2021-05-08   21:12:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Etelä-Suomi 1

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Entry List
IKM 2020 Etelä-Suomi 1
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
2 P12,13,14,15,16 100m RU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 7 Nicolas Nyström 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:26.35
2 174 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus Espoo FIN 1:27.55
3 38 Adam Isaev 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:28.89
4 233 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 1:29.72
5 181 Matti Klümper 2008 Cetus Espoo FIN 1:30.44
6 Uimaseura Helsinki 1:31.16
387 Jan  Voloshin 2008 FIN
7 Cetus Espoo 1:31.61
177 Tommi Mosconi 2008 FIN
8 Helsingfors Simsällskap 1:33.36
32 Eero Tandefelt-Kauste 2008 FIN
9 Helsingfors Simsällskap 1:35.49
15 Tuli Hakkarainen 2008 FIN
10 Helsingfors Simsällskap 1:36.19
46 Ahti Parviainen 2008 FIN
11 Cetus Espoo 1:39.68
188 Leo Tuomainen 2008 FIN
12 Helsingin Uimarit 1:40.27
98 Leo Niemi 2008 FIN
13 Cetus Espoo 1:40.89 LATE
410 Atte Malinen 2008 FIN
14 Simmis Grani 1:41.71
122 Eero Hedemäki 2008 FIN
15 Gladius Kirkkonummi 1:41.94
340 Otso Jalli 2008 FIN
16 Cetus Espoo 1:43.84 LATE
425 Onni Harja 2008 FIN
17 Simmis Grani 1:43.96
111 Mathias Eerola 2008 FIN
18 Helsingfors Simsällskap 1:44.44
40 Ilkka Itkonen 2008 FIN
19 Cetus Espoo 1:45.45 LATE
420 Joona Salminen 2008 FIN
20 Cetus Espoo 1:45.64 LATE
408 Eino Lantto 2008 FIN
21 Cetus Espoo 1:47.12 LATE
415 Thomas  Brutel 2008 FIN
22 ORCA Helsinki 1:47.36
377 Danil Sulkonen 2008 FIN
23 334 Arttu Kaskimies Gladius Kirkkonummi 1:49.24
2008 FIN
24 223 Erik Lillandt Cetus Espoo 1:58.35
2008 FIN
25 43 Cole Wagner Helsingfors Simsällskap 2:00.29
2008 FIN
26 244 Onni-Aaron Lind Cetus Espoo 2:03.60
2008 FIN
27 428 Alvar Rintamäki Cetus Espoo
2008 FIN
28 421 Ilkka Rantanen Cetus Espoo LATE
2008 FIN
29 262 Lauri Csere Cetus Espoo
2008 FIN
30 431 Eelis Nyholm Cetus Espoo LATE
2008 FIN
31 424 Taavi  Tedresaar Cetus Espoo LATE
2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Helsingin Uimarit 1:17.10
97 Otso Heikkinen 2007 FIN
2 Simmis Grani 1:20.63
121 Carl-Victor Nykvist 2007 FIN
3 Cetus Espoo 1:21.61
208 Leo Mannonen 2007 FIN
4 Helsingfors Simsällskap 1:23.41
19 Leevi Pixa 2007 FIN
5 Cetus Espoo 1:26.18
184 Lenni Syvänen 2007 FIN
6 Helsingfors Simsällskap 1:26.38
5 Eetu Autio 2007 FIN
7 Cetus Espoo 1:28.81
202 Roope Liimatainen 2007 FIN
8 Simmis Grani 1:29.06
107 Onni Rahkonen 2007 FIN
9 Cetus Espoo 1:29.31
227 Samu Uljas 2007 FIN
10 207 Tommy Palm Cetus Espoo 1:29.35
2007 FIN
11 226 Ilmari Nieminen Cetus Espoo 1:30.87
2007 FIN
12 328 Noel Ehrlund Gladius Kirkkonummi 1:30.94
2007 FIN
13 197 Eljas Pekkola Cetus Espoo 1:32.03
2007 FIN
14 109 Patrik Ventus Simmis Grani 1:32.18
2007 FIN
15 192 Mark Pokidko Cetus Espoo 1:32.98
2007 FIN
16 379 Eerik Välipakka ORCA Helsinki 1:33.60
2007 FIN
17 400 Veikko Hautaniemi Cetus Espoo 1:34.74 LATE
2007 FIN
18 114 Amos Mäkilä Simmis Grani 1:34.88
2007 FIN
19 236 Mikael Kulay Cetus Espoo 1:36.11
2007 FIN
20 427 Noah El-Nagdy Cetus Espoo 1:36.39
2007 FIN
21 263 Kasper Valkeeniemi Cetus Espoo 1:37.70
2007 FIN
22 366 Leo Nieminen ORCA Helsinki 1:39.02
2007 FIN
23 123 Joona Korte Simmis Grani 1:40.05
2007 FIN
24 406 Henri Koskela Cetus Espoo 1:40.97 LATE
2007 FIN
25 398 Joonas Keränen Cetus Espoo 1:43.02 LATE
2007 FIN
26 403 Akseli Savolainen Cetus Espoo 1:49.76
2007 FIN
27 194 Eemil Hujala 2007 Cetus Espoo FIN 1:50.57
28 397 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:52.78
29 254 Vladimir Chubiev 2007 Cetus Espoo FIN 1:52.98
30 185 Elmeri Lajolinna 2007 Cetus Espoo FIN 1:59.39
31 216 Aaro Ala-Hemmilä 2007 Cetus Espoo FIN 2:29.70
32 350 Luukas Ojanperä 2007 Gladius Kirkkonummi FIN
33 274 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 221 Boris Minkovski Cetus Espoo 1:08.01
2006 FIN
2 357 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki 1:13.82
2006 FIN
3 193 Aarne Nuutinen Cetus Espoo 1:14.77
2006 FIN
4 166 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo 1:19.42
2006 FIN
5 106 Johan Hujanen Simmis Grani 1:19.93
2006 FIN
6 191 Olli Järvenpää Cetus Espoo 1:23.23
2006 FIN
7 92 Lasse Niemi Helsingin Uimarit 1:26.40
2006 FIN
8 215 Jermu Jääskö Cetus Espoo 1:26.80
2006 FIN
9 70 Eemil Mäki Helsingfors Simsällskap 1:33.57
2006 FIN
10 356 Nikita Shishinin ORCA Helsinki 1:38.38
2006 FIN
11 228 Niilo Helkearo Cetus Espoo 2:10.81
2006 FIN
12 445 Eric Catalano 2006 Cetus Espoo FIN LATE
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 13 Veikka Leväsalo Helsingfors Simsällskap 1:11.91
2005 FIN
2 358 Serhat Kalin ORCA Helsinki 1:12.96
2005 FIN
3 319 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi 1:16.72
2005 FIN
4 138 Eeli  Partanen Cetus Espoo 1:20.93
2005 FIN
5 300 Abhishek Singh Cetus Espoo 1:35.26
2005 FIN
6 110 Max  Dahl Simmis Grani
2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Helsingfors Simsällskap 1:02.46
8 Davin Lindholm 2004 FIN
2 Helsingfors Simsällskap 1:07.73
1 Onni Äijälä 2004 FIN
3 ORCA Helsinki 1:14.01
360 Arttu Valonen 2004 FIN
4 Simmis Grani 1:18.18
105 Justus Holtari 2004 FIN
5 Cetus Espoo 1:23.52
141 Leo Hautaniemi 2004 FIN
2020-10-30 13.45.37 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner