Ohjelma IKM 2020 Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Perjantai-ilta
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, P14,15,16 800m VU
|
Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
3 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
4 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus |
11:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Christian Nummi |
2006 |
HSS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, P14,15,16 800m VU |
Finaali 14 years |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
1 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus |
10:12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
2 |
|
Matias Kukkonen |
2006 |
ORCA |
9:52.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
3 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA |
9:34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus |
8:55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
5 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus |
8:57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
6 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius |
9:43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
7 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus |
10:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
396 |
8 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus |
11:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, P14,15,16 800m VU |
Finaali 15 years |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
2 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
SGR |
10:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
3 |
|
Anton Kettunen |
2005 |
Gladius |
9:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
4 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus |
9:02.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
5 |
|
Veikka Leväsalo |
2005 |
HSS |
9:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Tuukka Richardson |
2005 |
HSS |
9:42.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
7 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, P14,15,16 800m VU |
Finaali 16 years |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
1 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius |
9:43.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
2 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA |
9:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
3 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus |
8:57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Waldemar Palombi |
2004 |
HSS |
8:36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus |
8:46.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Onni Äijälä |
2004 |
HSS |
9:14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
7 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus |
9:36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
362 |
8 |
|
Lauri Pyykkö |
2004 |
ORCA |
9:49.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-30 17.06.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|