1:47.58   
60  224  Grovn Katrine Johanne  2008  TRITON B  0812AP  25 m  1:48.78   
61  178  Riisgaard Emma Lind  2009  GENTOFTE  0934AD  25 m  1:49.12   
62  31  Staal Anna  2009  BIRKERØD  0972AH  25 m  1:49.43   
63  71  Mikkelsen Kamille Drejer  2009  LYNGBY  0944AE  25 m  1:49.44   
64  139  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  25 m  1:49.44   
65  181  Avnsø Marie Louise  2009  GENTOFTE  0942AD  25 m  1:49.92   
66  11  Grynnerup Signe  2009  SLANGERUP  0946AE  25 m  1:50.71   
67  48  Lind-Christensen Sofie  2009  ALLERØD  0966AB  25 m  1:51.13   
68  124  Ethelberg Thilde  2009  HELSINGØR  0956AF  25 m  1:52.13   
69  84  Unold Freja  2009  HØRSHOLM  0988AF  25 m  1:52.31   
70  180  Voigt Malou  2009  GENTOFTE  0988AJ  25 m  1:52.31   
71  70  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  25 m  1:53.03   
72  121  Jacobsen Karoline Toft  2009  HELSINGØR  0946AF  25 m  1:53.61   
73  33  Peters Liv  2009  BIRKERØD  0966AF  25 m  1:53.71   
74  208  Iversen Olivia Maibøll  2009  FR.SUND  0938AI  25 m  1:56.02   
75  134  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  2:10.71   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 oktober 2019 
Licens til Frederikssund Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark