Program för UGP 1 2020-2021 och TYR Sprint Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Bröstsim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
20 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Agnes Jonasson |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Frida Florén |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
73 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Saga Persson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:26.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
9 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
12 |
|
Frida Widell |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
68 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
81 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
13 |
|
Moa Sjödin |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
32 |
|
Freja Engström |
2007 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
16 |
|
Jonna Johansson |
2008 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
84 |
|
Vera Laxbäck |
2009 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Jasmine Rydefjord |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Juno Domeij |
2008 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:57.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
86 |
|
Sanna Wiegand |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:02.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
88 |
|
Stacy Yav |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
15 |
|
Amanda Ljungdahl |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
36 |
|
Saga Engström |
2010 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
2:09.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
89 |
|
alma djusberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|