Ohjelma IKM 2019 Pohjois-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Oulun alueen seurat |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 1, 2019 to marras 3, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
P11,12,13-16 100m SKU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
105 |
|
Simon Hiltunen |
Oulun Lohet |
|
|
25m |
1:33.76 |
|
|
|
2008 |
08A547 |
|
|
|
|
2 |
36 |
|
Tuomas Nissinen |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
25m |
1:34.31 |
|
|
|
2008 |
08A299 |
|
|
|
|
3 |
202 |
|
Tiitus Nygård |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
25m |
1:34.66 |
|
|
|
2008 |
08A349 |
|
|
|
|
4 |
84 |
|
Ahti Kotila |
Oulun Lohet |
|
|
25m |
1:39.07 |
|
|
|
2008 |
08A158 |
|
|
|
|
5 |
112 |
|
Oliver Rannanpää |
Oulun Lohet |
2008 |
08A641 |
25m |
1:40.99 |
|
|
|
|
|
6 |
224 |
|
Nikita Maximov |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A619 |
25m |
1:42.88 |
|
|
|
|
|
7 |
191 |
|
Paavo Juhani Andreas Kilpeläinen |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A273 |
25m |
1:43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
246 |
|
Oliver Norrena |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A722 |
25m |
1:54.20 |
|
|
|
|
|
9 |
228 |
|
Luka Walter |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A676 |
25m |
1:57.98 |
|
|
|
|
|
10 |
109 |
|
Tuomas Pääaho |
Oulun Lohet |
2008 |
08A642 |
25m |
2:00.97 |
|
|
|
|
|
11 |
107 |
|
Kim Salonen |
Oulun Lohet |
2008 |
08A657 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
235 |
|
Emil Järvinen |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A594 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
125 |
|
Jeriko Helanen |
Oulun Lohet |
2008 |
08A802 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
208 |
|
Santeri Vanhala |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A399 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
197 |
|
Jaakko Peltonen |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A287 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
222 |
|
Eliel Käkelä |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
230 |
|
Oskari Matilainen |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A616 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
236 |
|
Otto Järvinen |
Oulun Uinti 1906 |
2008 |
08A593 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
307 |
|
Veeti Polojärvi |
Swimming Club Rovaniemi |
2008 |
08A904 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
32 |
|
Lauri Junttari |
Kemin Työväen Uimarit |
2007 |
07A320 |
25m |
1:29.70 |
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Oskari Hakkarainen |
Kajaanin Uimaseura |
2007 |
07A432 |
25m |
1:30.98 |
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Alexey Savelyev |
Oulun Lohet |
2007 |
07A876 |
25m |
1:34.88 |
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Henri Heiskanen |
Kemin Uimaseura |
2007 |
07A811 |
25m |
1:35.67 |
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Rasmus Kinnunen |
Kemin Työväen Uimarit |
2007 |
07A035 |
25m |
1:37.01 |
|
|
|
|
|
6 |
275 |
|
Tuomo Strömmer |
Kempeleen Pyrintö |
2007 |
07A358 |
25m |
1:37.40 |
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
Lars Forchini |
Oulun Lohet |
2007 |
07A672 |
25m |
1:40.89 |
|
|
|
|
|
8 |
114 |
|
Olli Henriksson |
Oulun Lohet |
2007 |
07A833 |
25m |
1:45.57 |
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
Shengzhe Yin |
Oulun Lohet |
2007 |
07A497 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
143 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A223 |
25m |
1:01.15 |
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Toni Lipponen |
Kemin Työväen Uimarit |
2003 |
03A125 |
25m |
1:02.11 |
|
|
|
|
|
3 |
140 |
|
Paavo Erkinaro |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A020 |
25m |
1:02.78 |
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Kalle Pesälä |
Oulun Lohet |
2006 |
06A178 |
25m |
1:07.10 |
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Jere Heikkilä |
Oulun Lohet |
2004 |
04B056 |
25m |
1:07.65 |
|
|
|
|
|
6 |
145 |
|
Sihan Yu |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A332 |
25m |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
7 |
279 |
|
Roope Mutanen |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
2003 |
03B055 |
25m |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
43 |
|
Karlo Kilpinen |
Kemin Uimaseura |
2003 |
03A893 |
25m |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
9 |
24 |
|
Roope Hyvärinen |
Kemin Työväen Uimarit |
2003 |
03A201 |
25m |
1:14.46 |
|
|
|
|
|
10 |
12 |
|
Tuomas Orre |
Kajaanin Uimaseura |
2005 |
05A864 |
25m |
1:23.57 |
|
|
|
|
|
11 |
301 |
|
Elmeri Kaihua |
Swimming Club Rovaniemi |
2006 |
06A700 |
25m |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
12 |
38 |
|
Jesse Koskinen |
Kemin Työväen Uimarit |
2006 |
06A898 |
25m |
1:25.97 |
|
|
|
|
|
13 |
265 |
|
Elias Laukka |
Kempeleen Pyrintö |
2005 |
05A457 |
25m |
1:27.34 |
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Juha-Pekka Heikkinen |
Kajaanin Uimaseura |
2006 |
06A295 |
25m |
1:30.87 |
|
|
|
|
|
15 |
73 |
|
Paavo Lyly-Yrjänäinen |
Oulun Lohet |
2005 |
05A590 |
25m |
1:31.27 |
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Antti Ylönen |
Kajaanin Uimaseura |
2005 |
05A586 |
25m |
1:33.12 |
|
|
|
|
|
17 |
283 |
|
Valtteri Kotijärvi |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
2006 |
06A828 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Aapo Karjalainen |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
25m |
|
|
|
|
2004 |
04A888 |
|
|
|
|
|
19 |
9 |
|
Veeti Kela |
Kajaanin Uimaseura |
2004 |
04A933 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Niko Savilakso |
Oulun Lohet |
2003 |
03B242 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-01 14:54:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|