Program för Bäckers Cup 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 Söndag den 23/2 Klockan 13.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Grums Bad- och Sporthall |
Arrangör: |
Grums Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Frisim Damer
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Bäckers Träning HB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Thea Kustmark |
2009 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
|
Lina Stöfeld |
2010 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Mira Anderberg |
2011 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Frisim Damer |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Lina Hakobyan |
2009 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Tyra Jaurnell |
2007 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Lily Emmesjö |
2010 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4 |
|
Stina Harneman |
2009 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Frisim Damer |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Diona Begiri |
2005 |
FILIPSTAD |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Ellen Nordquist |
2009 |
GRUMS SS |
54.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Filippa Larsson |
2011 |
GRUMS SS |
54.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Esther Lunde |
2014 |
DEJE SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Frisim Damer |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Aurora Tabara |
2004 |
DEJE SS |
48.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
|
Nellie Leander |
2010 |
SÄFFLE SS |
47.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Nelly Björlin |
2007 |
GRUMS SS |
47.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Elly Andersson |
2011 |
GRUMS SS |
48.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Frisim Damer |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
|
Lillian Honoré |
2010 |
ÅMÅLS SS |
46.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
|
Lavinia Thörner |
2008 |
SÄFFLE SS |
41.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Mathilda Sörqvist |
2010 |
ÅMÅLS SS |
45.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Frida Weghammar |
2010 |
SÄFFLE SS |
47.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Frisim Damer |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
1 |
|
Nora Forsdahl |
2005 |
MELLERUD |
38.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
|
Nefeli Maria Blithikiotis |
2011 |
KARLSTAD |
35.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Elin Wilde |
2008 |
KARLSTAD |
36.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Lowa Bakken |
2008 |
KARLSTAD |
39.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Frisim Damer |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
1 |
|
Hilda Karlsson |
2007 |
ÅMÅLS SS |
34.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Ellen Aronsson |
2007 |
GRUMS SS |
33.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Ebbastina Gunnberg |
2008 |
GRUMS SS |
34.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Ruslana Hasselberg |
2004 |
MELLERUD |
34.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Frisim Damer |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
1 |
|
Emelie Larsson |
2000 |
SOLSTA |
33.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Ella Bäcker |
2007 |
GRUMS SS |
31.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Cornelia Sörqvist |
2007 |
ÅMÅLS SS |
33.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4 |
|
Isabelle Bohlemark |
2008 |
KARLSTAD |
33.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-23 12:14:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|