Program för Sydpoolen Knatte Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 2/10 Klockan 09.00 (Insim kl. 08.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sydpoolen Knatte Cup 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 okt 2021 till den 2 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 25m Fjärilsim Mixed 9 år oy
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
3 |
|
Selma Ouaha |
2012 |
SÖDERTÄLJE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
4 |
|
Joni Liljequist |
2012 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 25m Fjärilsim Mixed 9 år oy |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Ella Aronsson |
2012 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
|
Josef Almayahi |
2013 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
4 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 25m Fjärilsim Mixed 9 år oy |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
1 |
|
Alba Rausch |
2014 |
SÖDERTÄLJE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
|
Naya Ndure |
2012 |
TUREBERG |
40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
SKK |
27.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Vera Brickner |
2012 |
TUREBERG |
27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-02 08:13:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|