Program for FaluSkinsGames 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnet simhall |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 feb 2020 till den 23 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Medley Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Orkla |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Viggo Brodin |
2005 |
GÄVLE SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Osama Bahssas |
2005 |
BORLÄNGE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
5 |
|
Oskar Johannesson |
2008 |
GÄVLE SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Medley Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
|
Algot Rådman |
2006 |
VÄSTERÅS |
3:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
3 |
|
Gustav Löfqvist |
2005 |
VÄSTERÅS |
2:55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
4 |
|
David Cederlöf |
2006 |
LUDVIKA SS |
2:52.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Viggo Redlund |
2005 |
SK ENA |
2:53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Oliver Axelsson |
2007 |
BORLÄNGE |
3:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
7 |
|
Eric Hörnstedt |
2008 |
SALA SS |
3:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Medley Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
1 |
|
Viam Assadi |
2005 |
VÄSTERÅS |
2:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2 |
|
Axel Furuhall |
2004 |
SÖDERHAMN |
2:39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
3 |
|
Olle Wikholm |
2004 |
GÄVLE SS |
2:27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
4 |
|
Gustaf Walldén |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
5 |
|
Tom Dijkhuizen |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Linus von Hofsten |
2006 |
FALUN |
2:36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
7 |
|
Melvin Norlén |
2005 |
VÄSTERÅS |
2:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Medley Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
1 |
|
Per Granlund |
2002 |
VÄSTERÅS |
2:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
|
Olle Nilsson |
2004 |
SALA SS |
2:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Albin Östlund |
2004 |
GÄVLE SS |
2:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Jakob Källquist |
2001 |
GÄVLE SS |
2:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
5 |
|
Adam Carlsson |
2001 |
GÄVLE SS |
2:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Carl Hansson |
2003 |
GÄVLE SS |
2:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
7 |
|
Danny Simaleza |
2005 |
GÄVLE SS |
2:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-22 12:44:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
|
|
|
|