Ohjelma XIII FINA WMC 2010 Valhalla venue
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 23, 200m Mixed Me Relay |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5115 | Tuatha de | 125 | Tuatha De | 50 m | 1:55.00 | ||
2 | 5212 | SV Wasserfreunde 1898 | 124 | WF Hannove | 50 m | 1:56.00 | ||
3 | 5177 | Sportvg Feuerbach | 128 | Feuerbach | 50 m | 1:56.50 | ||
4 | 5087 | SC Magdeburg | 124 | SCMagdebg | 50 m | 1:58.18 | ||
5 | 5112 | USG Mix | 110 | U.S.G | 50 m | 1:59.00 | ||
6 | 5220 | Derthona Nuoto | 123 | Derthona | 50 m | 1:59.40 | ||
7 | 5167 | CS de Inot Resita 07-1 | 132 | Resita | 50 m | 1:59.90 | ||
8 | 5137 | Mac-Nina | 162 | MAC-NINA | 50 m | 2:00.00 | ||
9 | 5090 | Malmö KK Team A | 127 | MKK | 50 m | 2:00.33 | ||
10 | 5197 | Esv Frankfurt/oder 1948 | 114 | FrankfurtO | 50 m | 2:00.50 | ||
11 | 5117 | Corsico Nuoto Master | 130 | CORSICO | 50 m | 2:01.00 | ||
12 | 5111 | Post SV Leipzig e.V | 170 | Leipzig | 50 m | 2:01.07 | ||
13 | 5094 | Post SV Leipzig e.V | 130 | Leipzig | 50 m | 2:01.37 | ||
14 | 5195 | Amici Del Nuoto Firenze | 133 | Firenze | 50 m | 2:01.45 | ||
15 | 5191 | Tsunami | 162 | Tsunami | 50 m | 2:01.50 | ||
16 | 5138 | Duck´s Creek | 170 | DucksCreek | 50 m | 2:02.30 | ||
17 | 5203 | SC Magdeburg | 112 | SCMagdebg | 50 m | 2:02.69 | ||
18 | 5215 | Neptune Club de France | 119 | FRANeptun | 50 m | 2:03.00 | ||
19 | 5089 | Malmö Kappsimningsklubb | 117 | MKK | 50 m | 2:03.17 | ||
20 | 5080 | 200 Mixed Me Relay | 160 | GÖTEBORG | 50 m | 2:03.65 | ||
21 | 5218 | Ssf Bonn 1 | 164 | SSF Bonn | 50 m | 2:04.00 | ||
22 | 5753 | Malmö KK Team A | 161 | MKK | 50 m | 2:04.44 | ||
23 | 5070 | Poseidon Moscow | 162 | PoseidMosc | 50 m | 2:04.53 | ||
24 | 5120 | El Milenio | 141 | Milenio | 50 m | 2:04.71 | ||
25 | 5766 | Tuatha de | 171 | Tuatha De | 50 m | 2:05.00 | ||
26 | 5204 | SG Dortmund | 132 | Dortmund | 50 m | 2:05.00 | ||
27 | 5118 | Acbb | 147 | ACBB | 50 m | 2:05.00 | ||
28 | 5159 | Kungsbacka SS | 136 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:05.00 | ||
29 | 5221 | Sg Glems | 117 | SG Glems | 50 m | 2:05.27 | ||
30 | 5086 | CN BRUNOY ESSONNE | 131 | BRUNOY | 50 m | 2:05.30 | ||
31 | 5185 | Roma Mix 1 | 128 | NOR Roma | 50 m | 2:05.42 | ||
32 | 5149 | Casablanca | 143 | Casablanca | 50 m | 2:05.50 | ||
33 | 5225 | Lambertseter SK | 163 | Lambertset | 50 m | 2:06.00 | ||
34 | 5064 | Tribeach B | 161 | TRIBEACH | 50 m | 2:06.00 | ||
35 | 5065 | Tribeach | 143 | TRIBEACH | 50 m | 2:06.00 | ||
36 | 5092 | Växjö SS | 151 | VÄXJÖ SS | 50 m | 2:06.15 | ||
37 | 5148 | LRC Hong Kong | 147 | Hong Kong | 50 m | 2:06.21 | ||
38 | 5114 | KZ & PC Kerkrade | 125 | Kerkrade | 50 m | 2:06.80 | ||
39 | 5752 | Malmö KK Team B | 181 | MKK | 50 m | 2:07.19 | ||
40 | 5828 | Sg Glems | 142 | SG Glems | 50 m | 2:07.27 | ||
41 | 5214 | spok e.V. | 160 | Spok | 50 m | 2:07.50 | ||
42 | 5078 | Wuppertal 1 | 167 | Wuppertal | 50 m | 2:07.50 | ||
43 | 5160 | New England Masters | 161 | N England | 50 m | 2:07.90 | ||
44 | 5071 | Lagardère Paris Racing | 208 | Lagardere | 50 m | 2:08.00 | ||
45 | 5126 | Sg Stadtwerke München | 203 | Stadtwerke | 50 m | 2:08.05 | ||
46 | 5081 | Varberg Falkenberg Sim | 182 | VARBERG | 50 m | 2:09.00 | ||
47 | 5769 | Corsico Nuoto Masters | 163 | CORSICO | 50 m | 2:09.00 | ||
48 | 5151 | Ujbuda A | 200 | Ujbuda | 50 m | 2:09.00 | ||
49 | 5194 | Club Natacion Jerez | 140 | Jerez | 50 m | 2:09.64 | ||
50 | 5166 | AZ&PC Amersfoort | 174 | Amersfoort | 50 m | 2:09.75 | ||
51 | 5213 | Skuru Ik Lag 1 | 191 | SKURU IK | 50 m | 2:10.00 | ||
52 | 5076 | Aalborg Masters | 111 | AALBORG | 50 m | 2:10.00 | ||
53 | 5180 | Asa Cinisello Asd | 154 | Cinisello | 50 m | 2:10.00 | ||
54 | 5178 | Riba Swimming Club | 164 | Riba | 50 m | 2:10.00 | ||
55 | 5171 | Seynod Natation | 188 | Seynod | 50 m | 2:10.00 | ||
56 | 5168 | ONDABLU | 163 | ONDABLU | 50 m | 2:10.47 | ||
57 | 5816 | Esv Frankfurt/oder 1948 | 189 | FrankfurtO | 50 m | 2:10.50 | ||
58 | 5211 | Keravan Uimarit | 132 | KeUi | 50 m | 2:10.59 | ||
59 | 5198 | Centro Nuoto Bastia | 203 | Bastia | 50 m | 2:10.80 | ||
60 | 5189 | All Stars | 201 | All Stars | 50 m | 2:11.00 | ||
61 | 5181 | Berliner TSC | 185 | BerlinerTS | 50 m | 2:11.75 | ||
62 | 5146 | 200 mixed me relay | 133 | GÖTEBORG | 50 m | 2:12.00 | ||
63 | 5154 | KSLS | 148 | KSLS | 50 m | 2:12.01 | ||
64 | 5096 | SSG Bremen/Bremerhaven | 164 | Bremerhav | 50 m | 2:12.12 | ||
65 | 5760 | Cn Metropole | 161 | Metropole | 50 m | 2:12.23 | ||
66 | 5186 | Roma Mix 2 | 189 | NOR Roma | 50 m | 2:12.40 | ||
67 | 5095 | Ucv | 126 | UCV | 50 m | 2:12.69 | ||
68 | 5066 | Tribeach A | 173 | TRIBEACH | 50 m | 2:13.00 | ||
69 | 5068 | Lass Team 1 | 171 | LASS | 50 m | 2:13.00 | ||
70 | 5206 | Helmstedter Sv | 127 | Helmstedte | 50 m | 2:13.50 | ||
71 | 5827 | Neptune Club de France | 211 | FRANeptun | 50 m | 2:14.00 | ||
72 | 5800 | Kungsbacka SS | 176 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:14.00 | ||
73 | 5116 | Leo Lagrange S. B. | 115 | LAGRANGE | 50 m | 2:14.45 | ||
74 | 5106 | SC Hellas Einbeck | 148 | H Einbeck | 50 m | 2:14.50 | ||
75 | 5814 | Amici Del Nuoto Firenze | 177 | Firenze | 50 m | 2:14.50 | ||
76 | 5082 | Sundsvalls SS | 202 | SUNDSVALL | 50 m | 2:14.70 | ||
77 | 5091 | Malmö KK Team B | 136 | MKK | 50 m | 2:14.86 | ||
78 | 5762 | Etwall Eagles | 175 | Etwall | 50 m | 2:15.00 | ||
79 | 5202 | Marcq Natation | 136 | Marcq | 50 m | 2:15.00 | ||
80 | 5795 | Casablanca | 164 | Casablanca | 50 m | 2:15.00 | ||
81 | 5192 | Dresdner Delphine | 163 | Delphine | 50 m | 2:15.00 | ||
82 | 5129 | Täby Sim | 190 | TÄBY SIM | 50 m | 2:15.00 | ||
83 | 5156 | Sg Neukölln Berlin | 168 | NeuköllnBe | 50 m | 2:15.00 | ||
84 | 5176 | Göteborg Sim | 178 | GÖTEBORG | 50 m | 2:15.00 | ||
85 | 5749 | Polisens IF | 202 | POLISEN | 50 m | 2:15.50 | ||
86 | 5223 | SGS Hamburg | 118 | Hamburg | 50 m | 2:15.63 | ||
87 | 5109 | Ssg - Saar Max Ritter | 183 | Saar Max | 50 m | 2:15.80 | ||
88 | 5083 | Polisens IF | 186 | POLISEN | 50 m | 2:16.00 | ||
89 | 5108 | SV Poseidon Hamburg | 209 | PoseidonHa | 50 m | 2:16.20 | ||
90 | 5099 | Toms 23C | 200 | TOMS | 50 m | 2:17.10 | ||
91 | 5142 | Agf Masters | 128 | AGF | 50 m | 2:17.50 | ||
92 | 5121 | BORDEAUX Etudiants Club | 202 | BORDEAUX | 50 m | 2:17.50 | ||
93 | 5201 | Cuatro Caminos | 131 | Cuatro Cam | 50 m | 2:17.50 | ||
94 | 5072 | Spencer Swim Team | 202 | Spencer | 50 m | 2:17.50 | ||
95 | 5270 | El Milenio | 155 | Milenio | 50 m | 2:17.96 | ||
96 | 5135 | Danderyds SK One | 185 | DANDERYD | 50 m | 2:18.00 | ||
97 | 5075 | SK Neptrun 200+ Me Mix | 206 | SK NEPTUN | 50 m | 2:18.00 | ||
98 | 5113 | Olymp | 177 | Olymp | 50 m | 2:18.57 | ||
99 | 5155 | S77 Stenungsund | 166 | S 77 | 50 m | 2:18.72 | ||
100 | 5085 | SC Poseidon Berlin | 162 | PoseidonBe | 50 m | 2:19.00 | ||
101 | 5173 | Club Terrazas | 178 | Terrazas | 50 m | 2:19.00 | ||
102 | 5073 | CN AQUAMASTERS | 127 | AQUAMASTE | 50 m | 2:19.00 | ||
103 | 5196 | RZ Roermondse ZV | 161 | Roermondse | 50 m | 2:19.10 | ||
104 | 5796 | Sg Neukölln Berlin | 241 | NeuköllnBe | 50 m | 2:19.50 | ||
105 | 5774 | Sg Stadtwerke München | 240 | Stadtwerke | 50 m | 2:20.00 | ||
106 | 5750 | Polisens IF | 250 | POLISEN | 50 m | 2:20.00 | ||
107 | 5158 | Kalmar Team 1 | 204 | KALMAR SS | 50 m | 2:20.80 | ||
108 | 5170 | RN Saronno | 164 | Saronno | 50 m | 2:20.90 | ||
109 | 5067 | Lass Team 2 | 173 | LASS | 50 m | 2:21.00 | ||
110 | 5140 | SSV Ostring 1 | 165 | Ostring 93 | 50 m | 2:21.10 | ||
111 | 5183 | Vetehiset | 156 | Ve | 50 m | 2:22.00 | ||
112 | 5799 | Kungsbacka SS | 134 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:22.00 | ||
113 | 5163 | Kungälv Mix 120 | 146 | KUNGÄLV | 50 m | 2:23.00 | ||
114 | 5161 | Helsingfors Simsällskap | 173 | HSS | 50 m | 2:23.20 | ||
115 | 5157 | Kalmar Team 2 | 204 | KALMAR SS | 50 m | 2:23.40 | ||
116 | 5098 | Toms 23E | 170 | TOMS | 50 m | 2:23.50 | ||
117 | 5088 | 200 mixed me relay | 217 | GÖTEBORG | 50 m | 2:24.00 | ||
118 | 5826 | Skuru Ik | 178 | SKURU IK | 50 m | 2:24.00 | ||
119 | 5107 | BSV Medizin | 147 | BSVMedizin | 50 m | 2:24.00 | ||
120 | 5193 | H.z&p.c. Heerenveen | 171 | Heerenveen | 50 m | 2:24.30 | ||
121 | 5102 | Cn Metropole | 127 | Metropole | 50 m | 2:24.56 | ||
122 | 5128 | Donau-Wien | 229 | Donau | 50 m | 2:25.00 | ||
123 | 5188 | Ice Club Como ASD | 152 | Como | 50 m | 2:25.00 | ||
124 | 5079 | MTV Heide | 140 | MTV Heide | 50 m | 2:25.00 | ||
125 | 5147 | Brabo | 199 | Brabo | 50 m | 2:25.00 | ||
126 | 5222 | SSV Lahr | 204 | SSV Lahr | 50 m | 2:25.00 | ||
127 | 5084 | S77 Stenungsund | 202 | S 77 | 50 m | 2:26.17 | ||
128 | 5077 | Bremischer Schwimmverein | 160 | Bremischer | 50 m | 2:26.95 | ||
129 | 5179 | Nuotatori Pistoiesi | 158 | Pistoiesi | 50 m | 2:27.00 | ||
130 | 5105 | Bermuda Masters Swimming | 216 | Bermuda | 50 m | 2:27.00 | ||
131 | 5169 | G.S. Vigili del Fuoco | 179 | Trieste | 50 m | 2:27.00 | ||
132 | 5152 | Ujbuda B | 245 | Ujbuda | 50 m | 2:28.00 | ||
133 | 5123 | Belpoggio | 135 | Bel Poggio | 50 m | 2:28.00 | ||
134 | 5209 | Weteran Zabrze | 240 | Zabrze | 50 m | 2:28.00 | ||
135 | 5217 | SG Erkelenz-Hückelhoven | 170 | Erkelenz | 50 m | 2:28.00 | ||
136 | 5763 | Ssg - Saar Max Ritter | 205 | Saar Max | 50 m | 2:28.00 | ||
137 | 5130 | Psv Mixed | 165 | PSV | 50 m | 2:29.00 | ||
138 | 5097 | TB Wuelfrath | 168 | Wülfrath | 50 m | 2:29.00 | ||
139 | 5205 | Pregel | 240 | Pregel | 50 m | 2:29.80 | ||
140 | 5812 | Club Natacion Jerez | 161 | Jerez | 50 m | 2:29.91 | ||
141 | 5103 | Europa Sporting | 241 | ASD Europa | 50 m | 2:30.00 | ||
142 | 5182 | SN Franconville | 154 | Franconvil | 50 m | 2:30.00 | ||
143 | 5802 | Kungsbacka SS Lag 2 | 200 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:30.00 | ||
144 | 5136 | Danderyds SK Two | 249 | DANDERYD | 50 m | 2:30.00 | ||
145 | 5093 | MTV Segeberg | 174 | Segeberg | 50 m | 2:30.00 | ||
146 | 5779 | Psv Mixed | 241 | PSV | 50 m | 2:30.00 | ||
147 | 5224 | ST KANSAI | 289 | ST KANSAI | 50 m | 2:30.00 | ||
148 | 5104 | Etwall Eagles | 153 | Etwall | 50 m | 2:30.00 | ||
149 | 5820 | Helmstedter Sv | 203 | Helmstedte | 50 m | 2:30.60 | ||
150 | 5771 | El Milenio Swim Team | 160 | Milenio | 50 m | 2:31.54 | ||
151 | 5770 | El Milenio Swim Team | 170 | Milenio | 50 m | 2:31.99 | ||
152 | 5782 | Hellas Masters A | 250 | HELLAS | 50 m | 2:33.00 | ||
153 | 5190 | Acuacol | 240 | Acuacol | 50 m | 2:34.00 | ||
154 | 5153 | Ujbuda C | 281 | Ujbuda | 50 m | 2:34.00 | ||
155 | 5124 | Warringah | 258 | Warringah | 50 m | 2:34.00 | ||
156 | 5810 | Helsingfors Simsällskap | 241 | HSS | 50 m | 2:35.00 | ||
157 | 5069 | Lass Team 3 | 203 | LASS | 50 m | 2:35.00 | ||
158 | 5131 | Hellas Masters | 175 | HELLAS | 50 m | 2:35.00 | ||
159 | 5174 | Simklubben Nautilus | 197 | NAUTILUS | 50 m | 2:36.90 | ||
160 | 5219 | Ssf Bonn 2 | 240 | SSF Bonn | 50 m | 2:37.00 | ||
161 | 5748 | Spencer Swim Team | 280 | Spencer | 50 m | 2:37.00 | ||
162 | 5143 | Esmas | 207 | ESMAS | 50 m | 2:37.32 | ||
163 | 5145 | AMATORI NUOTO SAVONA | 253 | SAVONA | 50 m | 2:38.00 | ||
164 | 5172 | Bohemians Praha | 280 | Bohemias | 50 m | 2:39.10 | ||
165 | 5200 | SK Neptrun 280 Mix | 291 | SK NEPTUN | 50 m | 2:40.00 | ||
166 | 5199 | SG Gotha-Arnstadt | 251 | GothaArnst | 50 m | 2:40.00 | ||
167 | 5125 | STV Limbach | 203 | Limbach | 50 m | 2:40.00 | ||
168 | 5801 | Kungsbacka SS | 200 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:40.00 | ||
169 | 5164 | Kungälv Mix 160 | 182 | KUNGÄLV | 50 m | 2:41.00 | ||
170 | 5110 | CS de Inot Resita 07-2 | 200 | Resita | 50 m | 2:42.00 | ||
171 | 5184 | Egymasters | 242 | Egypt Mas | 50 m | 2:42.50 | ||
172 | 5797 | Sg Neukölln Berlin | 282 | NeuköllnBe | 50 m | 2:43.00 | ||
173 | 5150 | Bohemians Praha | 258 | Bohemias | 50 m | 2:43.20 | ||
174 | 5761 | Cn Metropole | 202 | Metropole | 50 m | 2:43.20 | ||
175 | 5175 | the mermaids | 195 | Mermaids | 50 m | 2:45.00 | ||
176 | 5849 | Ssv Senftenberg | 241 | Senftenber | 50 m | 2:45.00 | ||
177 | 5783 | Hellas Masters | 284 | HELLAS | 50 m | 2:46.00 | ||
178 | 5101 | Toms 23D | 241 | TOMS | 50 m | 2:46.00 | ||
179 | 5210 | WAT | 304 | WAT | 50 m | 2:48.00 | ||
180 | 5775 | Sg Stadtwerke München | 282 | Stadtwerke | 50 m | 2:48.00 | ||
181 | 5208 | Karlstads SS Lag 1 | 253 | KARLSTAD | 50 m | 2:48.36 | ||
182 | 5162 | U-Club | 280 | Tallinn | 50 m | 2:49.00 | ||
183 | 5127 | Blå Lag 1 | 233 | BLÅ SIM&HO | 50 m | 2:53.00 | ||
184 | 5781 | Hellas Masters B | 240 | HELLAS | 50 m | 2:54.00 | ||
185 | 5100 | Toms 23A | 284 | TOMS | 50 m | 2:54.30 | ||
186 | 5165 | Kungälv Mix 200 | 208 | KUNGÄLV | 50 m | 2:57.00 | ||
187 | 5207 | Karlstads SS Lag 2 | 261 | KARLSTAD | 50 m | 2:57.43 | ||
188 | 5134 | Southport Swimming Club | 285 | Southport | 50 m | 3:00.00 | ||
189 | 5074 | Aac | 256 | AAC | 50 m | 3:03.01 | ||
190 | 5139 | Sg Essen | 282 | SG Essen | 50 m | 3:04.09 | ||
191 | 5824 | Helmstedter Sv | 247 | Helmstedte | 50 m | 3:05.90 | ||
192 | 5758 | Toms 23C | 280 | TOMS | 50 m | 3:13.50 | ||
193 | 5119 | Delfines Humboldt | 182 | Delfines H | 50 m | 3:16.00 | ||
194 | 5784 | Hellas Masters | 321 | HELLAS | 50 m | 3:37.00 | ||
195 | 5792 | Esmas | 289 | ESMAS | 50 m | 3:44.49 | ||
196 | 5122 | PVK Brno | 328 | PVK Brno | 50 m | 3:52.00 | ||
197 | 5141 | Southport B | 225 | Southport | 50 m | 4:20.00 | ||
198 | 5187 | Flamengo | 192 | Flamengo | 50 m | 10:00.00 | ||
199 | 5216 | Upsala Simsällskap | 167 | UPSALA S | 50 m | 10:00.00 | ||
200 | 5144 | SK Elfsborg | 164 | ELFSBORG | 50 m | 10:00.00 | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.00 | Utskriftsdatum | 20 juli 2010 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet | Utskriftstid | 18:27 |