2022-10-07   11:23:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Region Syd Turnering 3

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

6_S
Lb 6, 100m Brystsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
77  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  1:17.72   
80  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  1:18.45   
179  Jensen Signe  2007  SNDERBORG  0786AB  25 m  1:19.04   
75  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  25 m  1:19.81   
172  Kapke Clara  2006  SNDERBORG  0614AB  25 m  1:21.13   
37  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  25 m  1:22.25   
252  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  1:22.83   
36  Kousgaard Liv  2003  ESBJERG  0384AX  25 m  1:24.08   
201  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  1:26.10   
10  34  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  1:27.61   
11  271  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  1:28.04   
12  85  Glsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  1:28.71   
13  110  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELTA  0636AW  25 m  1:31.09   
14  60  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  1:32.89   
15  207  Sthr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  1:34.23   
16  239  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  1:38.30   
17  188  Kristensen Karoline Poder  2007  VEJEN  0752AV  25 m  1:40.40   
18  128  Knudsen Lrke r  2006  DELTA  0684AV  25 m  1:41.24   
19  169  Damgaard Anna Emilie  2006  SNDERBORG  0654AL  25 m  1:41.25   
20  214  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  1:41.43   
21  256  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  1:44.14   
22  187  Kargo Andrea  2008  VEJEN  0826AO  25 m  1:44.66   
23  117  Bendtsen Clara  2008  DELTA  0876AL  25 m  1:45.86   
24  213  Kortnum Astrid  2007  VEJLE  0768AV  25 m  1:46.09   
25  47  Kaltoft Mille Nrskov  2009  ESBJERG  0916AE  25 m  1:46.80   
26  174  Trger Lotta  2008  SNDERBORG  0818AK  25 m  1:47.14   
27  218  Mller Ea Gram  2006  VEJLE  0674AM  25 m  1:47.92   
28  263  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  1:48.13   
29  153  Fugleberg Mikkeline  2007  BLVANDSHU  0762AR  25 m  1:49.63   
30  236  Jger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  1:49.77   
31  241  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  1:49.97   
32  217  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  1:50.19   
33  191  Henriksen Adda  2006  VEJEN  0674AX  25 m  1:51.33   
34  220  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  1:51.65   
35  262  Lorenzen Sigrid Drachmann  2008  VEJLE  0844AG  25 m  1:52.45   
36  267  Nielsen Sofia  2008  VEJLE  0842AO  25 m  1:54.10   
37  82  Pedersen Andrea Bjerring  2007  ESBJERG  0768AF  25 m  1:57.31   
38  138  Lindeblad Tilde  2006  DELTA  0656AT  25 m  1:57.73   
39  249  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  1:58.81   
40  Hansen Alberte  2009  ESBJERG  0906AI  25 m  1:59.04   
41  224  Rnsholt Freja  2008  VEJLE  0896AH  25 m  1:59.13   
42  111  Ancher Ayla Elise  2008  DELTA  0888AJ  25 m  1:59.17   
43  255  Svendsen Olivia Bkkegrd  2009  VEJLE  0946AD  25 m  1:59.68   
44  175  Axelsen Nikoline Frederik  2010  SNDERBORG  1034AE  25 m  2:01.69   
45  Frederiksen Filuka Lolk  2009  ESBJERG  0904AG  25 m  2:01.70   
46  23  Riddersholm Ida  2009  ESBJERG  0918BC  25 m  2:01.99   
47  122  Garbacenka Gabriele  2009  DELTA  0938BA  25 m  2:03.21   
48  Jordt-Edwards Evalina  2010  ESBJERG  1080AI  25 m  2:04.70   
49  231  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  2:04.86   
50  194  Bundsgaard Kamma K  2007  VEJEN  0732AV  25 m  2:05.03   
51  127  Jensen Liv K. L.  2008  DELTA  0884AN  25 m  2:05.44   
52  206  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  2:09.79   
53  246  Wilstrup Marlie Mller  2009  VEJLE  0924AI  25 m  2:10.52   
54  245  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  2:14.36   
55  279  Klinkby Victoria  2004  VEJLE  0436BB  25 m  2:15.10   
56  50  Hansen Liv Rong  2010  ESBJERG  1038AJ  25 m  2:15.57   
57  22  Agerskov Frida  2009  ESBJERG  0944BC  25 m  2:16.14   
58  240  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  2:17.98   
59  162  Nielsen Josefine  2007  GRINDSTED  0734AZ  25 m  2:18.54   
60  238  Bull-Srensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  2:22.35   
61  48  Mller-Jacobsen Bell  2010  ESBJERG  1068AE  25 m  2:22.58   
62  24  Brndum-Lwe Julie  2010  ESBJERG  1040AJ  25 m  2:26.79   
63  26  Lisby Sofie Fur  2010  ESBJERG  1036AJ  25 m  2:33.01   
64  54  Bentsen Signe Sejr  2010  ESBJERG  1074AF  25 m     
65  115  Pedersen Caroline Trolle  2009  DELTA  0936BA  25 m     
66  121  Garbacenka Elizabeth  2010  DELTA  1056AK  25 m     
67  124  Mortensen Gry Skou  2009  DELTA  0934BD  25 m     
68  164  Nielsen Maria Mberg  2007  GRINDSTED  0742AR  25 m     
69  193  Dnne Ella Garder  2008  VEJEN  0836AW  25 m     
70  272  Arlbjrn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m     
71  285  Kjer Freja  2008  VEJLE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 februar 2020 
Licens til Esbjerg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner