Ohjelma Madwave Challenge Ringsted Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | STT | 0508AB | 25 m | 2:11.03 | |
2 | 269 | Køhn Annika | 2005 | STT | 0596AK | 25 m | 2:12.09 | |
3 | 394 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 2:15.16 | |
4 | 107 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | NÆSTVED | 0518AJ | 25 m | 2:15.25 | |
5 | 43 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:15.64 | |
6 | 351 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:17.35 | |
7 | 118 | Krumbak Josefine | 2004 | NÆSTVED | 0458AD | 25 m | 2:17.69 | |
8 | 7 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 2:18.21 | |
9 | 2 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | SOLRØD | 0634AH | 25 m | 2:20.33 | |
10 | 325 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 2:20.35 | |
11 | 271 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 2:20.86 | |
12 | 181 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 2:22.88 | |
13 | 117 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:23.32 | |
14 | 219 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 2:23.68 | |
15 | 252 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | STT | 0342AU | 25 m | 2:24.57 | |
16 | 103 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 2:27.24 | |
17 | 390 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 2:27.51 | |
18 | 220 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 2:28.62 | |
19 | 279 | Bugge Nynne | 2008 | STT | 0832AF | 25 m | 2:29.28 | |
20 | 410 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 2:29.51 | |
21 | 3 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 2:32.25 | |
22 | 131 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 2:34.79 | |
23 | 134 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 2:37.13 | |
24 | 413 | Pico Emilia | 2008 | SVØMSK | 0874AC | 25 m | 2:37.81 | |
25 | 409 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 2:38.02 | |
26 | 414 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 2:40.26 | |
27 | 356 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 2:40.44 | |
28 | 288 | Munk Marie | 2008 | STT | 0818AD | 25 m | 2:40.86 | |
29 | 36 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 2:44.14 | |
30 | 273 | Rasmussen Klara | 2008 | STT | 0868AG | 25 m | 2:47.80 | |
31 | 282 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | 2:48.25 | |
32 | 216 | Butzbacker Mathilde Lykke | 2008 | HASLEV | 0822AY | 25 m | 2:50.00 | |
33 | 361 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 2:52.55 | |
34 | 173 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 2:55.47 | |
35 | 287 | Kamper Maja F. E. | 2008 | STT | 0872AR | 25 m | 2:56.88 | |
36 | 274 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | STT | 0774AH | 25 m | 2:57.46 | |
37 | 205 | Badensø Amalie | 2009 | HASLEV | 0984BD | 25 m | 3:00.00 | |
38 | 289 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | STT | 0954BD | 25 m | 3:00.00 | |
39 | 184 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 3:03.09 | |
40 | 228 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 3:08.26 | |
41 | 208 | Johnsen Ida Hartz | 2008 | HASLEV | 0886AU | 25 m | 3:20.00 | |
42 | 398 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 3:25.14 | |
43 | 378 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 3:30.00 | |
44 | 206 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 25 m | 3:42.17 | |
45 | 377 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 3:45.00 | |
46 | 37 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | ||
47 | 62 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | ||
48 | 176 | Nielsen Nina Caroline | 2007 | KALUNDBORG | 0724BB | 25 m | ||
49 | 404 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | STT | 0075AI | 25 m | 1:55.11 | |
2 | 264 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:59.21 | |
3 | 40 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:05.12 | |
4 | 272 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 2:05.54 | |
5 | 331 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:06.06 | |
6 | 338 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:08.22 | |
7 | 5 | Hjalholt Malte | 2003 | SOLRØD | 0355AG | 25 m | 2:10.26 | |
8 | 270 | Oxenbøll Alexander | 2006 | STT | 0669AL | 25 m | 2:10.85 | |
9 | 408 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 2:12.07 | |
10 | 268 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 2:12.60 | |
11 | 102 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 2:13.45 | |
12 | 227 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 2:13.81 | |
13 | 255 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 2:15.22 | |
14 | 19 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:15.75 | |
15 | 39 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:16.07 | |
16 | 108 | Høy August | 2005 | NÆSTVED | 0539AG | 25 m | 2:16.32 | |
17 | 248 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 25 m | 2:19.97 | |
18 | 106 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | NÆSTVED | 0569AJ | 25 m | 2:21.83 | |
19 | 121 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 2:22.11 | |
20 | 334 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 2:25.60 | |
21 | 387 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SVØMSK | 0239AT | 25 m | 2:26.38 | |
22 | 327 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 2:27.23 | |
23 | 318 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 2:27.96 | |
24 | 186 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 2:28.43 | |
25 | 246 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 2:33.01 | |
26 | 316 | Stabell Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 2:35.86 | |
27 | 283 | Jørgensen Gustav | 2009 | STT | 0959AA | 25 m | 2:38.95 | |
28 | 25 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 2:39.40 | |
29 | 370 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 2:41.96 | |
30 | 140 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 2:46.52 | |
31 | 284 | Hansen Jakob | 2009 | STT | 0987AE | 25 m | 2:55.24 | |
32 | 234 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 2:58.10 | |
33 | 187 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 3:03.51 | |
34 | 407 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SVØMSK | 0901AE | 25 m | 3:03.80 | |
35 | 133 | Svenningsen Benjamin | 2009 | NÆSTVED | 0949AF | 25 m | 3:06.78 | |
36 | 214 | Schou William | 2009 | HASLEV | 0951BA | 25 m | 3:10.00 | |
37 | 204 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 3:10.80 | |
38 | 150 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | NÆSTVED | 0903AG | 25 m | 3:12.93 | |
39 | 350 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 3:22.22 | |
40 | 27 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 3:22.65 | |
41 | 15 | Stibolt Gustav Brodersen | 2009 | RØNNE | 0981BC | 25 m | ||
42 | 175 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBORG | 1113AD | 25 m | ||
43 | 194 | Dreyer Villads Sigmann | 2010 | KALUNDBORG | 1031AL | 25 m | ||
44 | 354 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 25 m | ||
45 | 358 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | ||
46 | 359 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | ||
47 | 415 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:34.08 | |
2 | 393 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 2:37.08 | |
3 | 259 | Kristensen Laura | 2004 | STT | 0424AW | 25 m | 2:48.37 | |
4 | 9 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 2:49.06 | |
5 | 290 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | 2:52.36 | |
6 | 132 | Johansen Augusta | 2008 | NÆSTVED | 0888AF | 25 m | 2:58.81 | |
7 | 138 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | NÆSTVED | 0898AF | 25 m | 3:04.44 | |
8 | 280 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 3:06.76 | |
9 | 411 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 3:10.52 | |
10 | 97 | Eggertsen Mikala Valentin | 2009 | NAKSKOV | 0922AF | 25 m | 3:18.38 | |
11 | 402 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 3:20.00 | |
12 | 399 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 3:33.03 | |
13 | 401 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 4:10.00 | |
14 | 400 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | ||
15 | 403 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | ||
16 | 405 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 2:08.07 | |
2 | 116 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:11.13 | |
3 | 169 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:17.10 | |
4 | 124 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:23.24 | |
5 | 104 | Aunt Sebastian | 2007 | NÆSTVED | 0747AH | 25 m | 2:24.94 | |
6 | 397 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 2:26.93 | |
7 | 285 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 2:48.00 | |
8 | 278 | Bugge William | 2008 | STT | 0899AC | 25 m | 2:52.23 | |
9 | 353 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 2:59.69 | |
10 | 374 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 3:01.57 | |
11 | 25 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 3:09.13 | |
12 | 360 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 27.20 | |
2 | 393 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 27.45 | |
3 | 180 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 27.47 | |
4 | 226 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 27.57 | |
5 | 269 | Køhn Annika | 2005 | STT | 0596AK | 25 m | 28.53 | |
6 | 48 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 28.57 | |
7 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 28.75 | |
8 | 4 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 28.94 | |
9 | 271 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 29.18 | |
10 | 325 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 29.20 | |
11 | 219 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 29.39 | |
12 | 43 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 29.53 | |
13 | 368 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 29.57 | |
14 | 290 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | 29.59 | |
15 | 167 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 29.69 | |
16 | 252 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | STT | 0342AU | 25 m | 29.87 | |
17 | 273 | Rasmussen Klara | 2008 | STT | 0868AG | 25 m | 29.89 | |
18 | 166 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 30.04 | |
19 | 390 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 30.09 | |
20 | 181 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 30.20 | |
21 | 123 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 30.63 | |
22 | 119 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 30.65 | |
23 | 253 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 30.76 | |
24 | 410 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 30.80 | |
25 | 7 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 30.81 | |
26 | 225 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 0742AU | 25 m | 30.96 | |
27 | 250 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 31.07 | |
28 | 131 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 31.13 | |
29 | 127 | Jakobsen Cecilie | 2008 | NÆSTVED | 0898AG | 25 m | 31.42 | |
30 | 413 | Pico Emilia | 2008 | SVØMSK | 0874AC | 25 m | 31.43 | |
31 | 9 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 31.45 | |
32 | 11 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 31.46 | |
33 | 386 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 31.82 | |
34 | 409 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 31.82 | |
35 | 110 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 31.83 | |
36 | 109 | Strate Caroline Risager | 2007 | NÆSTVED | 0732AU | 25 m | 32.08 | |
37 | 277 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 32.10 | |
38 | 134 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 32.21 | |
39 | 41 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 32.23 | |
40 | 6 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 32.35 | |
41 | 280 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 32.45 | |
42 | 274 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | STT | 0774AH | 25 m | 32.71 | |
43 | 396 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 32.96 | |
44 | 23 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 33.01 | |
45 | 355 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 33.02 | |
46 | 412 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 33.04 | |
47 | 105 | Kaiser Sara Rygaard | 2007 | NÆSTVED | 0786AJ | 25 m | 33.11 | |
48 | 97 | Eggertsen Mikala Valentin | 2009 | NAKSKOV | 0922AF | 25 m | 33.24 | |
49 | 173 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 33.50 | |
50 | 32 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 33.55 | |
51 | 352 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 34.20 | |
52 | 168 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 34.36 | |
53 | 414 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 34.71 | |
54 | 137 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 34.93 | |
55 | 184 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 35.12 | |
56 | 224 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 35.18 | |
57 | 36 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 35.31 | |
58 | 16 | Johansen Clara | 2008 | RØNNE | 0872AH | 25 m | 35.55 | |
59 | 332 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | 35.79 | |
60 | 282 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | 35.82 | |
61 | 129 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 35.97 | |
62 | 26 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 36.16 | |
63 | 361 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 36.18 | |
64 | 329 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 36.28 | |
65 | 185 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 36.31 | |
66 | 223 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 36.52 | |
67 | 228 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 36.56 | |
68 | 317 | Müller Anna | 2008 | SK-SYD | 0868AM | 25 m | 37.43 | |
69 | 33 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 37.96 | |
70 | 165 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 38.13 | |
71 | 46 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 38.24 | |
72 | 144 | Würfel Filippa Stolholm | 2010 | NÆSTVED | 1026AF | 25 m | 39.03 | |
73 | 139 | Pheiffer Nanna Bøchman | 2009 | NÆSTVED | 0978BD | 25 m | 39.06 | |
74 | 45 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | RINGSTED | 0938AF | 25 m | 39.28 | |
75 | 295 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | STT | 0952BD | 25 m | 39.29 | |
76 | 216 | Butzbacker Mathilde Lykke | 2008 | HASLEV | 0822AY | 25 m | 39.63 | |
77 | 193 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 40.14 | |
78 | 136 | Sørensen Julie Holm | 2008 | NÆSTVED | 0896AG | 25 m | 40.15 | |
79 | 143 | Villadsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1006AQ | 25 m | 40.37 | |
80 | 61 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | 40.47 | |
81 | 34 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 40.61 | |
82 | 149 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 41.07 | |
83 | 212 | Gregersen Rosa Winther | 2009 | HASLEV | 0930BF | 25 m | 41.12 | |
84 | 98 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 41.33 | |
85 | 378 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 41.36 | |
86 | 230 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 41.50 | |
87 | 296 | Neesen Alma | 2010 | STT | 1060AK | 25 m | 42.37 | |
88 | 206 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 25 m | 42.40 | |
89 | 377 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 42.73 | |
90 | 379 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 42.80 | |
91 | 231 | Ladegaard Emma Valeur | 2009 | HASLEV | 0988BH | 25 m | 43.10 | |
92 | 404 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | 44.00 | |
93 | 319 | Møller Ellen Huus | 2008 | SK-SYD | 0878AU | 25 m | 44.05 | |
94 | 101 | Eggertsen Emeli | 2010 | NAKSKOV | 1082AM | 25 m | 44.08 | |
95 | 205 | Badensø Amalie | 2009 | HASLEV | 0984BD | 25 m | 44.13 | |
96 | 339 | Petersen Emilie | 2008 | SK-SYD | 0878AX | 25 m | 45.00 | |
97 | 298 | Svendsen Adele | 2011 | STT | 1136AF | 25 m | 45.66 | |
98 | 62 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 46.37 | |
99 | 147 | Silleborg Line | 2010 | NÆSTVED | 1022AH | 25 m | 47.54 | |
100 | 349 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 48.35 | |
101 | 146 | Dickow Janesse | 2010 | NÆSTVED | 1036AO | 25 m | 48.58 | |
102 | 215 | Petersen Sofia Lind | 2011 | HASLEV | 1128AI | 25 m | 51.17 | |
103 | 297 | Larsen Alicia Dupont | 2010 | STT | 1058AK | 25 m | 51.37 | |
104 | 210 | Collatz Maja Victoria | 2011 | HASLEV | 1126AI | 25 m | 53.11 | |
105 | 211 | Hedegaard Karen Marie værnskjold | 2009 | HASLEV | 0986BD | 25 m | 1:00.00 | |
106 | 54 | Mortensen Dagmar Starcke | 2013 | RINGSTED | 1306AC | 25 m | ||
107 | 55 | Thielsen Josefine | 2012 | RINGSTED | 1270AG | 25 m | ||
108 | 56 | Thiel Sophia Erdmann | 2010 | RINGSTED | 1078AQ | 25 m | ||
109 | 57 | Granno Emilia Vivian Guldbæk | 2009 | RINGSTED | 0916BI | 25 m | ||
110 | 58 | Boas Ana Luisa | 2010 | RINGSTED | 1072AQ | 25 m | ||
111 | 68 | Rasmussen Alde Linnea Bruun | 2010 | RINGSTED | 1070AQ | 25 m | ||
112 | 69 | Granno Patricia Isadora Guldbæk | 2011 | RINGSTED | 1194AJ | 25 m | ||
113 | 71 | Oggesen Maja | 2010 | RINGSTED | 1074AQ | 25 m | ||
114 | 128 | Sørensen Sophia | 2009 | NÆSTVED | 0956BG | 25 m | ||
115 | 142 | Munkebjerg Anja | 2009 | NÆSTVED | 0928BD | 25 m | ||
116 | 176 | Nielsen Nina Caroline | 2007 | KALUNDBORG | 0724BB | 25 m | ||
117 | 191 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | ||
118 | 429 | Johansen Gudrun | 2011 | RINGSTED | 1192AJ | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 23.22 | |
2 | 122 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 24.00 | |
3 | 337 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 24.49 | |
4 | 120 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 24.78 | |
5 | 395 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 24.90 | |
6 | 115 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 24.99 | |
7 | 336 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 25.24 | |
8 | 229 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 25.31 | |
9 | 116 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 25.60 | |
10 | 19 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 25.65 | |
11 | 218 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 25.75 | |
12 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 25.93 | |
13 | 169 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 26.01 | |
14 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 26.44 | |
15 | 18 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 26.79 | |
16 | 388 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 26.88 | |
17 | 245 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 26.99 | |
18 | 392 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 27.16 | |
19 | 322 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 27.28 | |
20 | 270 | Oxenbøll Alexander | 2006 | STT | 0669AL | 25 m | 27.38 | |
21 | 338 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 27.41 | |
22 | 121 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 27.43 | |
23 | 44 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 27.48 | |
24 | 366 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 27.69 | |
25 | 183 | Dreyer Magnus Sigmann | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 27.72 | |
26 | 221 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 27.73 | |
27 | 362 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 27.79 | |
28 | 102 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 28.03 | |
29 | 246 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 28.08 | |
30 | 373 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 28.14 | |
31 | 39 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 28.22 | |
32 | 255 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 28.37 | |
33 | 286 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 0707AL | 25 m | 28.52 | |
34 | 104 | Aunt Sebastian | 2007 | NÆSTVED | 0747AH | 25 m | 28.56 | |
35 | 186 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 28.62 | |
36 | 179 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 28.92 | |
37 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 29.46 | |
38 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 29.57 | |
39 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 29.60 | |
40 | 318 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 29.84 | |
41 | 190 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 30.03 | |
42 | 125 | Svenningsen Sebastian | 2006 | NÆSTVED | 0641AN | 25 m | 30.09 | |
43 | 334 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 30.17 | |
44 | 316 | Stabell Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 30.34 | |
45 | 327 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 30.41 | |
46 | 14 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 30.58 | |
47 | 258 | Gundelach Tobias | 2002 | STT | 0205AV | 25 m | 30.71 | |
48 | 376 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 30.93 | |
49 | 135 | Lejbølle Emil | 2007 | NÆSTVED | 0769AB | 25 m | 30.99 | |
50 | 140 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 31.05 | |
51 | 370 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 31.43 | |
52 | 408 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 31.47 | |
53 | 141 | Petersen Oliver | 2008 | NÆSTVED | 0899AA | 25 m | 31.91 | |
54 | 234 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 32.04 | |
55 | 407 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SVØMSK | 0901AE | 25 m | 32.42 | |
56 | 324 | Abrahamsen Jarl Bjerregaard | 2009 | SK-SYD | 0923BC | 25 m | 32.43 | |
57 | 275 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | STT | 0703AM | 25 m | 32.66 | |
58 | 350 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 32.77 | |
59 | 281 | Gregersen Asger | 2008 | STT | 0859AI | 25 m | 33.69 | |
60 | 360 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 34.43 | |
61 | 217 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 34.50 | |
62 | 25 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 34.86 | |
63 | 406 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SVØMSK | 0931AF | 25 m | 35.37 | |
64 | 323 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 35.46 | |
65 | 293 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | STT | 1087AB | 25 m | 35.96 | |
66 | 187 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 36.00 | |
67 | 130 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 36.18 | |
68 | 330 | Kørup Sebastian | 2007 | SK-SYD | 0711AR | 25 m | 36.41 | |
69 | 204 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 36.72 | |
70 | 30 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 37.07 | |
71 | 177 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 37.52 | |
72 | 133 | Svenningsen Benjamin | 2009 | NÆSTVED | 0949AF | 25 m | 38.14 | |
73 | 12 | Vilsholm Vitus L. | 2009 | RØNNE | 0973AE | 25 m | 38.49 | |
74 | 326 | Ebbe Karl Rosenkilde | 2007 | SK-SYD | 0709AR | 25 m | 38.67 | |
75 | 174 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 39.02 | |
76 | 29 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 39.53 | |
77 | 359 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 39.67 | |
78 | 10 | Nielsen Filip | 2010 | RØNNE | 1057AB | 25 m | 39.97 | |
79 | 213 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 25 m | 40.52 | |
80 | 341 | Nielsen Mikkel Skytte | 2010 | SK-SYD | 1051AE | 25 m | 40.94 | |
81 | 294 | Eckhardt Magnus | 2010 | STT | 1071AG | 25 m | 41.64 | |
82 | 194 | Dreyer Villads Sigmann | 2010 | KALUNDBORG | 1031AL | 25 m | 41.77 | |
83 | 13 | Hallberg Bertram | 2009 | RØNNE | 0923AE | 25 m | 41.82 | |
84 | 333 | Ebbe Viggo Rosenkilde | 2010 | SK-SYD | 1009AK | 25 m | 42.25 | |
85 | 340 | Slente Kristoffer | 2010 | SK-SYD | 1011AK | 25 m | 42.36 | |
86 | 292 | Folmann Otto Weber | 2009 | STT | 0947BD | 25 m | 42.46 | |
87 | 375 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 42.61 | |
88 | 214 | Schou William | 2009 | HASLEV | 0951BA | 25 m | 42.92 | |
89 | 8 | Andersen Christoffer | 2007 | RØNNE | 0727AL | 25 m | 43.09 | |
90 | 148 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 44.24 | |
91 | 175 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBORG | 1113AD | 25 m | 46.80 | |
92 | 145 | Nissen Hubert | 2011 | NÆSTVED | 1137AF | 25 m | 47.39 | |
93 | 31 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 49.83 | |
94 | 59 | Kabat Wiliam | 2008 | RINGSTED | 0811AR | 25 m | 49.87 | |
95 | 342 | Tingsted Villads Westen | 2011 | SK-SYD | 1197AH | 25 m | 52.00 | |
96 | 428 | Paustian Linus | 2010 | RINGSTED | 1079AD | 25 m | 57.09 | |
97 | 49 | Grøn-Henriksen Albert | 2013 | RINGSTED | 1311AB | 25 m | ||
98 | 51 | Christensen Aksel Holdt | 2011 | RINGSTED | 1129AI | 25 m | ||
99 | 52 | Pych Albert | 2011 | RINGSTED | 1131AI | 25 m | ||
100 | 53 | Panzio Mikkel | 2010 | RINGSTED | 1047AM | 25 m | ||
101 | 60 | Christensen Magnus Lykke | 2009 | RINGSTED | 0977BH | 25 m | ||
102 | 65 | Paysen Nikolaj Lynge | 2009 | RINGSTED | 0979BH | 25 m | ||
103 | 66 | Bjerre Mathias William | 2008 | RINGSTED | 0851AR | 25 m | ||
104 | 70 | Sukkot Noah | 2011 | RINGSTED | 1161AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Tabor Schastine | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:00.89 | |
2 | 22 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:04.44 | |
3 | 118 | Krumbak Josefine | 2004 | NÆSTVED | 0458AD | 25 m | 1:07.21 | |
4 | 4 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:08.89 | |
5 | 107 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | NÆSTVED | 0518AJ | 25 m | 1:10.25 | |
6 | 1 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:13.47 | |
7 | 279 | Bugge Nynne | 2008 | STT | 0832AF | 25 m | 1:14.63 | |
8 | 138 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | NÆSTVED | 0898AF | 25 m | 1:14.79 | |
9 | 103 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:15.11 | |
10 | 386 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 1:15.69 | |
11 | 394 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 1:15.82 | |
12 | 117 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:16.54 | |
13 | 288 | Munk Marie | 2008 | STT | 0818AD | 25 m | 1:19.84 | |
14 | 352 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:21.33 | |
15 | 253 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 1:21.97 | |
16 | 11 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:24.98 | |
17 | 356 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:28.35 | |
18 | 132 | Johansen Augusta | 2008 | NÆSTVED | 0888AF | 25 m | 1:31.06 | |
19 | 28 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:40.49 | |
20 | 398 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 1:41.43 | |
21 | 402 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 58.14 | |
2 | 44 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 59.86 | |
3 | 124 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:00.60 | |
4 | 267 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:01.11 | |
5 | 40 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:01.39 | |
6 | 264 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:02.78 | |
7 | 5 | Hjalholt Malte | 2003 | SOLRØD | 0355AG | 25 m | 1:06.22 | |
8 | 392 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 1:07.64 | |
9 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:08.03 | |
10 | 268 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:08.32 | |
11 | 18 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:08.55 | |
12 | 106 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | NÆSTVED | 0569AJ | 25 m | 1:09.30 | |
13 | 39 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:09.68 | |
14 | 255 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 1:11.19 | |
15 | 387 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SVØMSK | 0239AT | 25 m | 1:11.53 | |
16 | 366 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:13.05 | |
17 | 334 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:14.83 | |
18 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:27.11 | |
19 | 283 | Jørgensen Gustav | 2009 | STT | 0959AA | 25 m | 1:27.70 | |
20 | 284 | Hansen Jakob | 2009 | STT | 0987AE | 25 m | 1:53.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 9, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Tabor Schastine | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 30.98 | |
2 | 180 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 33.75 | |
3 | 112 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | 34.22 | |
4 | 2 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | SOLRØD | 0634AH | 25 m | 34.50 | |
5 | 277 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 36.39 | |
6 | 113 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 36.42 | |
7 | 167 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 36.49 | |
8 | 123 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 36.57 | |
9 | 368 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 37.39 | |
10 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 37.63 | |
11 | 320 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 38.24 | |
12 | 410 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 38.52 | |
13 | 259 | Kristensen Laura | 2004 | STT | 0424AW | 25 m | 38.76 | |
14 | 22 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 39.03 | |
15 | 127 | Jakobsen Cecilie | 2008 | NÆSTVED | 0898AG | 25 m | 39.67 | |
16 | 166 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 40.26 | |
17 | 274 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | STT | 0774AH | 25 m | 40.27 | |
18 | 250 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 41.86 | |
19 | 11 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 43.00 | |
20 | 110 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 43.27 | |
21 | 109 | Strate Caroline Risager | 2007 | NÆSTVED | 0732AU | 25 m | 43.43 | |
22 | 396 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 43.48 | |
23 | 137 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 44.81 | |
24 | 185 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 44.95 | |
25 | 361 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 45.25 | |
26 | 409 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 45.73 | |
27 | 168 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 45.76 | |
28 | 403 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 46.29 | |
29 | 355 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 46.53 | |
30 | 289 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | STT | 0954BD | 25 m | 47.10 | |
31 | 332 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | 47.22 | |
32 | 411 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 47.27 | |
33 | 23 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 47.65 | |
34 | 129 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 48.19 | |
35 | 34 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 49.99 | |
36 | 287 | Kamper Maja F. E. | 2008 | STT | 0872AR | 25 m | 50.55 | |
37 | 143 | Villadsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1006AQ | 25 m | 50.87 | |
38 | 149 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 51.09 | |
39 | 339 | Petersen Emilie | 2008 | SK-SYD | 0878AX | 25 m | 51.33 | |
40 | 165 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 51.59 | |
41 | 405 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 52.28 | |
42 | 142 | Munkebjerg Anja | 2009 | NÆSTVED | 0928BD | 25 m | 52.93 | |
43 | 45 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | RINGSTED | 0938AF | 25 m | 53.95 | |
44 | 400 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | 54.29 | |
45 | 147 | Silleborg Line | 2010 | NÆSTVED | 1022AH | 25 m | 54.55 | |
46 | 37 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 55.86 | |
47 | 33 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 56.21 | |
48 | 349 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 56.66 | |
49 | 62 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 58.31 | |
50 | 319 | Møller Ellen Huus | 2008 | SK-SYD | 0878AU | 25 m | 58.96 | |
51 | 317 | Müller Anna | 2008 | SK-SYD | 0868AM | 25 m | 59.68 | |
52 | 230 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 59.69 | |
53 | 412 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 59.76 | |
54 | 193 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 1:02.92 | |
55 | 401 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 1:04.30 | |
56 | 399 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 1:04.78 | |
57 | 146 | Dickow Janesse | 2010 | NÆSTVED | 1036AO | 25 m | 1:05.55 | |
58 | 404 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | 1:06.21 | |
59 | 46 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 1:07.13 | |
60 | 55 | Thielsen Josefine | 2012 | RINGSTED | 1270AG | 25 m | ||
61 | 56 | Thiel Sophia Erdmann | 2010 | RINGSTED | 1078AQ | 25 m | ||
62 | 58 | Boas Ana Luisa | 2010 | RINGSTED | 1072AQ | 25 m | ||
63 | 68 | Rasmussen Alde Linnea Bruun | 2010 | RINGSTED | 1070AQ | 25 m | ||
64 | 128 | Sørensen Sophia | 2009 | NÆSTVED | 0956BG | 25 m | ||
65 | 191 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 10, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 29.89 | |
2 | 388 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 29.93 | |
3 | 392 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 30.98 | |
4 | 262 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | STT | 0075AI | 25 m | 31.41 | |
5 | 218 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 31.61 | |
6 | 115 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 31.64 | |
7 | 122 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 32.03 | |
8 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 32.13 | |
9 | 265 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 32.19 | |
10 | 120 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 32.49 | |
11 | 395 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 32.78 | |
12 | 373 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 32.97 | |
13 | 264 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 33.23 | |
14 | 245 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 34.13 | |
15 | 248 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 25 m | 34.28 | |
16 | 19 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 34.64 | |
17 | 397 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 35.87 | |
18 | 221 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 35.93 | |
19 | 183 | Dreyer Magnus Sigmann | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 36.07 | |
20 | 179 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 36.66 | |
21 | 362 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 36.79 | |
22 | 275 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | STT | 0703AM | 25 m | 37.47 | |
23 | 285 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 37.55 | |
24 | 125 | Svenningsen Sebastian | 2006 | NÆSTVED | 0641AN | 25 m | 37.59 | |
25 | 374 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 39.08 | |
26 | 322 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 39.14 | |
27 | 286 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 0707AL | 25 m | 40.39 | |
28 | 323 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 41.28 | |
29 | 190 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 42.43 | |
30 | 258 | Gundelach Tobias | 2002 | STT | 0205AV | 25 m | 45.00 | |
31 | 130 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 45.46 | |
32 | 406 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SVØMSK | 0931AF | 25 m | 45.95 | |
33 | 359 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 46.00 | |
34 | 278 | Bugge William | 2008 | STT | 0899AC | 25 m | 46.76 | |
35 | 358 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 46.93 | |
36 | 281 | Gregersen Asger | 2008 | STT | 0859AI | 25 m | 48.62 | |
37 | 29 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 49.38 | |
38 | 30 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 49.89 | |
39 | 326 | Ebbe Karl Rosenkilde | 2007 | SK-SYD | 0709AR | 25 m | 51.66 | |
40 | 213 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 25 m | 52.62 | |
41 | 150 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | NÆSTVED | 0903AG | 25 m | 52.84 | |
42 | 12 | Vilsholm Vitus L. | 2009 | RØNNE | 0973AE | 25 m | 55.27 | |
43 | 354 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 25 m | 56.12 | |
44 | 145 | Nissen Hubert | 2011 | NÆSTVED | 1137AF | 25 m | 56.32 | |
45 | 177 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 56.86 | |
46 | 174 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 57.49 | |
47 | 10 | Nielsen Filip | 2010 | RØNNE | 1057AB | 25 m | 59.97 | |
48 | 148 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 1:00.23 | |
49 | 407 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SVØMSK | 0901AE | 25 m | 1:01.19 | |
50 | 194 | Dreyer Villads Sigmann | 2010 | KALUNDBORG | 1031AL | 25 m | 1:02.26 | |
51 | 342 | Tingsted Villads Westen | 2011 | SK-SYD | 1197AH | 25 m | 1:02.50 | |
52 | 67 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | 1:03.40 | |
53 | 13 | Hallberg Bertram | 2009 | RØNNE | 0923AE | 25 m | 1:03.74 | |
54 | 31 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:04.05 | |
55 | 341 | Nielsen Mikkel Skytte | 2010 | SK-SYD | 1051AE | 25 m | 1:04.32 | |
56 | 333 | Ebbe Viggo Rosenkilde | 2010 | SK-SYD | 1009AK | 25 m | 1:08.30 | |
57 | 63 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 1:17.76 | |
58 | 428 | Paustian Linus | 2010 | RINGSTED | 1079AD | 25 m | 1:29.54 | |
59 | 66 | Bjerre Mathias William | 2008 | RINGSTED | 0851AR | 25 m | ||
60 | 70 | Sukkot Noah | 2011 | RINGSTED | 1161AH | 25 m | ||
61 | 175 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBORG | 1113AD | 25 m | ||
62 | 415 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 11, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Tabor Schastine | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:02.33 | |
2 | 180 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:06.79 | |
3 | 118 | Krumbak Josefine | 2004 | NÆSTVED | 0458AD | 25 m | 1:09.80 | |
4 | 112 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | 1:10.42 | |
5 | 351 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:11.18 | |
6 | 269 | Køhn Annika | 2005 | STT | 0596AK | 25 m | 1:11.44 | |
7 | 394 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 1:11.74 | |
8 | 167 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:11.85 | |
9 | 393 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 1:12.27 | |
10 | 226 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:12.58 | |
11 | 48 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:13.25 | |
12 | 113 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:13.61 | |
13 | 181 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:15.41 | |
14 | 127 | Jakobsen Cecilie | 2008 | NÆSTVED | 0898AG | 25 m | 1:15.44 | |
15 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:15.45 | |
16 | 273 | Rasmussen Klara | 2008 | STT | 0868AG | 25 m | 1:15.46 | |
17 | 103 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:15.69 | |
18 | 138 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | NÆSTVED | 0898AF | 25 m | 1:15.90 | |
19 | 352 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:16.32 | |
20 | 252 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | STT | 0342AU | 25 m | 1:16.44 | |
21 | 259 | Kristensen Laura | 2004 | STT | 0424AW | 25 m | 1:16.70 | |
22 | 1 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:16.73 | |
23 | 288 | Munk Marie | 2008 | STT | 0818AD | 25 m | 1:17.91 | |
24 | 7 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:17.98 | |
25 | 271 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 1:17.99 | |
26 | 290 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | 1:18.36 | |
27 | 325 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:18.36 | |
28 | 390 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 1:18.93 | |
29 | 166 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:19.36 | |
30 | 132 | Johansen Augusta | 2008 | NÆSTVED | 0888AF | 25 m | 1:19.53 | |
31 | 413 | Pico Emilia | 2008 | SVØMSK | 0874AC | 25 m | 1:19.53 | |
32 | 279 | Bugge Nynne | 2008 | STT | 0832AF | 25 m | 1:20.27 | |
33 | 9 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:21.10 | |
34 | 414 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 1:21.32 | |
35 | 105 | Kaiser Sara Rygaard | 2007 | NÆSTVED | 0786AJ | 25 m | 1:21.48 | |
36 | 109 | Strate Caroline Risager | 2007 | NÆSTVED | 0732AU | 25 m | 1:21.51 | |
37 | 119 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:21.62 | |
38 | 110 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:21.68 | |
39 | 396 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 1:21.71 | |
40 | 32 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:23.22 | |
41 | 134 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:23.34 | |
42 | 168 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:23.43 | |
43 | 253 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 1:23.61 | |
44 | 225 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 0742AU | 25 m | 1:23.76 | |
45 | 3 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:24.43 | |
46 | 411 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 1:24.59 | |
47 | 356 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:25.53 | |
48 | 260 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 1:26.46 | |
49 | 250 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 1:26.83 | |
50 | 97 | Eggertsen Mikala Valentin | 2009 | NAKSKOV | 0922AF | 25 m | 1:27.43 | |
51 | 355 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:29.45 | |
52 | 280 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 1:29.47 | |
53 | 223 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:29.60 | |
54 | 16 | Johansen Clara | 2008 | RØNNE | 0872AH | 25 m | 1:29.73 | |
55 | 412 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 1:30.17 | |
56 | 224 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 1:30.79 | |
57 | 282 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | 1:31.11 | |
58 | 129 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 1:31.35 | |
59 | 329 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 1:32.32 | |
60 | 402 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 1:34.18 | |
61 | 173 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 1:34.86 | |
62 | 287 | Kamper Maja F. E. | 2008 | STT | 0872AR | 25 m | 1:35.26 | |
63 | 6 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:35.93 | |
64 | 28 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:36.01 | |
65 | 398 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 1:36.51 | |
66 | 184 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 1:36.63 | |
67 | 36 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:36.71 | |
68 | 139 | Pheiffer Nanna Bøchman | 2009 | NÆSTVED | 0978BD | 25 m | 1:38.06 | |
69 | 405 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 1:38.08 | |
70 | 34 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:38.81 | |
71 | 45 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | RINGSTED | 0938AF | 25 m | 1:40.83 | |
72 | 144 | Würfel Filippa Stolholm | 2010 | NÆSTVED | 1026AF | 25 m | 1:41.07 | |
73 | 142 | Munkebjerg Anja | 2009 | NÆSTVED | 0928BD | 25 m | 1:42.20 | |
74 | 399 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 1:42.79 | |
75 | 165 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:45.44 | |
76 | 289 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | STT | 0954BD | 25 m | 1:46.23 | |
77 | 33 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:46.69 | |
78 | 37 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:47.69 | |
79 | 136 | Sørensen Julie Holm | 2008 | NÆSTVED | 0896AG | 25 m | 1:48.59 | |
80 | 317 | Müller Anna | 2008 | SK-SYD | 0868AM | 25 m | 1:49.50 | |
81 | 377 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 1:49.65 | |
82 | 401 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 1:51.28 | |
83 | 400 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | 1:51.63 | |
84 | 46 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 1:52.63 | |
85 | 298 | Svendsen Adele | 2011 | STT | 1136AF | 25 m | 1:55.00 | |
86 | 193 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 1:55.22 | |
87 | 147 | Silleborg Line | 2010 | NÆSTVED | 1022AH | 25 m | 1:55.72 | |
88 | 378 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 1:59.00 | |
89 | 295 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | STT | 0952BD | 25 m | 2:04.38 | |
90 | 296 | Neesen Alma | 2010 | STT | 1060AK | 25 m | 2:08.17 | |
91 | 64 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 2:08.73 | |
92 | 101 | Eggertsen Emeli | 2010 | NAKSKOV | 1082AM | 25 m | 2:13.39 | |
93 | 379 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 2:13.95 | |
94 | 146 | Dickow Janesse | 2010 | NÆSTVED | 1036AO | 25 m | 2:14.66 | |
95 | 349 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 2:18.70 | |
96 | 297 | Larsen Alicia Dupont | 2010 | STT | 1058AK | 25 m | 2:37.10 | |
97 | 61 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 12, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | STT | 0075AI | 25 m | 59.72 | |
2 | 395 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 1:00.79 | |
3 | 122 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 1:01.29 | |
4 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 1:02.31 | |
5 | 227 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:02.45 | |
6 | 397 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 1:02.67 | |
7 | 229 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:03.25 | |
8 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:03.84 | |
9 | 337 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:04.21 | |
10 | 267 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:04.45 | |
11 | 388 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 1:04.58 | |
12 | 336 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:04.80 | |
13 | 108 | Høy August | 2005 | NÆSTVED | 0539AG | 25 m | 1:04.87 | |
14 | 120 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:05.15 | |
15 | 44 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:05.23 | |
16 | 265 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:05.49 | |
17 | 169 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:06.14 | |
18 | 115 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:07.84 | |
19 | 362 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:08.25 | |
20 | 104 | Aunt Sebastian | 2007 | NÆSTVED | 0747AH | 25 m | 1:08.81 | |
21 | 18 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:09.24 | |
22 | 272 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:09.33 | |
23 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:09.89 | |
24 | 183 | Dreyer Magnus Sigmann | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:09.94 | |
25 | 121 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:10.00 | |
26 | 116 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:10.55 | |
27 | 270 | Oxenbøll Alexander | 2006 | STT | 0669AL | 25 m | 1:11.13 | |
28 | 102 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:11.63 | |
29 | 125 | Svenningsen Sebastian | 2006 | NÆSTVED | 0641AN | 25 m | 1:13.98 | |
30 | 322 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:14.77 | |
31 | 246 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:15.09 | |
32 | 179 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:15.62 | |
33 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:15.76 | |
34 | 268 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:15.93 | |
35 | 338 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:17.10 | |
36 | 318 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:17.59 | |
37 | 135 | Lejbølle Emil | 2007 | NÆSTVED | 0769AB | 25 m | 1:17.75 | |
38 | 387 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SVØMSK | 0239AT | 25 m | 1:18.49 | |
39 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 1:19.31 | |
40 | 141 | Petersen Oliver | 2008 | NÆSTVED | 0899AA | 25 m | 1:20.26 | |
41 | 286 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 0707AL | 25 m | 1:20.69 | |
42 | 14 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 1:22.69 | |
43 | 316 | Stabell Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 1:22.87 | |
44 | 140 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:23.18 | |
45 | 130 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 1:25.18 | |
46 | 324 | Abrahamsen Jarl Bjerregaard | 2009 | SK-SYD | 0923BC | 25 m | 1:26.33 | |
47 | 278 | Bugge William | 2008 | STT | 0899AC | 25 m | 1:26.66 | |
48 | 327 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 1:29.58 | |
49 | 360 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:29.83 | |
50 | 283 | Jørgensen Gustav | 2009 | STT | 0959AA | 25 m | 1:30.03 | |
51 | 350 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 1:30.31 | |
52 | 217 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:30.49 | |
53 | 281 | Gregersen Asger | 2008 | STT | 0859AI | 25 m | 1:30.85 | |
54 | 376 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:32.75 | |
55 | 284 | Hansen Jakob | 2009 | STT | 0987AE | 25 m | 1:32.84 | |
56 | 330 | Kørup Sebastian | 2007 | SK-SYD | 0711AR | 25 m | 1:35.01 | |
57 | 187 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 1:37.39 | |
58 | 133 | Svenningsen Benjamin | 2009 | NÆSTVED | 0949AF | 25 m | 1:38.79 | |
59 | 150 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | NÆSTVED | 0903AG | 25 m | 1:39.10 | |
60 | 293 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | STT | 1087AB | 25 m | 1:41.47 | |
61 | 177 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:43.17 | |
62 | 8 | Andersen Christoffer | 2007 | RØNNE | 0727AL | 25 m | 1:43.84 | |
63 | 354 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 25 m | 1:44.26 | |
64 | 29 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 1:44.31 | |
65 | 31 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:44.93 | |
66 | 375 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 1:47.42 | |
67 | 145 | Nissen Hubert | 2011 | NÆSTVED | 1137AF | 25 m | 1:50.63 | |
68 | 15 | Stibolt Gustav Brodersen | 2009 | RØNNE | 0981BC | 25 m | 1:50.89 | |
69 | 174 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 1:50.90 | |
70 | 27 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:51.45 | |
71 | 427 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 25 m | 1:51.84 | EFT |
72 | 148 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 1:54.07 | |
73 | 333 | Ebbe Viggo Rosenkilde | 2010 | SK-SYD | 1009AK | 25 m | 1:58.50 | |
74 | 294 | Eckhardt Magnus | 2010 | STT | 1071AG | 25 m | 2:06.51 | |
75 | 292 | Folmann Otto Weber | 2009 | STT | 0947BD | 25 m | 2:09.28 | |
76 | 59 | Kabat Wiliam | 2008 | RINGSTED | 0811AR | 25 m | ||
77 | 63 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | ||
78 | 415 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | ||
79 | 428 | Paustian Linus | 2010 | RINGSTED | 1079AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 2:58.53 | |
2 | 277 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 3:01.19 | |
3 | 123 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:01.47 | |
4 | 220 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 3:03.55 | |
5 | 386 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 3:23.14 | |
6 | 137 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:32.23 | |
7 | 26 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:34.45 | |
8 | 131 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:34.75 | |
9 | 185 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 3:42.03 | |
10 | 98 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 3:54.70 | |
11 | 144 | Würfel Filippa Stolholm | 2010 | NÆSTVED | 1026AF | 25 m | 3:54.75 | |
12 | 149 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 3:58.81 | |
13 | 139 | Pheiffer Nanna Bøchman | 2009 | NÆSTVED | 0978BD | 25 m | ||
14 | 403 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:21.77 | |
2 | 40 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:24.77 | |
3 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 2:25.36 | |
4 | 373 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 2:39.54 | |
5 | 124 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:39.99 | |
6 | 353 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 2:41.71 | |
7 | 408 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 2:52.39 | |
8 | 275 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | STT | 0703AM | 25 m | 2:58.23 | |
9 | 285 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 3:03.27 | |
10 | 323 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 3:21.77 | |
11 | 406 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SVØMSK | 0931AF | 25 m | 3:42.91 | |
12 | 358 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 4:20.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Og En Tiger | 2005 | STT | 25 m | 2:05.15 | ||
2 | 195 | Kalundborg Piger 1 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:06.98 | ||
3 | 418 | Svømsk Piger | 2005 | SVØMSK | 25 m | 2:08.43 | ||
4 | 151 | Næstved Piger 1 | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 2:08.72 | ||
5 | 235 | Haslev Piger 1 | 2004 | HASLEV | 25 m | 2:10.73 | ||
6 | 156 | Næstved Piger 2 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.76 | ||
7 | 309 | Stt Rigtige Damer 1 | 2007 | STT | 25 m | 2:14.92 | ||
8 | 157 | Næstved Piger 3 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:16.28 | ||
9 | 73 | Ringsted 1 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:16.49 | ||
10 | 299 | Stjerne Ladies | 2003 | STT | 25 m | 2:17.02 | ||
11 | 158 | Næstved Piger 4 | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:23.30 | ||
12 | 419 | Svømsk Piger 2 | 2006 | SVØMSK | 25 m | 2:23.60 | ||
13 | 196 | Kalundborg Piger 2 | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 2:28.45 | ||
14 | 310 | Stt Rigtige Damer 2 | 2007 | STT | 25 m | 2:30.87 | ||
15 | 74 | Ringsted 2 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:32.14 | ||
16 | 346 | Syd Damer 1 | 2005 | SK-SYD | 25 m | 2:32.41 | ||
17 | 422 | Svømsk Piger 3 | 2007 | SVØMSK | 25 m | 2:32.53 | ||
18 | 159 | Næstved Piger 5 | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:41.05 | ||
19 | 364 | Triton Piger 1 | 2008 | TRITON B | 25 m | 2:44.27 | ||
20 | 76 | Ringsted 3 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:47.70 | ||
21 | 236 | Haslev Piger 2 | 2006 | HASLEV | 25 m | 2:48.99 | ||
22 | 424 | Svømsk Piger 4 | 2009 | SVØMSK | 25 m | 2:50.73 | ||
23 | 78 | Ringsted 4 | 2008 | RINGSTED | 25 m | 2:58.69 | ||
24 | 237 | Haslev Piger 3 | 2009 | HASLEV | 25 m | 3:08.34 | ||
25 | 385 | Vsk Gutinder | 2008 | VORDINGB | 25 m | 3:09.48 | ||
26 | 315 | Stt Rigtige Damer 3 | 2008 | STT | 25 m | 3:12.22 | ||
27 | 426 | Svømsk Piger 5 | 2009 | SVØMSK | 25 m | 3:16.31 | ||
28 | 79 | Ringsted 5 | 2008 | RINGSTED | 25 m | 3:25.25 | ||
29 | 80 | Ringsted 6 | 2010 | RINGSTED | 25 m | |||
30 | 83 | Ringsted 7 | 2009 | RINGSTED | 25 m | |||
31 | 197 | Kalundborg Piger 3 | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
32 | 434 | Rønne Piger | 2006 | RØNNE | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Svømsk Drenge | 2001 | SVØMSK | 25 m | 1:45.38 | ||
2 | 152 | Næstved Drenge 1 | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 1:50.41 | ||
3 | 343 | Syd Herrer 1 | 2003 | SK-SYD | 25 m | 1:53.65 | ||
4 | 304 | Stt Og To Elefanter | 2000 | STT | 25 m | 1:54.58 | ||
5 | 73 | Ringsted 1 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:55.50 | ||
6 | 153 | Næstved Drenge 2 | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 1:55.75 | ||
7 | 238 | Haslev Drenge 1 | 2001 | HASLEV | 25 m | 1:58.79 | ||
8 | 420 | Svømsk Drenge 2 | 2002 | SVØMSK | 25 m | 2:03.39 | ||
9 | 198 | Kalundborg Drenge 1 | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 2:05.81 | ||
10 | 381 | Vsk Gutter | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:06.59 | ||
11 | 74 | Ringsted 2 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:09.52 | ||
12 | 307 | Stt Rigtige Mænd 1 | 2007 | STT | 25 m | 2:13.37 | ||
13 | 154 | Næstved Drenge 3 | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.58 | ||
14 | 344 | Syd Herrer 2 | 2006 | SK-SYD | 25 m | 2:17.17 | ||
15 | 308 | Stt Rigtige Mænd 2 | 2008 | STT | 25 m | 2:34.41 | ||
16 | 155 | Næstved Drenge 4 | 2008 | NÆSTVED | 25 m | 2:34.50 | ||
17 | 345 | Syd Herrer 3 | 2004 | SK-SYD | 25 m | 2:40.07 | ||
18 | 363 | Triton Drenge 1 | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:47.70 | ||
19 | 199 | Kalundborg Drenge 2 | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 2:47.74 | ||
20 | 75 | Ringsted 3 | 2007 | RINGSTED | 25 m | 2:51.81 | ||
21 | 239 | Haslev Drenge 2 | 2006 | HASLEV | 25 m | 3:14.03 | ||
22 | 77 | Ringsted 4 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 3:18.63 | ||
23 | 79 | Ringsted 5 | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
24 | 82 | Ringsted 6 | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
25 | 433 | Rønne Drenge | 2006 | RØNNE | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Tabor Schastine | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 56.62 | |
2 | 22 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:00.21 | |
3 | 263 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | STT | 0508AB | 25 m | 1:00.47 | |
4 | 112 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | 1:03.80 | |
5 | 107 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | NÆSTVED | 0518AJ | 25 m | 1:03.88 | |
6 | 271 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 1:04.02 | |
7 | 118 | Krumbak Josefine | 2004 | NÆSTVED | 0458AD | 25 m | 1:04.15 | |
8 | 167 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:04.71 | |
9 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:04.78 | |
10 | 365 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:05.13 | |
11 | 48 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:05.21 | |
12 | 7 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:05.22 | |
13 | 117 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:05.26 | |
14 | 290 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | 1:05.69 | |
15 | 219 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:05.91 | |
16 | 251 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 1:06.67 | |
17 | 166 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:07.02 | |
18 | 181 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:07.11 | |
19 | 138 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | NÆSTVED | 0898AF | 25 m | 1:07.13 | |
20 | 368 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 1:07.17 | |
21 | 259 | Kristensen Laura | 2004 | STT | 0424AW | 25 m | 1:07.18 | |
22 | 390 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 1:07.29 | |
23 | 279 | Bugge Nynne | 2008 | STT | 0832AF | 25 m | 1:07.45 | |
24 | 410 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 1:07.92 | |
25 | 103 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:08.02 | |
26 | 123 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:08.25 | |
27 | 250 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 1:08.27 | |
28 | 414 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 1:08.93 | |
29 | 119 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:09.14 | |
30 | 369 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:09.64 | |
31 | 11 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:09.66 | |
32 | 253 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 1:09.78 | |
33 | 41 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:10.35 | |
34 | 409 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 1:10.35 | |
35 | 280 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 1:10.61 | |
36 | 9 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:10.75 | |
37 | 131 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:10.77 | |
38 | 389 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682AJ | 25 m | 1:11.28 | |
39 | 371 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:11.36 | |
40 | 110 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:11.59 | |
41 | 111 | Jespersen Ellen-Sofie | 2007 | NÆSTVED | 0784AU | 25 m | 1:11.63 | |
42 | 126 | Pedersen Silje Rud | 2007 | NÆSTVED | 0732AP | 25 m | 1:11.75 | |
43 | 225 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 0742AU | 25 m | 1:11.84 | |
44 | 105 | Kaiser Sara Rygaard | 2007 | NÆSTVED | 0786AJ | 25 m | 1:12.63 | |
45 | 386 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 1:12.82 | |
46 | 274 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | STT | 0774AH | 25 m | 1:13.03 | |
47 | 173 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 1:13.52 | |
48 | 132 | Johansen Augusta | 2008 | NÆSTVED | 0888AF | 25 m | 1:13.55 | |
49 | 256 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:13.99 | |
50 | 260 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 1:14.23 | |
51 | 23 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 1:14.87 | |
52 | 188 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:15.08 | |
53 | 224 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 1:15.21 | |
54 | 182 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:15.48 | |
55 | 137 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:15.61 | |
56 | 32 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:16.44 | |
57 | 168 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:17.49 | |
58 | 184 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 1:17.80 | |
59 | 185 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 1:18.42 | |
60 | 26 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:18.48 | |
61 | 398 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 1:19.08 | |
62 | 223 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:20.06 | |
63 | 329 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 1:20.17 | |
64 | 287 | Kamper Maja F. E. | 2008 | STT | 0872AR | 25 m | 1:20.87 | |
65 | 45 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | RINGSTED | 0938AF | 25 m | 1:22.35 | |
66 | 405 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 1:23.09 | |
67 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:25.79 | |
68 | 72 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 1:25.92 | |
69 | 33 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:26.06 | |
70 | 402 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 1:27.62 | |
71 | 317 | Müller Anna | 2008 | SK-SYD | 0868AM | 25 m | 1:27.77 | |
72 | 295 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | STT | 0952BD | 25 m | 1:28.28 | |
73 | 136 | Sørensen Julie Holm | 2008 | NÆSTVED | 0896AG | 25 m | 1:28.47 | |
74 | 193 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 1:28.69 | |
75 | 332 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | 1:28.94 | |
76 | 209 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:29.44 | |
77 | 228 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 1:30.71 | |
78 | 46 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 1:30.92 | |
79 | 289 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | STT | 0954BD | 25 m | 1:31.14 | |
80 | 34 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:31.59 | |
81 | 149 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:32.21 | |
82 | 165 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:32.32 | |
83 | 230 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 1:33.82 | |
84 | 319 | Møller Ellen Huus | 2008 | SK-SYD | 0878AU | 25 m | 1:33.92 | |
85 | 399 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 1:34.21 | |
86 | 216 | Butzbacker Mathilde Lykke | 2008 | HASLEV | 0822AY | 25 m | 1:35.00 | |
87 | 37 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:35.16 | |
88 | 142 | Munkebjerg Anja | 2009 | NÆSTVED | 0928BD | 25 m | 1:35.18 | |
89 | 144 | Würfel Filippa Stolholm | 2010 | NÆSTVED | 1026AF | 25 m | 1:36.46 | |
90 | 378 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 1:36.65 | |
91 | 379 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 1:36.77 | |
92 | 298 | Svendsen Adele | 2011 | STT | 1136AF | 25 m | 1:36.80 | |
93 | 178 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBORG | 1122AE | 25 m | 1:36.97 | |
94 | 205 | Badensø Amalie | 2009 | HASLEV | 0984BD | 25 m | 1:37.24 | |
95 | 206 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 25 m | 1:37.54 | |
96 | 172 | Fenger Aura-Xenia Korsgaard | 2010 | KALUNDBORG | 1044AP | 25 m | 1:37.77 | |
97 | 377 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 1:40.00 | |
98 | 62 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 1:40.01 | |
99 | 28 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:40.71 | |
100 | 207 | Ballin Gry | 2010 | HASLEV | 1040AP | 25 m | 1:42.18 | |
101 | 101 | Eggertsen Emeli | 2010 | NAKSKOV | 1082AM | 25 m | 1:42.55 | |
102 | 98 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 1:42.85 | |
103 | 231 | Ladegaard Emma Valeur | 2009 | HASLEV | 0988BH | 25 m | 1:45.00 | |
104 | 297 | Larsen Alicia Dupont | 2010 | STT | 1058AK | 25 m | 1:47.51 | |
105 | 401 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 1:49.82 | |
106 | 400 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | 1:50.81 | |
107 | 64 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 1:51.50 | |
108 | 146 | Dickow Janesse | 2010 | NÆSTVED | 1036AO | 25 m | 1:51.67 | |
109 | 208 | Johnsen Ida Hartz | 2008 | HASLEV | 0886AU | 25 m | 1:55.49 | |
110 | 403 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 1:56.95 | |
111 | 215 | Petersen Sofia Lind | 2011 | HASLEV | 1128AI | 25 m | 1:59.84 | |
112 | 210 | Collatz Maja Victoria | 2011 | HASLEV | 1126AI | 25 m | 2:00.09 | |
113 | 128 | Sørensen Sophia | 2009 | NÆSTVED | 0956BG | 25 m | 2:02.90 | |
114 | 211 | Hedegaard Karen Marie værnskjold | 2009 | HASLEV | 0986BD | 25 m | 2:10.00 | |
115 | 57 | Granno Emilia Vivian Guldbæk | 2009 | RINGSTED | 0916BI | 25 m | ||
116 | 61 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | ||
117 | 176 | Nielsen Nina Caroline | 2007 | KALUNDBORG | 0724BB | 25 m | ||
118 | 191 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | ||
119 | 192 | Thyme Agnete | 2009 | KALUNDBORG | 0902BI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 53.63 | |
2 | 337 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 53.87 | |
3 | 267 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 54.39 | |
4 | 116 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 54.53 | |
5 | 120 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 54.68 | |
6 | 336 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 54.96 | |
7 | 264 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 56.24 | |
8 | 124 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 56.26 | |
9 | 40 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 56.53 | |
10 | 115 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 56.54 | |
11 | 272 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 56.76 | |
12 | 218 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 56.88 | |
13 | 227 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 57.16 | |
14 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 57.21 | |
15 | 44 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 57.67 | |
16 | 372 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 57.82 | |
17 | 261 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 58.25 | |
18 | 397 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 58.55 | |
19 | 265 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 58.93 | |
20 | 18 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 59.32 | |
21 | 245 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 59.37 | |
22 | 169 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 59.55 | |
23 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 59.68 | |
24 | 254 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 59.75 | |
25 | 270 | Oxenbøll Alexander | 2006 | STT | 0669AL | 25 m | 1:00.02 | |
26 | 19 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:00.09 | |
27 | 338 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:00.33 | |
28 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:00.87 | |
29 | 366 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:01.12 | |
30 | 373 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:01.27 | |
31 | 104 | Aunt Sebastian | 2007 | NÆSTVED | 0747AH | 25 m | 1:02.49 | |
32 | 286 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 0707AL | 25 m | 1:02.65 | |
33 | 255 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 1:02.88 | |
34 | 39 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:02.93 | |
35 | 106 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | NÆSTVED | 0569AJ | 25 m | 1:03.63 | |
36 | 249 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 1:03.93 | |
37 | 221 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:04.37 | |
38 | 186 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 1:04.38 | |
39 | 179 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:04.71 | |
40 | 247 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:05.03 | |
41 | 408 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 1:05.03 | |
42 | 318 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:05.65 | |
43 | 334 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:06.36 | |
44 | 321 | Frederiksen Felix | 2007 | SK-SYD | 0793AM | 25 m | 1:07.20 | |
45 | 257 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:07.41 | |
46 | 190 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:07.57 | |
47 | 374 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:08.02 | |
48 | 327 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 1:08.33 | |
49 | 268 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:08.47 | |
50 | 140 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:08.64 | |
51 | 135 | Lejbølle Emil | 2007 | NÆSTVED | 0769AB | 25 m | 1:08.99 | |
52 | 14 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 1:09.91 | |
53 | 141 | Petersen Oliver | 2008 | NÆSTVED | 0899AA | 25 m | 1:10.06 | |
54 | 278 | Bugge William | 2008 | STT | 0899AC | 25 m | 1:10.70 | |
55 | 25 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:11.47 | |
56 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 1:12.20 | |
57 | 258 | Gundelach Tobias | 2002 | STT | 0205AV | 25 m | 1:12.39 | |
58 | 234 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 1:13.45 | |
59 | 217 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:13.76 | |
60 | 316 | Stabell Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 1:14.04 | |
61 | 376 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:14.19 | |
62 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:14.69 | |
63 | 324 | Abrahamsen Jarl Bjerregaard | 2009 | SK-SYD | 0923BC | 25 m | 1:14.89 | |
64 | 189 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:15.04 | |
65 | 130 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 1:15.49 | |
66 | 284 | Hansen Jakob | 2009 | STT | 0987AE | 25 m | 1:17.09 | |
67 | 323 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:18.57 | |
68 | 204 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 1:18.64 | |
69 | 406 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SVØMSK | 0931AF | 25 m | 1:19.00 | |
70 | 293 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | STT | 1087AB | 25 m | 1:20.93 | |
71 | 187 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 1:22.65 | |
72 | 177 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:24.66 | |
73 | 8 | Andersen Christoffer | 2007 | RØNNE | 0727AL | 25 m | 1:25.60 | |
74 | 30 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:26.27 | |
75 | 150 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | NÆSTVED | 0903AG | 25 m | 1:26.51 | |
76 | 29 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 1:28.53 | |
77 | 330 | Kørup Sebastian | 2007 | SK-SYD | 0711AR | 25 m | 1:28.91 | |
78 | 27 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:29.21 | |
79 | 375 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 1:29.62 | |
80 | 174 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 1:29.93 | |
81 | 292 | Folmann Otto Weber | 2009 | STT | 0947BD | 25 m | 1:31.96 | |
82 | 12 | Vilsholm Vitus L. | 2009 | RØNNE | 0973AE | 25 m | 1:32.05 | |
83 | 13 | Hallberg Bertram | 2009 | RØNNE | 0923AE | 25 m | 1:32.14 | |
84 | 10 | Nielsen Filip | 2010 | RØNNE | 1057AB | 25 m | 1:33.61 | |
85 | 17 | Ipsen Tobias Teodore | 2009 | RØNNE | 0969BC | 25 m | 1:35.80 | |
86 | 340 | Slente Kristoffer | 2010 | SK-SYD | 1011AK | 25 m | 1:35.83 | |
87 | 15 | Stibolt Gustav Brodersen | 2009 | RØNNE | 0981BC | 25 m | 1:36.26 | |
88 | 148 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 1:36.41 | |
89 | 294 | Eckhardt Magnus | 2010 | STT | 1071AG | 25 m | 1:36.67 | |
90 | 341 | Nielsen Mikkel Skytte | 2010 | SK-SYD | 1051AE | 25 m | 1:37.61 | |
91 | 326 | Ebbe Karl Rosenkilde | 2007 | SK-SYD | 0709AR | 25 m | 1:37.82 | |
92 | 333 | Ebbe Viggo Rosenkilde | 2010 | SK-SYD | 1009AK | 25 m | 1:40.15 | |
93 | 67 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | 1:41.32 | |
94 | 63 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 1:43.78 | |
95 | 31 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:48.79 | |
96 | 145 | Nissen Hubert | 2011 | NÆSTVED | 1137AF | 25 m | 1:50.01 | |
97 | 342 | Tingsted Villads Westen | 2011 | SK-SYD | 1197AH | 25 m | 1:56.50 | |
98 | 214 | Schou William | 2009 | HASLEV | 0951BA | 25 m | 2:00.00 | |
99 | 428 | Paustian Linus | 2010 | RINGSTED | 1079AD | 25 m | 2:03.71 | |
100 | 59 | Kabat Wiliam | 2008 | RINGSTED | 0811AR | 25 m | 2:04.57 | |
101 | 60 | Christensen Magnus Lykke | 2009 | RINGSTED | 0977BH | 25 m | ||
102 | 70 | Sukkot Noah | 2011 | RINGSTED | 1161AH | 25 m | ||
103 | 415 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Køhn Annika | 2005 | STT | 0596AK | 25 m | 2:31.62 | |
2 | 394 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 2:36.55 | |
3 | 393 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 2:37.90 | |
4 | 113 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:38.28 | |
5 | 325 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 2:40.31 | |
6 | 127 | Jakobsen Cecilie | 2008 | NÆSTVED | 0898AG | 25 m | 2:45.28 | |
7 | 220 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 2:46.11 | |
8 | 288 | Munk Marie | 2008 | STT | 0818AD | 25 m | 2:47.39 | |
9 | 320 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 2:50.26 | |
10 | 396 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 2:58.45 | |
11 | 166 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 3:02.14 | |
12 | 134 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 3:03.40 | |
13 | 273 | Rasmussen Klara | 2008 | STT | 0868AG | 25 m | 3:03.65 | |
14 | 274 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | STT | 0774AH | 25 m | 3:09.96 | |
15 | 277 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 3:13.80 | |
16 | 129 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 3:15.05 | |
17 | 411 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 3:20.45 | |
18 | 282 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | 3:25.45 | |
19 | 412 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 3:31.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 2:08.53 | |
2 | 331 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:16.97 | |
3 | 388 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 2:20.49 | |
4 | 169 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:24.65 | |
5 | 268 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 2:26.50 | |
6 | 285 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 2:47.71 | |
7 | 102 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 2:48.30 | |
8 | 283 | Jørgensen Gustav | 2009 | STT | 0959AA | 25 m | 3:06.72 | |
9 | 281 | Gregersen Asger | 2008 | STT | 0859AI | 25 m | 3:07.19 | |
10 | 275 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | STT | 0703AM | 25 m | 3:14.02 | |
11 | 133 | Svenningsen Benjamin | 2009 | NÆSTVED | 0949AF | 25 m | 3:28.27 | |
12 | 407 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SVØMSK | 0901AE | 25 m | 3:31.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 29.76 | |
2 | 226 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 29.79 | |
3 | 263 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | STT | 0508AB | 25 m | 29.91 | |
4 | 22 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 29.95 | |
5 | 365 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 30.67 | |
6 | 107 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | NÆSTVED | 0518AJ | 25 m | 31.00 | |
7 | 112 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | 31.01 | |
8 | 251 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 31.09 | |
9 | 118 | Krumbak Josefine | 2004 | NÆSTVED | 0458AD | 25 m | 31.35 | |
10 | 167 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 31.44 | |
11 | 43 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 31.61 | |
12 | 279 | Bugge Nynne | 2008 | STT | 0832AF | 25 m | 31.81 | |
13 | 138 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | NÆSTVED | 0898AF | 25 m | 32.33 | |
14 | 371 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 32.47 | |
15 | 111 | Jespersen Ellen-Sofie | 2007 | NÆSTVED | 0784AU | 25 m | 32.63 | |
16 | 271 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 33.01 | |
17 | 394 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 33.61 | |
18 | 253 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 34.17 | |
19 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 34.22 | |
20 | 166 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 34.34 | |
21 | 103 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 34.39 | |
22 | 11 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 34.58 | |
23 | 368 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 34.61 | |
24 | 110 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 35.14 | |
25 | 105 | Kaiser Sara Rygaard | 2007 | NÆSTVED | 0786AJ | 25 m | 35.51 | |
26 | 168 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 35.88 | |
27 | 225 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 0742AU | 25 m | 36.00 | |
28 | 256 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 36.16 | |
29 | 134 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 36.31 | |
30 | 119 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 36.32 | |
31 | 396 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 36.71 | |
32 | 409 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 37.56 | |
33 | 410 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 38.09 | |
34 | 414 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 38.29 | |
35 | 224 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 38.44 | |
36 | 23 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 38.55 | |
37 | 184 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 38.76 | |
38 | 16 | Johansen Clara | 2008 | RØNNE | 0872AH | 25 m | 38.88 | |
39 | 188 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 39.23 | |
40 | 287 | Kamper Maja F. E. | 2008 | STT | 0872AR | 25 m | 39.64 | |
41 | 137 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 40.11 | |
42 | 126 | Pedersen Silje Rud | 2007 | NÆSTVED | 0732AP | 25 m | 41.18 | |
43 | 32 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 41.26 | |
44 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 41.53 | |
45 | 216 | Butzbacker Mathilde Lykke | 2008 | HASLEV | 0822AY | 25 m | 43.48 | |
46 | 45 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | RINGSTED | 0938AF | 25 m | 43.98 | |
47 | 209 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 45.20 | |
48 | 206 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 25 m | 45.92 | |
49 | 165 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 46.64 | |
50 | 405 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 47.03 | |
51 | 185 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 47.07 | |
52 | 173 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 47.09 | |
53 | 289 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | STT | 0954BD | 25 m | 48.28 | |
54 | 403 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 51.87 | |
55 | 26 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 52.11 | |
56 | 212 | Gregersen Rosa Winther | 2009 | HASLEV | 0930BF | 25 m | 52.23 | |
57 | 317 | Müller Anna | 2008 | SK-SYD | 0868AM | 25 m | 52.50 | |
58 | 230 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 53.21 | |
59 | 101 | Eggertsen Emeli | 2010 | NAKSKOV | 1082AM | 25 m | 54.03 | |
60 | 178 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBORG | 1122AE | 25 m | 54.39 | |
61 | 34 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 54.85 | |
62 | 149 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 56.43 | |
63 | 193 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 57.67 | |
64 | 205 | Badensø Amalie | 2009 | HASLEV | 0984BD | 25 m | 1:00.00 | |
65 | 208 | Johnsen Ida Hartz | 2008 | HASLEV | 0886AU | 25 m | 1:00.00 | |
66 | 231 | Ladegaard Emma Valeur | 2009 | HASLEV | 0988BH | 25 m | 1:00.00 | |
67 | 379 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 1:00.00 | |
68 | 399 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 1:05.00 | |
69 | 215 | Petersen Sofia Lind | 2011 | HASLEV | 1128AI | 25 m | 1:10.00 | |
70 | 54 | Mortensen Dagmar Starcke | 2013 | RINGSTED | 1306AC | 25 m | ||
71 | 64 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | ||
72 | 172 | Fenger Aura-Xenia Korsgaard | 2010 | KALUNDBORG | 1044AP | 25 m | ||
73 | 176 | Nielsen Nina Caroline | 2007 | KALUNDBORG | 0724BB | 25 m | ||
74 | 401 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 22, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 25.68 | |
2 | 397 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 26.46 | |
3 | 44 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 26.91 | |
4 | 336 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 27.05 | |
5 | 124 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 27.07 | |
6 | 218 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 27.19 | |
7 | 337 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 27.78 | |
8 | 19 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 27.85 | |
9 | 248 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 25 m | 27.86 | |
10 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 27.93 | |
11 | 115 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 27.93 | |
12 | 116 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 27.94 | |
13 | 229 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 28.07 | |
14 | 380 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 28.07 | |
15 | 264 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 28.13 | |
16 | 272 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 28.18 | |
17 | 120 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 28.41 | |
18 | 18 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 28.61 | |
19 | 366 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 29.18 | |
20 | 246 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 29.21 | |
21 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 29.33 | |
22 | 392 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 29.71 | |
23 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 30.10 | |
24 | 247 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 30.31 | |
25 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 30.39 | |
26 | 255 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 30.56 | |
27 | 373 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 30.83 | |
28 | 270 | Oxenbøll Alexander | 2006 | STT | 0669AL | 25 m | 30.92 | |
29 | 257 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 31.17 | |
30 | 249 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 31.20 | |
31 | 106 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | NÆSTVED | 0569AJ | 25 m | 31.70 | |
32 | 338 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 32.13 | |
33 | 39 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 32.31 | |
34 | 179 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 32.33 | |
35 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 32.65 | |
36 | 186 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 32.74 | |
37 | 370 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 33.40 | |
38 | 104 | Aunt Sebastian | 2007 | NÆSTVED | 0747AH | 25 m | 33.93 | |
39 | 141 | Petersen Oliver | 2008 | NÆSTVED | 0899AA | 25 m | 34.13 | |
40 | 334 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 34.25 | |
41 | 408 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 34.55 | |
42 | 327 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 34.58 | |
43 | 140 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 35.24 | |
44 | 258 | Gundelach Tobias | 2002 | STT | 0205AV | 25 m | 35.74 | |
45 | 135 | Lejbølle Emil | 2007 | NÆSTVED | 0769AB | 25 m | 36.13 | |
46 | 407 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SVØMSK | 0901AE | 25 m | 37.49 | |
47 | 189 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 38.92 | |
48 | 125 | Svenningsen Sebastian | 2006 | NÆSTVED | 0641AN | 25 m | 39.32 | |
49 | 130 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 39.45 | |
50 | 406 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SVØMSK | 0931AF | 25 m | 39.71 | |
51 | 330 | Kørup Sebastian | 2007 | SK-SYD | 0711AR | 25 m | 39.83 | |
52 | 187 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 41.93 | |
53 | 316 | Stabell Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 42.46 | |
54 | 324 | Abrahamsen Jarl Bjerregaard | 2009 | SK-SYD | 0923BC | 25 m | 42.79 | |
55 | 284 | Hansen Jakob | 2009 | STT | 0987AE | 25 m | 43.85 | |
56 | 133 | Svenningsen Benjamin | 2009 | NÆSTVED | 0949AF | 25 m | 44.05 | |
57 | 204 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 44.28 | |
58 | 177 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 46.05 | |
59 | 31 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 47.94 | |
60 | 150 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | NÆSTVED | 0903AG | 25 m | 48.64 | |
61 | 326 | Ebbe Karl Rosenkilde | 2007 | SK-SYD | 0709AR | 25 m | 49.00 | |
62 | 375 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 50.00 | |
63 | 15 | Stibolt Gustav Brodersen | 2009 | RØNNE | 0981BC | 25 m | 50.01 | |
64 | 214 | Schou William | 2009 | HASLEV | 0951BA | 25 m | 50.71 | |
65 | 12 | Vilsholm Vitus L. | 2009 | RØNNE | 0973AE | 25 m | 51.05 | |
66 | 13 | Hallberg Bertram | 2009 | RØNNE | 0923AE | 25 m | 51.38 | |
67 | 17 | Ipsen Tobias Teodore | 2009 | RØNNE | 0969BC | 25 m | 51.53 | |
68 | 148 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 57.02 | |
69 | 333 | Ebbe Viggo Rosenkilde | 2010 | SK-SYD | 1009AK | 25 m | 58.57 | |
70 | 174 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 59.70 | |
71 | 217 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:09.34 | |
72 | 63 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 1:13.53 | |
73 | 67 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | ||
74 | 145 | Nissen Hubert | 2011 | NÆSTVED | 1137AF | 25 m | ||
75 | 415 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Køhn Annika | 2005 | STT | 0596AK | 25 m | 1:09.80 | |
2 | 219 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:10.59 | |
3 | 181 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:11.36 | |
4 | 48 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:12.10 | |
5 | 127 | Jakobsen Cecilie | 2008 | NÆSTVED | 0898AG | 25 m | 1:12.45 | |
6 | 117 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:14.07 | |
7 | 290 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | 1:14.77 | |
8 | 250 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 1:15.79 | |
9 | 7 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:16.03 | |
10 | 9 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:16.11 | |
11 | 280 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 1:17.56 | |
12 | 131 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:18.41 | |
13 | 390 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 1:19.03 | |
14 | 132 | Johansen Augusta | 2008 | NÆSTVED | 0888AF | 25 m | 1:19.52 | |
15 | 253 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 1:20.26 | |
16 | 168 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:20.76 | |
17 | 42 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:22.55 | |
18 | 411 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 1:23.74 | |
19 | 288 | Munk Marie | 2008 | STT | 0818AD | 25 m | 1:25.25 | |
20 | 26 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:28.40 | |
21 | 136 | Sørensen Julie Holm | 2008 | NÆSTVED | 0896AG | 25 m | 1:34.48 | |
22 | 398 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 1:36.45 | |
23 | 182 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:39.18 | |
24 | 402 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 1:42.45 | |
25 | 33 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:51.17 | |
26 | 193 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 1:51.36 | |
27 | 46 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 56.61 | |
2 | 261 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:02.22 | |
3 | 262 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | STT | 0075AI | 25 m | 1:03.62 | |
4 | 169 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:03.82 | |
5 | 40 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:06.22 | |
6 | 318 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:11.63 | |
7 | 227 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:12.52 | |
8 | 321 | Frederiksen Felix | 2007 | SK-SYD | 0793AM | 25 m | 1:17.39 | |
9 | 285 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 1:22.85 | |
10 | 189 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:25.02 | |
11 | 25 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:27.93 | |
12 | 30 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:31.49 | |
13 | 283 | Jørgensen Gustav | 2009 | STT | 0959AA | 25 m | 1:35.20 | |
14 | 8 | Andersen Christoffer | 2007 | RØNNE | 0727AL | 25 m | 1:38.67 | |
15 | 31 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:44.42 | |
16 | 286 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 0707AL | 25 m | 1:48.89 | |
17 | 27 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:56.16 | |
18 | 341 | Nielsen Mikkel Skytte | 2010 | SK-SYD | 1051AE | 25 m | 1:58.00 | |
19 | 59 | Kabat Wiliam | 2008 | RINGSTED | 0811AR | 25 m | ||
20 | 415 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:18.68 | |
2 | 273 | Rasmussen Klara | 2008 | STT | 0868AG | 25 m | 1:19.41 | |
3 | 277 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 1:20.85 | |
4 | 123 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:21.48 | |
5 | 320 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:22.46 | |
6 | 220 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:23.20 | |
7 | 252 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | STT | 0342AU | 25 m | 1:23.54 | |
8 | 256 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:23.87 | |
9 | 389 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682AJ | 25 m | 1:24.08 | |
10 | 259 | Kristensen Laura | 2004 | STT | 0424AW | 25 m | 1:24.74 | |
11 | 394 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 1:24.79 | |
12 | 325 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:25.73 | |
13 | 288 | Munk Marie | 2008 | STT | 0818AD | 25 m | 1:28.08 | |
14 | 274 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | STT | 0774AH | 25 m | 1:29.07 | |
15 | 126 | Pedersen Silje Rud | 2007 | NÆSTVED | 0732AP | 25 m | 1:29.53 | |
16 | 11 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:32.47 | |
17 | 251 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 1:32.99 | |
18 | 137 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:36.37 | |
19 | 188 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:36.81 | |
20 | 32 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:37.13 | |
21 | 16 | Johansen Clara | 2008 | RØNNE | 0872AH | 25 m | 1:39.26 | |
22 | 185 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 1:40.35 | |
23 | 414 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 1:42.01 | |
24 | 329 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 1:42.77 | |
25 | 289 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | STT | 0954BD | 25 m | 1:45.00 | |
26 | 403 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 1:49.35 | |
27 | 144 | Würfel Filippa Stolholm | 2010 | NÆSTVED | 1026AF | 25 m | 1:49.43 | |
28 | 412 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 1:50.66 | |
29 | 28 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:51.46 | |
30 | 142 | Munkebjerg Anja | 2009 | NÆSTVED | 0928BD | 25 m | 1:51.99 | |
31 | 129 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 1:52.18 | |
32 | 98 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 1:53.08 | |
33 | 34 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:54.40 | |
34 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:55.09 | |
35 | 209 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 2:02.41 | |
36 | 37 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 2:04.65 | |
37 | 282 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | 2:05.61 | |
38 | 400 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | 2:07.02 | |
39 | 378 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 2:07.98 | |
40 | 377 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 2:10.00 | |
41 | 287 | Kamper Maja F. E. | 2008 | STT | 0872AR | 25 m | 2:10.51 | |
42 | 399 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 2:20.32 | |
43 | 295 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | STT | 0952BD | 25 m | 2:25.09 | |
44 | 64 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 2:30.78 | |
45 | 332 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | 2:44.84 | |
46 | 191 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | ||
47 | 192 | Thyme Agnete | 2009 | KALUNDBORG | 0902BI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 26, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:04.90 | |
2 | 388 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 1:05.41 | |
3 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 1:06.39 | |
4 | 267 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:07.04 | |
5 | 229 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:07.43 | |
6 | 40 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:07.93 | |
7 | 392 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 1:08.45 | |
8 | 120 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:10.18 | |
9 | 254 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 1:10.47 | |
10 | 115 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:10.65 | |
11 | 265 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:10.96 | |
12 | 391 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 1:11.73 | |
13 | 218 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:11.81 | |
14 | 124 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:12.15 | |
15 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 1:16.02 | |
16 | 270 | Oxenbøll Alexander | 2006 | STT | 0669AL | 25 m | 1:16.38 | |
17 | 245 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 1:17.16 | |
18 | 397 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 1:17.39 | |
19 | 248 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 25 m | 1:18.05 | |
20 | 275 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | STT | 0703AM | 25 m | 1:19.84 | |
21 | 221 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:19.95 | |
22 | 104 | Aunt Sebastian | 2007 | NÆSTVED | 0747AH | 25 m | 1:21.02 | |
23 | 179 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:21.87 | |
24 | 285 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 1:22.29 | |
25 | 125 | Svenningsen Sebastian | 2006 | NÆSTVED | 0641AN | 25 m | 1:22.33 | |
26 | 366 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:25.52 | |
27 | 102 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:25.76 | |
28 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:26.12 | |
29 | 376 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:27.22 | |
30 | 323 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:29.67 | |
31 | 372 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:32.38 | |
32 | 374 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:33.13 | |
33 | 190 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:34.61 | |
34 | 140 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:34.93 | |
35 | 281 | Gregersen Asger | 2008 | STT | 0859AI | 25 m | 1:35.65 | |
36 | 284 | Hansen Jakob | 2009 | STT | 0987AE | 25 m | 1:37.00 | |
37 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 1:37.13 | |
38 | 278 | Bugge William | 2008 | STT | 0899AC | 25 m | 1:39.67 | |
39 | 406 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SVØMSK | 0931AF | 25 m | 1:42.14 | |
40 | 316 | Stabell Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 1:42.46 | |
41 | 292 | Folmann Otto Weber | 2009 | STT | 0947BD | 25 m | 1:44.04 | |
42 | 29 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 1:48.44 | |
43 | 30 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:56.90 | |
44 | 213 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 25 m | 2:01.47 | |
45 | 294 | Eckhardt Magnus | 2010 | STT | 1071AG | 25 m | 2:03.09 | |
46 | 293 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | STT | 1087AB | 25 m | 2:03.25 | |
47 | 286 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 0707AL | 25 m | 2:03.91 | |
48 | 27 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:24.80 | |
49 | 174 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 27, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 2:57.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 28, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | STT | 0075AI | 25 m | 2:07.53 | |
2 | 122 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 2:15.87 | |
3 | 268 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 2:29.13 | |
4 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:43.19 | |
5 | 246 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 2:43.39 | |
6 | 18 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:50.39 | |
7 | 334 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 3:00.00 | |
8 | 408 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 3:05.84 | |
9 | 370 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 3:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Tabor Schastine | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 28.92 | |
2 | 393 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 30.61 | |
3 | 226 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 31.64 | |
4 | 263 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | STT | 0508AB | 25 m | 31.72 | |
5 | 269 | Køhn Annika | 2005 | STT | 0596AK | 25 m | 32.05 | |
6 | 167 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 32.56 | |
7 | 273 | Rasmussen Klara | 2008 | STT | 0868AG | 25 m | 32.57 | |
8 | 181 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 33.04 | |
9 | 118 | Krumbak Josefine | 2004 | NÆSTVED | 0458AD | 25 m | 33.05 | |
10 | 127 | Jakobsen Cecilie | 2008 | NÆSTVED | 0898AG | 25 m | 33.54 | |
11 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 33.64 | |
12 | 48 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 33.85 | |
13 | 365 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 33.89 | |
14 | 112 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | 34.06 | |
15 | 252 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | STT | 0342AU | 25 m | 34.13 | |
16 | 290 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | 34.49 | |
17 | 22 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 35.03 | |
18 | 43 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 35.06 | |
19 | 410 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 35.18 | |
20 | 119 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 35.25 | |
21 | 250 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 35.28 | |
22 | 103 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 35.45 | |
23 | 371 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 35.47 | |
24 | 9 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 35.56 | |
25 | 168 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 35.93 | |
26 | 117 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 36.28 | |
27 | 280 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 36.32 | |
28 | 7 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 36.43 | |
29 | 271 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 36.48 | |
30 | 259 | Kristensen Laura | 2004 | STT | 0424AW | 25 m | 36.49 | |
31 | 389 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682AJ | 25 m | 36.56 | |
32 | 131 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 36.57 | |
33 | 132 | Johansen Augusta | 2008 | NÆSTVED | 0888AF | 25 m | 36.69 | |
34 | 110 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 36.85 | |
35 | 369 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 37.06 | |
36 | 279 | Bugge Nynne | 2008 | STT | 0832AF | 25 m | 37.15 | |
37 | 390 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 37.46 | |
38 | 105 | Kaiser Sara Rygaard | 2007 | NÆSTVED | 0786AJ | 25 m | 37.50 | |
39 | 111 | Jespersen Ellen-Sofie | 2007 | NÆSTVED | 0784AU | 25 m | 37.54 | |
40 | 134 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 37.74 | |
41 | 411 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 37.87 | |
42 | 138 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | NÆSTVED | 0898AF | 25 m | 38.30 | |
43 | 129 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 38.60 | |
44 | 97 | Eggertsen Mikala Valentin | 2009 | NAKSKOV | 0922AF | 25 m | 38.65 | |
45 | 42 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 39.52 | |
46 | 23 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 39.82 | |
47 | 188 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 39.85 | |
48 | 223 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 40.08 | |
49 | 282 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | 40.80 | |
50 | 320 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 40.92 | |
51 | 396 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 41.26 | |
52 | 277 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 41.54 | |
53 | 173 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 42.00 | |
54 | 412 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 42.16 | |
55 | 41 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 42.30 | |
56 | 398 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 42.71 | |
57 | 184 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 42.97 | |
58 | 228 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 43.48 | |
59 | 182 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 43.63 | |
60 | 405 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 44.07 | |
61 | 409 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 44.16 | |
62 | 136 | Sørensen Julie Holm | 2008 | NÆSTVED | 0896AG | 25 m | 44.84 | |
63 | 144 | Würfel Filippa Stolholm | 2010 | NÆSTVED | 1026AF | 25 m | 45.19 | |
64 | 165 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 45.85 | |
65 | 33 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 45.88 | |
66 | 298 | Svendsen Adele | 2011 | STT | 1136AF | 25 m | 47.00 | |
67 | 149 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 47.41 | |
68 | 45 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | RINGSTED | 0938AF | 25 m | 47.75 | |
69 | 212 | Gregersen Rosa Winther | 2009 | HASLEV | 0930BF | 25 m | 48.26 | |
70 | 377 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 48.28 | |
71 | 46 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 48.41 | |
72 | 329 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 48.42 | |
73 | 317 | Müller Anna | 2008 | SK-SYD | 0868AM | 25 m | 49.87 | |
74 | 231 | Ladegaard Emma Valeur | 2009 | HASLEV | 0988BH | 25 m | 49.88 | |
75 | 146 | Dickow Janesse | 2010 | NÆSTVED | 1036AO | 25 m | 50.21 | |
76 | 193 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 50.80 | |
77 | 297 | Larsen Alicia Dupont | 2010 | STT | 1058AK | 25 m | 51.02 | |
78 | 402 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 51.22 | |
79 | 37 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 51.99 | |
80 | 178 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBORG | 1122AE | 25 m | 53.97 | |
81 | 207 | Ballin Gry | 2010 | HASLEV | 1040AP | 25 m | 54.41 | |
82 | 379 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 54.82 | |
83 | 142 | Munkebjerg Anja | 2009 | NÆSTVED | 0928BD | 25 m | 55.39 | |
84 | 378 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 55.83 | |
85 | 401 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 56.49 | |
86 | 319 | Møller Ellen Huus | 2008 | SK-SYD | 0878AU | 25 m | 56.78 | |
87 | 210 | Collatz Maja Victoria | 2011 | HASLEV | 1126AI | 25 m | 1:00.00 | |
88 | 211 | Hedegaard Karen Marie værnskjold | 2009 | HASLEV | 0986BD | 25 m | 1:00.00 | |
89 | 232 | Josty Clara Dannerfjord | 2009 | HASLEV | 0906BI | 25 m | 1:00.00 | |
90 | 54 | Mortensen Dagmar Starcke | 2013 | RINGSTED | 1306AC | 25 m | ||
91 | 55 | Thielsen Josefine | 2012 | RINGSTED | 1270AG | 25 m | ||
92 | 56 | Thiel Sophia Erdmann | 2010 | RINGSTED | 1078AQ | 25 m | ||
93 | 57 | Granno Emilia Vivian Guldbæk | 2009 | RINGSTED | 0916BI | 25 m | ||
94 | 58 | Boas Ana Luisa | 2010 | RINGSTED | 1072AQ | 25 m | ||
95 | 68 | Rasmussen Alde Linnea Bruun | 2010 | RINGSTED | 1070AQ | 25 m | ||
96 | 69 | Granno Patricia Isadora Guldbæk | 2011 | RINGSTED | 1194AJ | 25 m | ||
97 | 71 | Oggesen Maja | 2010 | RINGSTED | 1074AQ | 25 m | ||
98 | 128 | Sørensen Sophia | 2009 | NÆSTVED | 0956BG | 25 m | ||
99 | 172 | Fenger Aura-Xenia Korsgaard | 2010 | KALUNDBORG | 1044AP | 25 m | ||
100 | 176 | Nielsen Nina Caroline | 2007 | KALUNDBORG | 0724BB | 25 m | ||
101 | 191 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | ||
102 | 192 | Thyme Agnete | 2009 | KALUNDBORG | 0902BI | 25 m | ||
103 | 400 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | ||
104 | 429 | Johansen Gudrun | 2011 | RINGSTED | 1192AJ | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 26.43 | |
2 | 122 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 28.92 | |
3 | 391 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 29.07 | |
4 | 116 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 29.09 | |
5 | 337 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 29.30 | |
6 | 261 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 29.50 | |
7 | 169 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 29.61 | |
8 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 29.98 | |
9 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 30.07 | |
10 | 267 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 30.08 | |
11 | 254 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 30.54 | |
12 | 272 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 30.60 | |
13 | 19 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 30.68 | |
14 | 264 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 31.51 | |
15 | 372 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 31.60 | |
16 | 247 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 32.22 | |
17 | 392 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 32.37 | |
18 | 388 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 32.93 | |
19 | 257 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 33.04 | |
20 | 106 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | NÆSTVED | 0569AJ | 25 m | 33.07 | |
21 | 248 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 25 m | 33.09 | |
22 | 39 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 33.31 | |
23 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 33.39 | |
24 | 44 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 33.78 | |
25 | 318 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 35.24 | |
26 | 190 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 35.28 | |
27 | 246 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 35.46 | |
28 | 278 | Bugge William | 2008 | STT | 0899AC | 25 m | 36.20 | |
29 | 125 | Svenningsen Sebastian | 2006 | NÆSTVED | 0641AN | 25 m | 36.98 | |
30 | 102 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 37.15 | |
31 | 14 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 37.99 | |
32 | 141 | Petersen Oliver | 2008 | NÆSTVED | 0899AA | 25 m | 38.17 | |
33 | 189 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 38.18 | |
34 | 234 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 38.25 | |
35 | 275 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | STT | 0703AM | 25 m | 38.66 | |
36 | 321 | Frederiksen Felix | 2007 | SK-SYD | 0793AM | 25 m | 38.82 | |
37 | 283 | Jørgensen Gustav | 2009 | STT | 0959AA | 25 m | 39.34 | |
38 | 407 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SVØMSK | 0901AE | 25 m | 39.96 | |
39 | 25 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 41.53 | |
40 | 130 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 42.58 | |
41 | 327 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 43.03 | |
42 | 150 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | NÆSTVED | 0903AG | 25 m | 43.62 | |
43 | 177 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 44.36 | |
44 | 133 | Svenningsen Benjamin | 2009 | NÆSTVED | 0949AF | 25 m | 44.38 | |
45 | 187 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 44.41 | |
46 | 375 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 45.90 | |
47 | 281 | Gregersen Asger | 2008 | STT | 0859AI | 25 m | 47.24 | |
48 | 10 | Nielsen Filip | 2010 | RØNNE | 1057AB | 25 m | 48.93 | |
49 | 174 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 49.43 | |
50 | 330 | Kørup Sebastian | 2007 | SK-SYD | 0711AR | 25 m | 49.50 | |
51 | 145 | Nissen Hubert | 2011 | NÆSTVED | 1137AF | 25 m | 49.55 | |
52 | 148 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 49.82 | |
53 | 323 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 52.70 | |
54 | 324 | Abrahamsen Jarl Bjerregaard | 2009 | SK-SYD | 0923BC | 25 m | 55.31 | |
55 | 341 | Nielsen Mikkel Skytte | 2010 | SK-SYD | 1051AE | 25 m | 56.76 | |
56 | 333 | Ebbe Viggo Rosenkilde | 2010 | SK-SYD | 1009AK | 25 m | 57.38 | |
57 | 342 | Tingsted Villads Westen | 2011 | SK-SYD | 1197AH | 25 m | 59.50 | |
58 | 340 | Slente Kristoffer | 2010 | SK-SYD | 1011AK | 25 m | 1:10.09 | |
59 | 49 | Grøn-Henriksen Albert | 2013 | RINGSTED | 1311AB | 25 m | ||
60 | 51 | Christensen Aksel Holdt | 2011 | RINGSTED | 1129AI | 25 m | ||
61 | 52 | Pych Albert | 2011 | RINGSTED | 1131AI | 25 m | ||
62 | 53 | Panzio Mikkel | 2010 | RINGSTED | 1047AM | 25 m | ||
63 | 60 | Christensen Magnus Lykke | 2009 | RINGSTED | 0977BH | 25 m | ||
64 | 65 | Paysen Nikolaj Lynge | 2009 | RINGSTED | 0979BH | 25 m | ||
65 | 66 | Bjerre Mathias William | 2008 | RINGSTED | 0851AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |
Løb 31, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 417 | Svømsk | 2003 | SVØMSK | 25 m | 1:42.26 | ||
2 | 305 | Stt Click Mix 1 | 2004 | STT | 25 m | 1:44.21 | ||
3 | 160 | Næstved Mix 1 | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 1:46.81 | ||
4 | 240 | Haslev 1 | 2001 | HASLEV | 25 m | 1:47.15 | ||
5 | 73 | Ringsted 1 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:47.60 | ||
6 | 161 | Næstved Mix 2 | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 1:50.83 | ||
7 | 306 | Stt Click Mix 2 | 2004 | STT | 25 m | 1:51.26 | ||
8 | 200 | Kalundborg Mix 1 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 1:51.31 | ||
9 | 384 | Matador Mix | 2004 | VORDINGB | 25 m | 1:52.59 | ||
10 | 88 | Ringsted 2 | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:52.78 | ||
11 | 421 | Svømsk 2 | 2001 | SVØMSK | 25 m | 1:52.88 | ||
12 | 162 | Næstved Mix 3 | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 1:53.28 | ||
13 | 300 | Stjerne 1 | 2000 | STT | 25 m | 1:53.37 | ||
14 | 241 | Haslev 2 | 2001 | HASLEV | 25 m | 1:55.22 | ||
15 | 163 | Næstved Mix 4 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:55.82 | ||
16 | 425 | Svømsk 4 | 2003 | SVØMSK | 25 m | 1:56.66 | ||
17 | 201 | Kalundborg Mix 2 | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 1:57.78 | ||
18 | 382 | Stjerne Mix | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:58.02 | ||
19 | 311 | Stt Couples 1 | 2007 | STT | 25 m | 1:58.15 | ||
20 | 301 | Stjerne 2 | 2002 | STT | 25 m | 1:59.41 | ||
21 | 89 | Ringsted 3 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:00.94 | ||
22 | 164 | Næstved Mix 5 | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:02.58 | ||
23 | 302 | Stjerne 3 | 2001 | STT | 25 m | 2:03.58 | ||
24 | 312 | Stt Couples 2 | 2007 | STT | 25 m | 2:06.17 | ||
25 | 77 | Ringsted 4 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:07.92 | ||
26 | 313 | Stt Couples 3 | 2007 | STT | 25 m | 2:11.03 | ||
27 | 202 | Kalundborg Mix 3 | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | 2:11.63 | ||
28 | 242 | Haslev 3 | 2006 | HASLEV | 25 m | 2:13.31 | ||
29 | 423 | Svømsk 3 | 2009 | SVØMSK | 25 m | 2:14.18 | ||
30 | 314 | Stt Couples 4 | 2007 | STT | 25 m | 2:14.26 | ||
31 | 383 | Top Star Mix | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:14.90 | ||
32 | 90 | Ringsted 5 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:22.26 | ||
33 | 243 | Haslev 4 | 2008 | HASLEV | 25 m | 2:22.77 | ||
34 | 203 | Kalundborg Mix 4 | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | 2:23.76 | ||
35 | 347 | Syd Mix 1 | 2007 | SK-SYD | 25 m | 2:27.15 | ||
36 | 82 | Ringsted 6 | 2008 | RINGSTED | 25 m | 2:31.72 | ||
37 | 244 | Haslev 5 | 2008 | HASLEV | 25 m | 2:44.19 | ||
38 | 348 | Syd Mix 2 | 2008 | SK-SYD | 25 m | 2:46.09 | ||
39 | 91 | Ringsted 7 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:50.03 | ||
40 | 92 | Ringsted 8 | 2008 | RINGSTED | 25 m | 2:51.85 | ||
41 | 93 | Ringsted 9 | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
42 | 94 | Ringsted 10 | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
43 | 95 | Ringsted 11 | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
44 | 431 | Rønne 1 | 2006 | RØNNE | 25 m | EFT | ||
45 | 432 | Rønne 2 | 2008 | RØNNE | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |