2022-08-10   03:56:36
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Region Syd Turnering 3

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

13_S
Lb 13, 100m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
31  Nielsen Mathias Marbk  2004  ESBJERG  0435AE  25 m  56.26   
78  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  25 m  56.81   
116  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  56.84   
133  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  25 m  58.83   
103  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITS  0593AJ  25 m  59.46   
180  kerlind Silas  2005  SNDERBORG  0551AC  25 m  1:00.27   
65  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  1:00.35   
35  Mondrup Lasse Metz  2004  ESBJERG  0407AK  25 m  1:00.46   
270  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  25 m  1:02.38   
10  57  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  1:02.88   
11  254  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  1:03.56   
12  87  Lau Esben Breum  2003  ESBJERG  0323AL  25 m  1:03.92   
13  277  Pedersen Toke stergaard  2007  VEJLE  0731AL  25 m  1:05.87   
14  86  Foss Oskar  2006  ESBJERG  0677AC  25 m  1:07.10   
15  68  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  1:08.43   
16  253  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  25 m  1:08.81   
17  100  Beck Frederik Billes  2008  ERRITS  0815AA  25 m  1:09.19   
18  165  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  25 m  1:09.85   
19  38  Pedersen Christian  2007  ESBJERG  0723AM  25 m  1:10.07   
20  88  Heeb Jakob  2001  ESBJERG  0141AR  25 m  1:10.16   
21  61  Madsen Frederik Mhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  1:10.22   
22  203  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  1:10.51   
23  131  Madsen Mathias Mller  2008  DELTA  0899AH  25 m  1:11.76   
24  40  Neuber Malte  2007  ESBJERG  0765AF  25 m  1:12.73   
25  45  Pimenta Villads Isko  2007  ESBJERG  0751AD  25 m  1:12.94   
26  69  Riegels-Jakobsen Malte  2006  ESBJERG  0669AI  25 m  1:13.02   
27  119  Nielsen Dany Valiu  2008  DELTA  0851AE  25 m  1:13.84   
28  135  Thomsen Phillip  2007  DELTA  0779AM  25 m  1:15.73   
29  41  Elgaard Nikolai  2009  ESBJERG  0973AC  25 m  1:17.18   
30  189  Gormsen Toke  2006  VEJEN  0629AP  25 m  1:17.18   
31  216  Christensen Christian  2007  VEJLE  0737AL  25 m  1:18.12   
32  Hgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  25 m  1:18.89   
33  99  Nielsen Felix  2006  ERRITS  0683AQ  25 m  1:19.17   
34  223  Klinkby Frederik  2007  VEJLE  0789AI  25 m  1:19.82   
35  112  Ladekjr Bastian  2007  DELTA  0705AK  25 m  1:20.03   
36  140  Jensen Ulf K. L.  2006  DELTA  0681AQ  25 m  1:20.44   
37  204  Lassen Andreas Lang  2007  VEJLE  0779AB  25 m  1:20.61   
38  42  Paschke Simon  2007  ESBJERG  0761AN  25 m  1:20.76   
39  229  Sundstrm Gustav  2006  VEJLE  0675AM  25 m  1:21.54   
40  226  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  1:21.62   
41  43  Nissum Simon  2008  ESBJERG  0865AG  25 m  1:22.09   
42  Bgedal Jeppe Bech  2008  ESBJERG  0819AF  25 m  1:22.35   
43  Kousgaard Toke  2008  ESBJERG  0891AI  25 m  1:23.04   
44  274  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  1:24.04   
45  200  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  1:25.13   
46  250  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  1:26.76   
47  12  Andersen Jonas Staghj  2010  ESBJERG  1011AD  25 m  1:27.80   
48  177  Kuettel Oliver  2009  SNDERBORG  0993AF  25 m  1:28.10   
49  21  Mller Emil Asger  2009  ESBJERG  0965AG  25 m  1:28.97   
50  114  Byskov Berthram  2009  DELTA  0975AE  25 m  1:29.11   
51  10  Ciarcinski Jakub  2007  ESBJERG  0789AM  25 m  1:29.54   
52  19  Drachmann Sebastian  2008  ESBJERG  0841AL  25 m  1:31.69   
53  Kousgaard Asbjrn  2008  ESBJERG  0803AI  25 m  1:36.78   
54  258  Ayyach Saleh  2009  VEJLE  0937BA  25 m  1:36.92   
55  105  Pedersen Sebastian N  2007  ERRITS  0785AM  25 m  1:38.39   
56  14  Lindblad Louie  2010  ESBJERG  1087AF  25 m  1:38.44   
57  Liholm Jonas  2008  ESBJERG  0867AL  25 m  1:40.88   
58  25  Jensen Markus Zou  2008  ESBJERG  0879AJ  25 m  1:40.98   
59  18  Neuber Rasmus  2010  ESBJERG  1039AF  25 m  1:42.79   
60  208  Juel Asger  2009  VEJLE  0939AB  25 m  1:43.91   
61  251  Christensen Mikkel Bro  2007  VEJLE  0799AI  25 m  1:45.45   
62  197  Srensen Benjamin Kolding  2008  VEJLE  0857AE  25 m  1:45.98   
63  233  Reintoft Jens  2008  VEJLE  0809AM  25 m  1:49.24   
64  16  Stougaard Mikkel Guldager  2010  ESBJERG  1079AF  25 m  1:50.00   
65  120  Hylle-Wiig Elias  2008  DELTA  0841AN  25 m  1:51.11   
66  139  Jespersen Tobias Mller  2009  DELTA  0929BD  25 m  2:01.64   
67  182  Damgaard Valdemar  2011  SNDERBORG  1159AA  25 m  2:35.21   
68  13  Nielsen Junior Jittipat  2012  ESBJERG  1257AC  25 m     
69  28  Poulsen David Beck  2010  ESBJERG  1007AJ  25 m     
70  49  Pedersen Nicolai  2009  ESBJERG  0927BF  25 m     
71  51  Tse Lucas Cheuk Wing  2012  ESBJERG  1259AC  25 m     
72  104  Thy Rasmus  2007  ERRITS  0741AQ  25 m     
73  118  Kristensen Daniel Schjdt  2008  DELTA  0839AN  25 m     
74  130  Petersen Malthe  2009  DELTA  0955BE  25 m     
75  159  Cigoreanu Iulian  2008  GRINDSTED  0839AM  25 m     
76  183  Svendsen Aksel Fredsholt  2009  VEJEN  0969BD  25 m     
77  227  Henriksen Gustav Dalmose  2008  VEJLE  0891AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 februar 2020 
Licens til Esbjerg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner