2022-09-28   16:59:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Region Syd Turnering 3

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

10_S
Lb 10, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
81  Andersen Amalie Staghj  2004  ESBJERG  0466AK  25 m  29.09   
29  Jrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  29.30   
37  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  25 m  30.10   
110  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELTA  0636AW  25 m  30.49   
76  Poulsen Katrine Bech  2004  ESBJERG  0458AI  25 m  31.07   
30  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  31.14   
205  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  31.25   
156  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  31.73   
55  Pedersen Cecilie Baltzer  2006  ESBJERG  0662AR  25 m  32.34   
10  82  Pedersen Andrea Bjerring  2007  ESBJERG  0768AF  25 m  33.08   
11  269  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  34.08   
12  155  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  25 m  34.69   
13  34  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  34.93   
14  202  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  35.10   
15  95  Faurby Alberte  2005  ERRITS  0506AV  25 m  35.22   
16  170  Andersen Anna Mai  2006  SNDERBORG  0622AR  25 m  36.74   
17  85  Glsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  36.87   
18  154  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  25 m  36.91   
19  137  Jensen Stine Engelbrecht  2006  DELTA  0642AV  25 m  37.81   
20  207  Sthr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  37.94   
21  232  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  38.01   
22  117  Bendtsen Clara  2008  DELTA  0876AL  25 m  38.36   
23  138  Lindeblad Tilde  2006  DELTA  0656AT  25 m  38.70   
24  214  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  40.11   
25  129  Riber Johanne  2008  DELTA  0846AP  25 m  40.54   
26  218  Mller Ea Gram  2006  VEJLE  0674AM  25 m  40.65   
27  174  Trger Lotta  2008  SNDERBORG  0818AK  25 m  40.72   
28  150  Mukasa Kristiane Kathrine  2008  BLVANDSHU  0898AJ  25 m  40.84   
29  132  Se Mathilde  2008  DELTA  0864AL  25 m  40.96   
30  220  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  42.40   
31  212  Hartmann Astrid  2008  VEJLE  0886AC  25 m  43.07   
32  191  Henriksen Adda  2006  VEJEN  0674AX  25 m  44.39   
33  Timmermand Lea  2008  ESBJERG  0826AE  25 m  44.50   
34  187  Kargo Andrea  2008  VEJEN  0826AO  25 m  44.55   
35  211  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  45.02   
36  239  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  45.56   
37  217  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  46.34   
38  153  Fugleberg Mikkeline  2007  BLVANDSHU  0762AR  25 m  46.53   
39  199  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  46.59   
40  279  Klinkby Victoria  2004  VEJLE  0436BB  25 m  46.63   
41  106  Povlsen Nanna W  2005  ERRITS  0582BA  25 m  47.07   
42  188  Kristensen Karoline Poder  2007  VEJEN  0752AV  25 m  47.12   
43  149  Pedersen Emily Schjelderup  2004  BLVANDSHU  0418BB  25 m  48.87   
44  272  Arlbjrn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  50.40   
45  175  Axelsen Nikoline Frederik  2010  SNDERBORG  1034AE  25 m  51.70   
46  249  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  52.57   
47  206  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  53.75   
48  Frederiksen Filuka Lolk  2009  ESBJERG  0904AG  25 m  54.04   
49  231  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  54.71   
50  15  Bgedal Mie Bech  2010  ESBJERG  1072AF  25 m  55.00   
51  53  Boisen Cathrine  2008  ESBJERG  0886AP  25 m  56.34   
52  47  Kaltoft Mille Nrskov  2009  ESBJERG  0916AE  25 m  58.82   
53  127  Jensen Liv K. L.  2008  DELTA  0884AN  25 m  1:00.73   
54  209  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  1:01.16   
55  240  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  1:03.83   
56  11  Skytte Johanne Falkenby  2008  ESBJERG  0858AP  25 m  1:04.70   
57  141  Sig Xenia Vissing  2009  DELTA  0932BD  25 m  1:06.74   
58  136  Jerlv Sofie  2009  DELTA  0956AG  25 m  1:15.44   
59  Hansen Alberte  2009  ESBJERG  0906AI  25 m     
60  Jordt-Edwards Evalina  2010  ESBJERG  1080AI  25 m     
61  22  Agerskov Frida  2009  ESBJERG  0944BC  25 m     
62  48  Mller-Jacobsen Bell  2010  ESBJERG  1068AE  25 m     
63  121  Garbacenka Elizabeth  2010  DELTA  1056AK  25 m     
64  178  Shankarganesh Rishika  2009  SNDERBORG  0958AH  25 m     
65  194  Bundsgaard Kamma K  2007  VEJEN  0732AV  25 m     
66  215  Graversen Camilla H  2010  VEJLE  1046AE  25 m     
67  221  Vilhelmsen Emma  2007  VEJLE  0724AX  25 m     
68  224  Rnsholt Freja  2008  VEJLE  0896AH  25 m     
69  246  Wilstrup Marlie Mller  2009  VEJLE  0924AI  25 m     
70  285  Kjer Freja  2008  VEJLE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 februar 2020 
Licens til Esbjerg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner