Program för UGP1 2019-2020, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag em pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim/SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
2 |
|
Alfred Fogelmark |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
3 |
|
Fayzan Alam |
2005 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
4 |
|
Ariv Deolalikar |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
2 |
|
Albin Wikström |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
3 |
|
Pelle Erdös |
2005 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
4 |
|
Vide Sandberg |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
5 |
|
Kristoffer Nilsson |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
1 |
|
Theodor Fought |
2005 |
VELLINGE-N |
3:33.39 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
2 |
|
Sebastian Björk |
2007 |
SK LÖDDE |
3:13.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
3 |
|
Tim Edelberg |
2007 |
POSEIDON |
3:11.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
4 |
|
Albin Lundkvist |
2006 |
SK LÖDDE |
3:13.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
5 |
|
Adam Lindsjö |
2005 |
VELLINGE-N |
3:30.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
6 |
|
Arthur Ekman |
2007 |
POSEIDON |
3:54.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
1 |
|
Jannes Krüger |
2005 |
MKK |
3:05.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Dennis Henriksson |
2005 |
SS IDEN |
3:02.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Theo Muscalu |
2007 |
POSEIDON |
2:55.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
4 |
|
Marcus Riis |
2004 |
LANDSKRONA |
2:56.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
5 |
|
Benjamin Andersson Medhanie |
2007 |
POSEIDON |
3:05.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
6 |
|
Ruslan Dzhamalov |
2007 |
POSEIDON |
3:08.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
1 |
|
Axel Bech |
2006 |
MKK |
2:52.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
2 |
|
Melvin Lentonsson |
2004 |
MKK |
2:50.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
3 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
TRELLEBORG |
2:45.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Jacob Hansson |
2002 |
SK HAJEN |
2:46.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
5 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
LANDSKRONA |
2:50.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
354 |
6 |
|
Alexander Zhang |
2007 |
POSEIDON |
2:52.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
1 |
|
Bruno Lindqvist |
2004 |
VELLINGE-N |
2:38.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
2 |
|
Isaac Barrett |
2005 |
VELLINGE-N |
2:31.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
3 |
|
Svante Vilhelmsson |
2003 |
MKK |
2:30.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Oskar Lövberg |
2003 |
MKK |
2:30.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
5 |
|
Erik Komstedt |
2005 |
SK SYDSIM |
2:35.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
6 |
|
Vincent Tran |
2004 |
MKK |
2:41.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
1 |
|
Hampus Erdös |
2003 |
SK LÖDDE |
2:28.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
|
Jakob Strömland |
2003 |
MKK |
2:24.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
3 |
|
Bill Beckman |
2005 |
MKK |
2:22.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
4 |
|
Carl Ewertz |
2002 |
MKK |
2:23.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
5 |
|
Anton Witzell |
2004 |
SK LÖDDE |
2:25.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
6 |
|
Jonathan Fröjd |
2004 |
MKK |
2:28.67 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 14:47:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|