2022-10-07   11:20:23
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Region Syd Turnering 3

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

14_S
Lb 14, 100m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
29  Jrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  1:00.40   
80  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  1:01.25   
75  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  25 m  1:02.17   
77  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  1:02.71   
74  Mller Anna Bjerrum  2004  ESBJERG  0436AL  25 m  1:03.40   
179  Jensen Signe  2007  SNDERBORG  0786AB  25 m  1:03.52   
156  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  1:03.77   
37  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  25 m  1:04.82   
59  Mller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  1:05.14   
10  32  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  1:05.99   
11  271  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  1:06.09   
12  110  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELTA  0636AW  25 m  1:06.26   
13  170  Andersen Anna Mai  2006  SNDERBORG  0622AR  25 m  1:07.29   
14  205  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  1:07.51   
15  155  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  25 m  1:08.64   
16  95  Faurby Alberte  2005  ERRITS  0506AV  25 m  1:08.92   
17  269  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  1:09.33   
18  34  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  1:09.62   
19  36  Kousgaard Liv  2003  ESBJERG  0384AX  25 m  1:09.97   
20  243  Jervelund Lrke  2007  VEJLE  0772AE  25 m  1:10.22   
21  154  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  25 m  1:11.21   
22  235  Mller Julie Guldmann  2007  VEJLE  0782AI  25 m  1:11.51   
23  252  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  1:11.89   
24  174  Trger Lotta  2008  SNDERBORG  0818AK  25 m  1:12.79   
25  225  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  1:13.23   
26  138  Lindeblad Tilde  2006  DELTA  0656AT  25 m  1:15.08   
27  232  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  1:15.89   
28  106  Povlsen Nanna W  2005  ERRITS  0582BA  25 m  1:17.55   
29  201  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  1:18.12   
30  132  Se Mathilde  2008  DELTA  0864AL  25 m  1:19.06   
31  149  Pedersen Emily Schjelderup  2004  BLVANDSHU  0418BB  25 m  1:19.87   
32  211  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  1:19.91   
33  214  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  1:20.43   
34  164  Nielsen Maria Mberg  2007  GRINDSTED  0742AR  25 m  1:20.71   
35  Timmermand Lea  2008  ESBJERG  0826AE  25 m  1:21.14   
36  150  Mukasa Kristiane Kathrine  2008  BLVANDSHU  0898AJ  25 m  1:21.50   
37  218  Mller Ea Gram  2006  VEJLE  0674AM  25 m  1:22.79   
38  263  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  1:23.94   
39  210  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  1:23.95   
40  20  Underbjerg Dicte  2010  ESBJERG  1098AE  25 m  1:27.05   
41  279  Klinkby Victoria  2004  VEJLE  0436BB  25 m  1:29.23   
42  212  Hartmann Astrid  2008  VEJLE  0886AC  25 m  1:30.02   
43  53  Boisen Cathrine  2008  ESBJERG  0886AP  25 m  1:30.52   
44  162  Nielsen Josefine  2007  GRINDSTED  0734AZ  25 m  1:30.67   
45  236  Jger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  1:30.84   
46  221  Vilhelmsen Emma  2007  VEJLE  0724AX  25 m  1:32.57   
47  267  Nielsen Sofia  2008  VEJLE  0842AO  25 m  1:32.79   
48  241  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  1:33.75   
49  15  Bgedal Mie Bech  2010  ESBJERG  1072AF  25 m  1:34.50   
50  23  Riddersholm Ida  2009  ESBJERG  0918BC  25 m  1:34.88   
51  17  Davidsen Naya  2008  ESBJERG  0838AR  25 m  1:36.22   
52  246  Wilstrup Marlie Mller  2009  VEJLE  0924AI  25 m  1:39.42   
53  175  Axelsen Nikoline Frederik  2010  SNDERBORG  1034AE  25 m  1:39.60   
54  Jordt-Edwards Evalina  2010  ESBJERG  1080AI  25 m  1:41.67   
55  Hansen Alberte  2009  ESBJERG  0906AI  25 m  1:41.95   
56  262  Lorenzen Sigrid Drachmann  2008  VEJLE  0844AG  25 m  1:42.61   
57  111  Ancher Ayla Elise  2008  DELTA  0888AJ  25 m  1:42.81   
58  54  Bentsen Signe Sejr  2010  ESBJERG  1074AF  25 m  1:42.84   
59  48  Mller-Jacobsen Bell  2010  ESBJERG  1068AE  25 m  1:42.98   
60  215  Graversen Camilla H  2010  VEJLE  1046AE  25 m  1:44.20   
61  158  Pascu Filippa Victoria  2009  GRINDSTED  0964BC  25 m  1:44.34   
62  161  Sgaard Signe  2007  GRINDSTED  0714AU  25 m  1:44.54   
63  157  Nielsen Cecilie  2009  GRINDSTED  0964BD  25 m  1:44.61   
64  255  Svendsen Olivia Bkkegrd  2009  VEJLE  0946AD  25 m  1:45.75   
65  26  Lisby Sofie Fur  2010  ESBJERG  1036AJ  25 m  1:45.89   
66  127  Jensen Liv K. L.  2008  DELTA  0884AN  25 m  1:46.68   
67  194  Bundsgaard Kamma K  2007  VEJEN  0732AV  25 m  1:47.01   
68  124  Mortensen Gry Skou  2009  DELTA  0934BD  25 m  1:49.59   
69  50  Hansen Liv Rong  2010  ESBJERG  1038AJ  25 m  1:52.04   
70  240  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  1:53.38   
71  22  Agerskov Frida  2009  ESBJERG  0944BC  25 m  1:56.87   
72  136  Jerlv Sofie  2009  DELTA  0956AG  25 m  2:15.21   
73  27  Patterson Jemima  2011  ESBJERG  1110AG  25 m     
74  121  Garbacenka Elizabeth  2010  DELTA  1056AK  25 m     
75  178  Shankarganesh Rishika  2009  SNDERBORG  0958AH  25 m     
76  195  Christensen Liv Veisberg  2010  VEJEN  1014AL  25 m     
77  213  Kortnum Astrid  2007  VEJLE  0768AV  25 m     
78  238  Bull-Srensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m     
79  257  From Rebekka  2008  VEJLE  0872AU  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 februar 2020 
Licens til Esbjerg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner