2020-04-01   20:46:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DiTEC Swim Meet 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 lördag fm

Document
Startlista
DiTEC Swim Meet 2020
Plats: Vattnets Hus Arrangör: Ängelholms Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020
18 200m Bröstsim Pojkar 13-14 år
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 56 Jacob Olsson Kristianstads SLS 2006 AE8506 25m 2:33.74
2 280 Alwin Edqvist Växjö Simsällskap 2006 AM8906 25m 2:47.85
3 58 Malte Ljunggren Kristianstads SLS 2006 AJ1106 25m 2:54.36
4 299 Emil Flodmark Ängelholms Simsällskap 2006 AB7906 25m 2:56.35
5 180 Edvin Viktorsson Simklubben Laxen 2006 AN4306 25m 2:59.31
6 310 Alexander Ljungdahl Ängelholms Simsällskap 2006 AI0306 25m 3:05.43
7 88 William Hörgren Kungsbacka Simsällskap 2007 AE7307 25m 3:05.99
8 190 Marcus Kvarnhäll Simklubben Laxen 2006 AS7306 25m 3:07.05
9 279 Liam Nilsson Växjö Simsällskap 2006 AM0306 25m 3:13.49
10 85 Gustav Freiholtz Kungsbacka Simsällskap 2006 AK1906 25m 3:14.56
11 242 Oliver Björk Simklubben Lödde 2007 AA7907 25m 3:29.73
12 104 Elias Väinölä Kungsbacka Simsällskap 2007 AN9107 25m 3:30.14
13 29 Ville Andersson Höganäs Simsällskap 2007 AD3707 25m 3:31.72
14 199 Elias Chawki Simklubben Laxen 2006 AU2306 25m 3:32.84
15 225 Aidan Sagadin Ljungby Simsällskap 2006 AA5106 25m 3:33.28
16 314 Joel Eidenhag Ängelholms Simsällskap 2007 AE1907 25m 3:47.95
17 205 Simon Tellander Simklubben Laxen 2007 AQ8707 25m 3:50.07
18 86 Albin Amrén Kungsbacka Simsällskap 2006 AL7106 25m 3:55.46
19 243 Sebastian Björk Simklubben Lödde 2007 AA5907 50m 3:56.13
20 97 Alexander Alvstrand Kungsbacka Simsällskap 2007 AI8707 25m 3:59.74
21 59 Ozzy Melin Kristianstads SLS 2006 AJ3106 50m 4:28.59
22 51 Jacob Glans Kristianstads SLS 2006 AA2706 25m
23 245 Anton Nilsson Simklubben Lödde 2006 AE8106 25m
24 188 Isac Dolck Simklubben Laxen 2007 AL8307 25m
25 189 Gustav Jacobsson Simklubben Laxen 2007 AL9307 25m
26 28 Elias Ljung Höganäs Simsällskap 2007 AD2707 25m
27 319 Jonathan Gustafsson Ängelholms Simsällskap 2006 AR4306 25m
28 64 Gabriel Ekelund Kristianstads SLS 2006 AI7906 25m
29 185 Rasmus Strömstedt Simklubben Laxen 2007 AF3707 25m
30 36 Arvid Bjurling Höganäs Simsällskap 2006 AV3506 25m
2020-01-30 22:55:23 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Ängelholms Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner