Program för Intersport uinnit 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Kilpailu
# | Gren | Sponsor | Startlista | Heatlista |
---|---|---|---|---|
3 | 50m Perhosuinti Naiset Final | Autotalo Laakkonen | Startlista | Heatlista |
4 | 50m Perhosuinti Miehet Final | Fysios | Startlista | Heatlista |
5 | 100m Selkäuinti Naiset Final | Hojo-Matkat | Startlista | Heatlista |
6 | 100m Selkäuinti Miehet Final | Kaivospuu Oy | Startlista | Heatlista |
0 | Palkintojenjako | |||
7 | 400m Vapaauinti Naiset Final | Reijolan Tilipalvelu | Startlista | Heatlista |
8 | 400m Vapaauinti Miehet Final | Sähkköasennus Kuronen | Startlista | Heatlista |
9 | 200m Perhosuinti Naiset Final | Kakkonen Yhtiöt | Startlista | Heatlista |
10 | 200m Perhosuinti Miehet Final | HKK-Kuljetus | Startlista | Heatlista |
11 | 50m Selkäuinti Naiset Final | Nanocomp Oy | Startlista | Heatlista |
12 | 50m Selkäuinti Miehet Final | Sennebogen | Startlista | Heatlista |
13 | 100m Rintauinti Naiset Final | Trekmann | Startlista | Heatlista |
14 | 100m Rintauinti Miehet Final | Karelian Talotekniikka | Startlista | Heatlista |
0 | Palkintojenjako | |||
15 | 100m Sekauinti Naiset Final | Prima Timber | Startlista | Heatlista |
16 | 100m Sekauinti Miehet Final | Heikki Surakka Oy | Startlista | Heatlista |
17 | 50m Rintauinti Naiset Final | WP-Putki | Startlista | Heatlista |
18 | 50m Rintauinti Miehet Final | Intersport | Startlista | Heatlista |
19 | 100m Vapaauinti Naiset Final | Pohjois-Karjalan Osuuskauppa | Startlista | Heatlista |
20 | 100m Vapaauinti Miehet Final | Närhi Oy | Startlista | Heatlista |
0 | Palkintojenjako | |||
21 | 200m Selkäuinti Naiset Final | Itä-Suomen Liikuntaopisto | Startlista | Heatlista |
22 | 200m Selkäuinti Miehet Final | Kerubi | Startlista | Heatlista |
23 | 50m Vapaauinti Naiset Final | Ouneva-Group | Startlista | Heatlista |
24 | 50m Vapaauinti Miehet Final | E.Hartikainen Oy | Startlista | Heatlista |
25 | 100m Perhosuinti Naiset Final | Vatupassi | Startlista | Heatlista |
26 | 100m Perhosuinti Miehet Final | Kuljetusliike Esko Mäkinen | Startlista | Heatlista |
0 | Palkintojenjako | |||
27 | 4x50m Vapaauinti Naiset Final | Pihlajalinna-Ite | Startlista | Heatlista |
28 | 4x50m Vapaauinti Miehet Final | Tritanium | Startlista | Heatlista |
0 | Palkintojenjako |