2020-04-04   09:13:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vidösternsimmet Sprint 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  27.94   
118  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  27.96   
171  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  28.33  EFT 
177  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  28.53  EFT 
137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  28.59   
176  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  28.79  EFT 
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  29.23   
143  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  29.51   
89  Hasi Gresa  2008  SMÅLANDSST  AV3608  25 m  29.98   
10  82  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  30.18   
11  119  Glamocanin Selma  2005  HVETLANDA  AM4605  50 m  30.52   
12  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  30.58   
13  134  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  31.16   
14  138  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  25 m  31.63   
15  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  31.70   
16  84  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  31.80   
17  124  Eringfeldt-Lager Wilma  2005  HVETLANDA  BR4405  25 m  31.94   
18  33  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  32.07   
19  19  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  50 m  32.28   
20  145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  32.29   
21  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  32.35   
22  85  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  32.42   
23  14  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  32.70   
24  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  32.73   
25  70  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  32.90   
26  12  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  50 m  33.05   
27  120  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m  33.15   
28  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  33.45   
29  40  Sistek Hana  2006  JÖNKÖPING  BO4806  25 m  33.72   
30  18  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  33.93   
31  123  Glamocanin Alma  2008  HVETLANDA  AB3408  25 m  34.45   
32  180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m  34.57  EFT 
33  47  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  35.12   
34  16  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  35.16   
35  190  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  35.55   
36  26  Sandberg Hanna  2007  JÖNKÖPING  AP2407  25 m  35.77   
37  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  36.18   
38  Darvelid Hilda  2006  ANDERSTORP  AW7806  25 m  36.60   
39  39  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  36.79   
40  17  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  36.97   
41  46  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  37.12   
42  126  Blomqvist Frida  2006  HVETLANDA  BQ3806  25 m  37.12   
43  27  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  38.13   
44  95  Förstberg Stella  2007  VARBERG  AX1607  25 m  38.13   
45  36  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m  38.60   
46  62  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  38.60   
47  32  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  38.62   
48  148  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m  38.94   
49  127  Elstad Arenkvist Alma  2006  HVETLANDA  BR2606  25 m  39.20   
50  31  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  39.24   
51  122  Alsäter Ella  2007  HVETLANDA  AF9807  25 m  39.63   
52  48  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  39.73   
53  94  Göransson Alma  2007  VARBERG  AX6407  25 m  39.92   
54  64  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m  39.94   
55  125  Svensson Saga  2007  HVETLANDA  BA5807  25 m  40.14   
56  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  40.26   
57  38  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  40.89   
58  97  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m  41.15   
59  21  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  41.22   
60  103  Eriksson Vida  2007  VARBERG  BL0807  25 m  41.59   
61  155  Jarl Vera  2007  VÄRNAMO SS  BH5207  25 m  41.80   
62  66  Tojzan Kata Carola  2008  LJUNGBY SS  AQ3608  25 m  42.67   
63  150  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m  42.96   
64  42  Malm Noomi  2008  JÖNKÖPING  AV8208  25 m  45.40   
65  35  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  48.05   
66  99  Mörtsell Signe  2006  VARBERG  BR1806  50 m  49.19   
67  65  Lundahl Agnes  2008  LJUNGBY SS  AQ8408  25 m  55.64   
68  107  Malkoc Jennifer  2008  VARBERG  BE2408  25 m     
69  129  Malakova Michaela  2006  VÄRNAMO SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
2_S
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
130  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  23.67   
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  23.78   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  24.38  EFT 
81  Seppälä Ville  2004  SMÅLANDSST  AO0304  25 m  25.50   
117  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  26.72   
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  26.73   
139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  27.18   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  27.53   
135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  50 m  28.40   
10  141  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  25 m  28.54   
11  73  Enlund Alfred  2005  NÄSSJÖ  AS3905  25 m  28.73   
12  15  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  29.23   
13  74  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  30.07   
14  69  Kljajic Daniel  2003  NÄSSJÖ  AL6703  25 m  30.24   
15  144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  50 m  31.13   
16  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  31.73   
17  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m  32.30   
18  23  Westman Vilgot  2006  JÖNKÖPING  AM2506  25 m  32.75   
19  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  33.02   
20  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  25 m  33.16   
21  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m  33.90   
22  96  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  35.85   
23  22  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  50 m  36.00   
24  75  Nilsson Benjamin  2007  NÄSSJÖ  AM2307  25 m  36.06   
25  13  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  36.92   
26  45  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m  37.22   
27  72  Olausson Wilgot  2007  NÄSSJÖ  AD1307  25 m  37.52   
28  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m  38.40   
29  20  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  38.69   
30  60  Pranjic Martin  2007  LJUNGBY SS  AC8907  25 m  38.79   
31  182  Kahrimanovic Ismar  2008  VÄRNAMO SS  AM8908  25 m  39.50  EFT 
32  25  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m  40.19   
33  61  Grahovic Tony  2007  LJUNGBY SS  AD1107  25 m  40.27   
34  29  Ekblad Theo  2008  JÖNKÖPING  AE0508  25 m  40.72   
35  98  Källström Maximiliam  2008  VARBERG  AJ0708  25 m  47.16   
36  147  Söderlind Edvin  2005  VÄRNAMO SS  AT8505  50 m  47.66   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
3_S
Gren 3, 50m Frisim Fl 11 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
34  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  36.56   
100  Johansson Ebba  2009  VARBERG  AL0809  25 m  38.55   
11  Bard Edith  2009  ANDERSTORP  AO9809  25 m  39.26   
37  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  39.60   
104  Blomdahl Liv  2009  VARBERG  AP7009  25 m  41.03   
151  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m  41.18   
41  Soldesjö Sofia  2009  JÖNKÖPING  AG8809  25 m  44.38   
30  Elgh Jadie  2009  JÖNKÖPING  AC5409  25 m  44.72   
184  Dahlberg Vera  2010  VÄRNAMO SS  AI8410  25 m  45.26  EFT 
10  108  Bengtsson Molly  2010  VARBERG  AJ2210  25 m  45.40   
11  43  Rogö Lilly  2009  JÖNKÖPING  AJ3609  25 m  47.43   
12  157  Brånn Nellie  2010  VÄRNAMO SS  AI8210  25 m  48.16   
13  50  Titus Amelia  2009  JÖNKÖPING  AV4609  25 m  48.86   
14  106  Sternryd Iris  2011  VARBERG  AC7211  25 m  50.96   
15  183  Berg Judit  2010  VÄRNAMO SS  AE7010  25 m  51.40  EFT 
16  158  Nguyen Lyly Linnéa  2012  VÄRNAMO SS  AB4412  25 m  52.50   
17  105  Hagström Lava  2011  VARBERG  AC7011  25 m  54.46   
18  110  Källström Nicoline  2009  VARBERG  AU9609  25 m  56.76   
19  159  Marascu Alisha  2010  VÄRNAMO SS  AK6410  25 m  1:16.27   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
4_S
Gren 4, 50m Frisim Po 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
102  Stenström Joel  2009  VARBERG  AH7109  25 m  37.23   
179  Jansson Linus  2009  VÄRNAMO SS  AA1309  25 m  39.66  EFT 
28  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m  41.11   
76  Walhjalt Hannes  2010  NÄSSJÖ  AC6510  25 m  43.70   
90  Alshoura Faysal  2009  SMÅLANDSST  AJ0909  25 m  47.87   
181  Stefan Andrei  2009  VÄRNAMO SS  AG8509  25 m  48.37  EFT 
77  Nilsson Vincent  2010  NÄSSJÖ  AF9110  25 m  49.08   
109  Blomdahl André  2010  VARBERG  AE6910  25 m  50.37   
189  Hesselgren Kevin  2010  VARBERG  AD8910  25 m  52.87   
10  67  Truong Derhuy  2011  LJUNGBY SS  AD0911  25 m  1:09.03   
11  178  Liljenvall Elias  2009  SMÅLANDSST    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
5_S
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  1:07.92   
171  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:08.53  EFT 
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  1:10.16   
Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  1:11.92   
80  Seppälä Annie  2004  SMÅLANDSST  BD6804  25 m  1:12.63   
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:15.07   
84  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  1:15.79   
177  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  1:16.14  EFT 
145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  1:17.49   
10  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:19.01   
11  143  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  1:20.35   
12  70  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  1:23.09   
13  12  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  1:24.14   
14  134  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  1:28.76   
15  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  1:28.80   
16  33  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  1:29.89   
17  17  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  1:40.94   
18  148  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m  1:46.21   
19  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  1:48.55   
20  83  Eriksson Majken  2005  SMÅLANDSST  AV9605  25 m     
21  87  Eriksson Lotten  2008  SMÅLANDSST  AJ4208  25 m     
22  89  Hasi Gresa  2008  SMÅLANDSST  AV3608  25 m     
23  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m     
24  180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
6_S
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  55.43   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  58.98  EFT 
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:06.20   
139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:09.28   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  1:10.16   
141  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  25 m  1:16.57   
15  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  1:19.03   
144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  25 m  1:19.93   
135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  25 m  1:22.76   
10  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  1:23.62   
11  74  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  1:24.73   
12  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  1:40.84   
13  20  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  1:43.75   
14  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
7_S
Gren 7, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:11.97   
171  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:12.12  EFT 
137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  1:12.70   
89  Hasi Gresa  2008  SMÅLANDSST  AV3608  25 m  1:13.81   
177  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  1:13.82  EFT 
143  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  1:14.46   
176  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  1:14.68  EFT 
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  1:14.74   
14  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:15.63   
10  118  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  1:15.98   
11  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  1:17.90   
12  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:18.12   
13  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  1:20.20   
14  145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  1:21.84   
15  12  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  1:21.86   
16  138  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  25 m  1:22.27   
17  19  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  25 m  1:23.28   
18  83  Eriksson Majken  2005  SMÅLANDSST  AV9605  25 m  1:23.69   
19  119  Glamocanin Selma  2005  HVETLANDA  AM4605  25 m  1:24.33   
20  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  1:24.77   
21  18  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  1:26.35   
22  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  1:26.41   
23  180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m  1:29.15  EFT 
24  120  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m  1:29.86   
25  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  1:30.80   
26  40  Sistek Hana  2006  JÖNKÖPING  BO4806  25 m  1:31.03   
27  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  1:31.40   
28  62  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  1:33.25   
29  103  Eriksson Vida  2007  VARBERG  BL0807  25 m  1:33.54   
30  190  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  1:34.90   
31  38  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  1:35.70   
32  39  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  1:35.95   
33  48  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  1:35.95   
34  87  Eriksson Lotten  2008  SMÅLANDSST  AJ4208  25 m  1:37.03   
35  27  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  1:37.04   
36  46  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  1:37.60   
37  26  Sandberg Hanna  2007  JÖNKÖPING  AP2407  25 m  1:37.92   
38  95  Förstberg Stella  2007  VARBERG  AX1607  25 m  1:40.18   
39  21  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  1:40.60   
40  97  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m  1:42.02   
41  36  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m  1:44.52   
42  35  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  1:47.47   
43  31  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  1:48.39   
44  66  Tojzan Kata Carola  2008  LJUNGBY SS  AQ3608  25 m  1:52.90   
45  155  Jarl Vera  2007  VÄRNAMO SS  BH5207  25 m  1:55.19   
46  99  Mörtsell Signe  2006  VARBERG  BR1806  50 m  1:56.10   
47  42  Malm Noomi  2008  JÖNKÖPING  AV8208  25 m  1:57.88  EFT 
48  150  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m  1:59.71   
49  64  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m  2:01.29   
50  123  Glamocanin Alma  2008  HVETLANDA  AB3408  25 m     
51  124  Eringfeldt-Lager Wilma  2005  HVETLANDA  BR4405  25 m     
52  129  Malakova Michaela  2006  VÄRNAMO SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
8_S
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  59.82   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  1:02.49  EFT 
81  Seppälä Ville  2004  SMÅLANDSST  AO0304  25 m  1:02.87   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  1:06.65   
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:07.75   
141  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  25 m  1:12.33   
73  Enlund Alfred  2005  NÄSSJÖ  AS3905  25 m  1:14.50   
139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:14.95   
135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  25 m  1:18.83   
10  23  Westman Vilgot  2006  JÖNKÖPING  AM2506  25 m  1:20.64   
11  69  Kljajic Daniel  2003  NÄSSJÖ  AL6703  25 m  1:23.95   
12  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  1:24.09   
13  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  1:26.22   
14  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  25 m  1:26.95   
15  96  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  1:28.34   
16  72  Olausson Wilgot  2007  NÄSSJÖ  AD1307  25 m  1:30.49   
17  24  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m  1:30.67   
18  144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  25 m  1:31.01   
19  22  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  25 m  1:32.80   
20  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m  1:35.51   
21  75  Nilsson Benjamin  2007  NÄSSJÖ  AM2307  25 m  1:36.04   
22  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m  1:36.53   
23  29  Ekblad Theo  2008  JÖNKÖPING  AE0508  25 m  1:38.99   
24  25  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m  1:39.14   
25  45  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m  1:42.72   
26  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m  1:58.85   
27  147  Söderlind Edvin  2005  VÄRNAMO SS  AT8505  50 m  2:08.09   
28  98  Källström Maximiliam  2008  VARBERG  AJ0708  25 m     
29  182  Kahrimanovic Ismar  2008  VÄRNAMO SS  AM8908  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
9_S
Gren 9, 100m Medley Fl 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
34  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  1:33.95   
37  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  1:38.13   
100  Johansson Ebba  2009  VARBERG  AL0809  25 m  1:38.28   
11  Bard Edith  2009  ANDERSTORP  AO9809  25 m  1:47.73   
151  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m  1:47.98   
41  Soldesjö Sofia  2009  JÖNKÖPING  AG8809  25 m  1:49.26   
30  Elgh Jadie  2009  JÖNKÖPING  AC5409  25 m  1:53.58   
104  Blomdahl Liv  2009  VARBERG  AP7009  25 m  1:54.99   
50  Titus Amelia  2009  JÖNKÖPING  AV4609  25 m  2:06.35   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
10_S
Gren 10, 100m Medley Po 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
28  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m  1:39.00   
179  Jansson Linus  2009  VÄRNAMO SS  AA1309  25 m  1:44.41  EFT 
76  Walhjalt Hannes  2010  NÄSSJÖ  AC6510  25 m     
102  Stenström Joel  2009  VARBERG  AH7109  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
11_S
Gren 11, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  35.33   
145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  36.54   
82  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  37.19   
176  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  37.55  EFT 
118  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  37.83   
80  Seppälä Annie  2004  SMÅLANDSST  BD6804  25 m  38.36   
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  38.45   
89  Hasi Gresa  2008  SMÅLANDSST  AV3608  25 m  39.70   
19  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  25 m  39.84   
10  143  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  41.82   
11  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  41.91   
12  18  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  42.64   
13  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  42.65   
14  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  43.08   
15  85  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  43.09   
16  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  43.39   
17  47  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  43.47   
18  70  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  43.55   
19  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  43.81   
20  32  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  43.91   
21  137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  50 m  44.12   
22  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  44.43   
23  126  Blomqvist Frida  2006  HVETLANDA  BQ3806  25 m  44.60   
24  180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  50 m  44.80  EFT 
25  120  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m  44.81   
26  12  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  45.06   
27  16  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  45.69   
28  123  Glamocanin Alma  2008  HVETLANDA  AB3408  25 m  46.37   
29  64  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m  46.76   
30  190  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  47.31   
31  38  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  47.89   
32  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  47.91   
33  31  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  49.18   
34  94  Göransson Alma  2007  VARBERG  AX6407  25 m  49.29   
35  99  Mörtsell Signe  2006  VARBERG  BR1806  25 m  49.71   
36  46  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  49.81   
37  35  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  50.18   
38  95  Förstberg Stella  2007  VARBERG  AX1607  25 m  50.86   
39  125  Svensson Saga  2007  HVETLANDA  BA5807  25 m  51.24   
40  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  51.27   
41  122  Alsäter Ella  2007  HVETLANDA  AF9807  25 m  51.52   
42  Darvelid Hilda  2006  ANDERSTORP  AW7806  25 m  52.53   
43  42  Malm Noomi  2008  JÖNKÖPING  AV8208  25 m  55.31   
44  48  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  55.38   
45  155  Jarl Vera  2007  VÄRNAMO SS  BH5207  25 m  56.62   
46  148  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m  58.57   
47  66  Tojzan Kata Carola  2008  LJUNGBY SS  AQ3608  25 m  1:00.05   
48  97  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m  1:00.20   
49  84  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  1:00.38   
50  150  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m  1:00.69   
51  65  Lundahl Agnes  2008  LJUNGBY SS  AQ8408  25 m  1:05.25   
52  107  Malkoc Jennifer  2008  VARBERG  BE2408  25 m     
53  129  Malakova Michaela  2006  VÄRNAMO SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
12_S
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  29.50   
130  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  32.58   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  32.59  EFT 
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  34.29   
117  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  34.61   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  36.84   
69  Kljajic Daniel  2003  NÄSSJÖ  AL6703  25 m  38.22   
135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  25 m  38.26   
Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  41.73   
10  22  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  50 m  42.67   
11  139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  44.12   
12  23  Westman Vilgot  2006  JÖNKÖPING  AM2506  25 m  44.43   
13  24  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m  45.43   
14  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m  45.45   
15  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  25 m  46.11   
16  144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  25 m  46.15   
17  13  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  46.47   
18  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m  47.60   
19  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m  50.51   
20  25  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m  51.93   
21  29  Ekblad Theo  2008  JÖNKÖPING  AE0508  25 m  52.17   
22  75  Nilsson Benjamin  2007  NÄSSJÖ  AM2307  25 m  52.36   
23  72  Olausson Wilgot  2007  NÄSSJÖ  AD1307  25 m  53.97   
24  98  Källström Maximiliam  2008  VARBERG  AJ0708  25 m  55.71   
25  182  Kahrimanovic Ismar  2008  VÄRNAMO SS  AM8908  25 m  1:00.65  EFT 
26  147  Söderlind Edvin  2005  VÄRNAMO SS  AT8505  25 m  1:04.10   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
13_S
Gren 13, 50m Bröstsim fl 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Bard Edith  2009  ANDERSTORP  AO9809  25 m  46.56   
100  Johansson Ebba  2009  VARBERG  AL0809  25 m  47.86   
104  Blomdahl Liv  2009  VARBERG  AP7009  25 m  48.61   
34  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  49.96   
184  Dahlberg Vera  2010  VÄRNAMO SS  AI8410  25 m  51.22  EFT 
30  Elgh Jadie  2009  JÖNKÖPING  AC5409  25 m  53.08   
37  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  53.39   
151  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m  53.53   
157  Brånn Nellie  2010  VÄRNAMO SS  AI8210  25 m  55.78   
10  43  Rogö Lilly  2009  JÖNKÖPING  AJ3609  25 m  56.67   
11  183  Berg Judit  2010  VÄRNAMO SS  AE7010  25 m  1:03.37  EFT 
12  108  Bengtsson Molly  2010  VARBERG  AJ2210  25 m  1:10.83   
13  110  Källström Nicoline  2009  VARBERG  AU9609  25 m  1:11.39   
14  105  Hagström Lava  2011  VARBERG  AC7011  25 m  1:12.79   
15  159  Marascu Alisha  2010  VÄRNAMO SS  AK6410  25 m  1:22.32   
16  106  Sternryd Iris  2011  VARBERG  AC7211  25 m     
17  158  Nguyen Lyly Linnéa  2012  VÄRNAMO SS  AB4412  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
14_S
Gren 14, 50m Bröstsim po 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
28  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m  47.44   
102  Stenström Joel  2009  VARBERG  AH7109  25 m  50.64   
179  Jansson Linus  2009  VÄRNAMO SS  AA1309  25 m  51.08  EFT 
90  Alshoura Faysal  2009  SMÅLANDSST  AJ0909  25 m  1:00.90   
181  Stefan Andrei  2009  VÄRNAMO SS  AG8509  25 m  1:01.78  EFT 
67  Truong Derhuy  2011  LJUNGBY SS  AD0911  25 m     
76  Walhjalt Hannes  2010  NÄSSJÖ  AC6510  25 m     
77  Nilsson Vincent  2010  NÄSSJÖ  AF9110  25 m     
109  Blomdahl André  2010  VARBERG  AE6910  25 m     
10  178  Liljenvall Elias  2009  SMÅLANDSST    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
15_S
Gren 15, 4X50m Medley Fl 13oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
92  Smålandsstenars Simsällskap  2007  SMÅLANDSST    25 m  2:32.56   
51  Jönköpings Simsällskap Lag 1  2007  JÖNKÖPING    25 m  2:44.77   
116  Föreningen Varbergs Sim  2007  VARBERG    25 m  2:49.08   
52  Jönköpings Simsällskap Lag 2  2008  JÖNKÖPING    25 m  2:52.89   
68  Ljungby Simsällskap  2008  LJUNGBY SS    25 m  3:02.77   
53  Jönköpings Simsällskap Lag 3  2007  JÖNKÖPING    25 m  3:08.38   
113  Föreningen Varbergs Sim Lag 2  2007  VARBERG    25 m  3:09.87   
166  Värnamo Simsällskap  2007  VÄRNAMO SS    25 m  3:44.08  EFT 
167  Värnamo Simsällskap Lag 2  2007  VÄRNAMO SS    25 m  3:48.25  EFT 
10  54  Jönköpings Simsällskap Lag 4  2008  JÖNKÖPING    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
16_S
Gren 16, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
172  Värnamo Simsällskap  2002  VÄRNAMO SS    25 m  2:19.89  EFT 
93  Smålandsstenars Simsällskap  2004  SMÅLANDSST    25 m  2:20.53   
174  Anderstorps Simsällskap  2003  ANDERSTORP    25 m  2:25.99  EFT 
55  Jönköpings Simsällskap Lag 1  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:27.82   
169  Värnamo Simsällskap Lag 2  2005  VÄRNAMO SS    25 m  2:29.51  EFT 
56  Jönköpings Simsällskap Lag 2  2006  JÖNKÖPING    25 m  2:54.04   
173  Värnamo Simsällskap Lag 3  2005  VÄRNAMO SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
17_S
Gren 17, 4X50m Medley Po 13oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
78  Nässjö SLS  2007  NÄSSJÖ    25 m  2:38.22   
51  Jönköpings Simsällskap Lag 1  2007  JÖNKÖPING    25 m  3:07.44   
166  Värnamo Simsällskap  2007  VÄRNAMO SS    25 m  3:13.52   
111  Föreningen Varbergs Sim  2008  VARBERG    25 m  3:17.71   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
18_S
Gren 18, 4X50m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
163  Värnamo Simsällskap  2000  VÄRNAMO SS    25 m  2:21.19   
161  Värnamo Simsällskap Lag 2  2002  VÄRNAMO SS    25 m  2:23.71   
164  Värnamo Simsällskap Lag 3  2003  VÄRNAMO SS    25 m  2:25.43   
59  Jönköpings Simsällskap Lag 1  2005  JÖNKÖPING    25 m  2:29.58   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
19_S
Gren 19, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  33.30   
177  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  33.45  EFT 
89  Hasi Gresa  2008  SMÅLANDSST  AV3608  25 m  33.72   
171  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  33.87  EFT 
176  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  34.05  EFT 
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  34.19   
137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  34.22   
118  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  34.77   
143  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  35.02   
10  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  35.60   
11  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  36.02   
12  14  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  36.05   
13  134  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  36.74   
14  124  Eringfeldt-Lager Wilma  2005  HVETLANDA  BR4405  25 m  37.12   
15  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  37.24   
16  119  Glamocanin Selma  2005  HVETLANDA  AM4605  25 m  37.38   
17  84  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  38.55   
18  145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  38.66   
19  138  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  25 m  38.67   
20  120  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m  39.30   
21  70  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  39.35   
22  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  39.41   
23  33  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  39.49   
24  19  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  25 m  39.60   
25  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  39.84   
26  180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m  40.06  EFT 
27  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  40.12   
28  12  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  50 m  40.94   
29  18  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  41.39   
30  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  41.66   
31  123  Glamocanin Alma  2008  HVETLANDA  AB3408  25 m  41.87   
32  40  Sistek Hana  2006  JÖNKÖPING  BO4806  25 m  41.94   
33  17  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  42.35   
34  103  Eriksson Vida  2007  VARBERG  BL0807  25 m  42.56   
35  47  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  42.65   
36  62  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  42.76   
37  190  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  42.88   
38  39  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  43.02   
39  16  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  43.33   
40  46  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  43.36   
41  127  Elstad Arenkvist Alma  2006  HVETLANDA  BR2606  25 m  44.44   
42  26  Sandberg Hanna  2007  JÖNKÖPING  AP2407  25 m  44.64   
43  38  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  44.66   
44  36  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m  45.37   
45  Darvelid Hilda  2006  ANDERSTORP  AW7806  25 m  45.81   
46  48  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  46.85   
47  95  Förstberg Stella  2007  VARBERG  AX1607  25 m  46.99   
48  148  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m  47.42   
49  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  47.98   
50  97  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m  48.01   
51  32  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  48.03   
52  21  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  48.08   
53  94  Göransson Alma  2007  VARBERG  AX6407  25 m  49.48   
54  66  Tojzan Kata Carola  2008  LJUNGBY SS  AQ3608  25 m  49.68   
55  64  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m  50.21   
56  42  Malm Noomi  2008  JÖNKÖPING  AV8208  25 m  51.51   
57  35  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  51.58   
58  155  Jarl Vera  2007  VÄRNAMO SS  BH5207  25 m  51.71   
59  101  Carlqvist Alice  2007  VARBERG  BI3207  25 m  51.96   
60  99  Mörtsell Signe  2006  VARBERG  BR1806  25 m  52.00   
61  125  Svensson Saga  2007  HVETLANDA  BA5807  25 m  52.33   
62  150  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m  52.73   
63  31  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  53.65   
64  107  Malkoc Jennifer  2008  VARBERG  BE2408  50 m  56.76   
65  65  Lundahl Agnes  2008  LJUNGBY SS  AQ8408  25 m  58.93   
66  129  Malakova Michaela  2006  VÄRNAMO SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
20_S
Gren 20, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  28.11   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  28.19  EFT 
130  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  28.32   
81  Seppälä Ville  2004  SMÅLANDSST  AO0304  25 m  29.78   
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  30.80   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  32.16   
117  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  33.69   
73  Enlund Alfred  2005  NÄSSJÖ  AS3905  25 m  33.70   
139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  34.56   
10  141  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  25 m  35.10   
11  69  Kljajic Daniel  2003  NÄSSJÖ  AL6703  25 m  36.09   
12  135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  50 m  38.05   
13  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  38.10   
14  74  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  38.12   
15  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  38.97   
16  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  25 m  39.30   
17  144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  25 m  40.26   
18  72  Olausson Wilgot  2007  NÄSSJÖ  AD1307  25 m  40.47   
19  24  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m  41.68   
20  45  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m  42.18   
21  75  Nilsson Benjamin  2007  NÄSSJÖ  AM2307  25 m  42.24   
22  96  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  42.46   
23  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m  44.67   
24  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m  47.09   
25  20  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  47.71   
26  182  Kahrimanovic Ismar  2008  VÄRNAMO SS  AM8908  25 m  47.85  EFT 
27  60  Pranjic Martin  2007  LJUNGBY SS  AC8907  25 m  48.58   
28  25  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m  50.15   
29  29  Ekblad Theo  2008  JÖNKÖPING  AE0508  25 m  50.89   
30  147  Söderlind Edvin  2005  VÄRNAMO SS  AT8505  50 m  59.24   
31  98  Källström Maximiliam  2008  VARBERG  AJ0708  25 m     
32  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
21_S
Gren 21, 50m Ryggsim fl 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
34  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  40.39   
11  Bard Edith  2009  ANDERSTORP  AO9809  25 m  43.88   
100  Johansson Ebba  2009  VARBERG  AL0809  25 m  44.51   
104  Blomdahl Liv  2009  VARBERG  AP7009  25 m  44.68   
151  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m  47.30   
30  Elgh Jadie  2009  JÖNKÖPING  AC5409  25 m  47.31   
37  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  47.55   
41  Soldesjö Sofia  2009  JÖNKÖPING  AG8809  25 m  50.48   
50  Titus Amelia  2009  JÖNKÖPING  AV4609  25 m  53.10   
10  43  Rogö Lilly  2009  JÖNKÖPING  AJ3609  25 m  54.09   
11  106  Sternryd Iris  2011  VARBERG  AC7211  25 m  55.50   
12  184  Dahlberg Vera  2010  VÄRNAMO SS  AI8410  25 m  55.55  EFT 
13  157  Brånn Nellie  2010  VÄRNAMO SS  AI8210  25 m  56.55   
14  110  Källström Nicoline  2009  VARBERG  AU9609  25 m  57.69   
15  158  Nguyen Lyly Linnéa  2012  VÄRNAMO SS  AB4412  25 m  1:02.87   
16  183  Berg Judit  2010  VÄRNAMO SS  AE7010  25 m  1:03.52  EFT 
17  105  Hagström Lava  2011  VARBERG  AC7011  25 m     
18  108  Bengtsson Molly  2010  VARBERG  AJ2210  25 m     
19  159  Marascu Alisha  2010  VÄRNAMO SS  AK6410  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
22_S
Gren 22, 50m Ryggsim po 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
102  Stenström Joel  2009  VARBERG  AH7109  25 m  47.07   
28  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m  48.42   
179  Jansson Linus  2009  VÄRNAMO SS  AA1309  25 m  51.02  EFT 
77  Nilsson Vincent  2010  NÄSSJÖ  AF9110  25 m  52.19   
76  Walhjalt Hannes  2010  NÄSSJÖ  AC6510  25 m  52.27   
109  Blomdahl André  2010  VARBERG  AE6910  25 m  55.37   
189  Hesselgren Kevin  2010  VARBERG  AD8910  25 m  58.84   
67  Truong Derhuy  2011  LJUNGBY SS  AD0911  25 m  59.56   
181  Stefan Andrei  2009  VÄRNAMO SS  AG8509  25 m  1:00.09  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
23_S
Gren 23, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  1:17.63   
145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  1:18.00   
82  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  1:22.72   
19  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  25 m  1:24.78   
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:25.39   
80  Seppälä Annie  2004  SMÅLANDSST  BD6804  25 m  1:25.48   
137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  1:25.77   
18  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  1:28.93   
14  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:29.41   
10  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  1:30.03   
11  33  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  1:32.16   
12  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  1:33.05   
13  70  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  1:33.05   
14  85  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  1:33.51   
15  32  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  1:33.99   
16  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  1:34.18   
17  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  1:34.87   
18  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  1:35.55   
19  47  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  1:37.44   
20  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:39.38   
21  180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m  1:39.76  EFT 
22  126  Blomqvist Frida  2006  HVETLANDA  BQ3806  25 m  1:39.97   
23  16  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  1:41.83   
24  120  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  50 m  1:42.05   
25  64  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m  1:43.73   
26  190  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  1:44.27   
27  27  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  1:44.46   
28  38  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  1:44.59   
29  39  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  1:46.78   
30  94  Göransson Alma  2007  VARBERG  AX6407  25 m  1:47.10   
31  62  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  1:47.58   
32  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  1:48.64   
33  95  Förstberg Stella  2007  VARBERG  AX1607  25 m  1:49.15   
34  36  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m  1:50.28   
35  31  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  1:50.68   
36  99  Mörtsell Signe  2006  VARBERG  BR1806  50 m  1:51.27   
37  35  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  1:51.56   
38  148  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m  1:55.44   
39  21  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  1:57.57   
40  46  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  1:58.35   
41  150  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m  1:59.39   
42  101  Carlqvist Alice  2007  VARBERG  BI3207  25 m  2:02.65   
43  155  Jarl Vera  2007  VÄRNAMO SS  BH5207  25 m  2:02.87   
44  48  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  2:10.78   
45  125  Svensson Saga  2007  HVETLANDA  BA5807  25 m     
46  129  Malakova Michaela  2006  VÄRNAMO SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
24_S
Gren 24, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  1:05.20   
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:16.08   
117  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  1:18.80   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  1:19.50   
135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  25 m  1:25.51   
69  Kljajic Daniel  2003  NÄSSJÖ  AL6703  25 m  1:25.87   
Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  1:32.32   
15  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  1:34.50   
156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m  1:34.90   
10  22  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  25 m  1:35.35   
11  23  Westman Vilgot  2006  JÖNKÖPING  AM2506  25 m  1:36.78   
12  24  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m  1:37.32   
13  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  25 m  1:39.57   
14  13  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  1:40.35   
15  61  Grahovic Tony  2007  LJUNGBY SS  AD1107  25 m  1:44.23   
16  60  Pranjic Martin  2007  LJUNGBY SS  AC8907  25 m  1:44.94   
17  96  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  1:47.21   
18  29  Ekblad Theo  2008  JÖNKÖPING  AE0508  25 m  1:47.88   
19  25  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m  1:49.51   
20  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m  1:51.57   
21  45  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m  1:52.24   
22  20  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  1:54.68   
23  98  Källström Maximiliam  2008  VARBERG  AJ0708  25 m  1:57.42   
24  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m  1:58.58   
25  147  Söderlind Edvin  2005  VÄRNAMO SS  AT8505  25 m  2:23.03   
26  182  Kahrimanovic Ismar  2008  VÄRNAMO SS  AM8908  25 m  2:32.80  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
25_S
Gren 25, 25m Fjärilsim Fl 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
34  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  18.43   
100  Johansson Ebba  2009  VARBERG  AL0809  25 m  18.52   
37  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  18.94   
11  Bard Edith  2009  ANDERSTORP  AO9809  25 m  19.87   
151  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m  21.64   
104  Blomdahl Liv  2009  VARBERG  AP7009  25 m  22.45   
50  Titus Amelia  2009  JÖNKÖPING  AV4609  25 m  23.97   
43  Rogö Lilly  2009  JÖNKÖPING  AJ3609  25 m  24.84   
41  Soldesjö Sofia  2009  JÖNKÖPING  AG8809  25 m  25.35   
10  105  Hagström Lava  2011  VARBERG  AC7011  25 m     
11  183  Berg Judit  2010  VÄRNAMO SS  AE7010  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
26_S
Gren 26, 25m Fjärilsim Po 11 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
102  Stenström Joel  2009  VARBERG  AH7109  25 m  20.48   
179  Jansson Linus  2009  VÄRNAMO SS  AA1309  25 m  21.07  EFT 
76  Walhjalt Hannes  2010  NÄSSJÖ  AC6510  25 m  21.26   
189  Hesselgren Kevin  2010  VARBERG  AD8910  25 m  26.24   
77  Nilsson Vincent  2010  NÄSSJÖ  AF9110  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
27_S
Gren 27, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
171  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  30.68  EFT 
137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  31.14   
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  31.18   
177  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  31.36  EFT 
80  Seppälä Annie  2004  SMÅLANDSST  BD6804  25 m  32.39   
118  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  32.81   
Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  33.35   
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  33.41   
Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  33.74   
10  119  Glamocanin Selma  2005  HVETLANDA  AM4605  25 m  34.15   
11  143  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  34.70   
12  84  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  34.79   
13  145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  35.03   
14  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  35.58   
15  124  Eringfeldt-Lager Wilma  2005  HVETLANDA  BR4405  25 m  36.08   
16  134  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  36.52   
17  82  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  36.62   
18  85  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  36.70   
19  70  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  37.16   
20  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  37.83   
21  12  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  50 m  38.33   
22  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  38.46   
23  40  Sistek Hana  2006  JÖNKÖPING  BO4806  25 m  38.88   
24  120  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m  39.71   
25  180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m  40.07  EFT 
26  148  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m  40.32   
27  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  41.12   
28  27  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  41.73   
29  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  43.12   
30  123  Glamocanin Alma  2008  HVETLANDA  AB3408  25 m  43.53   
31  190  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  43.65   
32  38  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  44.82   
33  64  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m  45.66   
34  62  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  45.86   
35  Darvelid Hilda  2006  ANDERSTORP  AW7806  25 m  46.87   
36  46  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  48.04   
37  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  48.42   
38  17  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  50 m  48.43   
39  48  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  50.67   
40  97  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m  50.76   
41  31  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  53.80   
42  35  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  54.71   
43  49  Tistelgren Freja  2008  JÖNKÖPING  BD2808  25 m  55.13   
44  42  Malm Noomi  2008  JÖNKÖPING  AV8208  25 m  1:01.32   
45  103  Eriksson Vida  2007  VARBERG  BL0807  25 m     
46  125  Svensson Saga  2007  HVETLANDA  BA5807  25 m     
47  150  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
28_S
Gren 28, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  25.37   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  25.93  EFT 
130  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  25.96   
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  29.18   
117  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  30.39   
73  Enlund Alfred  2005  NÄSSJÖ  AS3905  25 m  31.18   
139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  50 m  31.45   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  31.59   
15  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  32.70   
10  141  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  50 m  32.99   
11  135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  50 m  35.17   
12  74  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  35.58   
13  144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  50 m  36.03   
14  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  25 m  36.98   
15  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  37.43   
16  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m  39.55   
17  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m  41.59   
18  72  Olausson Wilgot  2007  NÄSSJÖ  AD1307  25 m  41.71   
19  23  Westman Vilgot  2006  JÖNKÖPING  AM2506  50 m  43.19   
20  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  44.20   
21  75  Nilsson Benjamin  2007  NÄSSJÖ  AM2307  25 m  45.81   
22  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m  46.22   
23  61  Grahovic Tony  2007  LJUNGBY SS  AD1107  25 m  46.59   
24  29  Ekblad Theo  2008  JÖNKÖPING  AE0508  25 m  47.43   
25  20  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  51.89   
26  13  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  52.86   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
29_S
Gren 29, 4X50m Frisim Fl 13oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
92  Smålandsstenars Simsällskap  2007  SMÅLANDSST    25 m  2:16.09   
51  Jönköpings Simsällskap Lag 1  2007  JÖNKÖPING    25 m  2:29.64   
52  Jönköpings Simsällskap Lag 2  2008  JÖNKÖPING    25 m  2:35.65   
113  Föreningen Varbergs Sim Lag 2  2007  VARBERG    25 m  2:38.81   
115  Föreningen Varbergs Sim Lag 3  2007  VARBERG    25 m  2:44.02   
53  Jönköpings Simsällskap Lag 3  2007  JÖNKÖPING    25 m  2:48.24   
68  Ljungby Simsällskap  2008  LJUNGBY SS    25 m  2:56.85   
167  Värnamo Simsällskap Lag 2  2007  VÄRNAMO SS    25 m  2:58.92  EFT 
57  Jönköpings Simsällskap Lag 4  2009  JÖNKÖPING    25 m  3:05.39   
10  166  Värnamo Simsällskap  2007  VÄRNAMO SS    25 m  3:25.17  EFT 
11  112  Föreningen Varbergs Sim  2009  VARBERG    25 m  3:27.58   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
30_S
Gren 30, 4X50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
170  Värnamo Simsällskap Lag 3  2002  VÄRNAMO SS    25 m  2:00.89  EFT 
128  Hvetlanda Simsällskap  2005  HVETLANDA    25 m  2:04.87   
93  Smålandsstenars Simsällskap  2004  SMÅLANDSST    25 m  2:05.44   
55  Jönköpings Simsällskap Lag 1  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:11.12   
169  Värnamo Simsällskap Lag 2  2005  VÄRNAMO SS    25 m  2:12.14  EFT 
174  Anderstorps Simsällskap  2003  ANDERSTORP    25 m  2:16.09  EFT 
58  Jönköpings Simsällskap Lag 2  2005  JÖNKÖPING    25 m  2:18.76   
168  Värnamo Simsällskap  2005  VÄRNAMO SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
31_S
Gren 31, 4X50m Frisim 13oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
78  Nässjö SLS  2007  NÄSSJÖ    25 m  2:16.81   
51  Jönköpings Simsällskap Lag 1  2007  JÖNKÖPING    25 m  2:37.74   
166  Värnamo Simsällskap  2007  VÄRNAMO SS    25 m  2:45.93   
111  Föreningen Varbergs Sim  2008  VARBERG    25 m  2:50.61   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
32_S
Gren 32, 4X50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
160  Värnamo Simsällskap  2003  VÄRNAMO SS    25 m  1:57.69   
162  Värnamo Simsällskap Lag 3  2000  VÄRNAMO SS    25 m  2:04.37   
161  Värnamo Simsällskap Lag 2  2002  VÄRNAMO SS    25 m  2:07.16   
59  Jönköpings Simsällskap Lag 1  2005  JÖNKÖPING    25 m  2:14.35   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
33_S
Gren 33, 4X50m Frisim Mix 13oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
191  Värnamo Simsällskap Lag 2  2008  VÄRNAMO SS    25 m  41.18   
78  Nässjö SLS  2007  NÄSSJÖ    25 m  2:04.26   
175  Anderstorps Simsällskap  2007  ANDERSTORP    25 m  2:25.56  EFT 
116  Föreningen Varbergs Sim  2007  VARBERG    25 m  2:29.76   
166  Värnamo Simsällskap  2007  VÄRNAMO SS    25 m  2:54.56  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
34_S
Gren 34, 4X50m Frisim Mixed 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
187  Värnamo Simsällskap Lag 5  2002  VÄRNAMO SS    25 m  1:52.10  EFT 
160  Värnamo Simsällskap  2003  VÄRNAMO SS    25 m  1:52.20  EFT 
185  Värnamo Simsällskap Lag 2  1999  VÄRNAMO SS    25 m  1:53.33  EFT 
186  Värnamo Simsällskap Lag 4  2000  VÄRNAMO SS    25 m  1:53.85  EFT 
173  Värnamo Simsällskap Lag 3  2005  VÄRNAMO SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
35_S
Gren 35, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  2:12.99   
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:14.91   
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  2:15.37   
171  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  2:16.11  EFT 
180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m  2:21.15  EFT 
80  Seppälä Annie  2004  SMÅLANDSST  BD6804  25 m  2:21.16   
143  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  2:29.07   
134  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  2:29.15   
12  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  2:29.16   
10  177  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  2:29.25  EFT 
11  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  2:30.91   
12  14  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  2:31.79   
13  138  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  25 m  2:35.58   
14  145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  2:37.76   
15  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  2:38.35   
16  85  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  2:40.09   
17  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  2:40.17   
18  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  2:41.05   
19  70  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  2:41.60   
20  33  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  2:41.94   
21  84  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  2:42.71   
22  17  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  2:45.93   
23  16  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  2:48.56   
24  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  2:49.19   
25  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  2:49.72   
26  86  Nilsson Saga  2008  SMÅLANDSST  AG1208  25 m  2:51.28   
27  47  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  2:53.81   
28  40  Sistek Hana  2006  JÖNKÖPING  BO4806  25 m  2:55.07   
29  190  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  2:59.60   
30  32  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  3:00.44   
31  26  Sandberg Hanna  2007  JÖNKÖPING  AP2407  25 m  3:06.52   
32  21  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  3:16.00   
33  148  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m  3:16.18   
34  94  Göransson Alma  2007  VARBERG  AX6407  50 m  3:29.65   
35  42  Malm Noomi  2008  JÖNKÖPING  AV8208  25 m  3:54.12  EFT 
36  39  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  3:57.54   
37  150  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m  4:03.46   
38  155  Jarl Vera  2007  VÄRNAMO SS  BH5207  25 m  4:13.98   
39  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m     
40  103  Eriksson Vida  2007  VARBERG  BL0807  25 m     
41  121  Johansson Linn  2007  HVETLANDA  AD5607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
36_S
Gren 36, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  1:55.23   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  1:59.49  EFT 
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:02.90   
139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  2:09.65   
81  Seppälä Ville  2004  SMÅLANDSST  AO0304  25 m  2:11.41   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  2:13.33   
117  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  2:16.27   
141  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  25 m  2:17.63   
15  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  2:19.50   
10  135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  25 m  2:21.98   
11  144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  25 m  2:25.23   
12  73  Enlund Alfred  2005  NÄSSJÖ  AS3905  25 m  2:29.32   
13  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  2:36.40   
14  74  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  2:37.40   
15  69  Kljajic Daniel  2003  NÄSSJÖ  AL6703  25 m  2:40.76   
16  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  25 m  2:45.94   
17  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  50 m  2:54.86   
18  96  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  2:56.77   
19  75  Nilsson Benjamin  2007  NÄSSJÖ  AM2307  50 m  2:59.91   
20  13  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  3:03.89   
21  Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  3:11.40   
22  72  Olausson Wilgot  2007  NÄSSJÖ  AD1307  25 m  3:14.68   
23  45  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  50 m  3:17.21   
24  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m  3:20.77   
25  24  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m  3:21.67   
26  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m  3:22.99   
27  147  Söderlind Edvin  2005  VÄRNAMO SS  AT8505  50 m  3:47.74   
28  98  Källström Maximiliam  2008  VARBERG  AJ0708  25 m     
29  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m     
30  182  Kahrimanovic Ismar  2008  VÄRNAMO SS  AM8908  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
37_S
Gren 37, 100m Ryggsim Fl 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
34  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  1:35.08   
100  Johansson Ebba  2009  VARBERG  AL0809  25 m  1:39.62   
37  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  1:41.62   
151  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m  1:42.88   
110  Källström Nicoline  2009  VARBERG  AU9609  25 m  2:07.21   
105  Hagström Lava  2011  VARBERG  AC7011  25 m     
157  Brånn Nellie  2010  VÄRNAMO SS  AI8210  25 m     
158  Nguyen Lyly Linnéa  2012  VÄRNAMO SS  AB4412  25 m     
183  Berg Judit  2010  VÄRNAMO SS  AE7010  25 m    EFT 
10  184  Dahlberg Vera  2010  VÄRNAMO SS  AI8410  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
38_S
Gren 38, 100m Ryggsim Po 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
10  Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP  AG2909  25 m  1:47.97   
179  Jansson Linus  2009  VÄRNAMO SS  AA1309  25 m  1:51.62  EFT 
189  Hesselgren Kevin  2010  VARBERG  AD8910  25 m  1:56.28   
76  Walhjalt Hannes  2010  NÄSSJÖ  AC6510  25 m     
102  Stenström Joel  2009  VARBERG  AH7109  25 m     
181  Stefan Andrei  2009  VÄRNAMO SS  AG8509  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
39_S
Gren 39, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  2:29.60   
137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  2:31.53   
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:35.55   
145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  2:42.37   
89  Hasi Gresa  2008  SMÅLANDSST  AV3608  25 m  2:42.92   
143  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  2:47.66   
12  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  2:52.62   
84  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  2:57.81   
70  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  2:58.56   
10  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  3:00.04   
11  19  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  50 m  3:02.34   
12  18  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  3:03.76   
13  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  3:05.48   
14  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  3:07.59   
15  180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m  3:11.15  EFT 
16  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  3:13.99   
17  47  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  3:14.82   
18  27  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  3:21.66   
19  190  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  3:23.48   
20  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  3:27.34   
21  31  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m     
22  35  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m     
23  36  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m     
24  38  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m     
25  46  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m     
26  48  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m     
27  49  Tistelgren Freja  2008  JÖNKÖPING  BD2808  25 m     
28  86  Nilsson Saga  2008  SMÅLANDSST  AG1208  25 m     
29  95  Förstberg Stella  2007  VARBERG  AX1607  25 m     
30  97  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m     
31  101  Carlqvist Alice  2007  VARBERG  BI3207  25 m     
32  148  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
40_S
Gren 40, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  2:07.83   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  2:15.46  EFT 
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:24.06   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  2:29.59   
139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  2:40.40   
135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  25 m  2:43.91   
23  Westman Vilgot  2006  JÖNKÖPING  AM2506  25 m  2:54.17   
Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  2:55.97   
144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  25 m  2:59.76   
10  Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  3:09.16   
11  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m  3:12.88   
12  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  50 m  3:15.74   
13  22  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  25 m  3:20.84   
14  96  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m     
15  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m     
16  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
41_S
Gren 41, 100m Bröstsim Fl 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
34  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  1:50.38   
104  Blomdahl Liv  2009  VARBERG  AP7009  25 m  1:50.52   
37  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  1:56.23   
151  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m  1:58.02   
43  Rogö Lilly  2009  JÖNKÖPING  AJ3609  25 m    EFT 
100  Johansson Ebba  2009  VARBERG  AL0809  25 m     
157  Brånn Nellie  2010  VÄRNAMO SS  AI8210  25 m     
159  Marascu Alisha  2010  VÄRNAMO SS  AK6410  25 m     
183  Berg Judit  2010  VÄRNAMO SS  AE7010  25 m    EFT 
10  184  Dahlberg Vera  2010  VÄRNAMO SS  AI8410  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
42_S
Gren 42, 100m Bröstsim Po 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
28  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m  1:45.85   
179  Jansson Linus  2009  VÄRNAMO SS  AA1309  25 m  1:55.52  EFT 
10  Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP  AG2909  25 m  1:59.04   
77  Nilsson Vincent  2010  NÄSSJÖ  AF9110  25 m     
181  Stefan Andrei  2009  VÄRNAMO SS  AG8509  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
43_S
Gren 43, 100m Frisim Fl 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
34  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  1:24.50   
37  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  1:28.08   
151  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m  1:32.17   
41  Soldesjö Sofia  2009  JÖNKÖPING  AG8809  25 m  1:38.34   
50  Titus Amelia  2009  JÖNKÖPING  AV4609  25 m  1:50.94   
184  Dahlberg Vera  2010  VÄRNAMO SS  AI8410  25 m  1:51.23  EFT 
183  Berg Judit  2010  VÄRNAMO SS  AE7010  25 m  1:59.31  EFT 
157  Brånn Nellie  2010  VÄRNAMO SS  AI8210  25 m  2:06.29   
110  Källström Nicoline  2009  VARBERG  AU9609  25 m  2:11.77   
10  158  Nguyen Lyly Linnéa  2012  VÄRNAMO SS  AB4412  25 m  2:15.83   
11  108  Bengtsson Molly  2010  VARBERG  AJ2210  25 m     
12  159  Marascu Alisha  2010  VÄRNAMO SS  AK6410  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
44_S
Gren 44, 100m Frisim Po 11oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
10  Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP  AG2909  25 m  1:26.52   
28  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m  1:27.18   
102  Stenström Joel  2009  VARBERG  AH7109  25 m  1:30.82   
179  Jansson Linus  2009  VÄRNAMO SS  AA1309  25 m  1:34.15  EFT 
181  Stefan Andrei  2009  VÄRNAMO SS  AG8509  25 m  1:54.30  EFT 
189  Hesselgren Kevin  2010  VARBERG  AD8910  25 m  1:58.19   
76  Walhjalt Hannes  2010  NÄSSJÖ  AC6510  25 m     
77  Nilsson Vincent  2010  NÄSSJÖ  AF9110  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
101_S
Gren 101, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
137  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  59.72   
142  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  25 m  1:00.26   
171  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:01.79  EFT 
132  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:03.51   
177  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  1:03.96  EFT 
89  Hasi Gresa  2008  SMÅLANDSST  AV3608  25 m  1:04.90   
143  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  1:05.11   
134  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  1:06.96   
145  Kovacs Boglarka  2006  VÄRNAMO SS  AT4806  25 m  1:08.39   
10  138  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  25 m  1:08.49   
11  12  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  1:08.57   
12  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:08.81   
13  19  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  25 m  1:09.44   
14  14  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:10.70   
15  33  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  1:11.39   
16  136  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  1:11.76   
17  70  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  1:12.55   
18  16  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  1:13.12   
19  18  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  1:13.32   
20  153  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  1:13.34   
21  146  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  1:13.67   
22  40  Sistek Hana  2006  JÖNKÖPING  BO4806  25 m  1:14.63   
23  17  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  1:16.82   
24  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  1:17.63  EFT 
25  47  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  1:17.81   
26  180  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m  1:18.20  EFT 
27  26  Sandberg Hanna  2007  JÖNKÖPING  AP2407  25 m  1:20.41   
28  190  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  1:20.97   
29  32  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  1:21.60   
30  39  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  1:23.40   
31  148  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m  1:24.10   
32  27  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  1:24.69   
33  95  Förstberg Stella  2007  VARBERG  AX1607  25 m  1:25.49   
34  38  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  1:28.61   
35  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  1:29.86  EFT 
36  36  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m  1:30.10   
37  21  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  1:30.48   
38  31  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  1:31.14   
39  48  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  1:31.50   
40  103  Eriksson Vida  2007  VARBERG  BL0807  25 m  1:31.72   
41  97  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m  1:32.65   
42  94  Göransson Alma  2007  VARBERG  AX6407  25 m  1:33.82   
43  35  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  1:35.16   
44  46  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  1:35.69   
45  155  Jarl Vera  2007  VÄRNAMO SS  BH5207  25 m  1:37.49   
46  150  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m  1:38.31   
47  101  Carlqvist Alice  2007  VARBERG  BI3207  25 m  1:42.29   
48  49  Tistelgren Freja  2008  JÖNKÖPING  BD2808  25 m  1:42.82   
49  42  Malm Noomi  2008  JÖNKÖPING  AV8208  25 m  1:51.21   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 
102_S
Gren 102, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  51.99   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  54.27  EFT 
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  55.65   
139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  57.76   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  1:00.81   
141  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  25 m  1:00.87   
135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  25 m  1:01.84   
15  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  1:03.28   
144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  25 m  1:05.64   
10  74  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  1:06.41   
11  73  Enlund Alfred  2005  NÄSSJÖ  AS3905  25 m  1:07.43   
12  23  Westman Vilgot  2006  JÖNKÖPING  AM2506  25 m  1:09.36   
13  69  Kljajic Daniel  2003  NÄSSJÖ  AL6703  25 m  1:09.95   
14  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  1:12.41  EFT 
15  13  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  1:16.01   
16  22  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  25 m  1:16.46   
17  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  25 m  1:16.60   
18  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m  1:16.79   
19  45  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m  1:19.61   
20  96  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  1:19.80   
21  75  Nilsson Benjamin  2007  NÄSSJÖ  AM2307  50 m  1:21.10   
22  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m  1:21.52   
23  72  Olausson Wilgot  2007  NÄSSJÖ  AD1307  25 m  1:23.85   
24  24  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m  1:24.17   
25  20  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  1:26.93   
26  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m  1:30.28   
27  182  Kahrimanovic Ismar  2008  VÄRNAMO SS  AM8908  25 m  1:38.87  EFT 
28  147  Söderlind Edvin  2005  VÄRNAMO SS  AT8505  25 m  1:45.57   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner