Program for Region Syd Turnering 1
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 1, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 2:07.10 | |
2 | 318 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 2:08.37 | |
3 | 305 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 2:14.77 | |
4 | 224 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 25 m | 2:16.17 | |
5 | 37 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 2:17.09 | |
6 | 216 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | SØNDERBORG | 0655AL | 25 m | 2:17.65 | |
7 | 183 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 25 m | 2:18.29 | |
8 | 309 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:21.86 | |
9 | 287 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 2:22.63 | |
10 | 280 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 2:25.47 | |
11 | 278 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 2:26.47 | |
12 | 134 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 2:26.76 | |
13 | 62 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HADERSLEV | 0495AR | 25 m | 2:28.09 | |
14 | 63 | Hornsá Daniel | 2004 | HADERSLEV | 0493AS | 25 m | 2:28.94 | |
15 | 156 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 2:29.92 | |
16 | 306 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 2:31.54 | |
17 | 240 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 2:33.16 | |
18 | 130 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 2:33.40 | |
19 | 64 | Christiansen Kasper | 2003 | HADERSLEV | 0347AR | 25 m | 2:36.08 | |
20 | 65 | Bahnsen Andreas | 2005 | HADERSLEV | 0535AL | 25 m | 2:36.31 | |
21 | 154 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 2:37.83 | |
22 | 142 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 2:38.79 | |
23 | 331 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 2:45.96 | |
24 | 82 | Milther Otto | 2007 | HADERSLEV | 0771AN | 25 m | 2:46.30 | |
25 | 72 | Holm Laurits | 2006 | HADERSLEV | 0627AO | 25 m | 2:47.23 | |
26 | 286 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 2:47.54 | |
27 | 275 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 2:50.01 | |
28 | 40 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 2:50.04 | |
29 | 170 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 2:50.95 | |
30 | 209 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 2:52.66 | |
31 | 296 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 2:53.14 | |
32 | 190 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 3:06.16 | |
33 | 255 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 3:07.01 | |
34 | 102 | Bøgedal Jeppe Bech | 2008 | ESBJERG | 0819AF | 25 m | 3:08.16 | |
35 | 78 | Jessen Johannes Due | 2008 | HADERSLEV | 0847AI | 25 m | 3:08.26 | |
36 | 149 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 3:17.50 | |
37 | 6 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 3:21.28 | |
38 | 186 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 3:22.25 | |
39 | 283 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 3:27.46 | |
40 | 258 | Sundstrøm Gustav | 2006 | VEJLE | 0675AM | 25 m | 3:30.23 | |
41 | 207 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 3:38.90 | |
42 | 86 | Bokor Zsolt | 2006 | HADERSLEV | 0627AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:32 |