Program for Martti Ollgren-uinnit 2.10.2010
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 7
|
Kilpailu |
Martti Ollgren - Uinnit |
|
Tulostuspivmr |
02 lokakuu 2010 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:20 |
|
|
Jrjestj |
TaTU |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
02 lokakuu 2010 |
|
|
|
|
Laji 7, 100m PU M |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Daniel Laurila |
1996 |
96B074 |
NoPy |
|
25m |
|
|
4 |
Joona Syrjl |
1995 |
95B081 |
HUS |
|
50m |
1:27.15 |
1:27.15 |
5 |
Valtteri Vainio |
1994 |
94A301 |
SWIM |
|
50m |
1:35.87 |
1:35.87 |
6 |
Lauri Leinonen |
1992 |
92A019 |
KOO-VEE |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Miika Tolvanen |
1996 |
96A432 |
SWIM |
|
50m |
1:22.30 |
1:22.30 |
3 |
Jarl-Otto Siikasmaa |
1996 |
96B062 |
TaUS |
|
50m |
1:16.22 |
1:16.22 |
4 |
Juho Jrvinen |
1995 |
95A099 |
TaTU |
|
50m |
1:14.37 |
1:14.37 |
5 |
Niklas Virtanen |
1994 |
94A589 |
KOO-VEE |
|
50m |
1:15.83 |
1:15.83 |
6 |
Rasmus Varjoranta |
1997 |
97A573 |
KOO-VEE |
|
50m |
1:19.73 |
1:19.73 |
7 |
Elias Pivinen |
1997 |
97A805 |
SWIM |
|
25m |
1:21.46 |
1:23.46 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leevi Ruuttunen |
1995 |
95A267 |
SWIM |
|
50m |
1:12.39 |
1:12.39 |
2 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
96A016 |
SWIM |
|
50m |
1:11.12 |
1:11.12 |
3 |
Juuso Manninen |
1993 |
93A766 |
TaUS |
|
50m |
1:08.61 |
1:08.61 |
4 |
Leo Lhteenmki |
1991 |
91A594 |
TaTU |
|
50m |
1:07.43 |
1:07.43 |
5 |
Elias Kouvo |
1994 |
94A902 |
TaUS |
|
50m |
1:07.52 |
1:07.52 |
6 |
Riku Tuomala |
1994 |
94A341 |
TaUS |
|
50m |
1:10.14 |
1:10.14 |
7 |
Perttu Perl |
1994 |
94A296 |
KOO-VEE |
|
50m |
1:11.75 |
1:11.75 |
8 |
Kalle Pyykknen |
1996 |
96A549 |
KOO-VEE |
|
50m |
1:13.79 |
1:13.79 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sakari Rautalin |
1991 |
91A089 |
KOO-VEE |
|
25m |
1:04.14 |
1:06.14 |
2 |
Riku-Petteri Kauro |
1992 |
92A023 |
SWIM |
|
50m |
1:04.90 |
1:04.90 |
3 |
Vesa Iln |
1992 |
92A314 |
SWIM |
|
50m |
1:04.29 |
1:04.29 |
4 |
Kasperi Mikkonen |
1993 |
93A245 |
KOO-VEE |
|
50m |
1:03.92 |
1:03.92 |
5 |
Antti Viilos |
1989 |
89A304 |
SWIM |
|
50m |
1:01.98 |
1:03.98 |
6 |
Sami Puukko |
1992 |
92A805 |
SWIM |
|
50m |
1:04.84 |
1:04.84 |
7 |
Jaakko Poutamo |
1994 |
94A396 |
SWIM |
|
25m |
1:03.17 |
1:05.17 |
8 |
Samu Pajusaari |
1991 |
91A400 |
KOO-VEE |
|
25m |
1:04.91 |
1:06.91 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matias Tuominen |
1992 |
92A319 |
TaTU |
|
50m |
1:03.00 |
1:03.00 |
2 |
Tommi Nisula |
1989 |
89A106 |
HUS |
|
50m |
1:02.07 |
1:02.07 |
3 |
Jani Mkinen |
1994 |
94A402 |
TaUS |
|
25m |
58.44 |
1:00.44 |
4 |
Severi Allonen |
1991 |
91A242 |
SWIM |
|
25m |
56.85 |
58.85 |
5 |
Daniel Plling |
1994 |
|
KALEV |
|
50m |
59.87 |
59.87 |
6 |
Santeri Jrvel |
1992 |
92A140 |
KOO-VEE |
|
50m |
1:01.69 |
1:01.69 |
7 |
Janne Markkanen |
1994 |
94A792 |
SWIM |
|
50m |
1:02.74 |
1:02.74 |
8 |
Anton Dobrzhanskiy |
1992 |
92B049 |
SWIM |
|
25m |
1:01.03 |
1:03.03 |
Tekij: WinGrodan 1.18.20 |
Tulostuspivmr |
02 lokakuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:20 |
|