Program för UGP1 2019-2020, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 12/10 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Ungdoms GP 1 2019-2020 Falun
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnets Simhall |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
UGP 1 2019-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
3 |
|
Johan Widén |
2004 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Eduards Drozdovs |
2007 |
BORLÄNGE |
3:30.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
5 |
|
Tú Bardage |
2006 |
UPSALA S |
3:35.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
UPSALA S |
3:25.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
3 |
|
Isac Mörtstrand |
2007 |
VÄSTERÅS |
3:20.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
4 |
|
Gustav Löfqvist |
2005 |
VÄSTERÅS |
3:17.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
5 |
|
Markus Brenning |
2005 |
UPSALA S |
3:19.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
6 |
|
Ludvig Höglund |
2007 |
UPSALA S |
3:25.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
7 |
|
Albin Glaas |
2006 |
HARNÄS SKU |
3:25.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
1 |
|
Oliver Munn |
2007 |
UPSALA S |
3:15.50 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
|
Felix Do |
2004 |
UPSALA S |
3:03.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
3 |
|
Quintin Bröms |
2003 |
SS MORA |
2:58.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
4 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
UPSALA S |
2:57.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
5 |
|
Filip Hallin |
2006 |
UPSALA S |
2:57.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
6 |
|
Måns Rydergren |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:59.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
7 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
HUDIKSVALL |
3:03.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
1 |
|
Ravi Parekh |
2005 |
UPSALA S |
2:55.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Arvid Lind |
2005 |
BOLLNÄS SS |
2:51.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
3 |
|
Tom Dijkhuizen |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:40.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Martin Schön |
2003 |
BOLLNÄS SS |
2:21.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
5 |
|
Gustaf Walldén |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:36.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
GÄVLE SS |
2:49.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
7 |
|
Samuel Sjökvist |
2005 |
GÄVLE SS |
2:52.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 09:03:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
|
|
|
|