Program for MM Kranj 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Predtekmovanje 1. dan
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mednarodno prvenstvo Kranja 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav Kranj |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 5, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1500m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
OQT-A |
15:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
OQT-B |
15:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:07.59 |
|
Luka Turk |
1986 |
(SLO) |
Melbourne (AUS) |
|
|
|
Mladinci |
15:10.20 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
7. 08. 1982 |
|
|
Kadeti |
15:30.74 |
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
|
|
|
Dečki |
16:30.30 |
|
Dejan Tešovič |
1971 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
4. 05. 1985 |
|
|
Ml. dečki |
17:58.08 |
|
Gregor Jurak |
1972 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
150 |
|
Jure Dolinar |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
16:29.37 |
|
|
|
|
1999 |
SLO |
|
|
2 |
29 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
16:36.53 |
|
|
|
|
2003 |
SLO |
|
|
3 |
44 |
|
Primož Peternel |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
16:49.05 |
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
4 |
202 |
|
Gašper Stele |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
16:54.43 |
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
5 |
204 |
|
Nik Peterlin |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
17:07.27 |
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
6 |
81 |
|
Ismar Čatić |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
17:52.30 |
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
7 |
251 |
|
Sergej Fekonja |
|
Plavalno društvo Maribor |
|
18:08.60 |
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
8 |
74 |
|
Nej Pšeničnik |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
18:16.18 |
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
9 |
166 |
|
Jakob Lesjak |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
18:23.64 |
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
10 |
153 |
|
Matija Osetič |
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
18:42.44 |
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
11 |
26 |
|
Nik Gladek |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
19:00.70 |
|
|
|
|
2003 |
SLO |
|
|
12 |
59 |
|
Lun Ilar |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
19:10.39 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
85 |
|
Blaž Jančar |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
19:26.18 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
89 |
|
Jakob Gregorič |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
20:17.62 |
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
88 |
|
Mitja Gregorič |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
20:32.44 |
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
60 |
|
Leonardo Korent |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
80 |
|
Jakob Puc |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-05 13:04:56 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|