2022-08-10   05:04:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Region Syd Turnering 3

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

16_S
Lb 16, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
70  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  2:31.67   
29  Jrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  2:37.44   
76  Poulsen Katrine Bech  2004  ESBJERG  0458AI  25 m  2:38.05   
32  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  2:40.41   
156  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  2:40.91   
55  Pedersen Cecilie Baltzer  2006  ESBJERG  0662AR  25 m  2:48.73   
269  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  2:51.68   
170  Andersen Anna Mai  2006  SNDERBORG  0622AR  25 m  2:51.99   
176  Gombos Nora  2006  SNDERBORG  0646AS  25 m  2:55.81   
10  85  Glsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  2:56.12   
11  181  Johansen Sofie Damm  2006  SNDERBORG  0698AQ  25 m  2:57.64   
12  235  Mller Julie Guldmann  2007  VEJLE  0782AI  25 m  3:00.91   
13  137  Jensen Stine Engelbrecht  2006  DELTA  0642AV  25 m  3:03.46   
14  60  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  3:05.29   
15  239  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  3:06.95   
16  207  Sthr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  3:09.92   
17  117  Bendtsen Clara  2008  DELTA  0876AL  25 m  3:13.04   
18  225  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  3:13.13   
19  128  Knudsen Lrke r  2006  DELTA  0684AV  25 m  3:13.66   
20  214  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  3:14.02   
21  202  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  3:14.21   
22  150  Mukasa Kristiane Kathrine  2008  BLVANDSHU  0898AJ  25 m  3:16.58   
23  169  Damgaard Anna Emilie  2006  SNDERBORG  0654AL  25 m  3:18.01   
24  198  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  3:19.04   
25  132  Se Mathilde  2008  DELTA  0864AL  25 m  3:19.84   
26  39  Horsbl Christina Dracea  2007  ESBJERG  0724AP  25 m  3:21.26   
27  174  Trger Lotta  2008  SNDERBORG  0818AK  25 m  3:22.95   
28  129  Riber Johanne  2008  DELTA  0846AP  25 m  3:25.18   
29  106  Povlsen Nanna W  2005  ERRITS  0582BA  25 m  3:25.23   
30  256  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  3:26.85   
31  210  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  3:26.87   
32  237  Rixen Karla Nhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  3:30.40   
33  153  Fugleberg Mikkeline  2007  BLVANDSHU  0762AR  25 m  3:31.36   
34  212  Hartmann Astrid  2008  VEJLE  0886AC  25 m  3:32.73   
35  236  Jger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  3:33.69   
36  220  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  3:33.76   
37  199  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  3:37.81   
38  209  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  3:41.38   
39  15  Bgedal Mie Bech  2010  ESBJERG  1072AF  25 m  3:45.00   
40  47  Kaltoft Mille Nrskov  2009  ESBJERG  0916AE  25 m  3:45.00   
41  217  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  3:45.55   
42  Frederiksen Filuka Lolk  2009  ESBJERG  0904AG  25 m  3:45.59   
43  123  Thoustrup Gabriella L  2008  DELTA  0852AO  25 m  3:47.50   
44  249  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  3:47.94   
45  241  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  3:51.19   
46  221  Vilhelmsen Emma  2007  VEJLE  0724AX  25 m  4:01.25   
47  206  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  4:05.81   
48  192  Jensen Emilie  2007  VEJEN  0742AV  25 m  4:08.04   
49  111  Ancher Ayla Elise  2008  DELTA  0888AJ  25 m  4:15.21   
50  231  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  4:27.06   
51  141  Sig Xenia Vissing  2009  DELTA  0932BD  25 m  4:27.61   
52  11  Skytte Johanne Falkenby  2008  ESBJERG  0858AP  25 m     
53  23  Riddersholm Ida  2009  ESBJERG  0918BC  25 m     
54  48  Mller-Jacobsen Bell  2010  ESBJERG  1068AE  25 m     
55  122  Garbacenka Gabriele  2009  DELTA  0938BA  25 m     
56  136  Jerlv Sofie  2009  DELTA  0956AG  25 m     
57  160  Lundblad Linda  2005  GRINDSTED  0524BC  25 m     
58  163  Srensen Anne  2008  GRINDSTED  0866AN  25 m     
59  187  Kargo Andrea  2008  VEJEN  0826AO  25 m     
60  188  Kristensen Karoline Poder  2007  VEJEN  0752AV  25 m     
61  191  Henriksen Adda  2006  VEJEN  0674AX  25 m     
62  201  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m     
63  238  Bull-Srensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m     
64  242  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m     
65  245  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m     
66  255  Svendsen Olivia Bkkegrd  2009  VEJLE  0946AD  25 m     
67  272  Arlbjrn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m     
68  279  Klinkby Victoria  2004  VEJLE  0436BB  25 m     
69  284  Karmar Mathilde Sofie  2008  ESBJERG  0876AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 februar 2020 
Licens til Esbjerg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner