Program för Vårsimiaden distrikt Skuru
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 29, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 208 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 36.62 | |
2 | 295 | Stolt Victoria | 2000 | TYRESÖ SS | AM6400 | 25 m | 37.82 | |
3 | 49 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 25 m | 38.97 | |
4 | 146 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 40.34 | |
5 | 36 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 40.61 | |
6 | 54 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 41.25 | |
7 | 193 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 41.83 | |
8 | 2 | Lindholm Ebba | 2000 | MÄLARHÖJD | 25 m | 42.01 | ||
9 | 5 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 42.08 | |
10 | 33 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | 25 m | 42.19 | ||
11 | 10 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 42.34 | |
12 | 219 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 42.57 | |
13 | 210 | Seeliger Annika | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB5601 | 25 m | 42.68 | |
14 | 170 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 42.76 | |
15 | 43 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | 25 m | 43.16 | ||
16 | 287 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 44.21 | |
17 | 141 | Ekholm Clara | 2001 | SK NEPTUN | AH0401 | 25 m | 44.50 | |
18 | 142 | Ekholm Julia | 2001 | SK NEPTUN | AH1401 | 25 m | 44.98 | |
19 | 108 | Andreasen Julia | 2000 | SALTSJÖB | AO4800 | 25 m | 45.18 | |
20 | 216 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 45.48 | |
21 | 118 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 46.17 | |
22 | 122 | Nilsson Sofia | 2000 | SALTSJÖB | AE6600 | 25 m | 47.08 | |
23 | 179 | Bruun Felicia | 2000 | SÖDERTÄLJE | AR9200 | 25 m | 47.50 | |
24 | 165 | Smeds Chanda | 2001 | SK NEPTUN | AJ5401 | 25 m | 47.67 | |
25 | 133 | Berg Filippa | 2000 | SK NEPTUN | AL2800 | 25 m | 49.19 | |
26 | 40 | Sjöberg Ella | 2001 | SKURU IK | AE5801 | 25 m | 50.89 | |
27 | 120 | Kenning Julia | 2000 | SALTSJÖB | AK5200 | 25 m | 51.28 | |
28 | 44 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | 25 m | 52.09 | ||
29 | 116 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 53.36 | |
30 | 39 | Reichuber Emma | 2000 | SKURU IK | AL6800 | 25 m | 53.80 | |
31 | 256 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 54.32 | |
32 | 110 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 54.43 | |
33 | 34 | Norin Emma | 2001 | SKURU IK | AE4801 | 25 m | 54.49 | |
34 | 138 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 54.51 | |
35 | 52 | Sigurdsson Eva | 2001 | ÖSMO SS | AC5601 | 25 m | 55.91 | |
36 | 153 | Sjölind Frida Johannesson | 2000 | SK NEPTUN | AE7600 | 25 m | 57.94 | |
37 | 200 | Manfredsson Elin | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ1201 | 25 m | 1:06.66 | |
38 | 98 | Tesfay Hermella | 2000 | POLISEN | AU8600 | 25 m | ||
39 | 160 | Parsons Annie | 2001 | SK NEPTUN | AO5600 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.00 | Utskriftsdatum | 27 maj 2010 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 12:22 |