Program for Kong Tritons Pandekagecup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 29, 50m Rygsvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 32.48 | |
2 | 72 | Mayland Liva | 2006 | NSTVED | 0622AK | 25 m | 34.65 | |
3 | 111 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 35.76 | |
4 | 97 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.13 | |
5 | 103 | Grnlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 37.03 | |
6 | 71 | Franck Leonora | 2006 | NSTVED | 0658AH | 25 m | 37.11 | |
7 | 64 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NSTVED | 0824AA | 25 m | 39.08 | |
8 | 48 | Maar Dicte | 2006 | NSTVED | 0672AK | 50 m | 39.74 | |
9 | 20 | Srensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 39.79 | |
10 | 46 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NSTVED | 0684AG | 25 m | 40.90 | |
11 | 25 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 42.74 | |
12 | 47 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NSTVED | 0758AC | 25 m | 43.64 | |
13 | 32 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 44.18 | |
14 | 58 | Foged Martine | 2009 | NSTVED | 0994AE | 25 m | 44.46 | |
15 | 95 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 50 m | 45.37 | |
16 | 121 | Gagnr Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 45.64 | |
17 | 107 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 45.86 | |
18 | 84 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 46.99 | |
19 | 50 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NSTVED | 0976AG | 25 m | 47.36 | |
20 | 30 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 50 m | 47.89 | |
21 | 110 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 48.52 | |
22 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | 48.65 | |
23 | 28 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | 49.44 | |
24 | 31 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 49.56 | |
25 | 82 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 50.86 | |
26 | 37 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 51.68 | |
27 | 57 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NSTVED | 1026AC | 25 m | 52.75 | |
28 | 29 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 54.33 | |
29 | 34 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 54.89 | |
30 | 141 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NSTVED | 0906BA | 50 m | 55.67 | |
31 | 78 | Thfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 55.99 | |
32 | 88 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 59.93 | |
33 | 36 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 59.95 | |
34 | 120 | stergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 1:00.59 | |
35 | 52 | Mayland Alba | 2010 | NSTVED | 1090AF | 25 m | 1:13.18 | |
36 | 59 | Thomsen Mejse Kamper | 2011 | NSTVED | 1102AD | 50 m | ||
37 | 61 | Kragsskjold Milla | 2010 | NSTVED | 1064AF | 50 m | ||
38 | 92 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 50 m | ||
39 | 93 | Jensen Olivia Trrup | 2010 | HASLEV | 1094AI | 50 m | ||
40 | 123 | Duckert Frida | 2009 | TRITON B | 0940BC | 50 m | ||
41 | 124 | Videriksen Ida Colbert | 2010 | TRITON B | 1030AJ | 50 m | ||
42 | 125 | Larsen Josephine Skifter | 2007 | TRITON B | 0772AY | 50 m | ||
43 | 126 | Ekkelund Maja | 2010 | TRITON B | 1032AJ | 50 m | ||
44 | 127 | Hansen Vilja | 2009 | TRITON B | 0938BC | 50 m | ||
45 | 129 | Stochholm Thea | 2009 | TRITON B | 0942BC | 50 m | ||
46 | 138 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
47 | 22 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 35.28 | EXT |
48 | 10 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 38.51 | EXT |
49 | 21 | Errings Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 39.87 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svmmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |