Program for Mastersmestaruusuinnit 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Kuopion Uimaseura |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
loka 23, 2020 to loka 25, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60-64 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
48 |
|
Kerstin Rehnström |
1957 |
Ekenäs Simsällskap |
FIN |
3:58.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Monica Paavilainen |
1960 |
Hydra Platypus |
FIN |
4:49.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55-59 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
170 |
|
Elina Virtanen |
1962 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
4:04.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50-54 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
11 |
|
Anu Ilander |
1968 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:08.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
138 |
|
Imke Höfling |
1970 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
4:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45-49 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
14 |
|
Lotta Rutanen |
1974 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
40-44 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
57 |
|
Satu Rahkonen |
1977 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.52 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Sanna Hokkanen |
1977 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
162 |
|
Kristiina Kangastalo-Hoda |
1978 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
3:40.98 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
161 |
|
Reeta Kaitosaari |
1977 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30-34 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
144 |
|
Ira Uusoksa |
1987 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:53.85 |
|
|
|
|
|
|
|
25-29 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
270 |
|
Sofia Risteelä |
1993 |
Oulun Uinti |
FIN |
2:59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
139 |
|
Jasmin Nurmela |
1991 |
Oulun Lohet |
FIN |
3:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-23 14.00.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|