Ohjelma UGP1 2019-2020, Löddeköpinge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim/SK Lödde |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-17 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
384 |
|
Thea Dahlqvist |
Simklubben Hajen |
2003 |
AR4603 |
25m |
2:40.05 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
157 |
|
Agnes Gustafson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2003 |
BH6403 |
25m |
2:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
299 |
|
Mimmi Cassé |
Ystads Simsällskap |
2002 |
BR6202 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
367 |
|
Matilda Liljekvist |
Simklubben Sydsim |
2004 |
AD7204 |
25m |
2:50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Emilia Möller |
Simklubben Hajen |
2004 |
BG5204 |
25m |
2:58.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Alma Mårtensson |
Simklubben Hajen |
2004 |
AD6604 |
25m |
3:02.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
344 |
|
Emma Martinsson |
Simklubben Lödde |
2004 |
AZ6204 |
25m |
3:04.58 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
175 |
|
Emily Li |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
BO5804 |
25m |
3:08.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
216 |
|
Lina Malmgren |
Simklubben Ran |
2004 |
BJ4604 |
50m |
3:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
371 |
|
Jennie Christiansen |
Simklubben Sydsim |
2004 |
AL3204 |
25m |
3:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
159 |
|
Julia Osterman |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AS5804 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
173 |
|
Nora Olsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2005 |
AW9805 |
25m |
3:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
155 |
|
Beatrice Ask |
Malmö Kappsimningsklubb |
2005 |
AG3405 |
25m |
3:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
211 |
|
Elena Seitzberg |
Simklubben Ran |
2005 |
AX3205 |
25m |
3:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
170 |
|
Ebba Holm |
Malmö Kappsimningsklubb |
2005 |
AW8805 |
50m |
3:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
288 |
|
Julia Lennartsson |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2005 |
BJ5205 |
50m |
3:42.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
17 |
|
Elsa Winberg |
Simklubben Hajen |
2006 |
AE8406 |
25m |
3:10.63 |
|
|
|
|
|
2 |
279 |
|
Julia Primetta |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2006 |
AF3606 |
50m |
3:14.89 |
|
|
|
|
|
3 |
180 |
|
Vilma Gajmark |
Malmö Kappsimningsklubb |
2006 |
AX5606 |
50m |
3:30.05 |
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Klara Kylefors |
Simklubben Hajen |
2006 |
BC5606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
207 |
|
Lisa Harde |
Simklubben Ran |
2006 |
AH7406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
114 |
|
Amanda Blomkvist |
Landskrona Simsällskap |
2007 |
AD0607 |
25m |
3:07.67 |
|
|
|
|
|
2 |
184 |
|
Hanna Masoumi |
Simklubben Poseidon |
2007 |
AD6807 |
25m |
3:08.93 |
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Lily Thomsen |
Landskrona Simsällskap |
2007 |
AO2407 |
25m |
3:30.89 |
|
|
|
|
|
4 |
200 |
|
Mia Ljungholm |
Simklubben Poseidon |
2007 |
BG2407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-11 20:54:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|