Ohjelma Vattenfall Swim Cup 2010 Morning SD
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 34
|
Competition name |
Vattenfall Swim Cup 2010 (SD) |
|
Print Date |
15 May 2010 |
|
|
Competition place |
Esbjerg |
|
Print Time |
09:09 |
|
|
Organizer |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
2010-05-14 |
|
|
|
|
Event 34, 100m Freestyle Men |
Heats (22) |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
784 |
4 |
Jonas Kristensen |
1995 |
9511AD |
PINGVINEN |
|
25m |
1:51.02 |
504 |
5 |
Rolf Hansen |
1995 |
|
RØDDING |
|
25m |
1:22.39 |
511 |
6 |
Lasse Skovmand |
1995 |
|
RØDDING |
|
25m |
1:26.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1026 |
1 |
Thor Møller |
1995 |
9573AN |
AARS |
|
25m |
1:21.58 |
1196 |
2 |
Mikkel Ø. Kramer |
1995 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
1:17.00 |
425 |
3 |
Gustav Forsberg |
1992 |
|
OSBY SS |
|
25m |
1:15.81 |
951 |
4 |
Steffen Bendig |
1994 |
201083 |
WULMSTORF |
|
25m |
1:15.64 |
434 |
5 |
Oskar Roslund |
1995 |
AA6195 |
OSBY SS |
|
25m |
1:14.32 |
862 |
6 |
Michael Herpich |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:15.57 |
538 |
7 |
Max Högden |
1994 |
AZ0994 |
S 77 |
|
25m |
1:15.66 |
1027 |
8 |
Finn Møller Nielsen |
1994 |
9417AL |
AARS |
|
25m |
1:16.60 |
508 |
9 |
Jeppe Matzen |
1994 |
|
RØDDING |
|
25m |
1:17.40 |
335 |
10 |
Garlef Hintz |
1995 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
1:21.94 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
407 |
1 |
Martin Hjelm |
1995 |
9593AI |
ODDER |
|
25m |
1:14.16 |
283 |
2 |
Tim Gertsobbe |
1994 |
|
HAMBURGER |
|
25m |
1:12.00 |
339 |
3 |
Thoralf Mahrt |
1992 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
1:11.18 |
918 |
4 |
Mathias Mortensen |
1995 |
9517AP |
TEMPO |
|
25m |
1:10.58 |
783 |
5 |
Mads B. Christensen |
1992 |
9235AI |
PINGVINEN |
|
25m |
1:10.30 |
501 |
6 |
Carl Andersen |
1995 |
|
RØDDING |
|
25m |
1:10.34 |
104 |
7 |
Charlie Aken |
1992 |
9205625 |
WAALSTROOM |
|
25m |
1:10.67 |
999 |
8 |
Frederik Møller Iversen |
1994 |
9467AL |
VIBORG |
|
25m |
1:11.30 |
1142 |
9 |
Stefan Jensen |
1995 |
9521AJ |
ST ESBJERG |
|
25m |
1:13.13 |
873 |
10 |
Philipp Koller |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:14.27 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
125 |
1 |
Christian Jørgensen |
1995 |
9563AP |
DELTA |
|
25m |
1:10.21 |
604 |
2 |
Philip Broberg |
1994 |
AM0194 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:09.84 |
361 |
3 |
Kerim Kozo |
1995 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.52 |
138 |
4 |
Kenneth Aaberg |
1995 |
9501AC |
ERRITSØ |
|
25m |
1:08.50 |
782 |
5 |
Mathias Ingemann Christia |
1995 |
9587AO |
PINGVINEN |
|
25m |
1:08.43 |
414 |
6 |
Rasmus Rothausen |
1994 |
9431AR |
ODDER |
|
25m |
1:08.46 |
815 |
7 |
Alexander Lorenz |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:08.80 |
1007 |
8 |
Michael Bruun Sørensen |
1995 |
9537AI |
VIBORG |
|
25m |
1:09.77 |
855 |
9 |
Marc Sattler |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:10.16 |
284 |
10 |
Adrian Vaghar |
1994 |
|
HAMBURGER |
|
25m |
1:10.26 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1001 |
1 |
Casper G. Kristensen |
1995 |
9561AH |
VIBORG |
|
25m |
1:08.23 |
994 |
2 |
Láimutis Bendikas |
1995 |
9559AL |
VIBORG |
|
25m |
1:07.78 |
503 |
3 |
Thor Bundesen |
1994 |
|
RØDDING |
|
25m |
1:07.23 |
779 |
4 |
Patrick Timmermann-Hansen |
1987 |
8725AD |
PINGVINEN |
|
25m |
1:07.14 |
596 |
5 |
Martin Løbner |
1995 |
|
SKÆRBÆK |
|
25m |
1:06.86 |
1024 |
6 |
Dennis Kjærsgaard |
1991 |
9101AI |
AARS |
|
25m |
1:06.99 |
535 |
7 |
Jacob Alexandersson |
1995 |
AX7395 |
S 77 |
|
25m |
1:07.21 |
1028 |
8 |
Kim Møller Nielsen |
1992 |
9217AA |
AARS |
|
25m |
1:07.37 |
385 |
9 |
Tobias Edvardsen |
1995 |
9581AA |
NAKSKOV |
|
25m |
1:07.83 |
408 |
10 |
Per Jensen |
1995 |
9513AO |
ODDER |
|
25m |
1:08.34 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
877 |
1 |
Robert Domeier |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:06.63 |
1208 |
2 |
Anders Lund Hansen |
1994 |
9489AE |
ST ESBJERG |
|
25m |
1:06.45 |
307 |
3 |
Alexander S. Halkjær |
1994 |
9457AD |
HOBRO |
|
25m |
1:06.17 |
785 |
4 |
Asger Winther |
1993 |
9341AF |
PINGVINEN |
|
25m |
1:05.92 |
150 |
5 |
Jens Christian Olsen |
1995 |
9515AE |
ERRITSØ |
|
25m |
1:05.56 |
893 |
6 |
Tom Franitza |
1994 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:05.70 |
477 |
7 |
Samuel Laiho |
1995 |
|
RaisU |
|
25m |
1:06.05 |
1008 |
8 |
Nicolaj Thostrup |
1995 |
9581AP |
VIBORG |
|
25m |
1:06.21 |
809 |
9 |
Kristian Kjær |
1995 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
1:06.47 |
858 |
10 |
Martin Kästner |
1994 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:06.64 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1005 |
1 |
Jacob Brask Pedersen |
1993 |
9337AM |
VIBORG |
|
25m |
1:05.34 |
1025 |
2 |
Benjamin Beirholm Larsen |
1995 |
9533AQ |
AARS |
|
25m |
1:05.15 |
909 |
3 |
Daniel Helldén |
1995 |
AE3195 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
1:05.05 |
1197 |
4 |
Nikolaj Ljørring |
1995 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
1:04.90 |
915 |
5 |
Emil Kamuk Frederiksen |
1995 |
9511AJ |
TEMPO |
|
25m |
1:04.82 |
479 |
6 |
Tatu Mäkiaho |
1995 |
|
RaisU |
|
25m |
1:04.87 |
323 |
7 |
Jannick Maesen |
1995 |
9539AA |
IKAST |
|
25m |
1:05.00 |
878 |
8 |
Robin Schmidt |
1993 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:05.05 |
718 |
9 |
Nicolai Uhrenholdt |
1995 |
9545AI |
SVENDBORG |
|
25m |
1:05.33 |
214 |
10 |
Jacob Mortensen |
1994 |
9451AL |
GRINDSTED |
|
25m |
1:05.42 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
856 |
1 |
Marcus Bischoff |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:04.52 |
677 |
2 |
Patrik Talib |
1995 |
AV6795 |
SKK |
|
25m |
1:03.98 |
606 |
3 |
Gustav Josterud |
1994 |
AL9994 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:03.84 |
347 |
4 |
Jonas Frei |
1995 |
9549AD |
KORSØR |
|
25m |
1:03.70 |
509 |
5 |
Mathias Rann Lund |
1990 |
|
RØDDING |
|
25m |
1:03.55 |
367 |
6 |
Simon Stoltenborg |
1995 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.65 |
888 |
7 |
Sven Männel |
1993 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:03.80 |
827 |
8 |
Eric Jacobi |
1993 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:03.97 |
147 |
9 |
Joachim Lindquist |
1994 |
|
ERRITSØ |
|
25m |
1:04.13 |
526 |
10 |
Max Åfeldt |
1995 |
AP6795 |
S 71 |
|
25m |
1:04.67 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
281 |
1 |
Jakob Oberle |
1986 |
|
HAMBURGER |
|
25m |
1:03.47 |
1000 |
2 |
Lasse Kammer |
1995 |
9593AH |
VIBORG |
|
25m |
1:03.33 |
135 |
3 |
Alexander Rahbek |
1994 |
9485AO |
DRAGØR |
|
25m |
1:03.04 |
571 |
4 |
Tobias Volland |
1995 |
|
SVN 90 |
|
25m |
1:02.98 |
1089 |
5 |
Joakim Bresche |
1994 |
AL7994 |
VARBERG |
|
25m |
1:02.74 |
829 |
6 |
Franz Schönecker |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:02.87 |
328 |
7 |
Nikita Grebenjuk |
1989 |
|
KALTENKIRC |
|
25m |
1:03.04 |
524 |
8 |
Marcus Olandersson |
1991 |
AL9391 |
S 71 |
|
25m |
1:03.05 |
359 |
9 |
Ivan Mosic |
1995 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.41 |
1212 |
10 |
Kasper Zysek |
1994 |
9457AC |
ST ESBJERG |
|
50m |
1:03.49 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
475 |
1 |
Ollimatti Salovaara |
1994 |
|
RaisU |
|
25m |
1:02.39 |
817 |
2 |
André Eichhorn |
1993 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:02.17 |
478 |
3 |
Simo Laiho |
1993 |
|
RaisU |
|
25m |
1:02.00 |
572 |
4 |
Erik Dallmann |
1994 |
|
SVN 90 |
|
25m |
1:01.91 |
1022 |
5 |
Steven Holten Hansen |
1991 |
9125AF |
AARS |
|
25m |
1:01.76 |
1223 |
6 |
Ori Turin |
1995 |
9505AG |
WEST SWIM |
|
25m |
1:01.80 |
392 |
7 |
Mathias Madsen |
1994 |
9453AD |
NAKSKOV |
|
25m |
1:01.94 |
448 |
8 |
Patrick Göldner |
1994 |
157582 |
POTSDAMER |
|
25m |
1:02.00 |
95 |
9 |
Odin Rusch |
1993 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
1:02.35 |
282 |
10 |
David Meinert |
1989 |
|
HAMBURGER |
|
25m |
1:02.47 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
431 |
1 |
Victor Lovén |
1992 |
AC8392 |
OSBY SS |
|
25m |
1:01.66 |
114 |
2 |
Daan Viering |
1994 |
9403839 |
WAALSTROOM |
|
25m |
1:01.43 |
1216 |
3 |
Jacob Lindeman Holm |
1994 |
9499AF |
WEST SWIM |
|
25m |
1:01.25 |
828 |
4 |
Felix Penzold |
1995 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:01.20 |
300 |
5 |
Mikkel Wagner |
1991 |
9163AD |
HERLEV |
|
25m |
1:01.13 |
701 |
6 |
Erik Jäsert |
1994 |
|
SV ROTATIO |
|
25m |
1:01.14 |
94 |
7 |
Joshua Oestreich |
1991 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
1:01.23 |
1021 |
8 |
Martin Holten Hansen |
1993 |
9337AC |
AARS |
|
25m |
1:01.39 |
452 |
9 |
Ulf Petzoldt |
1967 |
084848 |
POTSDAMER |
|
25m |
1:01.65 |
693 |
10 |
Christian Quandt |
1993 |
155609 |
SV NEPTUN |
|
25m |
1:01.73 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
656 |
1 |
Christoph Schoeppe |
1993 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
1:01.03 |
702 |
2 |
Felix Legler |
1995 |
|
SV ROTATIO |
|
25m |
1:00.91 |
129 |
3 |
Mads Sørensen |
1995 |
9575AF |
DELTA |
|
25m |
1:00.54 |
322 |
4 |
Mikkel Hvolgaard |
1995 |
9505AI |
IKAST |
|
25m |
1:00.37 |
240 |
5 |
Christian Petersen |
1993 |
9373AB |
GREVE |
|
25m |
1:00.12 |
1051 |
6 |
Christopher Schulze |
1992 |
|
DELPHIN |
|
25m |
1:00.33 |
325 |
7 |
Mathias Petersen |
1995 |
9535AF |
IKAST |
|
25m |
1:00.50 |
714 |
8 |
Peter Knoblauch |
1995 |
9597AJ |
SVENDBORG |
|
25m |
1:00.83 |
142 |
9 |
Frederik Bøgebjerg |
1992 |
9265AG |
ERRITSØ |
|
25m |
1:00.92 |
664 |
10 |
Felix Gudehn |
1995 |
AR1195 |
SKK |
|
25m |
1:01.09 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
235 |
1 |
Martin Dolang |
1994 |
9425AE |
GREVE |
|
25m |
1:00.07 |
548 |
2 |
Sebastian Schwenke |
1987 |
|
SC RIESA |
|
25m |
1:00.00 |
777 |
3 |
Nils Lundberg |
1988 |
8855AC |
PINGVINEN |
|
25m |
59.97 |
894 |
4 |
Toni Schurig |
1994 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
59.78 |
899 |
5 |
Vincenz Schwengfelder |
1993 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
59.69 |
1048 |
6 |
Jan- Hendrik Lesny |
1994 |
|
DELPHIN |
|
25m |
59.69 |
1214 |
7 |
Christian Cassard |
1995 |
9547AM |
WEST SWIM |
|
25m |
59.94 |
449 |
8 |
Florian Brandt |
1993 |
132258 |
POTSDAMER |
|
25m |
1:00.00 |
216 |
9 |
Christian Rasmussen |
1993 |
9325AK |
GRINDSTED |
|
25m |
1:00.04 |
854 |
10 |
Manuel Preußner |
1991 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:00.10 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
122 |
1 |
Nicklas Trier Hansen |
1994 |
9475AH |
DELTA |
|
25m |
59.32 |
605 |
2 |
Gilbert Erlandsson |
1995 |
AG6995 |
SS DELFIN |
|
25m |
59.27 |
557 |
3 |
Christian Woitha |
1992 |
|
MECKELFELD |
|
25m |
58.89 |
816 |
4 |
Alexander Woeschka |
1987 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
58.87 |
149 |
5 |
Frederik F. Nielsen |
1994 |
9495AE |
ERRITSØ |
|
25m |
58.76 |
107 |
6 |
Tom Havekes |
1989 |
8901119 |
WAALSTROOM |
|
25m |
58.85 |
704 |
7 |
Norbert Ruthenberg |
1989 |
|
SV ROTATIO |
|
25m |
58.87 |
456 |
8 |
Peer-Ole Hagedorn |
1988 |
107420 |
PREETZER |
|
25m |
58.99 |
551 |
9 |
Tom Richter |
1990 |
|
SC RIESA |
|
25m |
59.30 |
1156 |
10 |
Christian T. Thomsen |
1990 |
9063AC |
ST ESBJERG |
|
25m |
59.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
857 |
1 |
Marcus Diller |
1991 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
58.75 |
230 |
2 |
Emil Møhl |
1994 |
9413AC |
ISHØJ |
|
25m |
58.71 |
472 |
3 |
Anton Koponen |
1994 |
|
RaisU |
|
25m |
58.63 |
522 |
4 |
Kristofer Gustafsson |
1993 |
AN8193 |
S 71 |
|
25m |
58.49 |
324 |
5 |
Nicklas B. Nielsen |
1995 |
9519AA |
IKAST |
|
25m |
58.16 |
989 |
6 |
Corbin Pratt |
1994 |
|
CALGARY |
|
25m |
58.42 |
246 |
7 |
Sebastian Merrildgaard |
1995 |
9559AH |
TUNE |
|
25m |
58.56 |
366 |
8 |
Robin Svensson |
1994 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
58.66 |
245 |
9 |
Mads Kildholt |
1994 |
9485AC |
TUNE |
|
25m |
58.75 |
1211 |
10 |
Mathias Holm Sørensen |
1995 |
9589AB |
ST ESBJERG |
|
25m |
58.76 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
542 |
1 |
Mathias Petrusson |
1993 |
BB4393 |
S 77 |
|
25m |
58.02 |
1222 |
2 |
Eden Turin |
1994 |
9473AC |
WEST SWIM |
|
25m |
57.94 |
93 |
3 |
Björn Lücke |
1983 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
57.92 |
892 |
4 |
Tim Wallbaum |
1987 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
57.87 |
48 |
5 |
Julian Lobisch |
1992 |
|
AHRENSBURG |
|
25m |
57.60 |
879 |
6 |
Ronny Müller |
1992 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
57.80 |
807 |
7 |
Alexander Lollike |
1993 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
57.91 |
1002 |
8 |
Jacob Moos Larsen |
1993 |
9333AK |
VIBORG |
|
25m |
57.93 |
668 |
9 |
Patrik Lantto |
1992 |
AL1792 |
SKK |
|
25m |
57.99 |
678 |
10 |
Lucas Thomée |
1993 |
AE3193 |
SKK |
|
25m |
58.06 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
387 |
1 |
Anders Hansen |
1995 |
9517AA |
NAKSKOV |
|
25m |
57.50 |
1209 |
2 |
Nour Hermiz |
1994 |
9441AA |
ST ESBJERG |
|
25m |
57.34 |
803 |
3 |
Mads Tuxen |
1992 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
57.29 |
622 |
4 |
Philipp Sikatzki |
1994 |
|
LEIPZIG |
|
25m |
57.00 |
297 |
5 |
Nicolai Frejvald Petersen |
1993 |
9379AB |
HERLEV |
|
25m |
56.93 |
1078 |
6 |
Mathew Jones |
1992 |
|
CALGARY |
|
25m |
56.95 |
1006 |
7 |
Jacob Severinsen |
1995 |
9533AH |
VIBORG |
|
25m |
57.19 |
987 |
8 |
Derek Ostrom |
1993 |
|
CALGARY |
|
25m |
57.32 |
643 |
9 |
Henry Döring |
1993 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
57.45 |
247 |
10 |
Emil K. Mortensen |
1993 |
9333AE |
TUNE |
|
25m |
57.57 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
236 |
1 |
Oliver Grodt |
1994 |
9415AI |
GREVE |
|
25m |
56.70 |
1221 |
2 |
Morten Lundby Pedersen |
1994 |
9421AG |
WEST SWIM |
|
25m |
56.62 |
394 |
3 |
Mathias Pedersen |
1992 |
9225AF |
NAKSKOV |
|
25m |
56.43 |
356 |
4 |
Björn Hansson |
1989 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
56.34 |
429 |
5 |
Harald Johansson |
1991 |
AC5391 |
OSBY SS |
|
25m |
56.26 |
983 |
6 |
Anthony Mak |
1992 |
|
CALGARY |
|
25m |
56.30 |
806 |
7 |
Jeppe Jensen |
1992 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
56.41 |
482 |
8 |
William Wihanto |
1994 |
|
RaisU |
|
25m |
56.49 |
106 |
9 |
Niek Havekes |
1986 |
8601127 |
WAALSTROOM |
|
25m |
56.63 |
457 |
10 |
Ron Julian Hellriegel |
1991 |
139928 |
PREETZER |
|
25m |
56.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
937 |
1 |
Dag Christian Jepsen |
1993 |
|
ROTWEIß |
|
25m |
55.99 |
988 |
2 |
Bryce Pratt |
1994 |
|
CALGARY |
|
25m |
55.84 |
480 |
3 |
Tommi Wallenius |
1994 |
|
RaisU |
|
25m |
55.48 |
1151 |
4 |
Morten Hansen |
1993 |
9361AH |
ST ESBJERG |
|
25m |
55.45 |
676 |
5 |
Erik Schönning |
1993 |
AW9793 |
SKK |
|
25m |
55.28 |
476 |
6 |
Rasmus Rantanen |
1992 |
|
RaisU |
|
25m |
55.45 |
473 |
7 |
Eetu Päivärinta |
1994 |
|
RaisU |
|
25m |
55.47 |
250 |
8 |
Thomas Dahl Sørensen |
1992 |
9249AA |
TUNE |
|
25m |
55.67 |
180 |
9 |
Denis Serveryuk |
1980 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
55.88 |
824 |
10 |
Dennis Klein |
1991 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
56.20 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
586 |
1 |
Julius Weck |
1990 |
|
BERLINER |
|
25m |
54.56 |
1180 |
2 |
Martin Sander Pedersen |
1992 |
9269AA |
WEST SWIM |
|
25m |
53.87 |
1108 |
3 |
Pontus Palmqvist |
1991 |
AV7391 |
VARBERG |
|
25m |
52.39 |
241 |
4 |
Niels Wissing Sørensen |
1993 |
9391AC |
GREVE |
|
25m |
51.76 |
1182 |
5 |
Jon Rud |
1986 |
8657AA |
WEST SWIM |
|
25m |
49.23 |
251 |
6 |
Jonas Westergaard |
1990 |
9001AC |
TUNE |
|
25m |
51.29 |
1177 |
7 |
Nicklas Luplau |
1989 |
8931AA |
WEST SWIM |
|
25m |
52.35 |
555 |
8 |
Marc Hänßler |
1990 |
|
MECKELFELD |
|
25m |
53.25 |
1187 |
9 |
Henrik Rathschau Sørensen |
1993 |
9303AC |
WEST SWIM |
|
25m |
54.24 |
474 |
10 |
Jami Kallio |
1992 |
|
RaisU |
|
25m |
54.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
804 |
1 |
Martin Bertelsen |
1989 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
54.44 |
694 |
2 |
Hans Jochen Rotermund |
1991 |
156907 |
SV NEPTUN |
|
25m |
53.84 |
980 |
3 |
Eric Anderson |
1992 |
|
CALGARY |
|
25m |
52.37 |
127 |
4 |
Johan Seistrup |
1989 |
8957AE |
DELTA |
|
25m |
51.71 |
1170 |
5 |
Nicolai Graae Hansen |
1988 |
8847AB |
WEST SWIM |
|
25m |
49.16 |
179 |
6 |
Christopher A. Grahlemann |
1983 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
50.88 |
1154 |
7 |
Anders Møller |
1991 |
9129AC |
ST ESBJERG |
|
25m |
52.21 |
301 |
8 |
Magnus Westermann |
1995 |
9541AA |
HERLEV |
|
25m |
53.17 |
660 |
9 |
Philip Björklund |
1992 |
AG2192 |
SKK |
|
25m |
54.03 |
1152 |
10 |
Peter Lund Hansen |
1992 |
9259AG |
ST ESBJERG |
|
25m |
54.72 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1096 |
1 |
Jonas Jonson |
1991 |
AA9991 |
VARBERG |
|
25m |
54.42 |
992 |
2 |
David Ferguson |
1991 |
|
CALGARY |
|
25m |
53.43 |
1186 |
3 |
Marcus Orloff Søemod |
1991 |
9163AG |
WEST SWIM |
|
25m |
52.36 |
1183 |
4 |
Karsten Schütt |
1991 |
9103AA |
WEST SWIM |
|
25m |
51.49 |
940 |
5 |
Jan-Hendrik Suhr |
1991 |
|
ROTWEIß |
|
25m |
46.03 |
1175 |
6 |
Nikolaj Kirketerp-Møller |
1990 |
9039AC |
WEST SWIM |
|
25m |
49.33 |
621 |
7 |
Karl Richard Hennebach |
1992 |
|
LEIPZIG |
|
25m |
51.89 |
1174 |
8 |
Sørin Martin Johannessen |
1991 |
9149AF |
WEST SWIM |
|
25m |
53.04 |
696 |
9 |
Alexander Tenner |
1986 |
137084 |
SV NEPTUN |
|
25m |
53.89 |
523 |
10 |
Andreas Myhrberg |
1993 |
AI6593 |
S 71 |
|
25m |
54.63 |
Generated by WinGrodan 1.18.00 |
Print Date |
15 May 2010 |
Licensed to: West Swim Esbjerg |
Print Time |
09:09 |
|