Program för PERUUTETTU! Espoo Swim Games
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
269 |
|
Sohvi Kallinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
5:05.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:08.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
70 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
5:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
167 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Siiri Välimaa |
2002 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
5:39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
74 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
5:40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
222 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
233 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
345 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
5:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
20 |
|
Naomi Hillers |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
6:25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
116 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
235 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
337 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
17 |
|
Laura Kangas |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
21 |
|
Ursula Ursin |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
125 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
5:13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
215 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:52.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
133 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
354 |
|
Susanne Hirvonen |
1997 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
281 |
|
Laura Mäki |
1997 |
Raision Urheilijat |
FIN |
27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
319 |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
FIN |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
174 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
344 |
|
Vilja Grundström |
2003 |
Vanders |
FIN |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
166 |
|
Siri Auvinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
192 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
142 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
309 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
287 |
|
Olivia Weuro |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
327 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
FIN |
28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
87 |
|
Olivia Hellsten |
2000 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
169 |
|
Charlotte Ingberg |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
172 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
161 |
|
Julia Peltola |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
180 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
564 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.57 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
19 |
153 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
326 |
|
Aino Paju |
2003 |
Vanders |
FIN |
29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
96 |
|
Agneta Maria Kallas |
2002 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
372 |
|
Anniina Ahonen |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
61 |
|
Helmi Lehtonen |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
284 |
|
Vilma Iisalo |
2001 |
Raision Urheilijat |
FIN |
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
265 |
|
Julia Romo |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
31 |
|
Noora Kokko |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
216 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
57 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
71 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
155 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
35 |
|
Emma Hakala |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
178 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
289 |
|
Sini Heikkilä |
2003 |
Salon Uimarit |
FIN |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
8 |
|
Nea Parkatti |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
171 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
275 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
211 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
202 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
66 |
|
Alisa Hänninen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
190 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
115 |
|
Maria Karvonen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
99 |
|
Jenni Kurki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
91 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
73 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
313 |
|
Ilona Kajava |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
200 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
151 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
234 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
305 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
92 |
|
Iida Herrala |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
242 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
107 |
|
Henni Havén |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
306 |
|
Peppi Eskola |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
343 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
199 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
32 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
299 |
|
Milja Vuori |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
279 |
|
Laura Kaksonen |
2004 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
104 |
|
Daniela Sohlman |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
112 |
|
Oosa Mattila |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
315 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
241 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
345 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
236 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
110 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
243 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
314 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
11 |
|
Lily Päivänen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
13 |
|
Iina Ekholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
209 |
|
Taru Lax |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
164 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
204 |
|
Kaisla Seppänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
248 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
84 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
15 |
|
Unna Korja |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
237 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
124 |
|
Elina Syvänne |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
251 |
|
Isla Kalteinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
97 |
|
Susanna Ryynänen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
40 |
|
Beatriz Coloma Vanhala |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
44 |
|
Milla Paavola |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
67 |
|
Silvia Koskela |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
244 |
|
Valeriia Timonina |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
365 |
|
Emma Mathilda Wahlstedt |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
351 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
69 |
|
Anni Perälä |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
229 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
308 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
203 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
220 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
109 |
|
Aura Haunia |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
247 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
223 |
|
Nea Hollström |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
228 |
|
Heidi Työppönen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
364 |
|
Amelia Fricker |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
307 |
|
Aava Kiuru |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
118 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
232 |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
36 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
54 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
196 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
14 |
|
Tua Iivanainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
210 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
317 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
253 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
221 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
356 |
|
Fanny Ek |
1999 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
4 |
|
Riku Pöytäkivi |
1993 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
322 |
|
Kalle Mäkinen |
2002 |
Vanders |
FIN |
23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
325 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
FIN |
24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
370 |
|
Mikael Laakso |
1997 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
320 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
FIN |
25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
144 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
145 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
160 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
219 |
|
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
86 |
|
Sami Pakarinen |
1992 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
159 |
|
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
330 |
|
Danil Seksenov |
2004 |
Vanders |
FIN |
25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
75 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
154 |
|
Otto Sormunen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
282 |
|
Roope Paatos |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
147 |
|
Joona Ruuskanen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
264 |
|
Saku Romo |
2000 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
95 |
|
Miro Merinen |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
157 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
149 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
334 |
|
Leo Währn |
2005 |
Vanders |
FIN |
27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
274 |
|
Tatu Kivimäki |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
311 |
|
Elias Filippovits |
2002 |
ORCA Helsinki |
FIN |
28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
329 |
|
Antti Musikka |
2005 |
Vanders |
FIN |
28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
333 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
FIN |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
98 |
|
Matti Nätti |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
197 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
303 |
|
Daniel Ruotsi |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
182 |
|
Eeli Jaakko Matias Partanen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
168 |
|
Pyry Kurunsaari |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
173 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
193 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
29 |
|
Petri Rahko |
1965 |
HTU Stadi |
FIN |
30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
304 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
361 |
|
Joa Metsola |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
259 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
278 |
|
Miska Korkalainen |
2006 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
90 |
|
Daniel Kabonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
132 |
|
Jaska Schoenmakers |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
106 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
214 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
185 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
51 |
|
Samuel Rooke |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
64 |
|
Jerry Roine |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
358 |
|
Rasmus Kalvik |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
83 |
|
Veikko Kauhanen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
231 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
260 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
224 |
|
Totte Teittinen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
78 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
94 |
|
Heikki Ianes |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
194 |
|
Henrik Rokityanskiy |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
49 |
|
Eemi Niininen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
230 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
424 |
|
Jermu Jääskö |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.68 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
58 |
227 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
208 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
360 |
|
MÅNS MANELIUS |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
100 |
|
Tiger Tran |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
81 |
|
Ivan Blagodetelev |
2004 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
366 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
38 |
|
Bruuno Aleksanteri Patrakka |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
257 |
|
Eric Catalano |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
41 |
|
Otso Koskela |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
255 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
80 |
|
Daniel Lehtisalo |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
174 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
286 |
|
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
152 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
324 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
FIN |
2:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
292 |
|
Venla Sofia Suihkonen |
2002 |
Octopus Lohja |
FIN |
2:24.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
332 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
268 |
|
Minttu Paalanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:24.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
302 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
335 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Saana Yritys |
2003 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
217 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
171 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
276 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
179 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
216 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
245 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
341 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
91 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
316 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
33 |
|
Anni Seppälä |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
183 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
356 |
|
Fanny Ek |
1999 |
Ålands Simförening |
FIN |
2:46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
240 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
233 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
113 |
|
Noora Glasin |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:49.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
252 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
222 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:51.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
225 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
117 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:01.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
104 |
|
Daniela Sohlman |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:03.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
296 |
|
Ella Palovaara |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
3:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
121 |
|
Pinja Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
338 |
|
Mea Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
353 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
88 |
|
Pinja Peippo |
1999 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
184 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
79 |
|
Viliina Sundberg |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
143 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:01.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
134 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
258 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
2:13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
185 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Aapo Tuhkanen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
72 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
331 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
201 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
85 |
|
Martti Laajus |
1952 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:01.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100 |
|
Tiger Tran |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:03.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
90 |
|
Daniel Kabonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
12 |
|
Nikolai Teiramaa |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
285 |
|
Rebekka Luoto |
2003 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
70 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
178 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Helmi Lehtonen |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
347 |
|
Nessa Järvinen |
2004 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Emilia Myllykoski |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
211 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
37 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Sofia Nurkkala |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
321 |
|
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
FIN |
1:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
32 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
Iida Herrala |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
103 |
|
Iina Vänttinen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
314 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
112 |
|
Oosa Mattila |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
235 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
84 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
1:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
68 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
350 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
19 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
225 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
207 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
123 |
|
Siiri Välimaa |
2002 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
107 |
|
Henni Havén |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Jenny Kareinen |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
76 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
295 |
|
Vilja Rautell |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
374 |
|
Elizabete Naumcika |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
563 |
|
Siiri Attola |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:25.87 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
33 |
189 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
357 |
|
Emelie Måtar |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
176 |
|
Juulia Lindfors |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
164 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
116 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
317 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
18 |
|
Anna Bernards |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
337 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
21 |
|
Ursula Ursin |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
67 |
|
Silvia Koskela |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
114 |
|
Josefina Vainio |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
294 |
|
Vilma Saarinen |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
14 |
|
Tua Iivanainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
213 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
239 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
236 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
362 |
|
Wilma Danielsson |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
118 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
22 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
48 |
|
Sonja Tarkiainen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
54 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
120 |
|
Olga Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
210 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
119 |
|
Anna Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
279 |
|
Laura Kaksonen |
2004 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
367 |
|
Signe Aakula |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
262 |
|
Olli Kokko |
1994 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
139 |
|
Miikka Ruohoniemi |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
320 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
FIN |
59.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
141 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
162 |
|
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
323 |
|
Matias Johannes Hjelm |
2002 |
Vanders |
FIN |
1:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
163 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
158 |
|
Tuomas Jokinen |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
165 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
280 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
148 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
181 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
346 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
266 |
|
Eetu Koskinen |
2002 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
64 |
|
Jerry Roine |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
371 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
98 |
|
Matti Nätti |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
186 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
111 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:20.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
193 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
355 |
|
Jaakko Lehvonen |
2002 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
1:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50 |
|
Joona Jakoaho |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
359 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
312 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
83 |
|
Veikko Kauhanen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
1:30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
215 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
256 |
|
Abhishek Singh |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
9 |
|
Jaakko Tulisalo |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
81 |
|
Ivan Blagodetelev |
2004 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
287 |
|
Olivia Weuro |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
285 |
|
Rebekka Luoto |
2003 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:02.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
177 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
180 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
136 |
|
Sohvi Nenonen |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:04.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
288 |
|
Irene Mäkilä |
2004 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:04.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
156 |
|
Ronja Riihinen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:04.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
286 |
|
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
101 |
|
Aliina Karvonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
170 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
105 |
|
Aino Hankala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
30 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
202 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
218 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Maria Yritys |
2002 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
283 |
|
roosa Aho |
2003 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
153 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
8 |
|
Nea Parkatti |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
183 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
167 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
328 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
151 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
254 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
20 |
|
Naomi Hillers |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
342 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
2:20.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
321 |
|
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
FIN |
2:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
241 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
222 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
306 |
|
Peppi Eskola |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
238 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
340 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
236 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
40 |
|
Beatriz Coloma Vanhala |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
73 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
13 |
|
Iina Ekholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
18 |
|
Anna Bernards |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
124 |
|
Elina Syvänne |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
11 |
|
Lily Päivänen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
17 |
|
Laura Kangas |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
237 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
204 |
|
Kaisla Seppänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
343 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
240 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
176 |
|
Juulia Lindfors |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
36 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
308 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
300 |
|
Janna Flinkman |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
2:34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
247 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
109 |
|
Aura Haunia |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
232 |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
69 |
|
Anni Perälä |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
203 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
244 |
|
Valeriia Timonina |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
43 |
|
Kiti Konttinen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
196 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
44 |
|
Milla Paavola |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
110 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
228 |
|
Heidi Työppönen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
365 |
|
Emma Mathilda Wahlstedt |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
2:44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
15 |
|
Unna Korja |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:00.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
68 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
121 |
|
Pinja Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
198 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
301 |
|
Kiti Nurmi |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
135 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
5 |
|
Elias Herlevi |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
330 |
|
Danil Seksenov |
2004 |
Vanders |
FIN |
1:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
282 |
|
Roope Paatos |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:52.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
264 |
|
Saku Romo |
2000 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:55.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
159 |
|
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:56.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
175 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
146 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
173 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Tino Kaukonen |
2004 |
HTU Stadi |
FIN |
2:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
157 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:02.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
270 |
|
Eetu Palvanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
185 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
187 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
339 |
|
Nico Kulju |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
358 |
|
Rasmus Kalvik |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
2:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
191 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
197 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:07.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
125 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
181 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
274 |
|
Tatu Kivimäki |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:10.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
310 |
|
Kirill Karppi |
2002 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
352 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
26 |
|
Onni Järvinen |
2002 |
HTU Stadi |
FIN |
2:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
72 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
373 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
2:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
201 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
227 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
303 |
|
Daniel Ruotsi |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
186 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
12 |
|
Nikolai Teiramaa |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
25 |
|
Henri Erlund |
2003 |
HTU Stadi |
FIN |
2:17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
132 |
|
Jaska Schoenmakers |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
297 |
|
Samuli Seger |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
2:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
194 |
|
Henrik Rokityanskiy |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
208 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
224 |
|
Totte Teittinen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
78 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
93 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
360 |
|
MÅNS MANELIUS |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
2:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
34 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
41 |
|
Otso Koskela |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
80 |
|
Daniel Lehtisalo |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
94 |
|
Heikki Ianes |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
39 |
|
Aatto Korhonen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
42 |
|
Henri Piipponen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
424 |
|
Jermu Jääskö |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.76 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
47 |
38 |
|
Bruuno Aleksanteri Patrakka |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
354 |
|
Susanne Hirvonen |
1997 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
27.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
309 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
284 |
|
Vilma Iisalo |
2001 |
Raision Urheilijat |
FIN |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
267 |
|
Kiia Kärkkäinen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Charlotte Ingberg |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
327 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
FIN |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
188 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
319 |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
FIN |
30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
166 |
|
Siri Auvinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
268 |
|
Minttu Paalanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
305 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
292 |
|
Venla Sofia Suihkonen |
2002 |
Octopus Lohja |
FIN |
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
31 |
|
Noora Kokko |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
293 |
|
Mette Konttila |
2001 |
Octopus Lohja |
FIN |
31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
335 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
88 |
|
Pinja Peippo |
1999 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
269 |
|
Sohvi Kallinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
302 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
206 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
171 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
184 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
66 |
|
Alisa Hänninen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
245 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
276 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
243 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
217 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
179 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
178 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
155 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
213 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
123 |
|
Siiri Välimaa |
2002 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
115 |
|
Maria Karvonen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
34.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
356 |
|
Fanny Ek |
1999 |
Ålands Simförening |
FIN |
34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
318 |
|
Jasmin Vacker |
1999 |
Vanders |
FIN |
34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
316 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
33 |
|
Anni Seppälä |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
283 |
|
roosa Aho |
2003 |
Raision Urheilijat |
FIN |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
107 |
|
Henni Havén |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
195 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
117 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
265 |
|
Julia Romo |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
351 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
92 |
|
Iida Herrala |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
246 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
113 |
|
Noora Glasin |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
203 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
237 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
218 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
363 |
|
Nova Larsson |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
23 |
|
Ella Meriläinen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
14 |
|
Tua Iivanainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
313 |
|
Ilona Kajava |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
307 |
|
Aava Kiuru |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
249 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
364 |
|
Amelia Fricker |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
45.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
120 |
|
Olga Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
45.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
368 |
|
Lilly Eriksson |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
122 |
|
Patrisia Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
192 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
328 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
24 |
|
Ronja Hampf |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
279 |
|
Laura Kaksonen |
2004 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
143 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
370 |
|
Mikael Laakso |
1997 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
320 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
FIN |
26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
86 |
|
Sami Pakarinen |
1992 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
144 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
154 |
|
Otto Sormunen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
147 |
|
Joona Ruuskanen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Juuso Rahikainen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
333 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
FIN |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
258 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
148 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
329 |
|
Antti Musikka |
2005 |
Vanders |
FIN |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
149 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
331 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
FIN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
214 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
260 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
359 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
230 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
231 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
194 |
|
Henrik Rokityanskiy |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
262 |
|
Olli Kokko |
1994 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
257 |
|
Eric Catalano |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
140 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Agneta Maria Kallas |
2002 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Taiga Yritys |
2003 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
341 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
326 |
|
Aino Paju |
2003 |
Vanders |
FIN |
2:39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Sofia Nurkkala |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:40.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
99 |
|
Jenni Kurki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
372 |
|
Anniina Ahonen |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
2:43.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
336 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:56.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
235 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:58.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
234 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
342 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
340 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
325 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
FIN |
1:59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
290 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Konsta Pekkala |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
185 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
129 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Aapo Tuhkanen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
106 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
278 |
|
Miska Korkalainen |
2006 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
163 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
259 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50 |
|
Joona Jakoaho |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
133 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
174 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
152 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
156 |
|
Ronja Riihinen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
184 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
285 |
|
Rebekka Luoto |
2003 |
Raision Urheilijat |
FIN |
26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
142 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
267 |
|
Kiia Kärkkäinen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
286 |
|
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
Raision Urheilijat |
FIN |
26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
344 |
|
Vilja Grundström |
2003 |
Vanders |
FIN |
26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
309 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
324 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
FIN |
26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
332 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
101 |
|
Aliina Karvonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
153 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
284 |
|
Vilma Iisalo |
2001 |
Raision Urheilijat |
FIN |
27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
347 |
|
Nessa Järvinen |
2004 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
265 |
|
Julia Romo |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
188 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
8 |
|
Nea Parkatti |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
170 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
302 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
172 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
35 |
|
Emma Hakala |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
289 |
|
Sini Heikkilä |
2003 |
Salon Uimarit |
FIN |
28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
71 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
275 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
31 |
|
Noora Kokko |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
87 |
|
Olivia Hellsten |
2000 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
155 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
190 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
241 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
374 |
|
Elizabete Naumcika |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
189 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
37 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
350 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
315 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
338 |
|
Mea Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
FIN |
29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
200 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
195 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
318 |
|
Jasmin Vacker |
1999 |
Vanders |
FIN |
29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
254 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
336 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
76 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
276 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
199 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
151 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
66 |
|
Alisa Hänninen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
306 |
|
Peppi Eskola |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
356 |
|
Fanny Ek |
1999 |
Ålands Simförening |
FIN |
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
279 |
|
Laura Kaksonen |
2004 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
243 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
299 |
|
Milja Vuori |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
239 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
67 |
|
Silvia Koskela |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
248 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
204 |
|
Kaisla Seppänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
295 |
|
Vilja Rautell |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
351 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
357 |
|
Emelie Måtar |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
17 |
|
Laura Kangas |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
23 |
|
Ella Meriläinen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
300 |
|
Janna Flinkman |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
353 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
365 |
|
Emma Mathilda Wahlstedt |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
114 |
|
Josefina Vainio |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
196 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
69 |
|
Anni Perälä |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
229 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
296 |
|
Ella Palovaara |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
210 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
294 |
|
Vilma Saarinen |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
48 |
|
Sonja Tarkiainen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
209 |
|
Taru Lax |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
249 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
301 |
|
Kiti Nurmi |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
228 |
|
Heidi Työppönen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
364 |
|
Amelia Fricker |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
79 |
|
Viliina Sundberg |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
363 |
|
Nova Larsson |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
362 |
|
Wilma Danielsson |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
119 |
|
Anna Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
368 |
|
Lilly Eriksson |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
367 |
|
Signe Aakula |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
122 |
|
Patrisia Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
24 |
|
Ronja Hampf |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
141 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
FIN |
21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
322 |
|
Kalle Mäkinen |
2002 |
Vanders |
FIN |
22.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
375 |
|
Tatu Waltari |
1987 |
Cetus Espoo |
FIN |
22.80 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
165 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
330 |
|
Danil Seksenov |
2004 |
Vanders |
FIN |
23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
160 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
86 |
|
Sami Pakarinen |
1992 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
219 |
|
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
95 |
|
Miro Merinen |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
197 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
264 |
|
Saku Romo |
2000 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
56 |
|
Juuso Rahikainen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
24.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
27 |
|
Tino Kaukonen |
2004 |
HTU Stadi |
FIN |
24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
144 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
334 |
|
Leo Währn |
2005 |
Vanders |
FIN |
24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
147 |
|
Joona Ruuskanen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
191 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
272 |
|
Julius Airas |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
149 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
333 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
FIN |
25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
304 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
187 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
168 |
|
Pyry Kurunsaari |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
205 |
|
Gellért Kozár |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
271 |
|
Jonne Isoranta |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
339 |
|
Nico Kulju |
2006 |
Vanders |
FIN |
26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
26 |
|
Onni Järvinen |
2002 |
HTU Stadi |
FIN |
26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
355 |
|
Jaakko Lehvonen |
2002 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
64 |
|
Jerry Roine |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
329 |
|
Antti Musikka |
2005 |
Vanders |
FIN |
26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
55 |
|
Aarne Myllynen |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
298 |
|
Nikolas Ruotsalo |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
212 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
193 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
311 |
|
Elias Filippovits |
2002 |
ORCA Helsinki |
FIN |
27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
310 |
|
Kirill Karppi |
2002 |
ORCA Helsinki |
FIN |
27.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
361 |
|
Joa Metsola |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
27.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
29 |
|
Petri Rahko |
1965 |
HTU Stadi |
FIN |
27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
49 |
|
Eemi Niininen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
260 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
352 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
27.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
51 |
|
Samuel Rooke |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
371 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
25 |
|
Henri Erlund |
2003 |
HTU Stadi |
FIN |
28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
297 |
|
Samuli Seger |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
214 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
227 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
12 |
|
Nikolai Teiramaa |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
373 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
312 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
83 |
|
Veikko Kauhanen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
111 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
194 |
|
Henrik Rokityanskiy |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
224 |
|
Totte Teittinen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
231 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
360 |
|
MÅNS MANELIUS |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
256 |
|
Abhishek Singh |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
41 |
|
Otso Koskela |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
42 |
|
Henri Piipponen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
230 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
93 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
366 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
257 |
|
Eric Catalano |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
255 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
10 |
|
Perttu Salmenhaara |
1977 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
424 |
|
Jermu Jääskö |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
800m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
101 |
|
Aliina Karvonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
9:16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
171 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
167 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
70 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
9:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
337 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
10:03.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
236 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:09.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
242 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:09.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
343 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
10:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
235 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
345 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
11:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
223 |
|
Nea Hollström |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
73 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
11:11.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
308 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
11:59.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
357 |
|
Emelie Måtar |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
76 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
238 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
136 |
|
Sohvi Nenonen |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
342 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1500m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
89 |
|
Taneli Lantta |
2001 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
15:50.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
173 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
17:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
358 |
|
Rasmus Kalvik |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
17:46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
102 |
|
Konsta Pekkala |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
17:56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
369 |
|
Timi Malinen |
1999 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
17:58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
185 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
155 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
206 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
178 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Helmi Lehtonen |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
341 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
30 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
327 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
FIN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
287 |
|
Olivia Weuro |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
321 |
|
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
FIN |
35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Sofia Nurkkala |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
199 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
564 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.60 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
14 |
284 |
|
Vilma Iisalo |
2001 |
Raision Urheilijat |
FIN |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
108 |
|
Emilia Myllykoski |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
241 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
15 |
|
Unna Korja |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
130 |
|
Saara Heinänen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
91 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
68 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
112 |
|
Oosa Mattila |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
128 |
|
Sara Myller |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
103 |
|
Iina Vänttinen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
117 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
71 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Jenny Kareinen |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
184 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
84 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
204 |
|
Kaisla Seppänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
207 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
65 |
|
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
357 |
|
Emelie Måtar |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
318 |
|
Jasmin Vacker |
1999 |
Vanders |
FIN |
38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
97 |
|
Susanna Ryynänen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
221 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
19 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
317 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
237 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
164 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
114 |
|
Josefina Vainio |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
198 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
240 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
113 |
|
Noora Glasin |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
246 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
14 |
|
Tua Iivanainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
40.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
217 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
131 |
|
Auri Korpaeus |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
248 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
362 |
|
Wilma Danielsson |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
253 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
116 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
213 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
239 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
220 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
247 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
365 |
|
Emma Mathilda Wahlstedt |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
46.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
120 |
|
Olga Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
250 |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
307 |
|
Aava Kiuru |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
119 |
|
Anna Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
364 |
|
Amelia Fricker |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
50.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
171 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
122 |
|
Patrisia Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
332 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
367 |
|
Signe Aakula |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
121 |
|
Pinja Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
139 |
|
Miikka Ruohoniemi |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
262 |
|
Olli Kokko |
1994 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
141 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
320 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
FIN |
27.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Lassi Ohtonen |
1992 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
323 |
|
Matias Johannes Hjelm |
2002 |
Vanders |
FIN |
28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
162 |
|
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
280 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
158 |
|
Tuomas Jokinen |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
145 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
157 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
291 |
|
Eetu Närhi |
1998 |
Octopus Lohja |
FIN |
29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
134 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
144 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
148 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
60 |
|
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
258 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
266 |
|
Eetu Koskinen |
2002 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
181 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
334 |
|
Leo Währn |
2005 |
Vanders |
FIN |
32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
304 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
62 |
|
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
125 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
231 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
63 |
|
Joona Saarnio |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
127 |
|
Martti Karesjoki |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
214 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
|
Max Walther |
2003 |
HTU Stadi |
FIN |
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
129 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
193 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
111 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100 |
|
Tiger Tran |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
259 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
359 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
42 |
|
Henri Piipponen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
90 |
|
Daniel Kabonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
312 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
77 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
41.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
215 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
360 |
|
MÅNS MANELIUS |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
43.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
12 |
|
Nikolai Teiramaa |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
230 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
9 |
|
Jaakko Tulisalo |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
255 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
39 |
|
Aatto Korhonen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
133 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
140 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
281 |
|
Laura Mäki |
1997 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
136 |
|
Sohvi Nenonen |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
309 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Olivia Hellsten |
2000 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
177 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
96 |
|
Agneta Maria Kallas |
2002 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
268 |
|
Minttu Paalanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
192 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
105 |
|
Aino Hankala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
293 |
|
Mette Konttila |
2001 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:06.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
172 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
37 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
326 |
|
Aino Paju |
2003 |
Vanders |
FIN |
1:08.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
153 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
277 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
216 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
99 |
|
Jenni Kurki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
30 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
8 |
|
Nea Parkatti |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
202 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
57 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
328 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
58 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
199 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
315 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
338 |
|
Mea Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
234 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
313 |
|
Ilona Kajava |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
218 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
|
Anni Seppälä |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
183 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
195 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
335 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
188 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
130 |
|
Saara Heinänen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
20 |
|
Naomi Hillers |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
110 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
225 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
22 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
251 |
|
Isla Kalteinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
23 |
|
Ella Meriläinen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
229 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
220 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
203 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
221 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:50.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
254 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
279 |
|
Laura Kaksonen |
2004 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
165 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
263 |
|
Jasu Ovaskainen |
2002 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
55.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
159 |
|
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Eemeli Raninen |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
138 |
|
Kristian Johansson |
1969 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
191 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
346 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:01.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
185 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
311 |
|
Elias Filippovits |
2002 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
272 |
|
Julius Airas |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
339 |
|
Nico Kulju |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
197 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
98 |
|
Matti Nätti |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1 |
|
Kalle Hyttinen |
2001 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
303 |
|
Daniel Ruotsi |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:06.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
106 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:06.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
182 |
|
Eeli Jaakko Matias Partanen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
125 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
82 |
|
Yufei Meng |
2004 |
Simmis Grani |
FIN |
1:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
187 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
271 |
|
Jonne Isoranta |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:08.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
132 |
|
Jaska Schoenmakers |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
28 |
|
Max Walther |
2003 |
HTU Stadi |
FIN |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
278 |
|
Miska Korkalainen |
2006 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
331 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
78 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
90 |
|
Daniel Kabonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
29 |
|
Petri Rahko |
1965 |
HTU Stadi |
FIN |
1:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
273 |
|
Eemeli Nylund |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
135 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
288 |
|
Irene Mäkilä |
2004 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
180 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
150 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
268 |
|
Minttu Paalanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
189 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
216 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Sofia Nurkkala |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
332 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
217 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
178 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
314 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
235 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
151 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
211 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
74 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
336 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
112 |
|
Oosa Mattila |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
71 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
243 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
316 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
242 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
73 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
18 |
|
Anna Bernards |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
207 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
204 |
|
Kaisla Seppänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:54.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
253 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:56.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
198 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:00.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
52 |
|
Nella Honkanen |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
3:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
43 |
|
Kiti Konttinen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
3:04.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
209 |
|
Taru Lax |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
53 |
|
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
3:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
250 |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
36 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
290 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:01.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
165 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
157 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
258 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
2:16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
270 |
|
Eetu Palvanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
376 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.03 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
8 |
149 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
148 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Juuso Rahikainen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:18.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
154 |
|
Otto Sormunen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
212 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
201 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
215 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
129 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
94 |
|
Heikki Ianes |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:43.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
373 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
2:44.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
93 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:52.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
16 |
|
Aleksander Sibirtsev |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:55.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
137 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
262 |
|
Olli Kokko |
1994 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
156 |
|
Ronja Riihinen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
287 |
|
Olivia Weuro |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
192 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
319 |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
FIN |
57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
309 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
57.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
206 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
105 |
|
Aino Hankala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
172 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
170 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
324 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
FIN |
1:00.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
65 |
|
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:00.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
218 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Nea Parkatti |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
328 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:02.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
96 |
|
Agneta Maria Kallas |
2002 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:02.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
275 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
190 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
335 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:02.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
315 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:03.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
35 |
|
Emma Hakala |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
155 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
341 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:03.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
20 |
|
Naomi Hillers |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
195 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
254 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
318 |
|
Jasmin Vacker |
1999 |
Vanders |
FIN |
1:04.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
117 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
342 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
1:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
151 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
179 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
40 |
|
Beatriz Coloma Vanhala |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
131 |
|
Auri Korpaeus |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
211 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
306 |
|
Peppi Eskola |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
374 |
|
Elizabete Naumcika |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:05.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
252 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
314 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
245 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
340 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
103 |
|
Iina Vänttinen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:06.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
308 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
261 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
213 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
238 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
76 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
279 |
|
Laura Kaksonen |
2004 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
237 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
176 |
|
Juulia Lindfors |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
68 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
18 |
|
Anna Bernards |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
239 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
248 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
110 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
52 |
|
Nella Honkanen |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
246 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
232 |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
113 |
|
Noora Glasin |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
221 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
164 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
220 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
109 |
|
Aura Haunia |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
15 |
|
Unna Korja |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
44 |
|
Milla Paavola |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
229 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
363 |
|
Nova Larsson |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
365 |
|
Emma Mathilda Wahlstedt |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
118 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
249 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
307 |
|
Aava Kiuru |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
121 |
|
Pinja Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
364 |
|
Amelia Fricker |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
250 |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
119 |
|
Anna Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
253 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
120 |
|
Olga Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
368 |
|
Lilly Eriksson |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
122 |
|
Patrisia Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
367 |
|
Signe Aakula |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
141 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Elias Herlevi |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
50.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
146 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
160 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
163 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
263 |
|
Jasu Ovaskainen |
2002 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
52.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
95 |
|
Miro Merinen |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
159 |
|
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
158 |
|
Tuomas Jokinen |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
27 |
|
Tino Kaukonen |
2004 |
HTU Stadi |
FIN |
53.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
219 |
|
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
60 |
|
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
197 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
102 |
|
Konsta Pekkala |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
55.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
191 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
187 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
205 |
|
Gellért Kozár |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
193 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
56.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
333 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
FIN |
56.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
26 |
|
Onni Järvinen |
2002 |
HTU Stadi |
FIN |
56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
28 |
|
Max Walther |
2003 |
HTU Stadi |
FIN |
57.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
358 |
|
Rasmus Kalvik |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
185 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
298 |
|
Nikolas Ruotsalo |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
58.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
181 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
310 |
|
Kirill Karppi |
2002 |
ORCA Helsinki |
FIN |
58.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
82 |
|
Yufei Meng |
2004 |
Simmis Grani |
FIN |
59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
55 |
|
Aarne Myllynen |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
127 |
|
Martti Karesjoki |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
59.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
349 |
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
361 |
|
Joa Metsola |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
329 |
|
Antti Musikka |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:01.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
259 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:01.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
371 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
25 |
|
Henri Erlund |
2003 |
HTU Stadi |
FIN |
1:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
278 |
|
Miska Korkalainen |
2006 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
1:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
227 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
29 |
|
Petri Rahko |
1965 |
HTU Stadi |
FIN |
1:03.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
12 |
|
Nikolai Teiramaa |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
348 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:04.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
312 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
77 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:05.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
331 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
100 |
|
Tiger Tran |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:06.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
360 |
|
MÅNS MANELIUS |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:08.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
34 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
208 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
78 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
359 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
42 |
|
Henri Piipponen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
39 |
|
Aatto Korhonen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
256 |
|
Abhishek Singh |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
366 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
257 |
|
Eric Catalano |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
38 |
|
Bruuno Aleksanteri Patrakka |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
255 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
70 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Sara Myller |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
108 |
|
Emilia Myllykoski |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
321 |
|
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
FIN |
2:48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:53.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
84 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
2:55.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
337 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:59.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Ella Meriläinen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
357 |
|
Emelie Måtar |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
3:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
240 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
362 |
|
Wilma Danielsson |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
3:12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
233 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Jenny Kareinen |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
317 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
243 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
118 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
345 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
22 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
320 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
FIN |
2:06.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
325 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
FIN |
2:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
162 |
|
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:12.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
280 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:25.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
304 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
63 |
|
Joona Saarnio |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
334 |
|
Leo Währn |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Aleksander Sibirtsev |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
273 |
|
Eemeli Nylund |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
339 |
|
Nico Kulju |
2006 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
188 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
324 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
FIN |
1:06.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
88 |
|
Pinja Peippo |
1999 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:06.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
169 |
|
Charlotte Ingberg |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
344 |
|
Vilja Grundström |
2003 |
Vanders |
FIN |
1:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
327 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
FIN |
1:07.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
87 |
|
Olivia Hellsten |
2000 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
292 |
|
Venla Sofia Suihkonen |
2002 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:07.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
302 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:07.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
305 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:07.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
65 |
|
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
171 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
167 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
180 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
179 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
245 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
343 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
216 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
213 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
261 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
190 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
184 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
316 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
58 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:15.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
340 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
74 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
338 |
|
Mea Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
238 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
225 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
237 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
99 |
|
Jenni Kurki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
336 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
36 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
203 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
226 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
97 |
|
Susanna Ryynänen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
363 |
|
Nova Larsson |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
116 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:23.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
109 |
|
Aura Haunia |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
43 |
|
Kiti Konttinen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
14 |
|
Tua Iivanainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
244 |
|
Valeriia Timonina |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
368 |
|
Lilly Eriksson |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
135 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
322 |
|
Kalle Mäkinen |
2002 |
Vanders |
FIN |
53.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
290 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
263 |
|
Jasu Ovaskainen |
2002 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
57.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
144 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Otto Sormunen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
75 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:00.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
Tino Kaukonen |
2004 |
HTU Stadi |
FIN |
1:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
181 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
55 |
|
Aarne Myllynen |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
349 |
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
72 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:08.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
185 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
182 |
|
Eeli Jaakko Matias Partanen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
77 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
208 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
361 |
|
Joa Metsola |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
34 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
25 |
|
Henri Erlund |
2003 |
HTU Stadi |
FIN |
1:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
348 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
93 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
78 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
12 |
|
Nikolai Teiramaa |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
359 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
366 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:59.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
255 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|