Program för UGP 1 2020-2021, Växjö
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Växjö Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
166 |
|
Nina Mirkhan |
2006 |
Värnamo Simsällskap |
SWE |
9:33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
191 |
|
Elin Cronqvist |
2005 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
9:36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
125 |
|
Ida Ekström |
2005 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
9:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
170 |
|
Hilma Ihreborn |
2005 |
Värnamo Simsällskap |
SWE |
9:49.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
205 |
|
Nina Gustavsson |
2006 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
9:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
82 |
|
Lovisa Nilsson |
2006 |
Karlskrona Simsällskap |
SWE |
9:56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
Ellen Havskog |
2005 |
Hultsfreds SS |
SWE |
10:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
127 |
|
Klara Blickfors |
2006 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
10:28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
147 |
|
Nella Silfwergård |
2004 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
10:31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Jenny Fröstberg |
2002 |
Kalmar Simsällskap |
SWE |
10:35.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Ella Stensson |
2005 |
Värnamo Simsällskap |
SWE |
10:36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
152 |
|
Ella Adman |
2006 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
10:54.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
42 |
|
Tuva Jämtin |
2006 |
Kalmar Simsällskap |
SWE |
11:08.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Agnes Torén |
2003 |
Anderstorps Simsällskap |
SWE |
11:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
207 |
|
Ellen Österberg |
2006 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
11:21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
139 |
|
My Wallin |
2006 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
11:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Fidelie Olsson - Lindqvist |
2008 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
11:32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Ebba Kemper |
2004 |
Anderstorps Simsällskap |
SWE |
11:49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
129 |
|
Josefine Karlsson |
2008 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
12:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
21 |
|
Molly Ainemo |
2007 |
Hultsfreds SS |
SWE |
12:22.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
31 |
|
Hedda Strandberg |
2004 |
Kalmar Simsällskap |
SWE |
12:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
201 |
|
Emelia Widströmer |
2005 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
12:55.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
144 |
|
Ida Thom |
2007 |
Smålandsstenars Simsällskap |
SWE |
13:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
215 |
|
Moa Lind |
2006 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
14:54.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
112 |
|
Saga Blomberg |
2006 |
Ljungby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
209 |
|
Agnes Andersson |
2009 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
23 |
|
Isabella Westergren |
2007 |
Hultsfreds SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-08 10:39:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Växjö Simsällskap |
|
|
|
|