Program for MM Kranj 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Predtekmovanje 2. dan
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mednarodno prvenstvo Kranja 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav Kranj |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 5, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
400m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
OQT-A |
3:46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
OQT-B |
3:53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3:50.28 |
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
|
|
|
Mladinci |
3:52.55 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
5. 08. 1982 |
|
|
Kadeti |
3:58.23 |
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
|
|
|
Dečki |
4:11.99 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
Ml. dečki |
4:34.19 |
|
Jure Vidmar |
1992 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
115 |
|
Jaka Pušnik |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
3:57.92 |
|
|
|
|
2003 |
SLO |
|
|
2 |
141 |
|
Evgenii Aliamovskii |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:58.63 |
|
|
|
|
2002 |
RUS |
|
|
3 |
24 |
|
Sašo Boškan |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
3:59.82 |
|
|
|
|
2002 |
SLO |
|
|
4 |
29 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
4:07.39 |
|
|
|
|
2003 |
SLO |
|
|
5 |
248 |
|
Arne Furlan Štular |
|
Športno društvo Riba |
|
4:10.28 |
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
6 |
26 |
|
Nik Gladek |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
4:10.78 |
|
|
|
|
2003 |
SLO |
|
|
7 |
150 |
|
Jure Dolinar |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
4:11.30 |
|
|
|
|
1999 |
SLO |
|
|
8 |
11 |
|
Miha Rijavec |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
4:12.13 |
|
|
|
|
2003 |
SLO |
|
|
9 |
35 |
|
Jure Janhuba |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
4:14.26 |
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
10 |
129 |
|
Miha Uduč |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
4:15.93 |
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
11 |
44 |
|
Primož Peternel |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
4:16.10 |
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
12 |
192 |
|
Tine Rotovnik |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
4:22.31 |
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
204 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
43 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
42 |
|
Tevž Smolnikar |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
251 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
4:32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
167 |
|
Nik Kočevar |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
166 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
183 |
|
Nace Zmagaj |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
95 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
38 |
|
Andraž Aljaž |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:48.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
110 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:56.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
163 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
258 |
|
Michel Batagelj |
2006 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
5:17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-05 13:04:58 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|