Program for ARENA USO 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
Arrangör: |
Föreningen Uddevalla Sim |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 sep 2021 till den 5 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6x50m frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
267 |
|
Göteborg Sim Herrar lag 2 |
|
Göteborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kevin Chen |
2004 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Loke Egnell |
2003 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Jonathan Larsson |
2006 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Max Ha |
2006 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Alexander Ahlin |
2009 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Hannes Aminoff |
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
266 |
|
Göteborg Sim Herrar lag 1 |
|
Göteborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Karl Bohlin |
2001 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Albert Lindroth |
2005 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lucas Larsson |
2006 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Hans Feng |
2008 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Jakub Bober |
2007 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Love Mellegård Fastén |
2003 |
SWE |
|
|
3 |
275 |
|
Kungsbacka Herrar Lag 3 |
|
Kungsbacka Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Henriksson |
2007 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Max Johansson |
2008 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Oliver Schlyter |
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eric Fredgren |
2008 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Hannes Johnsson |
2008 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Aston Westerdahl |
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
257 |
|
Kungälvs Endorfiner Herrar |
|
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Martin Isaksson |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Johan Hildesson |
1992 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Axel Wigstrand |
2008 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Svante Tjernström |
2007 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Frej Andersson-Öberg |
2006 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Ludvig Kobel |
2006 |
SWE |
|
|
5 |
255 |
|
S02 Herrar lag 1 |
|
Simklubben S02 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Philip Zasowski |
2002 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arda Beybutov |
2008 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Jonas Shafie |
2006 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Erik Paulin |
2006 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Walter Jerling |
2007 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Oscar Sjöström |
2003 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
272 |
|
Kungsbacka Herrar Lag 2 |
|
Kungsbacka Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albin Amrén |
2006 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Jonatan Mattiasson |
2006 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emrik Hammar |
2007 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Max Andersson |
2007 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Vincent Stenroos |
2009 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Axel Wärja |
2008 |
SWE |
|
|
7 |
271 |
|
Kungsbacka Herrar Lag 1 |
|
Kungsbacka Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Freiholtz |
2006 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Windeman |
2006 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
William Hörgren |
2007 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alejandro Poller |
2007 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Isak Tullberg Ledel |
2009 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Gustav Landgren |
2007 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-04 12:40:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Föreningen Uddevalla Sim |
|
|
|
|