Program for Sigma Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 30.33 | |
2 | 70 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 30.50 | |
3 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 31.39 | |
4 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 31.43 | |
5 | 204 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 31.75 | |
6 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 32.02 | |
7 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 32.33 | |
8 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 32.67 | |
9 | 219 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 32.75 | |
10 | 228 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 33.04 | |
11 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 33.20 | |
12 | 229 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 33.39 | |
13 | 177 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 33.52 | |
14 | 178 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 33.52 | |
15 | 28 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 SLANGE | 0796AE | 25 m | 33.87 | |
16 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 33.91 | |
17 | 199 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 33.92 | |
18 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 33.92 | |
19 | 69 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 34.07 | |
20 | 185 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 34.19 | |
21 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 34.24 | |
22 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 34.32 | |
23 | 218 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 34.42 | |
24 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 34.61 | |
25 | 184 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 34.74 | |
26 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 34.93 | |
27 | 187 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 35.19 | |
28 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 35.21 | |
29 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 35.59 | |
30 | 31 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 SLANGE | 0764AM | 25 m | 35.64 | |
31 | 206 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 35.93 | |
32 | 67 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 36.44 | |
33 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 36.97 | |
34 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 37.01 | |
35 | 40 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 37.12 | |
36 | 6 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 37.28 | |
37 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 38.03 | |
38 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 38.09 | |
39 | 165 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 38.35 | |
40 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 38.96 | |
41 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 40.23 | |
42 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 40.42 | |
43 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 40.62 | |
44 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 41.85 | |
45 | 135 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 42.22 | |
46 | 94 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 43.99 | |
47 | 132 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 1:02.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 27.14 | |
2 | 34 | Svarrer Julius | 2005 | A6 SLANGE | 0507AH | 50 m | 27.36 | |
3 | 213 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 29.05 | |
4 | 81 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 29.21 | |
5 | 209 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 29.98 | |
6 | 182 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 30.63 | |
7 | 134 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 30.64 | |
8 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 30.90 | |
9 | 65 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 30.95 | |
10 | 75 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 31.10 | |
11 | 258 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 31.52 | |
12 | 214 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 32.33 | |
13 | 217 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 32.35 | |
14 | 265 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 33.15 | |
15 | 93 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 33.39 | |
16 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 33.56 | |
17 | 197 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 33.59 | |
18 | 180 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 33.66 | |
19 | 261 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 34.05 | |
20 | 210 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 35.58 | |
21 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 36.21 | |
22 | 37 | Nimb Christian Alexander | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 36.85 | |
23 | 77 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 37.09 | |
24 | 18 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6JYLLINGE | 0613AH | 25 m | 38.65 | |
25 | 131 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 41.81 | |
26 | 256 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 47.75 | |
27 | 167 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Paaske Andrea | 2001 | A6JYLLINGE | 0186AF | 50 m | 28.36 | |
2 | 84 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 29.14 | |
3 | 98 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 29.72 | |
4 | 20 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 29.94 | |
5 | 240 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 30.06 | |
6 | 95 | Stenholt Ella Korre | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 30.07 | |
7 | 162 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 30.19 | |
8 | 64 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 30.23 | |
9 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 30.24 | |
10 | 233 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 30.28 | |
11 | 110 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 30.44 | |
12 | 89 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 30.58 | |
13 | 96 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 30.71 | |
14 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 30.82 | |
15 | 11 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6JYLLINGE | 0358AB | 50 m | 30.85 | |
16 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 30.88 | |
17 | 157 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 30.92 | |
18 | 97 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 31.03 | |
19 | 172 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 31.14 | |
20 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 31.18 | |
21 | 61 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 31.21 | |
22 | 111 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 31.26 | |
23 | 121 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 31.29 | |
24 | 16 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 31.31 | |
25 | 170 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 31.32 | |
26 | 107 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 31.36 | |
27 | 226 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 31.59 | |
28 | 12 | Brage Silja | 2005 | A6JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 31.62 | |
29 | 35 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 SLANGE | 0414AM | 50 m | 31.63 | |
30 | 247 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 31.68 | |
31 | 237 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 32.01 | |
32 | 145 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 32.12 | |
33 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 32.20 | |
34 | 87 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 32.44 | |
35 | 92 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 32.63 | |
36 | 103 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 32.71 | |
37 | 59 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 33.02 | |
38 | 108 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 33.34 | |
39 | 10 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6JYLLINGE | 0564AL | 50 m | 33.51 | |
40 | 50 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 33.54 | |
41 | 253 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 33.68 | |
42 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 33.76 | |
43 | 49 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 33.81 | |
44 | 62 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 34.13 | |
45 | 175 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 34.59 | |
46 | 24 | Gydesen Liva | 2005 | A6 LAKSEN | 0568AZ | 25 m | 34.72 | |
47 | 33 | Møller Freja | 2004 | A6 SLANGE | 0442AF | 50 m | 34.81 | |
48 | 234 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 35.20 | |
49 | 80 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 35.28 | |
50 | 252 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 35.49 | |
51 | 4 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 35.68 | |
52 | 51 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 35.87 | |
53 | 63 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 36.08 | |
54 | 259 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 36.93 | |
55 | 137 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 41.46 | |
56 | 260 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 49.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 25.60 | |
2 | 9 | Bojesen Frederik | 2002 | A6JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 26.09 | |
3 | 128 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 27.56 | |
4 | 244 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 27.61 | |
5 | 152 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 27.64 | |
6 | 293 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 28.10 | |
7 | 174 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 28.20 | |
8 | 153 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 28.31 | |
9 | 55 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 28.62 | |
10 | 26 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 LAKSEN | 0337AG | 50 m | 28.79 | |
11 | 109 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 28.95 | |
12 | 8 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 29.01 | |
13 | 91 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 29.12 | |
14 | 235 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 29.18 | |
15 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 29.26 | |
16 | 227 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 29.31 | |
17 | 242 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 29.31 | |
18 | 23 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 29.35 | |
19 | 13 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 29.36 | |
20 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 29.45 | |
21 | 171 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 29.62 | |
22 | 116 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 29.84 | |
23 | 101 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 30.03 | |
24 | 17 | Toftehøj Victor | 2003 | A6JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 30.19 | |
25 | 46 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 30.24 | |
26 | 56 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 30.36 | |
27 | 25 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 LAKSEN | 0475AD | 25 m | 30.65 | |
28 | 105 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 30.97 | |
29 | 79 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 31.10 | |
30 | 54 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 32.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 31.56 | |
2 | 70 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 31.76 | |
3 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 33.21 | |
4 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 34.10 | |
5 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 34.13 | |
6 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 34.43 | |
7 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 34.69 | |
8 | 230 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 35.28 | |
9 | 186 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 35.32 | |
10 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 35.48 | |
11 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 35.54 | |
12 | 251 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 35.66 | |
13 | 216 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 35.84 | |
14 | 130 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 36.11 | |
15 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 36.16 | |
16 | 30 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 SLANGE | 0682AF | 25 m | 36.27 | |
17 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 37.17 | |
18 | 188 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 37.20 | |
19 | 73 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 37.48 | |
20 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 37.57 | |
21 | 3 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 37.78 | |
22 | 205 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 37.79 | |
23 | 41 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 38.44 | |
24 | 72 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 38.49 | |
25 | 39 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 39.08 | |
26 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 39.39 | |
27 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 40.38 | |
28 | 176 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 41.00 | |
29 | 266 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 43.27 | |
30 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 44.28 | |
31 | 166 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 50 m | 49.47 | |
32 | 132 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 50.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 30.18 | |
2 | 212 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 31.10 | |
3 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 31.12 | |
4 | 104 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 31.65 | |
5 | 213 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 32.17 | |
6 | 65 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 32.33 | |
7 | 81 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 32.41 | |
8 | 136 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 33.25 | |
9 | 203 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 33.34 | |
10 | 211 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 33.70 | |
11 | 208 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 33.82 | |
12 | 76 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 50 m | 34.46 | |
13 | 210 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 35.11 | |
14 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 35.50 | |
15 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 35.69 | |
16 | 93 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 36.25 | |
17 | 37 | Nimb Christian Alexander | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 50 m | 38.36 | |
18 | 265 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 50 m | 38.44 | |
19 | 261 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 40.26 | |
20 | 138 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 25 m | 41.74 | |
21 | 181 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 41.75 | |
22 | 256 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 50 m | 42.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 27.76 | |
2 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 30.51 | |
3 | 53 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 30.52 | |
4 | 162 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 31.20 | |
5 | 246 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 31.20 | |
6 | 19 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 31.47 | |
7 | 110 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 31.61 | |
8 | 103 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 31.91 | |
9 | 111 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 32.21 | |
10 | 241 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 32.95 | |
11 | 262 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 33.46 | |
12 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 33.97 | |
13 | 86 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 34.28 | |
14 | 62 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 34.75 | |
15 | 253 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 34.76 | |
16 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 35.63 | |
17 | 36 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 SLANGE | 0546AV | 25 m | 35.77 | |
18 | 252 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 36.45 | |
19 | 139 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 36.81 | |
20 | 225 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 37.07 | |
21 | 49 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 37.55 | |
22 | 137 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 40.97 | |
23 | 260 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 50.65 | |
24 | 142 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 27.94 | |
2 | 153 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 29.24 | |
3 | 244 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 29.46 | |
4 | 101 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 30.06 | |
5 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 30.38 | |
6 | 147 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 30.49 | |
7 | 14 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6JYLLINGE | 0243AB | 25 m | 31.24 | |
8 | 15 | Tranum Noah | 2004 | A6JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 31.94 | |
9 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 32.15 | |
10 | 238 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 32.99 | |
11 | 90 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 33.10 | |
12 | 56 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 34.54 | |
13 | 46 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 34.65 | |
14 | 85 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 35.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 9, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 5:24.30 | |
2 | 71 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 50 m | 5:41.28 | |
3 | 69 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 5:41.53 | |
4 | 228 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 5:51.66 | |
5 | 45 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 5:55.56 | |
6 | 230 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 6:46.37 | |
7 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | RES | |
8 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | RES | |
9 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | RES | |
10 | 267 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | RES | |
11 | 268 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 10, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 5:01.32 | |
2 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 5:20.84 | |
3 | 76 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 5:24.56 | |
4 | 82 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 5:24.58 | |
5 | 258 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 5:32.38 | |
6 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 5:38.25 | |
7 | 254 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 5:43.08 | |
8 | 213 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 5:46.29 | |
9 | 112 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 6:47.65 | |
10 | 104 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 4:57.92 | |
2 | 100 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 5:00.62 | |
3 | 157 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:03.04 | |
4 | 154 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 5:04.42 | |
5 | 21 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6JYLLINGE | 9996AG | 25 m | 5:13.12 | |
6 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 5:14.13 | |
7 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 5:17.31 | |
8 | 92 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 5:22.04 | |
9 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:25.64 | |
10 | 245 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 5:28.58 | |
11 | 86 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 5:33.95 | |
12 | 88 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 5:40.59 | |
13 | 255 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 5:44.71 | RES |
14 | 4 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 5:59.20 | RES |
15 | 262 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 6:29.55 | RES |
16 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | RES | |
17 | 253 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 4:46.98 | |
2 | 58 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 4:49.84 | |
3 | 57 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 4:52.97 | |
4 | 155 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 5:03.66 | |
5 | 85 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 5:20.04 | |
6 | 52 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 5:23.38 | |
7 | 79 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 5:37.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 33.52 | |
2 | 71 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 33.91 | |
3 | 114 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 36.05 | |
4 | 219 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 36.54 | |
5 | 177 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 36.63 | |
6 | 130 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 37.12 | |
7 | 201 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 37.43 | |
8 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 37.54 | |
9 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 38.03 | |
10 | 6 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 38.07 | |
11 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 38.31 | |
12 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 38.34 | |
13 | 45 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 50 m | 38.40 | |
14 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 38.41 | |
15 | 186 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 38.43 | |
16 | 178 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 39.17 | |
17 | 251 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 40.22 | |
18 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 40.35 | |
19 | 135 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 40.76 | |
20 | 168 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 40.92 | |
21 | 185 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 41.08 | |
22 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 41.38 | |
23 | 207 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 41.39 | |
24 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 41.71 | |
25 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 43.02 | |
26 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 43.59 | |
27 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 50 m | 44.20 | |
28 | 165 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 44.33 | |
29 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 44.67 | |
30 | 187 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 45.83 | |
31 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 46.31 | |
32 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 46.42 | |
33 | 166 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 51.40 | |
34 | 30 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 SLANGE | 0682AF | 25 m | 52.22 | |
35 | 132 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 58.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 31.58 | |
2 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 32.82 | |
3 | 43 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 33.20 | |
4 | 208 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 33.43 | |
5 | 47 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 33.78 | |
6 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 35.42 | |
7 | 42 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 35.66 | |
8 | 112 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 36.75 | |
9 | 200 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 37.69 | |
10 | 82 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 37.80 | |
11 | 134 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 38.08 | |
12 | 203 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 38.09 | |
13 | 179 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 38.55 | |
14 | 77 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 39.50 | |
15 | 167 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 40.66 | |
16 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 41.00 | |
17 | 197 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 49.00 | |
18 | 131 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 50.41 | |
19 | 138 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 25 m | 50.96 | |
20 | 18 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6JYLLINGE | 0613AH | 25 m | 52.57 | |
21 | 256 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 52.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 33.44 | |
2 | 100 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 33.53 | |
3 | 16 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 33.92 | |
4 | 98 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 34.76 | |
5 | 241 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 35.49 | |
6 | 233 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 35.54 | |
7 | 175 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 36.00 | |
8 | 97 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 36.07 | |
9 | 63 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 36.09 | |
10 | 108 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 36.20 | |
11 | 33 | Møller Freja | 2004 | A6 SLANGE | 0442AF | 50 m | 37.04 | |
12 | 12 | Brage Silja | 2005 | A6JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 37.25 | |
13 | 231 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 38.01 | |
14 | 80 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 38.36 | |
15 | 246 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 40.17 | |
16 | 225 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 40.80 | |
17 | 107 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 41.15 | |
18 | 262 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 41.54 | |
19 | 255 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 43.43 | |
20 | 259 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 43.58 | |
21 | 61 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 44.20 | |
22 | 253 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 44.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 29.93 | |
2 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 30.37 | |
3 | 56 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 31.97 | |
4 | 152 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 33.43 | |
5 | 173 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 33.43 | |
6 | 105 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 33.52 | |
7 | 147 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 33.53 | |
8 | 238 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 33.92 | |
9 | 242 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 34.91 | |
10 | 17 | Toftehøj Victor | 2003 | A6JYLLINGE | 0309AG | 50 m | 35.20 | |
11 | 109 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 35.57 | |
12 | 227 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 35.57 | |
13 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 36.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 17, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 28.07 | |
2 | 74 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 28.26 | |
3 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 50 m | 28.57 | |
4 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 29.30 | |
5 | 229 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 29.65 | |
6 | 39 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 29.78 | |
7 | 66 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 29.87 | |
8 | 204 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 29.87 | |
9 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 29.96 | |
10 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 30.47 | |
11 | 184 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 30.70 | |
12 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 50 m | 30.90 | |
13 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 30.95 | |
14 | 30 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 SLANGE | 0682AF | 25 m | 31.33 | |
15 | 3 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 31.59 | |
16 | 207 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 31.79 | |
17 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 31.89 | |
18 | 40 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 32.01 | |
19 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 32.03 | |
20 | 67 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 32.05 | |
21 | 206 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 32.20 | |
22 | 216 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 32.28 | |
23 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 32.37 | |
24 | 31 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 SLANGE | 0764AM | 25 m | 32.40 | |
25 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 32.64 | |
26 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 32.79 | |
27 | 188 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 32.91 | |
28 | 201 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 32.91 | |
29 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 33.01 | |
30 | 218 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 33.10 | |
31 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 34.19 | |
32 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 34.33 | |
33 | 176 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 34.70 | |
34 | 198 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 34.73 | |
35 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 34.75 | |
36 | 73 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 34.94 | |
37 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 35.29 | |
38 | 41 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 37.03 | |
39 | 94 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 50 m | 37.66 | |
40 | 268 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 50 m | 38.74 | |
41 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 42.04 | |
42 | 267 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 43.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 18, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 26.29 | |
2 | 182 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 27.06 | |
3 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 27.83 | |
4 | 212 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 27.97 | |
5 | 134 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 28.32 | |
6 | 208 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 28.35 | |
7 | 104 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 28.62 | |
8 | 136 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 29.00 | |
9 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 29.04 | |
10 | 179 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 29.46 | |
11 | 112 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 29.86 | |
12 | 217 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 29.93 | |
13 | 265 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 50 m | 30.15 | |
14 | 254 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 30.31 | |
15 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 30.40 | |
16 | 210 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 30.51 | |
17 | 180 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 31.13 | |
18 | 75 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 31.28 | |
19 | 214 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 31.32 | |
20 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 32.10 | |
21 | 93 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 32.28 | |
22 | 18 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6JYLLINGE | 0613AH | 25 m | 32.34 | |
23 | 131 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 32.51 | |
24 | 167 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 32.85 | |
25 | 261 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 33.74 | |
26 | 181 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 34.01 | |
27 | 138 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 25 m | 34.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 19, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Paaske Andrea | 2001 | A6JYLLINGE | 0186AF | 50 m | 26.90 | |
2 | 19 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 26.90 | |
3 | 99 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 27.14 | |
4 | 84 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 27.26 | |
5 | 64 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 27.61 | |
6 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 28.01 | |
7 | 95 | Stenholt Ella Korre | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 28.03 | |
8 | 35 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 SLANGE | 0414AM | 25 m | 28.05 | |
9 | 96 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 28.21 | |
10 | 107 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 28.23 | |
11 | 170 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 28.26 | |
12 | 53 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 28.37 | |
13 | 100 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 28.39 | |
14 | 162 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 28.43 | |
15 | 98 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 28.48 | |
16 | 110 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 28.49 | |
17 | 157 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 28.76 | |
18 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 28.77 | |
19 | 226 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 28.94 | |
20 | 291 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 28.94 | |
21 | 92 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 29.11 | |
22 | 172 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 29.13 | |
23 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 29.17 | |
24 | 247 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 29.21 | |
25 | 10 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 29.26 | |
26 | 240 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 29.29 | |
27 | 36 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 SLANGE | 0546AV | 25 m | 29.66 | |
28 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 29.68 | |
29 | 111 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 29.84 | |
30 | 103 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 30.01 | |
31 | 237 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 30.22 | |
32 | 139 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 30.34 | |
33 | 50 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 30.38 | |
34 | 145 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 30.48 | |
35 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 30.67 | |
36 | 49 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 30.75 | |
37 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 31.44 | |
38 | 63 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 31.70 | |
39 | 108 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 31.94 | |
40 | 4 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 32.04 | |
41 | 142 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | 32.14 | |
42 | 24 | Gydesen Liva | 2005 | A6 LAKSEN | 0568AZ | 25 m | 32.18 | |
43 | 259 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 32.22 | |
44 | 252 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 32.89 | |
45 | 137 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 35.20 | |
46 | 260 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 40.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 23.73 | |
2 | 120 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 23.92 | |
3 | 155 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 23.96 | |
4 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 24.91 | |
5 | 153 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 25.21 | |
6 | 293 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 25.24 | |
7 | 150 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 25.63 | |
8 | 244 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 25.90 | |
9 | 128 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 26.01 | |
10 | 13 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 26.15 | |
11 | 15 | Tranum Noah | 2004 | A6JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 26.23 | |
12 | 58 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 26.47 | |
13 | 171 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 26.88 | |
14 | 101 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 27.07 | |
15 | 23 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 27.59 | |
16 | 109 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 27.65 | |
17 | 173 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 27.90 | |
18 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 27.93 | |
19 | 116 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 27.98 | |
20 | 174 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 27.98 | |
21 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 28.14 | |
22 | 8 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 28.44 | |
23 | 105 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 28.62 | |
24 | 85 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 28.88 | |
25 | 56 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 29.02 | |
26 | 78 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 29.35 | |
27 | 243 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 34.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 21, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 4:37.92 | |
2 | 74 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 4:50.14 | |
3 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 4:51.17 | |
4 | 199 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 4:57.35 | |
5 | 72 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 5:04.53 | |
6 | 28 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 SLANGE | 0796AE | 25 m | 5:12.68 | |
7 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 5:15.33 | RES |
8 | 67 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 5:17.14 | RES |
9 | 40 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 5:18.32 | RES |
10 | 39 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 5:18.53 | RES |
11 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 5:32.37 | RES |
12 | 205 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 5:35.94 | RES |
13 | 3 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 5:57.80 | RES |
14 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | RES | |
15 | 168 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | RES | |
16 | 266 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 22, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Svarrer Julius | 2005 | A6 SLANGE | 0507AH | 25 m | 4:14.91 | |
2 | 211 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 4:30.09 | |
3 | 65 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 4:43.45 | |
4 | 42 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 4:45.63 | |
5 | 43 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 4:47.42 | |
6 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 5:04.71 | |
7 | 37 | Nimb Christian Alexander | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 5:06.40 | RES |
8 | 200 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 5:24.75 | RES |
9 | 203 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 6:13.17 | RES |
10 | 18 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6JYLLINGE | 0613AH | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 4:27.57 | |
2 | 11 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 4:28.19 | |
3 | 2 | Paaske Andrea | 2001 | A6JYLLINGE | 0186AF | 50 m | 4:31.16 | |
4 | 121 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 4:31.57 | |
5 | 291 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 4:33.39 | |
6 | 163 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 4:34.70 | |
7 | 12 | Brage Silja | 2005 | A6JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 4:40.18 | |
8 | 89 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 4:41.45 | |
9 | 169 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 50 m | 4:43.44 | |
10 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 4:46.13 | |
11 | 87 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 4:47.80 | |
12 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 4:47.86 | |
13 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 4:49.30 | RES |
14 | 59 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 5:05.90 | RES |
15 | 234 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 5:14.29 | RES |
16 | 51 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 5:27.10 | RES |
17 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 5:30.05 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 24, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Bojesen Frederik | 2002 | A6JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 3:57.13 | |
2 | 147 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 4:02.71 | |
3 | 55 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 4:19.42 | |
4 | 91 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 4:20.41 | |
5 | 26 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 LAKSEN | 0337AG | 25 m | 4:20.54 | |
6 | 116 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 4:22.18 | |
7 | 14 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6JYLLINGE | 0243AB | 50 m | 4:32.15 | |
8 | 25 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 LAKSEN | 0475AD | 25 m | 4:39.83 | |
9 | 54 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 4:40.76 | |
10 | 15 | Tranum Noah | 2004 | A6JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 4:42.35 | |
11 | 224 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 4:44.04 | |
12 | 235 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 4:49.30 | |
13 | 79 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 4:50.82 | RES |
14 | 78 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 4:55.89 | RES |
15 | 242 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 5:03.94 | RES |
16 | 90 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 5:06.81 | RES |
17 | 243 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 5:31.55 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6JYLLINGE | 0072AB | 50 m | 2:14.76 | |
2 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:20.79 | |
3 | 11 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 2:24.65 | |
4 | 64 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:29.02 | |
5 | 100 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:29.93 | |
6 | 121 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:30.31 | |
7 | 95 | Stenholt Ella Korre | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:31.42 | |
8 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:31.81 | |
9 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:32.83 | |
10 | 87 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:32.91 | |
11 | 12 | Brage Silja | 2005 | A6JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:34.08 | |
12 | 96 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:35.47 | |
13 | 16 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 2:40.46 | |
14 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:42.64 | |
15 | 35 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 SLANGE | 0414AM | 25 m | 2:42.83 | |
16 | 107 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 2:43.33 | |
17 | 108 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:44.06 | |
18 | 69 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 2:45.45 | |
19 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:45.95 | |
20 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 2:46.18 | |
21 | 10 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 2:46.73 | |
22 | 33 | Møller Freja | 2004 | A6 SLANGE | 0442AF | 25 m | 2:47.29 | |
23 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:47.62 | |
24 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 2:48.77 | |
25 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:51.17 | |
26 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:52.85 | |
27 | 103 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:55.19 | |
28 | 199 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:55.35 | |
29 | 239 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 3:01.82 | |
30 | 36 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 SLANGE | 0546AV | 25 m | 3:08.68 | |
31 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 3:46.63 | |
32 | 3 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6JYLLINGE | 0636AK | 25 m | ||
33 | 4 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6JYLLINGE | 0584AB | 25 m | ||
34 | 28 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 SLANGE | 0796AE | 25 m | ||
35 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | ||
36 | 71 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | ||
37 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | ||
38 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | ||
39 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | ||
40 | 251 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | ||
41 | 252 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | ||
42 | 259 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | ||
43 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:04.27 | |
2 | 14 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6JYLLINGE | 0243AB | 25 m | 2:09.32 | |
3 | 34 | Svarrer Julius | 2005 | A6 SLANGE | 0507AH | 25 m | 2:12.76 | |
4 | 26 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:16.02 | |
5 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:16.69 | |
6 | 15 | Tranum Noah | 2004 | A6JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:19.20 | |
7 | 116 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:26.06 | |
8 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:27.23 | |
9 | 55 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:27.51 | |
10 | 8 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 2:27.93 | |
11 | 17 | Toftehøj Victor | 2003 | A6JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 2:30.30 | |
12 | 65 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:31.61 | |
13 | 105 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:32.62 | |
14 | 81 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 2:33.01 | |
15 | 25 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:37.65 | |
16 | 242 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:38.05 | |
17 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:39.22 | |
18 | 79 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 2:39.84 | |
19 | 75 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:39.96 | |
20 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:46.49 | |
21 | 13 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 2:47.22 | |
22 | 214 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 2:49.74 | |
23 | 93 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 3:01.55 | |
24 | 46 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 3:24.37 | |
25 | 261 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 3:28.21 | |
26 | 208 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 1:12.93 | |
2 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:17.88 | |
3 | 201 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:19.04 | |
4 | 45 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:19.08 | |
5 | 206 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:20.01 | |
6 | 204 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:20.25 | |
7 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:20.41 | |
8 | 177 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:20.75 | |
9 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:21.07 | |
10 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:21.69 | |
11 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:21.91 | |
12 | 186 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:22.17 | |
13 | 178 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:22.23 | |
14 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:22.57 | |
15 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:23.61 | |
16 | 6 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:24.16 | |
17 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:25.44 | |
18 | 130 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:25.97 | |
19 | 168 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:26.01 | |
20 | 236 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:26.23 | |
21 | 135 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:27.39 | |
22 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 1:27.72 | |
23 | 207 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:27.76 | |
24 | 188 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:28.94 | |
25 | 185 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:30.33 | |
26 | 218 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:30.61 | |
27 | 187 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:32.46 | |
28 | 140 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:37.38 | |
29 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:37.82 | |
30 | 165 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:39.69 | |
31 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:41.76 | |
32 | 176 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:42.46 | |
33 | 30 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 SLANGE | 0682AF | 25 m | 1:43.14 | |
34 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:43.77 | |
35 | 268 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:44.11 | |
36 | 166 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:50.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:10.19 | |
2 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:11.41 | |
3 | 43 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:13.20 | |
4 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:14.79 | |
5 | 42 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:15.53 | |
6 | 82 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:17.51 | |
7 | 183 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:17.68 | |
8 | 112 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:21.38 | |
9 | 200 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:21.89 | |
10 | 254 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:23.16 | |
11 | 179 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:23.81 | |
12 | 77 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:23.84 | |
13 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:25.05 | |
14 | 167 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 1:29.61 | |
15 | 258 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:32.16 | |
16 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:34.94 | |
17 | 136 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:35.84 | |
18 | 181 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:41.52 | |
19 | 138 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 25 m | 1:52.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 SLANGE | 0414AM | 25 m | 1:10.21 | |
2 | 16 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:11.82 | |
3 | 98 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:12.58 | |
4 | 145 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:13.68 | |
5 | 154 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 1:14.06 | |
6 | 241 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:14.99 | |
7 | 97 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:16.47 | |
8 | 92 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:17.05 | |
9 | 226 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:18.52 | |
10 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:18.97 | |
11 | 108 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:19.01 | |
12 | 20 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 1:19.55 | |
13 | 233 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:19.62 | |
14 | 175 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:19.69 | |
15 | 89 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:19.91 | |
16 | 62 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:20.91 | |
17 | 231 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:21.13 | |
18 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:21.74 | |
19 | 110 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:22.60 | |
20 | 240 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 1:22.76 | |
21 | 245 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:23.10 | |
22 | 80 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:23.80 | |
23 | 103 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:24.29 | |
24 | 246 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:24.78 | |
25 | 50 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:28.07 | |
26 | 234 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:28.91 | |
27 | 61 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:29.76 | |
28 | 49 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:30.92 | |
29 | 24 | Gydesen Liva | 2005 | A6 LAKSEN | 0568AZ | 25 m | 1:33.11 | |
30 | 225 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 1:33.98 | |
31 | 255 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:34.83 | |
32 | 139 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:36.28 | |
33 | 253 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:39.05 | |
34 | 260 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 2:15.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:08.31 | |
2 | 152 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:11.08 | |
3 | 57 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 1:11.36 | |
4 | 105 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:11.49 | |
5 | 60 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:14.61 | |
6 | 173 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:15.47 | |
7 | 23 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:16.80 | |
8 | 52 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:17.11 | |
9 | 91 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:21.47 | |
10 | 242 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:21.77 | |
11 | 227 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 1:25.05 | |
12 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:26.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 31, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:20.91 | |
2 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:21.44 | |
3 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:23.89 | |
4 | 157 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:25.77 | |
5 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:27.23 | |
6 | 226 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:29.56 | |
7 | 71 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 2:30.21 | |
8 | 245 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:30.76 | |
9 | 88 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:31.55 | |
10 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:32.51 | |
11 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:32.83 | |
12 | 66 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:33.75 | |
13 | 70 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:34.22 | |
14 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:34.65 | |
15 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:34.87 | |
16 | 163 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:35.96 | |
17 | 74 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 2:36.10 | |
18 | 86 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:36.75 | |
19 | 145 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:36.95 | |
20 | 237 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:37.87 | |
21 | 216 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:38.35 | |
22 | 61 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:38.41 | |
23 | 59 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:39.53 | |
24 | 262 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:39.83 | |
25 | 219 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 2:40.83 | |
26 | 28 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 SLANGE | 0796AE | 25 m | 2:40.99 | |
27 | 204 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:42.70 | |
28 | 201 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:43.89 | |
29 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:44.27 | |
30 | 199 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:44.39 | |
31 | 80 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 2:45.84 | |
32 | 69 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 2:46.89 | |
33 | 6 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 2:47.02 | |
34 | 205 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 2:47.80 | |
35 | 236 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 2:48.09 | |
36 | 45 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 50 m | 2:48.28 | |
37 | 4 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:48.67 | |
38 | 72 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:51.37 | |
39 | 3 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 2:51.42 | |
40 | 207 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:51.69 | |
41 | 184 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 2:52.87 | |
42 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 50 m | 2:53.63 | |
43 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 50 m | 2:54.83 | |
44 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 2:55.39 | |
45 | 188 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 2:58.92 | |
46 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:01.24 | |
47 | 41 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:02.46 | |
48 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 3:04.52 | |
49 | 73 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:04.96 | |
50 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 50 m | 3:06.01 | |
51 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:10.39 | |
52 | 94 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 3:24.50 | |
53 | 266 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 3:26.78 | |
54 | 268 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 3:33.62 | |
55 | 132 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 4:13.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 32, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:08.81 | |
2 | 152 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:12.70 | |
3 | 153 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:13.90 | |
4 | 150 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:17.22 | |
5 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:19.75 | |
6 | 47 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 2:20.74 | |
7 | 294 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:22.38 | |
8 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:23.27 | |
9 | 109 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:23.85 | |
10 | 213 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 2:26.24 | |
11 | 211 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:26.72 | |
12 | 238 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:32.94 | |
13 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:33.30 | |
14 | 212 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:33.50 | |
15 | 90 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:33.79 | |
16 | 43 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 2:34.04 | |
17 | 42 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 2:34.24 | |
18 | 82 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 2:35.70 | |
19 | 81 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 2:37.09 | |
20 | 76 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:39.87 | |
21 | 203 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 2:42.63 | |
22 | 183 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 2:44.78 | |
23 | 75 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 2:49.25 | |
24 | 217 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 2:49.51 | |
25 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 2:54.44 | |
26 | 261 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 3:00.48 | |
27 | 197 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:01.51 | |
28 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 3:06.78 | |
29 | 256 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 3:24.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:00.25 | |
2 | 114 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:01.60 | |
3 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:01.86 | |
4 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:02.16 | |
5 | 71 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:02.36 | |
6 | 70 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:04.01 | |
7 | 219 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:04.01 | |
8 | 39 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:04.22 | |
9 | 239 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:04.76 | |
10 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:04.95 | |
11 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 1:05.00 | |
12 | 204 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:05.06 | |
13 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:05.11 | |
14 | 177 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:05.25 | |
15 | 67 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:06.49 | |
16 | 216 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:06.49 | |
17 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:06.56 | |
18 | 205 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:06.90 | |
19 | 229 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:07.25 | |
20 | 31 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 SLANGE | 0764AM | 25 m | 1:07.59 | |
21 | 207 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:07.66 | |
22 | 184 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:08.56 | |
23 | 72 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:08.62 | |
24 | 168 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:09.26 | |
25 | 30 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 SLANGE | 0682AF | 25 m | 1:09.72 | |
26 | 130 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:09.91 | |
27 | 140 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:10.24 | |
28 | 178 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 1:10.24 | |
29 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:10.56 | |
30 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:10.86 | |
31 | 40 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:10.95 | |
32 | 218 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:11.02 | |
33 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:11.68 | |
34 | 185 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:11.87 | |
35 | 135 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:12.53 | |
36 | 187 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:12.96 | |
37 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 1:13.56 | |
38 | 251 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 1:14.63 | |
39 | 165 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:15.71 | |
40 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:17.17 | |
41 | 266 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 50 m | 1:19.55 | |
42 | 198 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 1:20.53 | |
43 | 94 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 50 m | 1:24.64 | |
44 | 166 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:25.28 | |
45 | 132 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 1:31.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Svarrer Julius | 2005 | A6 SLANGE | 0507AH | 25 m | 54.64 | |
2 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 54.76 | |
3 | 47 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 57.39 | |
4 | 43 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 59.12 | |
5 | 182 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 59.40 | |
6 | 42 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 59.55 | |
7 | 81 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 59.57 | |
8 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:00.01 | |
9 | 212 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:00.92 | |
10 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:00.98 | |
11 | 104 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:02.06 | |
12 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:03.62 | |
13 | 200 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:03.78 | |
14 | 197 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:04.31 | |
15 | 179 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:04.90 | |
16 | 254 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:04.91 | |
17 | 136 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:05.32 | |
18 | 265 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 1:05.51 | |
19 | 217 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:05.82 | |
20 | 112 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:06.99 | |
21 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:07.03 | |
22 | 77 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:07.24 | |
23 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 1:07.35 | |
24 | 210 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:09.09 | |
25 | 37 | Nimb Christian Alexander | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 50 m | 1:09.85 | |
26 | 180 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:10.13 | |
27 | 167 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 1:10.45 | |
28 | 93 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:10.80 | |
29 | 214 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 1:12.94 | |
30 | 181 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:13.73 | |
31 | 261 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 1:14.60 | |
32 | 256 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:16.51 | |
33 | 138 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 25 m | 1:22.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 35, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Paaske Andrea | 2001 | A6JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 56.85 | |
2 | 99 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 57.63 | |
3 | 20 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 58.55 | |
4 | 100 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 58.86 | |
5 | 19 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6JYLLINGE | 0072AB | 50 m | 58.93 | |
6 | 11 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 59.40 | |
7 | 162 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:00.37 | |
8 | 64 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:00.39 | |
9 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:00.46 | |
10 | 154 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:00.57 | |
11 | 35 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 SLANGE | 0414AM | 25 m | 1:00.60 | |
12 | 170 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:00.93 | |
13 | 96 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:01.09 | |
14 | 98 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:01.28 | |
15 | 110 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:01.34 | |
16 | 53 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:01.37 | |
17 | 97 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 1:01.55 | |
18 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:01.57 | |
19 | 291 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:01.70 | |
20 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:01.89 | |
21 | 246 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:01.95 | |
22 | 107 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:02.58 | |
23 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:02.71 | |
24 | 10 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 1:02.97 | |
25 | 122 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:02.97 | |
26 | 111 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:03.04 | |
27 | 12 | Brage Silja | 2005 | A6JYLLINGE | 0544AL | 50 m | 1:03.07 | |
28 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:03.11 | |
29 | 247 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:03.31 | |
30 | 16 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 1:03.41 | |
31 | 169 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 50 m | 1:03.96 | |
32 | 241 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:03.98 | |
33 | 237 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:04.38 | |
34 | 157 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:04.57 | |
35 | 36 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 SLANGE | 0546AV | 25 m | 1:04.82 | |
36 | 172 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:04.91 | |
37 | 87 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:04.92 | |
38 | 253 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 1:05.76 | |
39 | 262 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:05.85 | |
40 | 255 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:05.88 | |
41 | 50 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:05.92 | |
42 | 145 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:06.35 | |
43 | 234 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:06.68 | |
44 | 139 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:08.36 | |
45 | 51 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:10.07 | |
46 | 24 | Gydesen Liva | 2005 | A6 LAKSEN | 0568AZ | 25 m | 1:10.85 | |
47 | 252 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 1:11.00 | |
48 | 259 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 1:11.39 | |
49 | 142 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | 1:13.99 | |
50 | 137 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:16.05 | |
51 | 260 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 1:33.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 36, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 51.95 | |
2 | 152 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 55.41 | |
3 | 91 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 55.63 | |
4 | 55 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 56.24 | |
5 | 171 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 56.37 | |
6 | 13 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 56.76 | |
7 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 56.82 | |
8 | 116 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 57.31 | |
9 | 58 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 57.40 | |
10 | 60 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 57.56 | |
11 | 173 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 57.67 | |
12 | 26 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 LAKSEN | 0337AG | 25 m | 58.01 | |
13 | 14 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6JYLLINGE | 0243AB | 50 m | 58.92 | |
14 | 224 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 59.01 | |
15 | 54 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 59.05 | |
16 | 15 | Tranum Noah | 2004 | A6JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 59.65 | |
17 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:00.09 | |
18 | 8 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 1:00.34 | |
19 | 174 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:00.66 | |
20 | 109 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:01.38 | |
21 | 25 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:01.41 | |
22 | 23 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 1:01.64 | |
23 | 46 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:02.22 | |
24 | 56 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:02.83 | |
25 | 78 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 1:03.83 | |
26 | 85 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 1:04.06 | |
27 | 79 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:04.48 | |
28 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:07.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 37, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:20.45 | |
2 | 95 | Stenholt Ella Korre | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:22.11 | |
3 | 89 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:24.95 | |
4 | 84 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:26.87 | |
5 | 66 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:27.19 | |
6 | 92 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:27.30 | |
7 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 2:27.95 | |
8 | 111 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:30.54 | |
9 | 51 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:32.99 | |
10 | 62 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:33.76 | |
11 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:33.85 | |
12 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:34.02 | |
13 | 240 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 2:34.35 | |
14 | 157 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:34.37 | |
15 | 163 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:35.01 | |
16 | 169 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 25 m | 2:36.86 | |
17 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:37.34 | |
18 | 88 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:37.65 | |
19 | 114 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:39.82 | |
20 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:39.88 | |
21 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 2:40.36 | |
22 | 73 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:42.21 | |
23 | 86 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:42.26 | |
24 | 228 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:42.70 | |
25 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 2:42.92 | |
26 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:42.93 | |
27 | 49 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:43.08 | |
28 | 230 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 2:43.44 | |
29 | 59 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 2:44.08 | |
30 | 201 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:45.02 | |
31 | 33 | Møller Freja | 2004 | A6 SLANGE | 0442AF | 25 m | 2:46.30 | |
32 | 41 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 2:46.61 | |
33 | 292 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 2:46.85 | |
34 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 2:49.27 | |
35 | 63 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:49.45 | |
36 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 2:49.63 | |
37 | 186 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 2:50.84 | |
38 | 31 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 SLANGE | 0764AM | 25 m | 2:52.62 | |
39 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 2:53.42 | |
40 | 206 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 2:54.72 | |
41 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 2:56.45 | |
42 | 39 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 2:56.61 | |
43 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 2:56.74 | |
44 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 50 m | 3:05.72 | |
45 | 176 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 3:06.91 | |
46 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 3:09.60 | |
47 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 3:17.71 | |
48 | 137 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 3:21.71 | |
49 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:46.32 | |
50 | 255 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 38, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:08.36 | |
2 | 150 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:12.88 | |
3 | 57 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 2:15.21 | |
4 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:20.25 | |
5 | 155 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:22.38 | |
6 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:22.86 | |
7 | 211 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:23.03 | |
8 | 227 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 2:24.35 | |
9 | 209 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:26.27 | |
10 | 90 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:26.67 | |
11 | 258 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:27.08 | |
12 | 65 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:28.60 | |
13 | 52 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:29.08 | |
14 | 104 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:29.24 | |
15 | 78 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:29.79 | |
16 | 101 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:34.30 | |
17 | 238 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:34.87 | |
18 | 85 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:36.62 | |
19 | 17 | Toftehøj Victor | 2003 | A6JYLLINGE | 0309AG | 50 m | 2:38.16 | |
20 | 76 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:42.28 | |
21 | 203 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 2:43.04 | |
22 | 183 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 2:44.28 | |
23 | 37 | Nimb Christian Alexander | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 50 m | 2:54.89 | |
24 | 265 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 50 m | 3:01.87 | |
25 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 3:24.19 | |
26 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 39, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Lyngby | 1998 | LYNGBY | 25 m | 1:57.24 | ||
2 | 284 | A6 Senior | 1999 | A6 | 25 m | 1:58.42 | ||
3 | 248 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.25 | ||
4 | 281 | A6 | 2003 | A6 | 25 m | 2:03.40 | ||
5 | 287 | S3 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:03.53 | ||
6 | 249 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.80 | ||
7 | 280 | A6 Piger 1 | 2006 | A6 | 25 m | 2:12.93 | ||
8 | 220 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.96 | ||
9 | 124 | Lyngby Navy Manes | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:13.02 | ||
10 | 279 | Girl Power | 2006 | VI39 | 25 m | 2:15.93 | ||
11 | 189 | Helsingør Damer 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:16.17 | ||
12 | 288 | S3 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:16.79 | ||
13 | 283 | A6 Piger 2 | 2006 | A6 | 25 m | 2:18.16 | ||
14 | 221 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.98 | ||
15 | 126 | Lyngby Navy Manes Ii | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:21.48 | ||
16 | 191 | Helsingør Damer 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:21.96 | ||
17 | 144 | Red Stags 1 | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:22.24 | ||
18 | 289 | S3 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:26.94 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 40, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Lyngby Navy Manes | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:52.20 | ||
2 | 282 | A6 Boys | 2002 | A6 | 25 m | 1:54.19 | ||
3 | 222 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:57.17 | ||
4 | 250 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.18 | ||
5 | 285 | S3 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 1:58.86 | ||
6 | 192 | Helsingør Drenge 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:03.86 | ||
7 | 286 | S3 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:04.64 | ||
8 | 223 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.65 | ||
9 | 278 | Bane 2 | 2006 | VI39 | 25 m | 2:09.14 | ||
10 | 290 | S3 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:17.01 | ||
11 | 143 | Red Stags 1 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:19.45 | ||
12 | 194 | Helsingør Drenge 2 | 1995 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 41, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 1:06.79 | |
2 | 66 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:07.41 | |
3 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:09.76 | |
4 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:12.89 | |
5 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:13.54 | |
6 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:13.67 | |
7 | 216 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:14.29 | |
8 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:14.59 | |
9 | 31 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 SLANGE | 0764AM | 25 m | 1:14.81 | |
10 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 1:14.85 | |
11 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:14.89 | |
12 | 230 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:16.09 | |
13 | 140 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:16.18 | |
14 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:16.43 | |
15 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:17.32 | |
16 | 73 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:17.71 | |
17 | 188 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:18.09 | |
18 | 6 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:18.32 | |
19 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:18.74 | |
20 | 229 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:19.11 | |
21 | 178 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 1:19.58 | |
22 | 292 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:19.89 | |
23 | 30 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 SLANGE | 0682AF | 25 m | 1:20.57 | |
24 | 41 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:21.57 | |
25 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:22.46 | |
26 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 1:22.71 | |
27 | 218 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:22.84 | |
28 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:23.03 | |
29 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:26.36 | |
30 | 165 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:27.16 | |
31 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:28.69 | |
32 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:33.43 | |
33 | 198 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:34.51 | |
34 | 166 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:36.81 | |
35 | 268 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:40.61 | |
36 | 267 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:46.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 42, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:01.47 | |
2 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:03.80 | |
3 | 213 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:06.13 | |
4 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:06.65 | |
5 | 104 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:07.24 | |
6 | 65 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:08.84 | |
7 | 76 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:10.00 | |
8 | 183 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:10.23 | |
9 | 258 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:10.26 | |
10 | 136 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:11.88 | |
11 | 210 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:14.15 | |
12 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:16.78 | |
13 | 37 | Nimb Christian Alexander | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 1:20.58 | |
14 | 261 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 1:24.98 | |
15 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:25.59 | |
16 | 167 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 1:33.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 43, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Stenholt Ella Korre | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:01.84 | |
2 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:04.66 | |
3 | 21 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6JYLLINGE | 9996AG | 25 m | 1:04.82 | |
4 | 245 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:08.43 | |
5 | 241 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:08.51 | |
6 | 154 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:08.83 | |
7 | 92 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:09.54 | |
8 | 162 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:09.82 | |
9 | 111 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:09.94 | |
10 | 262 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:10.94 | |
11 | 170 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:11.22 | |
12 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 1:11.65 | |
13 | 59 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 1:12.68 | |
14 | 88 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:14.64 | |
15 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 1:15.11 | |
16 | 86 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:15.34 | |
17 | 253 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:15.66 | |
18 | 225 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 1:16.39 | |
19 | 234 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:17.32 | |
20 | 63 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:18.73 | |
21 | 252 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:20.36 | |
22 | 139 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:20.43 | |
23 | 49 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:22.06 | |
24 | 137 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:29.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 44, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:00.39 | |
2 | 150 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:02.60 | |
3 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:03.19 | |
4 | 244 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:04.66 | |
5 | 60 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:04.72 | |
6 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:05.94 | |
7 | 52 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:08.28 | |
8 | 238 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:09.57 | |
9 | 90 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:09.78 | |
10 | 78 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:12.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 45, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | A6JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 2:06.97 | |
2 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:09.05 | |
3 | 20 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:09.10 | |
4 | 291 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:09.57 | |
5 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:11.53 | |
6 | 163 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:11.58 | |
7 | 121 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 2:12.99 | |
8 | 169 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 25 m | 2:13.34 | |
9 | 61 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:14.32 | |
10 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:14.34 | |
11 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:14.58 | |
12 | 157 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:15.02 | |
13 | 114 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:15.03 | |
14 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:15.15 | |
15 | 96 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 2:15.41 | |
16 | 122 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:15.82 | |
17 | 74 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 2:15.92 | |
18 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:16.56 | |
19 | 87 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:16.76 | |
20 | 247 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:17.13 | |
21 | 110 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 2:17.21 | |
22 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:19.10 | |
23 | 226 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:19.45 | |
24 | 240 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 2:20.12 | |
25 | 111 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:20.71 | |
26 | 216 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:21.20 | |
27 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:21.37 | |
28 | 66 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:21.49 | |
29 | 239 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 2:22.22 | |
30 | 50 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:22.56 | |
31 | 28 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 SLANGE | 0796AE | 25 m | 2:24.44 | |
32 | 103 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:25.49 | |
33 | 31 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 SLANGE | 0764AM | 25 m | 2:26.09 | |
34 | 205 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 2:26.22 | |
35 | 67 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 2:26.58 | |
36 | 4 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:27.29 | |
37 | 51 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:27.50 | |
38 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 2:27.56 | |
39 | 72 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 2:28.80 | |
40 | 40 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 2:29.35 | |
41 | 107 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 2:29.62 | |
42 | 168 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 2:29.90 | |
43 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 2:30.01 | |
44 | 199 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 2:30.05 | |
45 | 39 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 2:30.28 | |
46 | 108 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:30.90 | |
47 | 201 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:31.11 | |
48 | 207 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:31.31 | |
49 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:31.67 | |
50 | 206 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 2:32.10 | |
51 | 45 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 50 m | 2:32.34 | |
52 | 3 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 2:32.66 | |
53 | 259 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:33.49 | |
54 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:34.99 | |
55 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 2:35.39 | |
56 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 2:35.43 | |
57 | 251 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 2:38.08 | |
58 | 135 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 2:38.28 | |
59 | 130 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 2:49.65 | |
60 | 94 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 2:49.83 | |
61 | 73 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:01.77 | |
62 | 268 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 3:06.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 46, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:54.35 | |
2 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:55.01 | |
3 | 150 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:56.33 | |
4 | 147 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:58.58 | |
5 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:59.94 | |
6 | 152 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:02.69 | |
7 | 91 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:03.62 | |
8 | 116 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:04.20 | |
9 | 171 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 2:08.08 | |
10 | 161 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:08.14 | |
11 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:08.43 | |
12 | 224 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 2:08.68 | |
13 | 209 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:10.91 | |
14 | 104 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:12.89 | |
15 | 212 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:14.06 | |
16 | 200 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 2:14.32 | |
17 | 42 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 2:14.34 | |
18 | 182 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 2:14.42 | |
19 | 78 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:15.27 | |
20 | 65 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:17.03 | |
21 | 208 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:17.85 | |
22 | 242 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:18.64 | |
23 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:19.20 | |
24 | 112 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:19.32 | |
25 | 85 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:19.92 | |
26 | 46 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:20.93 | |
27 | 43 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 2:21.43 | |
28 | 197 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 2:22.15 | |
29 | 179 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 2:22.55 | |
30 | 217 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:22.70 | |
31 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:22.92 | |
32 | 75 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:25.57 | |
33 | 254 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 2:27.69 | |
34 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 2:28.28 | |
35 | 265 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 2:28.96 | |
36 | 243 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 2:34.13 | |
37 | 256 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 2:46.36 | |
38 | 131 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 3:04.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 47, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 1:07.93 | |
2 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:08.25 | |
3 | 70 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:08.51 | |
4 | 114 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:10.26 | |
5 | 204 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:10.26 | |
6 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:11.83 | |
7 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:11.85 | |
8 | 74 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:12.11 | |
9 | 69 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:13.52 | |
10 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:13.73 | |
11 | 199 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:14.17 | |
12 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:16.93 | |
13 | 228 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:16.93 | |
14 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:17.09 | |
15 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:17.63 | |
16 | 184 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:18.11 | |
17 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 1:19.93 | |
18 | 140 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:20.70 | |
19 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:22.78 | |
20 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 1:23.99 | |
21 | 187 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:25.67 | |
22 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:43.70 | |
23 | 177 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | ||
24 | 185 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 48, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:00.26 | |
2 | 213 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:03.90 | |
3 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:05.30 | |
4 | 81 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:05.80 | |
5 | 75 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:08.94 | |
6 | 212 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:09.77 | |
7 | 214 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:10.55 | |
8 | 258 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:11.57 | |
9 | 134 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:12.62 | |
10 | 261 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:16.57 | |
11 | 93 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:19.01 | |
12 | 180 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:25.98 | |
13 | 37 | Nimb Christian Alexander | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 1:28.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 49, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6JYLLINGE | 0072AB | 50 m | 1:00.48 | |
2 | 2 | Paaske Andrea | 2001 | A6JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 1:01.62 | |
3 | 21 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6JYLLINGE | 9996AG | 25 m | 1:02.04 | |
4 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:05.31 | |
5 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 1:05.38 | |
6 | 95 | Stenholt Ella Korre | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:05.39 | |
7 | 246 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:06.41 | |
8 | 110 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:07.59 | |
9 | 96 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:07.95 | |
10 | 162 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:08.51 | |
11 | 157 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:09.46 | |
12 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.97 | |
13 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:10.14 | |
14 | 107 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:10.45 | |
15 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:11.40 | |
16 | 154 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 1:11.99 | |
17 | 172 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:12.93 | |
18 | 88 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:12.98 | |
19 | 49 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:14.26 | |
20 | 247 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:14.59 | |
21 | 62 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:16.85 | |
22 | 145 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:16.98 | |
23 | 24 | Gydesen Liva | 2005 | A6 LAKSEN | 0568AZ | 25 m | 1:25.59 | |
24 | 252 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:32.37 | |
25 | 260 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 50, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 55.68 | |
2 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 59.01 | |
3 | 161 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 59.86 | |
4 | 244 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:00.44 | |
5 | 152 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 1:00.45 | |
6 | 294 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:02.16 | |
7 | 60 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:02.31 | |
8 | 109 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:02.86 | |
9 | 91 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:03.98 | |
10 | 174 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:05.59 | |
11 | 58 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:05.61 | |
12 | 153 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:05.70 | |
13 | 79 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:09.56 | |
14 | 46 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:10.28 | |
15 | 85 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:18.13 | |
16 | 224 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 51, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:43.09 | |
2 | 71 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 2:43.23 | |
3 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:48.77 | |
4 | 145 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:49.45 | |
5 | 92 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:49.64 | |
6 | 108 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:49.66 | |
7 | 233 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 2:50.64 | |
8 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:52.04 | |
9 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:52.55 | |
10 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:53.59 | |
11 | 175 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 2:53.69 | |
12 | 245 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:54.83 | |
13 | 45 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 2:55.00 | |
14 | 219 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 2:57.46 | |
15 | 177 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 2:57.69 | |
16 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 2:58.37 | |
17 | 80 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:58.52 | |
18 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:59.14 | |
19 | 178 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 2:59.60 | |
20 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 3:01.09 | |
21 | 50 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:01.40 | |
22 | 6 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 3:02.79 | |
23 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 3:03.72 | |
24 | 4 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 3:07.30 | |
25 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 3:42.29 | |
26 | 267 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 3:49.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 52, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:26.01 | |
2 | 47 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:29.56 | |
3 | 209 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 2:39.69 | |
4 | 116 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:39.94 | |
5 | 60 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:39.96 | |
6 | 152 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 2:39.97 | |
7 | 105 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:41.44 | |
8 | 55 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:43.99 | |
9 | 109 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:44.45 | |
10 | 82 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 2:47.30 | |
11 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 2:47.94 | |
12 | 173 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 2:48.52 | |
13 | 112 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:50.36 | |
14 | 183 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 2:53.61 | |
15 | 77 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 2:57.75 | |
16 | 43 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 2:58.84 | |
17 | 211 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 3:01.46 | |
18 | 42 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 3:01.88 | |
19 | 203 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 3:02.53 | |
20 | 243 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 3:25.96 | |
21 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 4:08.69 | |
22 | 167 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | ||
23 | 256 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 53, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 1:05.89 | |
2 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:09.44 | |
3 | 70 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.18 | |
4 | 219 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:10.32 | |
5 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:11.45 | |
6 | 28 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 SLANGE | 0796AE | 25 m | 1:12.21 | |
7 | 204 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:12.49 | |
8 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:14.74 | |
9 | 216 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:15.48 | |
10 | 239 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:15.88 | |
11 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:16.01 | |
12 | 201 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:16.34 | |
13 | 39 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:16.46 | |
14 | 206 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:16.66 | |
15 | 228 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:16.70 | |
16 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:16.92 | |
17 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:17.55 | |
18 | 205 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:17.78 | |
19 | 69 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:17.96 | |
20 | 168 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:18.26 | |
21 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 1:18.28 | |
22 | 229 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:18.29 | |
23 | 130 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:18.48 | |
24 | 67 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:18.96 | |
25 | 251 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:19.31 | |
26 | 30 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 SLANGE | 0682AF | 25 m | 1:20.15 | |
27 | 3 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 1:21.12 | |
28 | 185 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:21.30 | |
29 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:21.38 | |
30 | 72 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:21.76 | |
31 | 188 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:22.34 | |
32 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:22.50 | |
33 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:22.82 | |
34 | 218 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:22.88 | |
35 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 1:23.02 | |
36 | 187 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:23.06 | |
37 | 230 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:23.18 | |
38 | 135 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:23.42 | |
39 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:23.58 | |
40 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:23.91 | |
41 | 40 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:24.20 | |
42 | 165 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:24.44 | |
43 | 184 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:25.05 | |
44 | 41 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:26.07 | |
45 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:26.37 | |
46 | 94 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:34.37 | |
47 | 166 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:37.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 54, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:02.01 | |
2 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:02.82 | |
3 | 269 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:05.56 | |
4 | 208 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:06.94 | |
5 | 211 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:08.09 | |
6 | 76 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:09.63 | |
7 | 134 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:11.03 | |
8 | 82 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:11.93 | |
9 | 182 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:12.27 | |
10 | 136 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:12.35 | |
11 | 200 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:12.53 | |
12 | 203 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:12.60 | |
13 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:13.21 | |
14 | 254 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:13.87 | |
15 | 179 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:14.39 | |
16 | 214 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:15.66 | |
17 | 77 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:15.92 | |
18 | 93 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:16.60 | |
19 | 217 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:17.47 | |
20 | 210 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:19.47 | |
21 | 197 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:21.08 | |
22 | 271 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:21.59 | |
23 | 180 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:24.29 | |
24 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:24.45 | |
25 | 265 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 1:24.91 | |
26 | 131 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 2:05.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 55, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | A6JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 1:05.53 | |
2 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:06.20 | |
3 | 95 | Stenholt Ella Korre | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:07.09 | |
4 | 97 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:08.22 | |
5 | 246 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:09.92 | |
6 | 86 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:10.23 | |
7 | 162 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:10.30 | |
8 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 1:10.73 | |
9 | 240 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 1:11.05 | |
10 | 122 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:11.08 | |
11 | 96 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:11.25 | |
12 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:11.31 | |
13 | 62 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:11.54 | |
14 | 241 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:12.36 | |
15 | 103 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:12.44 | |
16 | 170 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:12.51 | |
17 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:12.60 | |
18 | 61 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:12.78 | |
19 | 231 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:12.84 | |
20 | 87 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:13.05 | |
21 | 163 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:14.25 | |
22 | 63 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:14.34 | |
23 | 262 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:14.35 | |
24 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 1:14.42 | |
25 | 59 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 1:15.22 | |
26 | 49 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 1:16.11 | |
27 | 80 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:16.25 | |
28 | 253 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:16.71 | |
29 | 121 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:16.99 | |
30 | 234 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:17.10 | |
31 | 51 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:17.28 | |
32 | 172 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:17.42 | |
33 | 139 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:19.26 | |
34 | 259 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:19.61 | |
35 | 252 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:20.73 | |
36 | 24 | Gydesen Liva | 2005 | A6 LAKSEN | 0568AZ | 25 m | 1:22.44 | |
37 | 137 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:34.74 | |
38 | 260 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 1:46.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 56, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 59.72 | |
2 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:00.18 | |
3 | 52 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:02.90 | |
4 | 153 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:02.98 | |
5 | 55 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:03.11 | |
6 | 155 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:05.46 | |
7 | 54 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:06.28 | |
8 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:06.56 | |
9 | 242 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:07.28 | |
10 | 105 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:07.94 | |
11 | 56 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:09.55 | |
12 | 161 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:09.86 | |
13 | 174 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:10.52 | |
14 | 79 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:12.03 | |
15 | 90 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:16.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 57, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | A6 Senior | 1999 | A6 | 25 m | 1:45.26 | ||
2 | 127 | Lyngby | 1998 | LYNGBY | 25 m | 1:50.77 | ||
3 | 248 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:54.10 | ||
4 | 287 | S3 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 1:57.48 | ||
5 | 249 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.29 | ||
6 | 280 | A6 Piger 1 | 2006 | A6 | 25 m | 1:58.42 | ||
7 | 220 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 1:59.66 | ||
8 | 124 | Lyngby Navy Manes | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:01.38 | ||
9 | 279 | Girl Power | 2006 | VI39 | 25 m | 2:03.10 | ||
10 | 189 | Helsingør Damer 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:04.78 | ||
11 | 288 | S3 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:04.91 | ||
12 | 283 | A6 Piger 2 | 2006 | A6 | 25 m | 2:07.31 | ||
13 | 221 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:07.44 | ||
14 | 144 | Red Stags 1 | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:07.68 | ||
15 | 191 | Helsingør Damer 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:08.71 | ||
16 | 289 | S3 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:10.79 | ||
17 | 126 | Lyngby Navy Manes Ii | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:13.33 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |
Løb 58, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Lyngby Navy Manes | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:42.82 | ||
2 | 250 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 1:47.30 | ||
3 | 285 | S3 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 1:47.81 | ||
4 | 222 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:48.32 | ||
5 | 192 | Helsingør Drenge 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 1:49.59 | ||
6 | 278 | Bane 2 | 2006 | VI39 | 25 m | 1:53.92 | ||
7 | 223 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:54.24 | ||
8 | 286 | S3 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 1:56.52 | ||
9 | 143 | Red Stags 1 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 1:57.97 | ||
10 | 290 | S3 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:04.17 | ||
11 | 194 | Helsingør Drenge 2 | 1995 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |