Program för Lövets Minne 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 5 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 25m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
|
Wilma Wallin |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Ellen Johansson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
3 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
4 |
|
Tilde Hellebro |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
5 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
6 |
|
Fabronia Nehme |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
7 |
|
Agnes Bergqvist |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 25m Fjärilsim Damer |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
1 |
|
Liv Nyman |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
29.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Moa Löf |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
24.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Emma Segerström |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
22.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Stella Finnhammar |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
15.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Emmy Mattsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
18.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
6 |
|
Julia Lindström |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
24.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
7 |
|
Nora Stalpe |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
28.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
8 |
|
Lottie Berglind |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 16:02:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|