2022-08-15   12:35:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Region Syd Turnering 3

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Lb 8
Seedede heat 
 
  Stvne navn  Region Syd Turnering 3    Udskriftsdato  22 februar 2020   
  Stvne by  Esbjerg    Udskriftstidspunkt  08:33   
  Arrangr  Region Syddanmark & Esbjerg Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  22 februar 2020         
 
 
 
Lb 8, 200m Frisvmning Damer  Finaler (7) 
Vejledende starttid 12:24 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
232  Isabel Qvist Jensen  2009  0996AC  VEJLE    25m   
111  Ayla Elise Ancher  2008  0888AJ  DELTA    25m   
115  Caroline Trolle Pedersen  2009  0936BA  DELTA    25m   
268  Sofie Emily Clavsen  2009  0984AI  VEJLE    25m   
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
157  Cecilie Nielsen  2009  0964BD  GRINDSTED    25m  3:43.27 
221  Emma Vilhelmsen  2007  0724AX  VEJLE    25m  3:35.34 
160  Linda Lundblad  2005  0524BC  GRINDSTED    25m  3:24.05 
20  Dicte Underbjerg  2010  1098AE  ESBJERG    25m  3:30.28 
11  Johanne Falkenby Skytte  2008  0858AP  ESBJERG    25m  3:38.35 
158  Filippa Victoria Pascu  2009  0964BC  GRINDSTED    25m  3:50.34 

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
241  Lisbeth Seidler Madsen  2007  0712AU  VEJLE    25m  3:22.32 
23  Ida Riddersholm  2009  0918BC  ESBJERG    25m  3:19.68 
129  Johanne Riber  2008  0846AP  DELTA    25m  3:17.93 
192  Emilie Jensen  2007  0742AV  VEJEN    25m  3:19.02 
17  Naya Davidsen  2008  0838AR  ESBJERG    25m  3:20.60 
237  Karla Nhr Rixen  2008  0844AC  VEJLE    25m  3:22.70 

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
209  Asta Sofia Lauridsen  2008  0818AE  VEJLE    25m  3:16.68 
153  Mikkeline Fugleberg  2007  0762AR  BLVANDSHU    25m  3:12.65 
242  Liv Ebel  2006  0654AY  VEJLE    25m  3:05.42 
236  Karla Jger  2008  0828AH  VEJLE    25m  3:11.37 
256  Olivia Holmberg  2009  0986AC  VEJLE    25m  3:16.56 
123  Gabriella L Thoustrup  2008  0852AO  DELTA    25m  3:17.61 

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
210  Asta-Marie Rasmussen  2009  0964AA  VEJLE    25m  2:57.91 
169  Anna Emilie Damgaard  2006  0654AL  SNDERBORG    25m  2:47.43 
225  Gabrielle Haahr Uhd  2007  0796AF  VEJLE    25m  2:44.52 
137  Stine Engelbrecht Jensen  2006  0642AV  DELTA    25m  2:47.40 
128  Lrke r Knudsen  2006  0684AV  DELTA    25m  2:51.23 
163  Anne Srensen  2008  0866AN  GRINDSTED    25m  3:04.79 

 
Heat 6 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
154  Liv Bendixen  2004  0404BD  GRINDSTED    25m  2:38.57 
155  Stephanie de Bruijn  2005  0576AZ  GRINDSTED    25m  2:36.67 
95  Alberte Faurby  2005  0506AV  ERRITS    25m  2:32.06 
243  Lrke Jervelund  2007  0772AE  VEJLE    25m  2:35.58 
181  Sofie Damm Johansen  2006  0698AQ  SNDERBORG    25m  2:36.86 
44  Sofie Barack Se  2008  0836AE  ESBJERG    25m  2:44.04 

 
Heat 7 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
156  Maria Hall  2003  0384BC  GRINDSTED    25m  2:24.38 
205  Ann-Katrine Windfeld  2006  0634AD  VEJLE    25m  2:22.73 
284  Mathilde Sofie Karmar  2008  0876AN  ESBJERG    25m  1:18.90 
70  Amanda Busk Olesen  2005  0558AH  ESBJERG    25m  2:16.37 
271  Sophia Jochumsen  2006  0642AE  VEJLE    25m  2:24.36 
59  Millie Mller  2007  0768AD  ESBJERG    25m  2:27.70 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 februar 2020 
Licens til Esbjerg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner