Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 13, 100m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERD | 0836AD | 25 m | 1:07.34 | |
2 | 24 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERD | 0862AA | 25 m | 1:12.89 | |
3 | 137 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:13.39 | |
4 | 42 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERD | 0844AB | 25 m | 1:14.26 | |
5 | 76 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:14.65 | |
6 | 90 | Pedersen Victoria | 2008 | HRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:14.73 | |
7 | 23 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERD | 0874AI | 25 m | 1:14.82 | |
8 | 59 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:14.95 | |
9 | 15 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:15.71 | |
10 | 130 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:16.60 | |
11 | 40 | Englert Anja | 2008 | ALLERD | 0866AE | 25 m | 1:17.23 | |
12 | 73 | Hjberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:18.57 | |
13 | 1 | Hjer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 1:18.60 | |
14 | 68 | Zllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:19.51 | |
15 | 198 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:20.37 | |
16 | 229 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SLLERD | 0892AF | 25 m | 1:20.70 | |
17 | 234 | Nrskov Emma | 2009 | SLLERD | 0956AC | 25 m | 1:20.90 | |
18 | 217 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:20.95 | |
19 | 86 | Figurski Kamilla | 2008 | HRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:21.12 | |
20 | 211 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:21.20 | |
21 | 102 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:21.83 | |
22 | 237 | Halskov Mia | 2009 | SLLERD | 0916AC | 25 m | 1:23.22 | |
23 | 231 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SLLERD | 0936AG | 25 m | 1:25.32 | |
24 | 104 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:26.04 | |
25 | 132 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:26.05 | |
26 | 192 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:26.40 | |
27 | 49 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:26.82 | |
28 | 220 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:29.32 | |
29 | 173 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:29.89 | |
30 | 62 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:30.10 | |
31 | 3 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 1:30.32 | |
32 | 60 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:31.01 | |
33 | 135 | Hansen Kamille Lkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:31.38 | |
34 | 70 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:31.44 | |
35 | 172 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 1:31.48 | |
36 | 31 | Staal Anna | 2009 | BIRKERD | 0972AH | 25 m | 1:32.19 | |
37 | 184 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:32.33 | |
38 | 61 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:32.37 | |
39 | 89 | Dommer Therese | 2009 | HRSHOLM | 0932AD | 25 m | 1:33.55 | |
40 | 139 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 1:33.63 | |
41 | 65 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:35.34 | |
42 | 35 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERD | 0928AJ | 25 m | 1:35.89 | |
43 | 11 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 1:37.03 | |
44 | 88 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HRSHOLM | 0998AI | 25 m | 1:37.03 | |
45 | 84 | Unold Freja | 2009 | HRSHOLM | 0988AF | 25 m | 1:37.28 | |
46 | 18 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | SLANGERUP | 0956AH | 25 m | 1:40.00 | |
47 | 92 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HRSHOLM | 0902AE | 25 m | 1:47.56 | |
48 | 180 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 2:02.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |