Ohjelma Vattenfall Swim Cup 2010 Morning SD
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 25
|
Competition name |
Vattenfall Swim Cup 2010 (SD) |
|
Print Date |
14 May 2010 |
|
|
Competition place |
Esbjerg |
|
Print Time |
20:30 |
|
|
Organizer |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
2010-05-14 |
|
|
|
|
Event 25, 50m Freestyle Women |
Finals (37) |
Age group 4(97) - 5(98) are swom as preliminary heats and finals |
|
Heat 1 (37) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
1193 |
4 |
Cecilie Larsen |
1998 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
58.00 |
402 |
5 |
Agnes Stærke |
1998 |
9802AT |
NAKSKOV |
|
25m |
48.13 |
317 |
6 |
Nikoline Hvolgaard |
1998 |
9856AT |
IKAST |
|
25m |
49.39 |
802 |
7 |
Christina Søgaard |
1997 |
9706AX |
PINGVINEN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
936 |
1 |
Rieke Warnecke |
1998 |
196747 |
BULLENHAUS |
|
25m |
47.53 |
401 |
2 |
Julie P. Pedersen |
1998 |
9892AT |
NAKSKOV |
|
25m |
46.67 |
419 |
3 |
Emilie Brammer |
1997 |
9752AT |
ODDER |
|
25m |
45.18 |
977 |
4 |
Hanna Whitfield |
1998 |
BD2298 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
44.70 |
410 |
5 |
Maiken Samsø Jørgensen |
1996 |
9694AU |
ODDER |
|
25m |
44.64 |
516 |
6 |
Sandra Kjeldsen |
1998 |
|
RØDDING |
|
25m |
44.67 |
799 |
7 |
Line Aarup-Jensen |
1996 |
|
PINGVINEN |
|
25m |
45.01 |
935 |
8 |
Marieke Paula Schreinecke |
1998 |
196749 |
BULLENHAUS |
|
25m |
45.23 |
416 |
9 |
Esra Øzkan |
1998 |
9838AN |
ODDER |
|
25m |
47.18 |
1127 |
10 |
Cecilie Knudsen |
1997 |
9722AL |
ST ESBJERG |
|
25m |
47.69 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
445 |
1 |
Kyra Boxberger |
1998 |
|
BREMERHAVE |
|
25m |
43.23 |
464 |
2 |
Charlotte Groß |
1998 |
216629 |
PREETZER |
|
25m |
42.50 |
418 |
3 |
Anne Stine Andreasen |
1997 |
9744AX |
ODDER |
|
25m |
41.55 |
1233 |
4 |
Michelle Hansen |
1998 |
9884AS |
SKIVE |
|
25m |
41.13 |
353 |
5 |
Mai Falk Mikkelsen |
1997 |
9778AL |
KORSØR |
|
25m |
41.04 |
510 |
6 |
Isabella Schmidt |
1996 |
|
RØDDING |
|
25m |
41.12 |
131 |
7 |
Anne Sofie Jørgensen |
1998 |
9852AM |
DELTA |
|
25m |
41.53 |
800 |
8 |
Natasja G. Carlsen |
1996 |
9652AV |
PINGVINEN |
|
25m |
42.20 |
340 |
9 |
Solveig Mahrt |
1994 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
43.03 |
933 |
10 |
Alicia Ahlers |
1998 |
196756 |
BULLENHAUS |
|
25m |
43.42 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
797 |
1 |
Louise Frederiksen |
1994 |
9474AD |
PINGVINEN |
|
25m |
40.79 |
153 |
2 |
Pernille Aaberg |
1997 |
|
ERRITSØ |
|
25m |
40.31 |
973 |
3 |
Sofia Nyberg Starck |
1997 |
BJ6897 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
40.06 |
974 |
4 |
Anna Pantulin |
1998 |
BC2298 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
39.97 |
321 |
5 |
Louise Andreasen |
1995 |
9502AU |
IKAST |
|
25m |
39.84 |
423 |
6 |
Liv Dombernowsky |
1996 |
|
ODDER |
|
25m |
39.93 |
1124 |
7 |
Nanna Hansen |
1998 |
9896AL |
ST ESBJERG |
|
25m |
39.97 |
466 |
8 |
Jule Reuß |
1997 |
180616 |
PREETZER |
|
25m |
40.30 |
1032 |
9 |
Emilie Sondrup Andersen |
1997 |
9776AR |
AARS |
|
25m |
40.66 |
455 |
10 |
Liv Elsen |
1996 |
256237 |
PREETZER |
|
25m |
41.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
381 |
1 |
Anna-Lena Harders |
1997 |
|
ITZEHOE |
|
25m |
39.64 |
1012 |
2 |
Cecilie Forsberg Adolfsen |
1998 |
9856AI |
VIBORG |
|
25m |
39.61 |
835 |
3 |
Jenny Wittig |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
39.50 |
458 |
4 |
Toni Katharina Herre |
1996 |
214686 |
PREETZER |
|
25m |
39.38 |
441 |
5 |
Ebba Elander |
1997 |
AE1697 |
OSBY SS |
|
25m |
39.24 |
380 |
6 |
Anne Richter |
1998 |
|
ITZEHOE |
|
25m |
39.37 |
345 |
7 |
Juliane Gottschalk |
1996 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
39.50 |
318 |
8 |
Helena Rasmussen |
1998 |
9832AT |
IKAST |
|
25m |
39.52 |
1130 |
9 |
Sarah Zysek |
1998 |
9856AL |
ST ESBJERG |
|
25m |
39.64 |
256 |
10 |
Louise Friis |
1998 |
9812AP |
GREVE |
|
25m |
39.78 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
207 |
1 |
Jannie Abildtrup |
1993 |
9328AO |
GRINDSTED |
|
25m |
39.04 |
399 |
2 |
Christina Johansen |
1997 |
9788AO |
NAKSKOV |
|
25m |
39.02 |
796 |
3 |
Michelle G. Carlsen |
1996 |
|
PINGVINEN |
|
25m |
38.98 |
420 |
4 |
Clara Brøndum |
1997 |
|
ODDER |
|
25m |
38.79 |
254 |
5 |
Maria Pii Hjørne |
1998 |
9882AM |
ISHØJ |
|
25m |
38.73 |
354 |
6 |
Amalia Bøttcher Nielsen |
1998 |
9898AK |
KORSØR |
|
25m |
38.77 |
442 |
7 |
Hanna Jönsson |
1998 |
AB8498 |
OSBY SS |
|
25m |
38.87 |
1019 |
8 |
Merle Mangels |
1994 |
|
WESSELBURN |
|
25m |
38.99 |
846 |
9 |
Laura Windisch |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
39.03 |
954 |
10 |
Christina Kühn |
1996 |
196197 |
WULMSTORF |
|
25m |
39.15 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
303 |
1 |
Emily Krontoft |
1998 |
9858AI |
HERLEV |
|
25m |
38.69 |
313 |
2 |
Frederikke Christiansen |
1998 |
9804AM |
HOBRO |
|
25m |
38.48 |
550 |
3 |
Marika Weigl |
1990 |
|
SC RIESA |
|
25m |
38.40 |
171 |
4 |
Wibke Schult |
1998 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
38.20 |
505 |
5 |
Susannne Kjeldsen |
1996 |
|
RØDDING |
|
25m |
38.15 |
1038 |
6 |
Ines Thalmann |
1995 |
|
SEEVETAL |
|
25m |
38.18 |
837 |
7 |
Jessie Oswald |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
38.35 |
703 |
8 |
Annika Maciag |
1997 |
|
SV ROTATIO |
|
25m |
38.40 |
154 |
9 |
Liselotte Baxter |
1998 |
|
ERRITSØ |
|
25m |
38.53 |
341 |
10 |
Simone Auze |
1995 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
38.70 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
462 |
1 |
Sina-Sophie Cetkowski |
1998 |
238923 |
PREETZER |
|
25m |
38.00 |
882 |
2 |
Saranda Berisha |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
37.63 |
891 |
3 |
Theresa Lindner |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
37.60 |
650 |
4 |
Sofia Kirschnick |
1997 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
37.50 |
1013 |
5 |
Caroline Beck |
1998 |
9868AO |
VIBORG |
|
25m |
37.45 |
342 |
6 |
Kimberley Thiele |
1994 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
37.47 |
463 |
7 |
Kaja Kristin Fünderich |
1998 |
214688 |
PREETZER |
|
25m |
37.50 |
998 |
8 |
Nina Ibsen |
1995 |
9558AX |
VIBORG |
|
25m |
37.61 |
278 |
9 |
Lucia Neumann |
1997 |
|
HAMBURGER |
|
25m |
38.00 |
798 |
10 |
Nikoline Findinge |
1996 |
9668AR |
PINGVINEN |
|
25m |
38.06 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
400 |
1 |
Anna Pedersen |
1997 |
9794AM |
NAKSKOV |
|
25m |
37.29 |
593 |
2 |
Camilla Matthiesen |
1997 |
|
SKÆRBÆK |
|
25m |
37.24 |
257 |
3 |
Elisabeth Kotmark |
1997 |
9702AN |
GREVE |
|
25m |
37.21 |
101 |
4 |
Maria Tsipkin |
1996 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
37.11 |
219 |
5 |
Monica Aloysius |
1997 |
9784AH |
GRINDSTED |
|
25m |
37.00 |
280 |
6 |
Vivien Reichelt |
1997 |
|
HAMBURGER |
|
25m |
37.00 |
944 |
7 |
Nia Carstensen |
1998 |
|
ROTWEIß |
|
25m |
37.12 |
996 |
8 |
Camilla Guldager |
1994 |
|
VIBORG |
|
25m |
37.22 |
900 |
9 |
Vivien Koller |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
37.24 |
155 |
10 |
Kathrine Trøster |
1997 |
|
ERRITSØ |
|
25m |
37.42 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
422 |
1 |
Anna Sofie Poulsen |
1997 |
9754AS |
ODDER |
|
25m |
36.81 |
884 |
2 |
Sissy Rößler |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
36.72 |
546 |
3 |
Jessica Svensson |
1997 |
AW1297 |
S 77 |
|
25m |
36.65 |
930 |
4 |
Charlotte Lordz |
1993 |
179484 |
BULLENHAUS |
|
25m |
36.62 |
1080 |
5 |
Benedicte Balslev |
1997 |
AZ2297 |
VARBERG |
|
25m |
36.48 |
121 |
6 |
Ditte A. Christiansen |
1995 |
9544AY |
DELTA |
|
25m |
36.57 |
848 |
7 |
Lena Meisner |
1996 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
36.65 |
688 |
8 |
Johanna Schierloh |
1997 |
230731 |
SV NEPTUN |
|
25m |
36.68 |
417 |
9 |
Gizem Øzkan |
1998 |
9828AN |
ODDER |
|
25m |
36.76 |
883 |
10 |
Sissi Lebeck |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
36.92 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
234 |
1 |
Isabella Dolang |
1996 |
9614AM |
GREVE |
|
25m |
36.26 |
111 |
2 |
Fardau Lettinga |
1994 |
9405364 |
WAALSTROOM |
|
25m |
36.13 |
613 |
3 |
Alice Edfast |
1998 |
AF0498 |
SS DELFIN |
|
25m |
35.95 |
926 |
4 |
Dana Beecken |
1992 |
179450 |
BULLENHAUS |
|
25m |
35.90 |
1126 |
5 |
Katrine K. Jørgensen |
1997 |
9712AL |
ST ESBJERG |
|
25m |
35.77 |
344 |
6 |
Maike Peemöller |
1995 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
35.82 |
1227 |
7 |
Frida Ekstrand |
1996 |
BB5296 |
SS DELFIN |
|
25m |
35.93 |
102 |
8 |
Claudia Buck |
1998 |
9801810 |
DE SCHELDE |
|
25m |
36.11 |
611 |
9 |
Klara Andersson |
1997 |
AH7897 |
SS DELFIN |
|
25m |
36.19 |
98 |
10 |
Rebecca Busse |
1996 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
36.39 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
864 |
1 |
Michelle Wolf |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
35.55 |
964 |
2 |
Tove Fransson Lindqvist |
1995 |
BT5295 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
35.47 |
970 |
3 |
Julia Derwinger |
1998 |
AZ9698 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
35.38 |
683 |
4 |
Joelle Bernard |
1997 |
|
EIDELTSTED |
|
25m |
35.36 |
443 |
5 |
Helena Lissner |
1997 |
AE3697 |
OSBY SS |
|
25m |
35.34 |
543 |
6 |
Thea Widdgård |
1996 |
AR3496 |
S 77 |
|
25m |
35.34 |
976 |
7 |
Elin Törnqvist |
1998 |
AZ7898 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
35.36 |
1237 |
8 |
Cecilie Pedersen |
1996 |
9626AN |
SKIVE |
|
25m |
35.44 |
465 |
9 |
Lea Mohr |
1998 |
172492 |
PREETZER |
|
25m |
35.50 |
514 |
10 |
Stinne W. Noer |
1994 |
|
RØDDING |
|
25m |
35.66 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
607 |
1 |
Emelie Karlsson |
1996 |
AE9696 |
SS DELFIN |
|
25m |
35.31 |
415 |
2 |
Anne Ølund |
1996 |
9666AQ |
ODDER |
|
25m |
35.09 |
836 |
3 |
Jessica Bochmann |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
35.05 |
959 |
4 |
Lisa Peters |
1995 |
169056 |
WULMSTORF |
|
25m |
34.97 |
444 |
5 |
Miranda Orajärvi |
1998 |
AF7898 |
OSBY SS |
|
25m |
34.86 |
948 |
6 |
Mareike Mueller |
1994 |
|
MELDORF |
|
25m |
34.89 |
819 |
7 |
Anna Melech |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
35.05 |
851 |
8 |
Luise Brinster |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
35.09 |
1239 |
9 |
Kristin Christen |
1996 |
|
MELDORF |
|
25m |
35.20 |
890 |
10 |
Teresa Paul |
1996 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
35.34 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
931 |
1 |
Sophia-Isabel Millfahrt |
1996 |
179487 |
BULLENHAUS |
|
25m |
34.82 |
583 |
2 |
Kristin Blach Petersen |
1998 |
9878AB |
BIRKERØD |
|
25m |
34.77 |
651 |
3 |
Susanne Reeg |
1998 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
34.67 |
595 |
4 |
Malene Andersen |
1995 |
|
SKÆRBÆK |
|
25m |
34.60 |
274 |
5 |
Yasmine Folkmann |
1994 |
|
HAMBURGER |
|
25m |
34.56 |
863 |
6 |
Michaela Ebert |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
34.57 |
531 |
7 |
Jessica Chen |
1998 |
AL1298 |
S 71 |
|
50m |
34.66 |
229 |
8 |
Anna Pii Hjørne |
1996 |
9662AP |
ISHØJ |
|
25m |
34.67 |
1125 |
9 |
Jacqueline L. Jensen |
1997 |
9708AC |
ST ESBJERG |
|
25m |
34.81 |
975 |
10 |
Nicki Poutos |
1997 |
BD2297 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
34.82 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1123 |
1 |
Selina Dzafic |
1997 |
9792AL |
ST ESBJERG |
|
25m |
34.50 |
960 |
2 |
Jo-Ann Rohde |
1995 |
169046 |
WULMSTORF |
|
25m |
34.43 |
337 |
3 |
Annika Jackisch |
1989 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
34.37 |
530 |
4 |
Tove Persson Bivall |
1997 |
AP4897 |
S 71 |
|
25m |
34.34 |
577 |
5 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
34.32 |
861 |
6 |
Maxi Seifert |
1996 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
34.32 |
209 |
7 |
Anne Bredegaard |
1995 |
9592AW |
GRINDSTED |
|
25m |
34.36 |
919 |
8 |
Sara Rainer |
1994 |
9436AK |
TEMPO |
|
25m |
34.42 |
853 |
9 |
Luise Gerlach |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
34.48 |
1235 |
10 |
Sofie Boel Torp |
1997 |
9704AK |
SKIVE |
|
25m |
34.51 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1042 |
1 |
Simone Glewitzky |
1997 |
|
DELPHIN |
|
25m |
34.28 |
594 |
2 |
Jannie Fogtmann |
1990 |
|
SKÆRBÆK |
|
25m |
34.22 |
963 |
3 |
Agnes Bolling |
1996 |
BM6496 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
34.19 |
513 |
4 |
Karoline W Noer |
1991 |
|
RØDDING |
|
25m |
34.16 |
1083 |
5 |
Olivia Utter |
1998 |
AS9898 |
VARBERG |
|
25m |
34.04 |
338 |
6 |
Stephanie Vogt |
1989 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
34.13 |
610 |
7 |
Ebba Persson |
1997 |
AF4497 |
SS DELFIN |
|
25m |
34.19 |
795 |
8 |
Anne Mette Bigom |
1993 |
9376AR |
PINGVINEN |
|
25m |
34.22 |
972 |
9 |
Malin Klingre |
1997 |
BC9897 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
34.27 |
865 |
10 |
Nadine Westermann |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
34.30 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1198 |
1 |
Sabrina Lauridsen |
1996 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
34.00 |
545 |
2 |
Elin Hallerstedt |
1997 |
BH3497 |
S 77 |
|
25m |
33.99 |
901 |
3 |
Vivienne-Stella Schneider |
1996 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
33.95 |
1234 |
4 |
Celilia Højbjerg |
1997 |
9716AK |
SKIVE |
|
25m |
33.91 |
711 |
5 |
Mathilde Kallesøe |
1993 |
9326AR |
SVENDBORG |
|
25m |
33.90 |
818 |
6 |
Anika Kirchhof |
1996 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
33.91 |
845 |
7 |
Käthe Wagner |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
33.93 |
581 |
8 |
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
9722AO |
BIRKERØD |
|
25m |
33.99 |
896 |
9 |
Vanessa Krenkel |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
34.00 |
239 |
10 |
Ida Olsen |
1996 |
9684AI |
GREVE |
|
25m |
34.02 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1231 |
1 |
Jennifer Ryrbo |
1995 |
|
S 77 |
|
25m |
33.85 |
1081 |
2 |
Astrid Hörbäck |
1997 |
AE7697 |
VARBERG |
|
25m |
33.84 |
699 |
3 |
Meike-Vanessa Gläsel |
1994 |
|
SV ROTATIO |
|
25m |
33.81 |
413 |
4 |
Anna Luna Lind |
1996 |
9628AU |
ODDER |
|
25m |
33.78 |
574 |
5 |
Henriette Hemmingsen |
1998 |
|
ALLERØD |
|
25m |
33.66 |
600 |
6 |
Frida Folkestad |
1996 |
AY2696 |
SS DELFIN |
|
25m |
33.77 |
255 |
7 |
Kristine Barrett |
1998 |
9886AB |
GREVE |
|
25m |
33.79 |
355 |
8 |
Amanda Bergqvist |
1996 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
33.81 |
792 |
9 |
Amalie B. Jensen |
1995 |
9544AC |
PINGVINEN |
|
25m |
33.85 |
927 |
10 |
Kira Beecken |
1992 |
179451 |
BULLENHAUS |
|
25m |
33.85 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
532 |
1 |
Jessica Jönsson |
1998 |
AQ8298 |
S 71 |
|
50m |
33.60 |
428 |
2 |
Felicia Haraldsson |
1995 |
AL1295 |
OSBY SS |
|
25m |
33.51 |
248 |
3 |
Sofie Sandgren Mouritsen |
1996 |
9602AD |
TUNE |
|
25m |
33.48 |
411 |
4 |
Tilbe Kaya |
1995 |
9572AM |
ODDER |
|
25m |
33.47 |
430 |
5 |
Anna Lissner |
1995 |
AA3495 |
OSBY SS |
|
25m |
33.37 |
821 |
6 |
Arlett Dix |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
33.46 |
925 |
7 |
Caroline Skovdrup Jensen |
1997 |
9722AM |
TEMPO |
|
25m |
33.47 |
314 |
8 |
Maja Jensen |
1997 |
9718AK |
HOBRO |
|
25m |
33.50 |
331 |
9 |
Wiebke Schwedes |
1994 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
33.57 |
507 |
10 |
Emma Matzen |
1996 |
|
RØDDING |
|
25m |
33.64 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1044 |
1 |
Lisa-Marie Karusseit |
1994 |
|
DELPHIN |
|
25m |
33.36 |
682 |
2 |
Henrike Böllert |
1997 |
|
EIDELTSTED |
|
25m |
33.30 |
912 |
3 |
Hanna Centerdal |
1997 |
AN9297 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
33.29 |
541 |
4 |
Matilda Petersson |
1996 |
AI5296 |
S 77 |
|
25m |
33.25 |
334 |
5 |
Catharina Tomm |
1993 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
33.02 |
1238 |
6 |
Johanna Westholm |
1995 |
|
VARBERG |
|
25m |
33.18 |
512 |
7 |
Nina Toft Kjer |
1992 |
|
RØDDING |
|
25m |
33.25 |
211 |
8 |
Sofie Grønlund |
1995 |
9576AO |
GRINDSTED |
|
25m |
33.29 |
602 |
9 |
Terese Nilsson |
1994 |
AN2494 |
SS DELFIN |
|
25m |
33.31 |
791 |
10 |
Lise Bak |
1993 |
9362AB |
PINGVINEN |
|
25m |
33.37 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
686 |
1 |
Lena Kuck |
1997 |
|
EIDELTSTED |
|
25m |
32.91 |
692 |
2 |
Nina Lehrum |
1995 |
172424 |
SV NEPTUN |
|
25m |
32.90 |
945 |
3 |
Theresa Albers |
1992 |
|
ROTWEIß |
|
25m |
32.87 |
573 |
4 |
Louise Sørensen Gosvig |
1997 |
9784AA |
ALLERØD |
|
25m |
32.86 |
105 |
5 |
Marjoke Debets |
1986 |
8600768 |
WAALSTROOM |
|
25m |
32.83 |
1043 |
6 |
Janina Heinemann |
1995 |
|
DELPHIN |
|
25m |
32.86 |
315 |
7 |
Rebecca Sørensen |
1997 |
9738AE |
HOBRO |
|
25m |
32.87 |
820 |
8 |
Annemarie Agostinho |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
32.89 |
1041 |
9 |
Lisa Geissler |
1997 |
|
DELPHIN |
|
25m |
32.91 |
801 |
10 |
Laura Krogh Christensen |
1994 |
9482AQ |
PINGVINEN |
|
25m |
33.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
790 |
1 |
Louise Sofie Jensen |
1994 |
9418AD |
PINGVINEN |
|
25m |
32.78 |
1121 |
2 |
Adna Dzafic |
1997 |
9714AL |
ST ESBJERG |
|
25m |
32.78 |
110 |
3 |
Judith Knaap |
1994 |
9406944 |
WAALSTROOM |
|
25m |
32.73 |
830 |
4 |
Ina Scholz |
1996 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
32.68 |
113 |
5 |
Rebecca Thijssen |
1993 |
9307192 |
WAALSTROOM |
|
25m |
32.67 |
700 |
6 |
Julia Göhre |
1994 |
|
SV ROTATIO |
|
25m |
32.67 |
304 |
7 |
Siham Saud |
1997 |
9712AF |
HERLEV |
|
25m |
32.72 |
382 |
8 |
Katharina Rimatzki |
1997 |
|
ITZEHOE |
|
25m |
32.76 |
689 |
9 |
Lynn Bornhöft |
1995 |
191318 |
SV NEPTUN |
|
25m |
32.78 |
461 |
10 |
Jacqueline Elna Taudien |
1994 |
167862 |
PREETZER |
|
25m |
32.81 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
576 |
1 |
Katarina Vogel |
1997 |
9742AB |
ALLERØD |
|
25m |
32.62 |
1031 |
2 |
Line Sørensen |
1992 |
9272AG |
AARS |
|
25m |
32.55 |
326 |
3 |
Helene Siggaard |
1995 |
9588AT |
IKAST |
|
25m |
32.54 |
1225 |
4 |
Katrine Larsen |
1997 |
9768AC |
WEST SWIM |
|
25m |
32.43 |
330 |
5 |
Laura Schüler |
1996 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
32.35 |
833 |
6 |
Jana Scholz |
1993 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
32.42 |
218 |
7 |
Louise Østergaard |
1991 |
9136AL |
GRINDSTED |
|
25m |
32.43 |
210 |
8 |
Nadja Christiansen |
1995 |
9586AO |
GRINDSTED |
|
25m |
32.54 |
459 |
9 |
Merle Müller |
1992 |
148445 |
PREETZER |
|
25m |
32.59 |
658 |
10 |
Diana Burger |
1997 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
32.62 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
897 |
1 |
Vanessa Petzold |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
32.27 |
1082 |
2 |
Josefine Karlsson |
1997 |
AU1897 |
VARBERG |
|
25m |
32.10 |
793 |
3 |
Mai Hansen |
1996 |
9648AR |
PINGVINEN |
|
25m |
32.06 |
109 |
4 |
Alja Huibers |
1991 |
9101352 |
WAALSTROOM |
|
25m |
32.00 |
874 |
5 |
Pia Du Puits |
1994 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
31.97 |
967 |
6 |
Erica Wågström |
1996 |
BM8496 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
31.97 |
838 |
7 |
Josepha Glück |
1996 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
32.06 |
1143 |
8 |
Frederikke Kofoed |
1995 |
9592AB |
ST ESBJERG |
|
25m |
32.07 |
648 |
9 |
Sabrina Brzezinski |
1997 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
32.25 |
494 |
10 |
Minttu Hörkkö |
1997 |
|
RaisU |
|
25m |
32.29 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
533 |
1 |
Jonna Nordström |
1997 |
AP1897 |
S 71 |
|
25m |
31.91 |
1050 |
2 |
Luisa Richter |
1993 |
|
DELPHIN |
|
25m |
31.84 |
842 |
3 |
Julia Westermann |
1992 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
31.75 |
174 |
4 |
Luisa Goltz |
1996 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
31.58 |
921 |
5 |
Stine Rasmussen |
1992 |
9282AB |
TEMPO |
|
25m |
31.45 |
939 |
6 |
Ilka Jürgensen |
1996 |
|
ROTWEIß |
|
25m |
31.50 |
405 |
7 |
Natasha Clausen |
1993 |
9334AN |
ODDER |
|
25m |
31.71 |
955 |
8 |
Alina Lorenzen |
1992 |
169039 |
WULMSTORF |
|
25m |
31.76 |
601 |
9 |
Josefine Broberg |
1990 |
AR6490 |
SS DELFIN |
|
25m |
31.88 |
293 |
10 |
Anna Gade |
1996 |
9634AF |
HERLEV |
|
25m |
31.92 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
521 |
1 |
Emma Fredriksson |
1994 |
AN0494 |
S 71 |
|
25m |
31.43 |
991 |
2 |
Leah Vanderbeek |
1994 |
|
CALGARY |
|
25m |
31.36 |
867 |
3 |
Natalie Wunderlich |
1996 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
31.26 |
880 |
4 |
Sabrina Tastler |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
31.20 |
76 |
5 |
Julia Aschenbrenner |
1996 |
|
BERLINER |
|
25m |
31.13 |
608 |
6 |
Nellie Järvinen |
1996 |
AA1896 |
SS DELFIN |
|
25m |
31.15 |
391 |
7 |
Christine Jørgensen |
1995 |
9576AN |
NAKSKOV |
|
25m |
31.23 |
412 |
8 |
Daisy Lannie |
1994 |
9428AN |
ODDER |
|
25m |
31.30 |
1017 |
9 |
Sandra Semberlund |
1994 |
9472AD |
VORDINGB |
|
25m |
31.37 |
1218 |
10 |
Nanna Kristensen |
1996 |
9604AG |
WEST SWIM |
|
25m |
31.44 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
242 |
1 |
Pernille Vegge |
1995 |
9578AG |
GREVE |
|
25m |
31.11 |
599 |
2 |
Frida Isaksson |
1994 |
BF2494 |
SS DELFIN |
|
25m |
31.00 |
525 |
3 |
Johanna Persson |
1992 |
|
S 71 |
|
25m |
30.93 |
540 |
4 |
Olivia Lundgren |
1995 |
BE1495 |
S 77 |
|
25m |
30.81 |
943 |
5 |
Mareike Sophie Suhr |
1993 |
|
ROTWEIß |
|
25m |
30.78 |
1141 |
6 |
Natashia Jensen |
1994 |
9448AK |
ST ESBJERG |
|
25m |
30.81 |
333 |
7 |
Alexandra Tomm |
1992 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
30.83 |
1047 |
8 |
Franziska Lemke |
1994 |
|
DELPHIN |
|
25m |
30.95 |
426 |
9 |
Amilia Gummesson |
1995 |
AD1695 |
OSBY SS |
|
25m |
31.06 |
295 |
10 |
Cille Dahl Kragh |
1994 |
9432AE |
HERLEV |
|
25m |
31.13 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
124 |
1 |
Jeanette Jensen |
1993 |
9306AP |
DELTA |
|
25m |
30.53 |
519 |
2 |
Emelie Axmar |
1993 |
BC2893 |
S 71 |
|
25m |
30.40 |
671 |
3 |
Lovisa Malmberg |
1995 |
|
SKK |
|
25m |
30.29 |
556 |
4 |
Kaja Hänßler |
1994 |
|
MECKELFELD |
|
25m |
30.26 |
217 |
5 |
Mette Rasmussen |
1994 |
9404AO |
GRINDSTED |
|
25m |
30.25 |
895 |
6 |
Ulrike Büttner |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
30.26 |
942 |
7 |
Levke Steensen |
1994 |
|
ROTWEIß |
|
25m |
30.29 |
691 |
8 |
Anna Lehrum |
1993 |
155606 |
SV NEPTUN |
|
25m |
30.30 |
887 |
9 |
Stephanie Mäder |
1994 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
30.47 |
123 |
10 |
Signe V. Henriksen |
1994 |
9482AB |
DELTA |
|
25m |
30.76 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
669 |
1 |
Olivia Lindqvist |
1993 |
AH4293 |
SKK |
|
25m |
30.21 |
917 |
2 |
Christina Lund |
1993 |
9354AI |
TEMPO |
|
25m |
30.08 |
346 |
3 |
Louise Bruun |
1990 |
9032AH |
KORSØR |
|
25m |
30.06 |
439 |
4 |
Amanda Åström |
1994 |
AC9294 |
OSBY SS |
|
25m |
30.01 |
1040 |
5 |
Julia Elert |
1992 |
|
DELPHIN |
|
25m |
30.00 |
670 |
6 |
Danielle Lönnberg |
1995 |
AH3695 |
SKK |
|
25m |
30.01 |
96 |
7 |
Josephine Dunger |
1987 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
30.05 |
997 |
8 |
Kamille Bager Herskind |
1995 |
9552AM |
VIBORG |
|
25m |
30.08 |
520 |
9 |
Julia Ekeroth |
1994 |
AD4294 |
S 71 |
|
25m |
30.21 |
1150 |
10 |
Nanna M. Christiansen |
1993 |
9356AI |
ST ESBJERG |
|
25m |
30.22 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
841 |
1 |
Julia Schaufel |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
29.89 |
497 |
2 |
Nina Mäkelä |
1993 |
|
RaisU |
|
25m |
29.80 |
839 |
3 |
Josephine Klose |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
29.74 |
108 |
4 |
Cindy Hendriks |
1992 |
9207672 |
WAALSTROOM |
|
25m |
29.71 |
363 |
5 |
Lovisa Klarén |
1992 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
29.65 |
946 |
6 |
Wencke Steensen |
1992 |
|
ROTWEIß |
|
25m |
29.69 |
1140 |
7 |
Laura Jacobsen Barlo |
1992 |
9224AF |
ST ESBJERG |
|
25m |
29.71 |
212 |
8 |
Heidi Hollænder |
1991 |
9144AL |
GRINDSTED |
|
25m |
29.78 |
1178 |
9 |
Iben Nielsen |
1994 |
9458AJ |
WEST SWIM |
|
25m |
29.83 |
665 |
10 |
Camilla Hamdi |
1993 |
BK9293 |
SKK |
|
25m |
29.96 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
460 |
1 |
Ann-Christin Reske |
1988 |
107419 |
PREETZER |
|
25m |
29.64 |
687 |
2 |
Sabrina Wichmann |
1992 |
|
EIDELTSTED |
|
25m |
29.55 |
454 |
3 |
Stefanie Domke |
1985 |
061046 |
PREETZER |
|
25m |
29.51 |
885 |
4 |
Sophie Wahsner |
1993 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
29.26 |
291 |
5 |
Yasmin Saud Abdulkadir |
1994 |
9476AE |
HERLEV |
|
25m |
29.19 |
388 |
6 |
Julie Piihl Hansen |
1992 |
9272AI |
NAKSKOV |
|
25m |
29.25 |
868 |
7 |
Nicole Jünger |
1984 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
29.49 |
132 |
8 |
Michelle Icka Christensen |
1995 |
9594AK |
DRAGØR |
|
25m |
29.53 |
831 |
9 |
Irene Porschhöfer |
1994 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
29.64 |
1016 |
10 |
Stine Bitsch-Olsen |
1995 |
9534AC |
VORDINGB |
|
25m |
29.65 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
103 |
1 |
Vera Hendriks |
1994 |
9405270 |
NOORD-LIMB |
|
25m |
29.19 |
667 |
2 |
Frida Jerrå |
1993 |
AQ7493 |
SKK |
|
25m |
29.07 |
985 |
3 |
Kelsey Myers |
1995 |
|
CALGARY |
|
25m |
28.98 |
1189 |
4 |
Mathilde Riis Sørensen |
1988 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
28.80 |
133 |
5 |
Helene Hauschultz |
1993 |
9392AC |
DRAGØR |
|
25m |
28.71 |
427 |
6 |
Amina Gummesson |
1993 |
BG7893 |
OSBY SS |
|
25m |
28.73 |
357 |
7 |
Caroline Andersson-Ekströ |
1994 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
28.96 |
137 |
8 |
Ida Louise Steffensen |
1995 |
9522AD |
DRAGØR |
|
25m |
29.01 |
488 |
9 |
Josefiina Välimäki |
1995 |
|
RaisU |
|
25m |
29.17 |
674 |
10 |
Julia Peterson |
1995 |
BC8895 |
SKK |
|
25m |
29.19 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
612 |
1 |
Sofie Klügel |
1998 |
AC1698 |
SS DELFIN |
|
25m |
32.85 |
1224 |
2 |
Jasmin Koefoed Jacobsen |
1998 |
9834AA |
WEST SWIM |
|
25m |
32.39 |
872 |
3 |
Pauline Klose |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
31.55 |
559 |
4 |
Maike Fiebelkorn |
1998 |
|
MECKELFELD |
|
25m |
30.98 |
579 |
5 |
Emilia Lüders |
1998 |
9898AB |
BIRKERØD |
|
25m |
30.55 |
825 |
6 |
Elisabeth Grösel |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
30.86 |
351 |
7 |
Cæcilie Schade Cantby |
1998 |
9844AH |
KORSØR |
|
25m |
31.16 |
871 |
8 |
Pauline Fischer |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
32.31 |
924 |
9 |
Christina Blaaberg |
1998 |
9832AL |
TEMPO |
|
25m |
32.57 |
365 |
10 |
Ninwa Somi |
1998 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
33.43 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
258 |
1 |
Benedicte Zilmer |
1997 |
9724AN |
GREVE |
|
50m |
31.62 |
881 |
2 |
Sally Lindner |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
30.83 |
866 |
3 |
Natalie Schumacher |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
30.51 |
364 |
4 |
Mari-Louise Tran |
1997 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
30.11 |
320 |
5 |
Cathrine Stapelfeld |
1997 |
9784AF |
IKAST |
|
25m |
29.74 |
1226 |
6 |
Rikke Svejgård Nielsen |
1997 |
9754AA |
WEST SWIM |
|
25m |
29.98 |
352 |
7 |
Caroline Brostrup Jensen |
1997 |
9732AB |
KORSØR |
|
25m |
30.43 |
609 |
8 |
Paulina Wiklund-Nilsson |
1997 |
AF6297 |
SS DELFIN |
|
25m |
30.80 |
350 |
9 |
Kristina Delff Andersen |
1997 |
9732AL |
KORSØR |
|
25m |
30.83 |
582 |
10 |
Caroline Oxholm |
1997 |
9788AF |
BIRKERØD |
|
25m |
31.66 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
228 |
1 |
Mie Bonè |
1996 |
9668AI |
ISHØJ |
|
25m |
31.05 |
499 |
2 |
Sonja Armio |
1996 |
|
RaisU |
|
25m |
30.56 |
175 |
3 |
Alina Neumann |
1996 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
29.96 |
537 |
4 |
Christin Heina |
1996 |
BA0296 |
S 77 |
|
25m |
29.63 |
485 |
5 |
Essi Schrey |
1996 |
|
RaisU |
|
25m |
28.76 |
492 |
6 |
Liisa Rannikko |
1996 |
|
RaisU |
|
25m |
29.41 |
232 |
7 |
Kathrine Barrett |
1996 |
9688AF |
GREVE |
|
25m |
29.92 |
294 |
8 |
Leona Kenskov |
1996 |
9666AM |
HERLEV |
|
25m |
30.40 |
136 |
9 |
Ida Schütt |
1996 |
9642AI |
DRAGØR |
|
25m |
30.60 |
1213 |
10 |
Mia Egholm Andersen |
1996 |
9608AJ |
WEST SWIM |
|
25m |
31.11 |
|
|
Heat 36 (37) (15 - 16 years) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
518 |
1 |
Ditte Johansen |
1994 |
9452AH |
RØNNE |
|
25m |
28.82 |
409 |
2 |
Susanne D. Johansen |
1995 |
9576AE |
ODDER |
|
25m |
28.48 |
134 |
3 |
Maria Madsen |
1995 |
9524AC |
DRAGØR |
|
25m |
28.39 |
620 |
4 |
Lisa Atlas |
1995 |
|
LEIPZIG |
|
25m |
27.77 |
618 |
5 |
Juliane Reinhold |
1994 |
|
LEIPZIG |
|
25m |
26.01 |
1079 |
6 |
Carling Jones |
1994 |
|
CALGARY |
|
25m |
27.16 |
438 |
7 |
Erica Ydesand |
1994 |
AE7894 |
OSBY SS |
|
25m |
27.92 |
395 |
8 |
Siri Wiecker |
1994 |
9494AM |
NAKSKOV |
|
25m |
28.40 |
389 |
9 |
Tenna Holm |
1995 |
9564AJ |
NAKSKOV |
|
25m |
28.66 |
675 |
10 |
Linnéa Rydberg |
1994 |
BK7493 |
SKK |
|
25m |
28.88 |
|
|
Heat 37 (37) (17 years and older) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
911 |
1 |
Cajsa Persson |
1992 |
AX9492 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
28.45 |
663 |
2 |
Sara Finati |
1992 |
BR3892 |
SKK |
|
25m |
28.22 |
215 |
3 |
Camilla Rasmussen |
1991 |
9116AL |
GRINDSTED |
|
25m |
27.91 |
695 |
4 |
Jana Schellenberg |
1984 |
110043 |
SV NEPTUN |
|
25m |
27.11 |
1176 |
5 |
Line Præst Lauridsen |
1989 |
8994AA |
WEST SWIM |
|
25m |
25.21 |
981 |
6 |
Lindsay Delmar |
1993 |
|
CALGARY |
|
25m |
26.45 |
433 |
7 |
Josefin Palm |
1991 |
AF6491 |
OSBY SS |
|
25m |
27.81 |
424 |
8 |
Silje Bergström Tronsmoen |
1991 |
AS6491 |
OSBY SS |
|
25m |
27.96 |
679 |
9 |
Johanna Wetterborg |
1992 |
BC0892 |
SKK |
|
25m |
28.43 |
130 |
10 |
Nina Vestergaard |
1992 |
9226AE |
DELTA |
|
25m |
28.49 |
Generated by WinGrodan 1.18.00 |
Print Date |
14 May 2010 |
Licensed to: West Swim Esbjerg |
Print Time |
20:30 |
|