2020-03-29   06:08:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DiTEC Swim Meet 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3 söndag fm

Document
Heatlista
DiTEC Swim Meet 2020
Plats: Vattnets Hus Arrangör: Ängelholms Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020
Gren 44, 50m Frisim Flickor 15-16 år
Final 1 (6)
Sponsor: Jaked/Da italia
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:30
1 25m
2 25m
291 3 Caisa Renström 2004 ÄNGELHOLM 33.12 25m
168 4 Emmalina Ottosson 2005 SK LAXEN 32.75 25m
293 5 Klara Harrysson 2004 ÄNGELHOLM 32.89 25m
241 6 Nelly Gustavsson 2004 SK LÖDDE 35.56 25m
7 25m
8 25m
Gren 44, 50m Frisim Flickor 15-16 år Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:32
177 1 Emilia Pålsson 2005 SK LAXEN 32.45 25m
57 2 Elly Petersson 2005 KSLS 32.00 25m
52 3 Filippa Molin 2005 KSLS 31.73 25m
174 4 Beatrice Andersson 2005 SK LAXEN 31.61 25m
89 5 Gaëlle Ovise 2005 KUNGSBACKA 31.68 25m
273 6 Ella Harrysson 2005 VÄXJÖ SS 31.92 25m
65 7 Hanna Andersson 2005 KSLS 32.08 50m
278 8 Iris Nyström 2004 VÄXJÖ SS 32.74 25m
Gren 44, 50m Frisim Flickor 15-16 år Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:33
276 1 Lily Provencher 2005 VÄXJÖ SS 31.48 25m
260 2 Vanja Magnusson 2004 VÄXJÖ SS 31.29 25m
74 3 Alicia Fredriksson 2005 KUNGSBACKA 31.05 50m
238 4 Tilde Klehn 2004 SK LÖDDE 30.90 25m
90 5 Linnéa Fabian 2005 KUNGSBACKA 30.92 25m
237 6 Emilia Berg 2005 SK LÖDDE 31.26 50m
175 7 Tilda Hägglund 2005 SK LAXEN 31.45 25m
54 8 Matilda Björkholm 2005 KSLS 31.61 25m
Gren 44, 50m Frisim Flickor 15-16 år Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:34
Anm tid
Start ca:
6 1 Alma Mårtensson 2004 SK HAJEN 30.61 25m
162 2 Elsa Kanth 2004 SK LAXEN 30.56 25m
265 3 Elin Cronqvist 2005 VÄXJÖ SS 30.40 25m
70 4 Lina Dahlgren 2005 KUNGSBACKA 30.24 50m
305 5 Erica Persson 2005 ÄNGELHOLM 30.35 25m
169 6 Nikita Reljanovic 2004 SK LAXEN 30.47 25m
120 7 Emma Hassling 2004 LANDSKRONA 30.56 25m
289 8 Frida Pekberg 2004 ÄNGELHOLM 30.88 25m
Gren 44, 50m Frisim Flickor 15-16 år Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:35
75 1 Klara Martinez Jonsson 2004 KUNGSBACKA 30.18 25m
274 2 Alice Hässlebro 2004 VÄXJÖ SS 30.06 25m
132 3 Isabella Djuric 2004 LANDSKRONA 29.99 25m
77 4 Rebecka Berlin 2005 KUNGSBACKA 29.80 25m
304 5 Felicia Zander 2004 ÄNGELHOLM 29.95 25m
270 6 Agnes Sjö 2004 VÄXJÖ SS 30.03 25m
7 7 Lova Persson 2004 SK HAJEN 30.09 25m
170 8 Elicia  Allard 2005 SK LAXEN 30.21 25m
Gren 44, 50m Frisim Flickor 15-16 år Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:36
121 1 Fanny Hess 2004 LANDSKRONA 29.52 25m
53 2 Olivia Klint Ipsa 2005 KSLS 29.18 25m
268 3 Louise Strand 2005 VÄXJÖ SS 28.47 25m
261 4 Towe Andersson 2005 VÄXJÖ SS 27.41 25m
123 5 Emelie Ek-Värn 2004 LANDSKRONA 28.20 25m
76 6 Alice Karlsson 2004 KUNGSBACKA 29.09 25m
235 7 Isabel Smideberg 2004 SK LÖDDE 29.43 25m
272 8 Agnes Hildebrand Westerberg 2004 VÄXJÖ SS 29.77 25m
2020-02-01 22:57:31 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Ängelholms Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner