2021-05-08   22:02:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Entry List
IKM 2020 Pohjois-Suomi
Place: Organizer: Oulu
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
2 P12,13,14,15,16 100m RU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 193 Nikita Maximov 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:22.27
2 88 Jeriko Helanen 2008 Oulun Lohet FIN 1:22.59
3 55 Ahti Kotila 2008 Oulun Lohet FIN 1:33.28
4 69 Simon Hiltunen 2008 Oulun Lohet FIN 1:34.55
5 167 Tiitus Nygård 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:39.01
6 Oulun Lohet 1:39.20
71 Kim Salonen 2008 FIN
7 Oulun Uinti 1906 1:44.06
159 Paavo Kilpeläinen 2008 FIN
8 Oulun Lohet 1:44.85
70 Jonne Rantakeisu 2008 FIN
9 Oulun Lohet 1:46.64
76 Oliver Rannanpää 2008 FIN
10 Oulun Uinti 1906 1:49.97
199 Okko-Pekka Häkkinen 2008 FIN
11 Oulun Uinti 1906 1:50.22
192 Sami Kummu 2008 FIN
12 Oulun Uinti 1906 1:53.54
197 Luka Walter 2008 FIN
13 Swimming Club Rovaniemi 2:15.47
292 Veeti Polojärvi 2008 FIN
14 Oulun Lohet
98 Matias Väänänen 2008 FIN
15 Oulun Lohet
99 Matias Koivuranta 2008 FIN
16 Oulun Uinti 1906
205 Paavo Haukilehto 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 160 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:18.72
2 7 Tuukka Orre 2007 Kajaanin Uimaseura FIN 1:19.04
3 169 Joonas Keränen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:23.15
4 257 Veeti Palo 2007 Kempeleen Pyrintö FIN 1:23.23
5 163 Niko Kumpulainen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:24.17
6 49 Iiro Tapaninen 2007 Oulun Lohet FIN 1:27.34
7 Kemin Uimaseura 1:30.00
37 Nooa Kaunisto 2007 FIN
8 Kempeleen Pyrintö 1:34.09
250 Tuomo Strömmer 2007 FIN
9 Oulun Uinti 1906 1:35.16
165 Aapo Alaniska 2007 FIN
10 Kajaanin Uimaseura 1:35.92
9 Oskari Hakkarainen 2007 FIN
11 Kemin Työväen Uimarit 1:36.70
30 Lauri Junttari 2007 FIN
12 Oulun Lohet 1:37.82
58 Shengzhe Yin 2007 FIN
13 Oulun Lohet 1:43.82
59 Viljo Soini 2007 FIN
14 Oulun Uinti 1906 1:43.91
171 Antti Turunen 2007 FIN
15 Kajaanin Uimaseura 1:50.23
19 Arttu Ruotsalainen 2007 FIN
16 Oulun Lohet 1:50.37
66 Petrus Bergman 2007 FIN
17 Oulun Uinti 1906 1:53.94
175 Artem Teryaev 2007 FIN
18 Oulun Uinti 1906
172 Julius Katajaharju 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 128 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:10.57
2 123 Kalle Pesälä 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:12.38
3 268 Tuomo Leinonen 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:23.07
4 270 Valtteri Kotijärvi 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:29.66
5 31 Jesse Koskinen 2006 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:29.68
6 Oulun Lohet 1:31.78
67 Veikko Korpipää 2006 FIN
7 Oulun Uinti 1906 1:59.66
202 Juho Rytilahti 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 140 Roni Heikkinen 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 1:11.83
2 138 Lauri Siurua 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 1:16.50
3 48 Paavo Lyly-Yrjänäinen 2005 Oulun Lohet FIN 1:29.22
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 143 Jere Heikkilä 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 1:12.17
2 142 Atte Leinonen 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 1:12.47
3 118 Vili Rantasuo 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 1:13.27
2020-10-23 09.35.35 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner