Startliste for Regionmidtjylland Mesterskaberne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 09.30
Seedede heat Løb 8
|
Stævne navn |
Regionsmesterskab Midtjylland |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2019 |
|
|
Stævne by |
Struer |
|
Udskriftstidspunkt |
08:13 |
|
|
Arrangør |
Region Midtjylland og Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2019 |
|
|
|
|
Løb 8, 400m Medley Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 12:56 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
543 |
2 |
Clara Hjuler Mikkelsen |
2007 |
0774AW |
HEI |
|
25m |
|
440 |
3 |
Julie Norman Ramer |
2007 |
0708AK |
LYSENG |
|
25m |
|
664 |
4 |
Alberte Martiny Sørensen |
2007 |
0798AR |
VIBORG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
715 |
1 |
Freja Fogh Morthensen |
2006 |
0698AT |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
|
445 |
2 |
Sofia Gad |
2007 |
0748AE |
LYSENG |
|
25m |
|
439 |
3 |
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
0752AE |
LYSENG |
|
25m |
|
540 |
4 |
Marie Storm Pedersen |
2006 |
0610AY |
HEI |
|
25m |
|
712 |
5 |
Dagmar Keller |
2006 |
0672AS |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
|
549 |
6 |
Julie Ravn Holst |
2007 |
0744AM |
HEI |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
701 |
1 |
Cecilie Kehlet |
2009 |
0932AF |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
8:20.50 |
709 |
2 |
Mia Jørgensen |
2006 |
0688AT |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
8:08.08 |
566 |
3 |
Louise Jeppesen |
2008 |
0886AG |
HERNING |
|
25m |
7:16.05 |
708 |
4 |
Anna Katrine Willems |
2008 |
0816AL |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
8:08.08 |
705 |
5 |
Melissa Stoltenborg |
2006 |
0608AY |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
8:20.00 |
574 |
6 |
Asta Klemmensen |
2008 |
0872AI |
HERNING |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
660 |
1 |
Natasha Do Jespersen |
2007 |
0796AS |
VIBORG |
|
25m |
6:57.77 |
425 |
2 |
Freja Obert |
2006 |
0622AT |
ODDER |
|
25m |
6:45.00 |
719 |
3 |
Ida-Marie J. C. Hansen |
2007 |
0706AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
6:39.18 |
662 |
4 |
Olivia Mørch |
2006 |
0688AO |
VIBORG |
|
25m |
6:39.64 |
548 |
5 |
Júlía Gunnlaugsdóttir |
2007 |
0754AM |
HEI |
|
25m |
6:47.85 |
432 |
6 |
Leonora Holst Jensen |
2004 |
0408AS |
ODDER |
|
25m |
7:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
717 |
1 |
Frida Damm Thorsell |
2007 |
0716AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
6:33.10 |
634 |
2 |
Tilde N. H. Sørensen |
2007 |
0764AH |
AGF |
|
25m |
6:19.01 |
434 |
3 |
Caden Halle |
2005 |
0596AS |
ODDER |
|
25m |
6:09.09 |
443 |
4 |
Nikoline Sejr |
2006 |
0604AJ |
LYSENG |
|
25m |
6:17.88 |
714 |
5 |
Dicte Lund |
2004 |
0444AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
6:28.63 |
412 |
6 |
Laura Wittenhagen |
2006 |
0612AM |
SILKEBORG |
|
25m |
6:34.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
454 |
1 |
Katrine Bøeg Thormann |
2006 |
0692AD |
IKAST |
|
25m |
5:54.20 |
608 |
2 |
Katrine Stoltenhoff |
2006 |
0672AM |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
5:42.49 |
550 |
3 |
Rikke Friis Kanstrup |
2006 |
0634AR |
HEI |
|
25m |
5:39.02 |
423 |
4 |
Laura G. Nedergaard |
2005 |
0572AF |
ODDER |
|
25m |
5:40.19 |
692 |
5 |
Lea Kjær Kristensen |
2004 |
0466AS |
VIBORG |
|
25m |
5:45.94 |
441 |
6 |
Maria Lysgaard |
2006 |
0682AC |
LYSENG |
|
25m |
6:07.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
417 |
1 |
Sarah Froberg Pedersen |
2006 |
0694AJ |
SILKEBORG |
|
25m |
5:35.23 |
498 |
2 |
Julia Harpøth |
2002 |
0208AX |
HORSENS |
|
25m |
5:32.12 |
563 |
3 |
Isabell Thaison Jensen |
2007 |
0734AK |
HERNING |
|
25m |
6.00 |
711 |
4 |
Anne Katrine Dige |
2006 |
0654AF |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
5:28.53 |
716 |
5 |
Freja Krøjgaard Olesen |
2005 |
0506AP |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
5:34.87 |
442 |
6 |
Marie Bertram |
2006 |
0672AQ |
LYSENG |
|
25m |
5:36.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:13 |
|