2021-05-09   13:16:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Etelä-Suomi 1

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Entry List
IKM 2020 Etelä-Suomi 1
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
1 T11,12,13,14,15 100m RU
11 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 218 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 1:35.62
2 30 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 1:35.99
3 243 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 1:37.21
4 302 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN 1:37.57 LATE
5 34 Amelie Hillers 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 1:39.94
6 Cetus Espoo 1:40.47
285 Ylva Holmberg 2009 FIN
7 Helsingfors Simsällskap 1:41.59
49 Vivian Oker-Blom 2009 FIN
8 Simmis Grani 1:41.60
116 Veera Tawast 2009 FIN
9 Cetus Espoo 1:43.82
238 Elsa Idman 2009 FIN
10 Cetus Espoo 1:44.11 LATE
303 Elle Liikkanen 2009 FIN
11 Helsingfors Simsällskap 1:44.46
39 Aino Hakkarainen 2009 FIN
12 Cetus Espoo 1:44.66
200 Neela Juvonen 2009 FIN
13 Gladius Kirkkonummi 1:45.37
335 Ava Herranen 2009 FIN
14 Cetus Espoo 1:45.58 LATE
409 Isabel Meriläinen 2009 FIN
15 Cetus Espoo 1:46.43 LATE
416 Alma Mänttäri 2009 FIN
16 Cetus Espoo 1:47.53
252 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 FIN
17 Cetus Espoo 1:49.06
265 Venny Snellman 2009 FIN
18 Simmis Grani 1:49.36
126 Vanessa Nylund 2009 FIN
19 Gladius Kirkkonummi 1:50.15
337 Ines Kuorilehto 2009 FIN
20 Helsingfors Simsällskap 1:52.95
42 Sofia Sundell 2009 FIN
21 Cetus Espoo 1:53.16 LATE
407 Elsa Mänttäri 2009 FIN
22 Cetus Espoo 1:54.55 LATE
412 Aada Tuononen 2009 FIN
23 380 Ella Liimatainen ORCA Helsinki 1:54.74
2009 FIN
24 423 Aura Kouri Cetus Espoo LATE
2009 FIN
25 383 Cassandra Most ORCA Helsinki
2009 FIN
26 443 Eden Maoz Cetus Espoo LATE
2009 FIN
27 117 Emmi Sintonen Simmis Grani
2009 FIN
28 381 Sofiia Titova ORCA Helsinki
2009 FIN
29 430 Ellen Marjamaa Cetus Espoo LATE
2009 FIN
30 438 Sofia Lam Cetus Espoo LATE
2009 FIN
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Simmis Grani 1:17.82
118 Linnea Heikkilä 2008 FIN
2 ORCA Helsinki 1:24.24
375 Sira Katavisto 2008 FIN
3 Gladius Kirkkonummi 1:30.11
336 Anni Kahlos 2008 FIN
4 Cetus Espoo 1:31.31
196 Saga Linnosaari 2008 FIN
5 Cetus Espoo 1:32.14
251 Sonja Aho 2008 FIN
6 Cetus Espoo 1:32.31
214 Hilma Mannersalo 2008 FIN
7 Cetus Espoo 1:33.40 LATE
399 Jade Brelo 2008 FIN
8 Cetus Espoo 1:33.83
203 Anna Ryhänen 2008 FIN
9 ORCA Helsinki 1:34.58
368 Kea-Erin Saarinen 2008 FIN
10 Cetus Espoo 1:34.70
212 Lotta Martikainen 2008 FIN
11 363 Laura Lehtoila ORCA Helsinki 1:34.93
2008 FIN
12 224 Iiris Myllymäki Cetus Espoo 1:35.95
2008 FIN
13 187 Ronja Pyrhönen Cetus Espoo 1:39.72
2008 FIN
14 190 Minni Kovalainen Cetus Espoo 1:39.76
2008 FIN
15 220 Luisa  Zurban Cetus Espoo 1:39.81
2008 FIN
16 440 Leonie Hildén Cetus Espoo 1:39.92 LATE
2008 FIN
17 180 Riinu Hotulainen Cetus Espoo 1:40.02
2008 FIN
18 414 Nelly Åström Cetus Espoo 1:40.86 LATE
2008 FIN
19 372 Lilja Hirsikko ORCA Helsinki 1:41.61
2008 FIN
20 245 Jenna Rantanen Cetus Espoo 1:42.02
2008 FIN
21 234 Adela Sundberg Cetus Espoo 1:42.21
2008 FIN
22 178 Emmi Pernaa Cetus Espoo 1:42.44
2008 FIN
23 261 Sanni Hakulinen Cetus Espoo 1:42.95
2008 FIN
24 260 Iina Hakulinen Cetus Espoo 1:43.06
2008 FIN
25 52 Aurora Pimenoff Helsingfors Simsällskap 1:43.98
2008 FIN
26 371 Olga Kaiser ORCA Helsinki 1:45.17
2008 FIN
27 186 Emilia  Karulina Cetus Espoo 1:45.65
2008 FIN
28 173 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo FIN 1:45.71
29 268 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo FIN 1:47.83
30 284 Erika Lilja 2008 Cetus Espoo FIN 1:48.24
31 258 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo FIN 1:51.67
32 411 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo FIN 2:03.53 LATE
33 413 Ronja Taskinen 2008 Cetus Espoo FIN 2:04.51 LATE
34 346 Emma Hakanen 2008 Gladius Kirkkonummi FIN 2:24.10
35 385 Veera Hiltunen 2008 ORCA Helsinki FIN
36 432 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo FIN LATE
37 61 Sophie Campbell 2008 Helsingfors Simsällskap FIN
38 276 Louna Kiuru 2008 Cetus Espoo FIN
39 293 Hilla Niemi 2008 Cetus Espoo FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 152 Matilda Leppänen Cetus Espoo 1:14.61
2007 FIN
2 204 Milka Marjakaarto Cetus Espoo 1:19.63
2007 FIN
3 209 Ida Savolainen Cetus Espoo 1:20.17
2007 FIN
4 222 Petra Nieminen Cetus Espoo 1:20.26
2007 FIN
5 108 IIda Tawast Simmis Grani 1:20.29
2007 FIN
6 155 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo 1:22.21
2007 FIN
7 402 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:25.75 LATE
8 401 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo FIN 1:32.68 LATE
9 199 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo FIN 1:33.32
10 219 Eine Idman 2007 Cetus Espoo FIN 1:34.65
11 47 Katja Jääskeläinen 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 1:37.01
12 99 Silja Salonsaari 2007 Helsingin Uimarit FIN 1:41.00
13 426 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 1:41.23 LATE
14 404 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 1:42.75 LATE
15 327 Linn Nickels 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 1:50.06
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 158 Janina Granberg Cetus Espoo 1:11.90
2006 FIN
2 134 Emmi Nieminen Cetus Espoo 1:12.59
2006 FIN
3 6 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap 1:13.41
2006 FIN
4 168 Iisa-Lotta Rantaniitty Cetus Espoo 1:14.87
2006 FIN
5 113 Sofie Nauklér Simmis Grani 1:16.42
2006 FIN
6 25 Ariel  Jämsen Helsingfors Simsällskap 1:19.21
2006 FIN
7 127 Venla Almira Simmis Grani 1:23.39
2006 FIN
8 14 Unna Korja Helsingfors Simsällskap 1:23.58
2006 FIN
9 135 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo FIN 1:23.74
10 159 Iiris Soilevaara 2006 Cetus Espoo FIN 1:24.76
11 56 Ella Meriläinen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 1:25.63
12 241 Emmi Liukko 2006 Cetus Espoo FIN 1:25.95
13 211 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus Espoo FIN 1:28.17
14 151 Kia Mäennenä 2006 Cetus Espoo FIN 1:29.05
15 94 selma korhonen 2006 Helsingin Uimarit FIN 1:29.12
16 12 Tua Iivanainen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 1:29.86
17 20 Laura Kangas 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 1:29.93
18 373 Milla Liimatainen 2006 ORCA Helsinki FIN 1:30.09
19 9 Lily Päivänen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 1:33.00
20 205 Ella Kalliokari 2006 Cetus Espoo FIN 1:33.25 LATE
21 165 Amanda Nilsson 2006 Cetus Espoo FIN 1:34.66
22 93 Lumi Öller 2006 Helsingin Uimarit FIN 1:44.91
23 240 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo FIN 1:56.13
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 146 Inka Vahtola Cetus Espoo 1:11.59
2005 FIN
2 137 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 1:13.33
2005 FIN
3 139 Ellen Kettunen 2005 Cetus Espoo FIN 1:15.60
4 361 Sofi Andström 2005 ORCA Helsinki FIN 1:16.92
5 162 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo FIN 1:18.86
6 370 Ronja Kero 2005 ORCA Helsinki FIN 1:20.20
7 163 Lotta Nevalainen 2005 Cetus Espoo FIN 1:21.52
8 183 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo FIN 1:25.28
9 133 Juulia Lindfors 2005 Cetus Espoo FIN 1:27.76
10 22 Anna Bernards 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 1:30.59
11 321 Sofie Johansson 2005 Gladius Kirkkonummi FIN 1:36.25
12 249 Viivi Olkkonen 2005 Cetus Espoo FIN 1:44.15
13 297 Risa Haruna 2005 Cetus Espoo FIN
14 79 Saara Turunen 2005 HTU Stadi FIN
2020-10-30 13.45.36 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner