2021-11-27   06:13:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Regionsstævne Sjælland Nord

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Lb 1, 100m Rygsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
207  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  1:20.13   
224  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  1:21.50   
209  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  1:22.82   
229  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  1:22.92   
235  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  1:26.51   
237  Andersen Ella Lindum  2010  LYNGBY  1026AG  25 m  1:27.93   
208  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  1:29.16   
307  Hansen Elin Ingemann  2010  GENTOFTE  1002AE  25 m  1:29.66   
222  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  1:29.88   
10  282  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  1:30.05   
11  195  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m  1:30.85   
12  211  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  1:30.95   
13  265  Pedersen Emma Sgaard  2010  HELSINGR  1096AC  25 m  1:31.22   
14  346  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  1:31.76   
15  311  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  1:32.07   
16  239  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  1:32.64   
17  230  Marthedal Sophia Arboe  2010  LYNGBY  1074AE  25 m  1:32.68   
18  217  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  1:32.96   
19  238  Teilmann Elvera  2011  LYNGBY  1148AA  25 m  1:33.63   
20  315  Orloff Sophia Scheel  2010  GENTOFTE  1038AH  25 m  1:34.38   
21  215  Linderoth Silja Sofia  2011  ALLERD  1128AA  25 m  1:34.57   
22  312  Drescher Mathilde  2010  GENTOFTE  1076AI  25 m  1:40.03   
23  257  Rasmussen Freya H.  2010  HERLEV  1052AD  25 m  1:41.41   
24  183  Grynnerup Sofie Holstein  2011  A6 SLANGE  1168AA  25 m  1:42.25   
25  345  Andersen Sarah Marie  2011  SLLERD  1128AF  25 m  1:42.68   
26  202  Bro Teresa Novak  2011  BIRKERD  1170AF  25 m  1:44.96   
27  254  Pedersen Lea  2011  HOLBK  1126AG  25 m  1:45.03   
28  232  Hansen Vigga Lou Holte  2011  LYNGBY  1146AJ  25 m  1:45.30   
29  210  Wismar Kaya  2011  ALLERD  1112AC  25 m  1:47.24   
30  223  Hempel Irma-Elvira  2011  LYNGBY  1150AJ  25 m  1:48.36   
31  191  Mllebro Caroline  2011  BIRKERD  1130AC  25 m  1:48.44   
32  203  Mulipola Dagmar  2011  ALLERD  1154AB  25 m  1:49.03   
33  190  Vastrup Camilla  2011  BIRKERD  1180AC  25 m  1:49.96   
34  256  Fge Clara Nymark  2011  HERLEV  1160AG  25 m  1:51.08   
35  344  Pedersen Karla Bjerre  2011  SLLERD  1124AF  25 m  1:51.90   
36  201  Bro Emily Novak  2011  BIRKERD  1164AF  25 m  1:52.06   
37  218  Lind-Christensen Clara Weng  2011  ALLERD  1144AE  25 m     
38  267  Gudme Katixa  2011  HELSINGR  1194AD  25 m     
39  289  Fosbl Magda  2011  GLADSAXE  1144AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
2_S
Lb 2, 100m Rygsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
316  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  1:17.21   
221  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  1:17.32   
273  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  1:18.65   
255  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:19.44   
294  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  1:19.54   
349  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  1:20.17   
213  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  1:20.44   
327  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  1:20.83   
226  Brockdorff Matti Lundin  2010  LYNGBY  1011AB  25 m  1:21.25   
10  225  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  1:21.45   
11  249  Lykke Hugo Krage  2010  HRSHOLM  1025AD  25 m  1:22.45   
12  347  Hartvigsen William Henry  2010  SLLERD  1007AF  25 m  1:23.92   
13  234  Johnsen Bastian  2010  LYNGBY  1071AC  25 m  1:24.38   
14  206  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  1:24.67   
15  182  Toftkr Silas Hammer  2009  A6 SLANGE  0979AC  25 m  1:24.85   
16  231  Mattson Victor Ploug  2010  LYNGBY  1077AH  25 m  1:28.04   
17  313  Qi Ming  2010  GENTOFTE  1091AB  25 m  1:29.72   
18  233  Lorentzen Axel Bundgaard  2010  LYNGBY  1061AC  25 m  1:29.79   
19  197  Klitvang Peter  2010  BIRKERD  1047AB  25 m  1:31.78   
20  306  Jensen Daniel Raahauge  2010  GENTOFTE  1011AC  25 m  1:31.80   
21  227  Elgaard Mikkel Skou  2010  LYNGBY  1021AC  25 m  1:32.49   
22  228  Enache Rares  2010  LYNGBY  1031AC  25 m  1:34.53   
23  341  Andersen Christoph Lykke Piil  2010  SLLERD  1001AF  25 m  1:35.72   
24  343  Homoki Enoch Frederik  2010  SLLERD  1097AE  25 m  1:36.74   
25  189  Andersson Axel Skov  2010  BIRKERD  1089AA  25 m  1:37.76   
26  181  Dietrichsen Noah  2010  A6 SLANGE  1091AC  25 m  1:39.41   
27  260  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  1:39.49   
28  281  Schultz Felix Cordova  2010  GLADSAXE  1035AA  25 m  1:43.27   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
3_S
Lb 3, 50m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
314  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  32.20   
287  Kilen Frida Lund  2010  GLADSAXE  1098AA  25 m  32.34   
216  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  33.53   
265  Pedersen Emma Sgaard  2010  HELSINGR  1096AC  25 m  33.66   
282  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  33.93   
237  Andersen Ella Lindum  2010  LYNGBY  1026AG  25 m  34.05   
324  Kunak Alba  2010  FR.SUND  1012AH  25 m  34.17   
190  Vastrup Camilla  2011  BIRKERD  1180AC  25 m  34.21   
252  Stokholm Mille  2010  HOLBK  1034AH  25 m  34.68   
10  323  Skovsgaard Ellen Johanne  2010  FR.SUND  1006AG  25 m  35.19   
11  262  Gaudesen Sara  2010  HELSINGR  1016AD  25 m  35.81   
12  188  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  36.20   
13  248  Overgaard Agnethe  2010  HRSHOLM  1088AC  25 m  36.22   
14  245  Lading Emilie Hougaard  2010  HRSHOLM  1034AO  25 m  36.52   
15  277  Rasmussen Vigga  2010  GLADSAXE  1032AD  25 m  36.64   
16  195  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m  36.71   
17  183  Grynnerup Sofie Holstein  2011  A6 SLANGE  1168AA  25 m  36.72   
18  325  Nielsen Anna Dencher  2010  FR.SUND  1048AC  25 m  36.89   
19  259  Witt Amalie  2010  HERLEV  1042AD  25 m  37.35   
20  322  Nrgaard Rosa  2010  FR.VRK  1048AA  25 m  37.35   
21  238  Teilmann Elvera  2011  LYNGBY  1148AA  25 m  37.36   
22  290  Hansen Sofie Juhl  2011  GLADSAXE  1132AC  25 m  37.57   
23  286  Christensen Emma Klug  2011  GLADSAXE  1184AC  25 m  37.77   
24  210  Wismar Kaya  2011  ALLERD  1112AC  25 m  38.26   
25  236  Balder Ea  2011  LYNGBY  1178AE  25 m  38.97   
26  247  Hinrichsen Esther Lindemark  2011  HRSHOLM  1172AE  25 m  39.47   
27  203  Mulipola Dagmar  2011  ALLERD  1154AB  25 m  39.94   
28  345  Andersen Sarah Marie  2011  SLLERD  1128AF  25 m  40.10   
29  289  Fosbl Magda  2011  GLADSAXE  1144AG  25 m  40.18   
30  194  Henriksen Lrke Nygaard  2011  BIRKERD  1162AF  25 m  40.58   
31  336  Janniche Ella  2011  TRITON B  1114AD  25 m  40.75   
32  256  Fge Clara Nymark  2011  HERLEV  1160AG  25 m  41.16   
33  344  Pedersen Karla Bjerre  2011  SLLERD  1124AF  25 m  41.16   
34  232  Hansen Vigga Lou Holte  2011  LYNGBY  1146AJ  25 m  41.46   
35  267  Gudme Katixa  2011  HELSINGR  1194AD  25 m  41.73   
36  250  Semklo Julia  2011  HRSHOLM  1158AB  25 m  42.09   
37  305  Jorgensen Summer  2011  GENTOFTE  1182AD  25 m  42.82   
38  266  Transel Filippa  2011  HELSINGR  1102AE  25 m  43.06   
39  186  Gentin Matilde Melholt  2011  A6 SLANGE  1160AE  25 m  43.17   
40  218  Lind-Christensen Clara Weng  2011  ALLERD  1144AE  25 m  43.76   
41  288  Seitzberg Lara Viig  2011  GLADSAXE  1106AD  25 m  43.91   
42  223  Hempel Irma-Elvira  2011  LYNGBY  1150AJ  25 m  44.33   
43  187  Gentin Ida Melholt  2011  A6 SLANGE  1156AE  25 m  44.35   
44  261  Stigsnaes Olivia Mai  2011  HERLEV  1148AJ  25 m  44.38   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
4_S
Lb 4, 50m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
327  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  29.17   
276  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  29.42   
351  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  30.70   
221  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  30.81   
334  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  30.96   
316  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  31.15   
226  Brockdorff Matti Lundin  2010  LYNGBY  1011AB  25 m  31.47   
205  Moesgaard Andreas  2010  ALLERD  1079AB  25 m  31.59   
274  Jonasen Liam  2009  GLADSAXE  0975AB  25 m  32.16   
10  206  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  32.22   
11  189  Andersson Axel Skov  2010  BIRKERD  1089AA  25 m  32.51   
12  338  Christensen Anton Wichmann  2009  SLLERD  0941BB  25 m  32.82   
13  213  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  32.87   
14  283  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m  32.89   
15  268  Poulsen Lauritz Klint  2009  HELSINGR  0919AE  25 m  33.24   
16  264  West Bertil  2009  HELSINGR  0999AC  25 m  33.25   
17  258  Fener Mehmet  2009  HERLEV  0941AE  25 m  33.43   
18  193  Leifelt Elliot  2010  BIRKERD  1051AI  25 m  33.50   
19  185  Toftkr Isaac Hammer  2009  A6 SLANGE  0969AC  25 m  33.64   
20  233  Lorentzen Axel Bundgaard  2010  LYNGBY  1061AC  25 m  33.89   
21  284  Torkamani Dominic  2009  GLADSAXE  0907AB  25 m  34.05   
22  333  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m  34.70   
23  231  Mattson Victor Ploug  2010  LYNGBY  1077AH  25 m  34.83   
24  299  Bergh Frederik Gunni  2010  GENTOFTE  1049AG  25 m  34.83   
25  275  Gorm Tobias  2009  GLADSAXE  0993AE  25 m  35.14   
26  347  Hartvigsen William Henry  2010  SLLERD  1007AF  25 m  35.17   
27  227  Elgaard Mikkel Skou  2010  LYNGBY  1021AC  25 m  35.83   
28  341  Andersen Christoph Lykke Piil  2010  SLLERD  1001AF  25 m  35.93   
29  199  Schmidt Theo  2010  BIRKERD  1089AB  25 m  36.16   
30  228  Enache Rares  2010  LYNGBY  1031AC  25 m  36.54   
31  278  Deurs Mikas Van  2010  GLADSAXE  1047AF  25 m  37.04   
32  300  Bjerregaard-Knudsen Hannibal  2010  GENTOFTE  1057AG  25 m  37.05   
33  279  Rasmussen Emil Tihic  2010  GLADSAXE  1045AF  25 m  37.68   
34  181  Dietrichsen Noah  2010  A6 SLANGE  1091AC  25 m  37.80   
35  198  Federspiel Storm  2010  BIRKERD  1027AB  25 m  38.27   
36  329  Cruse Malthe Enemark  2010  FR.SUND  1065AA  25 m  38.44   
37  219  Lollike Frederik  2010  ALLERD  1089AD  25 m  38.83   
38  184  Kofoed Nicklas  2010  A6 SLANGE  1039AB  25 m  38.99   
39  342  Andersen Elias Brndum  2010  SLLERD  1095AE  25 m  39.26   
40  244  Nordby Robert  2009  HRSHOLM  0921AE  25 m  39.60   
41  269  Bendtsen Mathias  2010  HELSINGR  1063AG  25 m  40.18   
42  192  Dalhoff Daniel Harboe  2010  BIRKERD  1049AB  25 m  40.36   
43  296  Rode Carl Emil Mainz  2010  GENTOFTE  1095AH  25 m  40.47   
44  326  Skov Gustav  2010  FR.SUND  1059AK  25 m  41.89   
45  263  Redestam Albert  2010  HELSINGR  1065AG  25 m  42.61   
46  348  Brinch Storm  2010  SLLERD  1075AM  25 m  42.94   
47  332  Srensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m  45.01   
48  253  Jrgensen Georg  2010  HOLBK  1071AF  25 m  46.61   
49  212  Schou-Srensen Max  2010  ALLERD  1069AI  25 m  50.18   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
5_S
Lb 5, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
207  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  1:17.72   
314  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  1:20.89   
209  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  1:21.50   
229  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  1:23.39   
224  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  1:24.37   
235  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  1:24.94   
287  Kilen Frida Lund  2010  GLADSAXE  1098AA  25 m  1:25.07   
237  Andersen Ella Lindum  2010  LYNGBY  1026AG  25 m  1:26.00   
217  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  1:26.43   
10  211  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  1:26.72   
11  215  Linderoth Silja Sofia  2011  ALLERD  1128AA  25 m  1:27.35   
12  265  Pedersen Emma Sgaard  2010  HELSINGR  1096AC  25 m  1:27.37   
13  311  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  1:28.47   
14  188  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  1:28.76   
15  190  Vastrup Camilla  2011  BIRKERD  1180AC  25 m  1:29.65   
16  222  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  1:31.51   
17  282  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  1:32.03   
18  195  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m  1:32.83   
19  191  Mllebro Caroline  2011  BIRKERD  1130AC  25 m  1:33.04   
20  208  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  1:33.17   
21  239  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  1:33.66   
22  346  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  1:33.79   
23  210  Wismar Kaya  2011  ALLERD  1112AC  25 m  1:34.37   
24  277  Rasmussen Vigga  2010  GLADSAXE  1032AD  25 m  1:35.56   
25  238  Teilmann Elvera  2011  LYNGBY  1148AA  25 m  1:37.23   
26  203  Mulipola Dagmar  2011  ALLERD  1154AB  25 m  1:37.71   
27  230  Marthedal Sophia Arboe  2010  LYNGBY  1074AE  25 m  1:38.34   
28  307  Hansen Elin Ingemann  2010  GENTOFTE  1002AE  25 m  1:39.35   
29  290  Hansen Sofie Juhl  2011  GLADSAXE  1132AC  25 m  1:40.63   
30  315  Orloff Sophia Scheel  2010  GENTOFTE  1038AH  25 m  1:42.12   
31  308  Lauritzen Emilie  2010  GENTOFTE  1022AE  25 m  1:43.71   
32  286  Christensen Emma Klug  2011  GLADSAXE  1184AC  25 m  1:44.12   
33  345  Andersen Sarah Marie  2011  SLLERD  1128AF  25 m  1:46.48   
34  336  Janniche Ella  2011  TRITON B  1114AD  25 m  1:46.64   
35  256  Fge Clara Nymark  2011  HERLEV  1160AG  25 m  1:47.77   
36  344  Pedersen Karla Bjerre  2011  SLLERD  1124AF  25 m  1:49.33   
37  288  Seitzberg Lara Viig  2011  GLADSAXE  1106AD  25 m  1:54.89   
38  194  Henriksen Lrke Nygaard  2011  BIRKERD  1162AF  25 m  1:55.51   
39  202  Bro Teresa Novak  2011  BIRKERD  1170AF  25 m  1:55.68   
40  218  Lind-Christensen Clara Weng  2011  ALLERD  1144AE  25 m  2:01.26   
41  201  Bro Emily Novak  2011  BIRKERD  1164AF  25 m  2:10.95   
42  295  Frjk Agnes Klle  2011  GENTOFTE  1186AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
6_S
Lb 6, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
276  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  1:15.85   
327  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  1:18.25   
220  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  1:18.37   
351  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  1:18.53   
350  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  1:19.80   
225  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  1:20.69   
334  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  1:21.58   
226  Brockdorff Matti Lundin  2010  LYNGBY  1011AB  25 m  1:21.68   
316  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  1:21.79   
10  294  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  1:22.11   
11  273  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  1:22.20   
12  204  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  1:22.78   
13  206  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  1:23.61   
14  264  West Bertil  2009  HELSINGR  0999AC  25 m  1:23.63   
15  197  Klitvang Peter  2010  BIRKERD  1047AB  25 m  1:23.83   
16  189  Andersson Axel Skov  2010  BIRKERD  1089AA  25 m  1:24.41   
17  234  Johnsen Bastian  2010  LYNGBY  1071AC  25 m  1:24.70   
18  213  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  1:24.84   
19  255  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:25.33   
20  233  Lorentzen Axel Bundgaard  2010  LYNGBY  1061AC  25 m  1:25.78   
21  205  Moesgaard Andreas  2010  ALLERD  1079AB  25 m  1:26.05   
22  338  Christensen Anton Wichmann  2009  SLLERD  0941BB  25 m  1:26.13   
23  284  Torkamani Dominic  2009  GLADSAXE  0907AB  25 m  1:26.32   
24  349  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  1:26.91   
25  283  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m  1:27.82   
26  249  Lykke Hugo Krage  2010  HRSHOLM  1025AD  25 m  1:27.89   
27  347  Hartvigsen William Henry  2010  SLLERD  1007AF  25 m  1:28.35   
28  258  Fener Mehmet  2009  HERLEV  0941AE  25 m  1:28.48   
29  274  Jonasen Liam  2009  GLADSAXE  0975AB  25 m  1:28.56   
30  246  Bruun-Mller Jeppe  2009  HRSHOLM  0985AC  25 m  1:28.61   
31  306  Jensen Daniel Raahauge  2010  GENTOFTE  1011AC  25 m  1:29.01   
32  333  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m  1:29.05   
33  231  Mattson Victor Ploug  2010  LYNGBY  1077AH  25 m  1:29.19   
34  309  Gamborg-Nielsen Erik  2009  GENTOFTE  0933AF  25 m  1:29.55   
35  340  Ammons Lucas  2009  SLLERD  0945AE  25 m  1:30.11   
36  298  Andersen Alexander  2009  GENTOFTE  0961AF  25 m  1:30.12   
37  193  Leifelt Elliot  2010  BIRKERD  1051AI  25 m  1:31.95   
38  313  Qi Ming  2010  GENTOFTE  1091AB  25 m  1:33.06   
39  198  Federspiel Storm  2010  BIRKERD  1027AB  25 m  1:34.50   
40  281  Schultz Felix Cordova  2010  GLADSAXE  1035AA  25 m  1:34.94   
41  341  Andersen Christoph Lykke Piil  2010  SLLERD  1001AF  25 m  1:35.20   
42  278  Deurs Mikas Van  2010  GLADSAXE  1047AF  25 m  1:35.74   
43  299  Bergh Frederik Gunni  2010  GENTOFTE  1049AG  25 m  1:35.83   
44  227  Elgaard Mikkel Skou  2010  LYNGBY  1021AC  25 m  1:35.87   
45  279  Rasmussen Emil Tihic  2010  GLADSAXE  1045AF  25 m  1:37.27   
46  199  Schmidt Theo  2010  BIRKERD  1089AB  25 m  1:40.71   
47  303  Mollerup Sebastian  2010  GENTOFTE  1001AI  25 m  1:40.92   
48  304  Fogtmann Storm  2010  GENTOFTE  1053AG  25 m  1:41.26   
49  343  Homoki Enoch Frederik  2010  SLLERD  1097AE  25 m  1:43.43   
50  212  Schou-Srensen Max  2010  ALLERD  1069AI  25 m  1:44.59   
51  192  Dalhoff Daniel Harboe  2010  BIRKERD  1049AB  25 m  1:44.86   
52  300  Bjerregaard-Knudsen Hannibal  2010  GENTOFTE  1057AG  25 m  1:44.97   
53  280  Frederiksen Jens Ole H.  2010  GLADSAXE  1065AE  25 m  1:47.18   
54  342  Andersen Elias Brndum  2010  SLLERD  1095AE  25 m  1:49.88   
55  285  Jacobsen Emil Slot  2010  GLADSAXE  1043AF  25 m  1:51.82   
56  219  Lollike Frederik  2010  ALLERD  1089AD  25 m  1:56.12   
57  253  Jrgensen Georg  2010  HOLBK  1071AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
7_S
Lb 7, 50m Brystsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
287  Kilen Frida Lund  2010  GLADSAXE  1098AA  25 m  43.47   
259  Witt Amalie  2010  HERLEV  1042AD  25 m  44.67   
311  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  44.75   
222  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  45.76   
245  Lading Emilie Hougaard  2010  HRSHOLM  1034AO  25 m  47.25   
262  Gaudesen Sara  2010  HELSINGR  1016AD  25 m  47.95   
257  Rasmussen Freya H.  2010  HERLEV  1052AD  25 m  48.34   
188  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  48.66   
239  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  48.89   
10  286  Christensen Emma Klug  2011  GLADSAXE  1184AC  25 m  49.05   
11  336  Janniche Ella  2011  TRITON B  1114AD  25 m  49.86   
12  346  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  49.93   
13  312  Drescher Mathilde  2010  GENTOFTE  1076AI  25 m  50.06   
14  310  Bork Josefine Frg  2010  GENTOFTE  1072AE  25 m  50.21   
15  216  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  50.48   
16  183  Grynnerup Sofie Holstein  2011  A6 SLANGE  1168AA  25 m  50.53   
17  290  Hansen Sofie Juhl  2011  GLADSAXE  1132AC  25 m  51.81   
18  256  Fge Clara Nymark  2011  HERLEV  1160AG  25 m  52.27   
19  322  Nrgaard Rosa  2010  FR.VRK  1048AA  25 m  52.68   
20  215  Linderoth Silja Sofia  2011  ALLERD  1128AA  25 m  53.18   
21  297  Schnnemann Ella Maria  2011  GENTOFTE  1116AJ  25 m  53.52   
22  344  Pedersen Karla Bjerre  2011  SLLERD  1124AF  25 m  55.58   
23  247  Hinrichsen Esther Lindemark  2011  HRSHOLM  1172AE  25 m  56.35   
24  254  Pedersen Lea  2011  HOLBK  1126AG  25 m  57.25   
25  288  Seitzberg Lara Viig  2011  GLADSAXE  1106AD  25 m  57.56   
26  323  Skovsgaard Ellen Johanne  2010  FR.SUND  1006AG  25 m  58.20   
27  325  Nielsen Anna Dencher  2010  FR.SUND  1048AC  25 m  59.53   
28  191  Mllebro Caroline  2011  BIRKERD  1130AC  25 m  59.58   
29  289  Fosbl Magda  2011  GLADSAXE  1144AG  25 m  1:05.12   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
8_S
Lb 8, 50m Brystsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
273  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  41.71   
220  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  41.81   
264  West Bertil  2009  HELSINGR  0999AC  25 m  42.87   
268  Poulsen Lauritz Klint  2009  HELSINGR  0919AE  25 m  43.12   
340  Ammons Lucas  2009  SLLERD  0945AE  25 m  44.74   
244  Nordby Robert  2009  HRSHOLM  0921AE  25 m  45.12   
279  Rasmussen Emil Tihic  2010  GLADSAXE  1045AF  25 m  45.13   
258  Fener Mehmet  2009  HERLEV  0941AE  25 m  45.36   
294  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  45.54   
10  204  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  45.64   
11  331  Christensen Oliver  2009  TRITON B  0963AF  25 m  45.71   
12  275  Gorm Tobias  2009  GLADSAXE  0993AE  25 m  45.73   
13  193  Leifelt Elliot  2010  BIRKERD  1051AI  25 m  45.82   
14  350  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  45.91   
15  283  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m  46.28   
16  333  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m  46.58   
17  349  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  46.61   
18  197  Klitvang Peter  2010  BIRKERD  1047AB  25 m  46.98   
19  301  Cai Kasper Han  2010  GENTOFTE  1051AG  25 m  47.03   
20  328  Rasmussen Ludvig  2010  FR.SUND  1061AK  25 m  47.27   
21  339  Flygenring Mathias  2009  SLLERD  0943BB  25 m  47.89   
22  300  Bjerregaard-Knudsen Hannibal  2010  GENTOFTE  1057AG  25 m  48.85   
23  306  Jensen Daniel Raahauge  2010  GENTOFTE  1011AC  25 m  51.22   
24  285  Jacobsen Emil Slot  2010  GLADSAXE  1043AF  25 m  51.25   
25  234  Johnsen Bastian  2010  LYNGBY  1071AC  25 m  51.72   
26  189  Andersson Axel Skov  2010  BIRKERD  1089AA  25 m  52.33   
27  313  Qi Ming  2010  GENTOFTE  1091AB  25 m  52.53   
28  260  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  52.63   
29  180  Blow Nicolaj  2010  A6 LAKSEN  1095AC  25 m  53.12   
30  332  Srensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m  53.37   
31  343  Homoki Enoch Frederik  2010  SLLERD  1097AE  25 m  54.54   
32  280  Frederiksen Jens Ole H.  2010  GLADSAXE  1065AE  25 m  54.60   
33  281  Schultz Felix Cordova  2010  GLADSAXE  1035AA  25 m  54.96   
34  303  Mollerup Sebastian  2010  GENTOFTE  1001AI  25 m  55.06   
35  251  Galberg-Lund Otto  2010  HOLBK  1073AB  25 m  56.63   
36  228  Enache Rares  2010  LYNGBY  1031AC  25 m  56.68   
37  184  Kofoed Nicklas  2010  A6 SLANGE  1039AB  25 m  56.84   
38  304  Fogtmann Storm  2010  GENTOFTE  1053AG  25 m  56.90   
39  269  Bendtsen Mathias  2010  HELSINGR  1063AG  25 m  1:03.42   
40  326  Skov Gustav  2010  FR.SUND  1059AK  25 m  1:14.27   
41  263  Redestam Albert  2010  HELSINGR  1065AG  25 m  1:19.65   
42  302  Storm Luca  2010  GENTOFTE  1045AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
9_S
Lb 9, 200m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
209  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  2:36.41   
207  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  2:37.58   
314  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  2:40.97   
224  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  2:47.60   
211  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  2:50.91   
229  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  2:52.96   
208  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  2:53.55   
235  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  2:55.81   
217  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  2:57.15   
10  216  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  2:58.15   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
10_S
Lb 10, 200m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
351  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  2:23.48   
220  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  2:27.97   
221  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  2:29.50   
350  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  2:33.24   
225  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  2:36.13   
206  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  2:39.88   
274  Jonasen Liam  2009  GLADSAXE  0975AB  25 m  2:41.71   
334  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  2:43.62   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
11_S
Lb 11, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
355  Sigma Piger  2010  SIGMA    25 m  2:30.39   
241  Lsk Piger  2010  LYNGBY    25 m  2:33.20   
357  Sigma Piger 2  2010  SIGMA    25 m  2:40.37   
317  Gentofte Piger 1  2010  GENTOFTE    25 m  2:41.73   
292  Gsc Piger 1  2010  GLADSAXE    25 m  2:42.02   
240  Lsk Piger Ii  2010  LYNGBY    25 m  2:53.98   
272  Helsingr Piger  2010  HELSINGR    25 m  2:54.77   
318  Gentofte Piger 2  2010  GENTOFTE    25 m  2:56.76   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
12_S
Lb 12, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
242  Lsk Drenge  2009  LYNGBY    25 m  2:24.18   
356  Sigma Drenge  2009  SIGMA    25 m  2:32.03   
352  Sllerd Sharks 1  2009  SLLERD    25 m  2:34.88   
291  Gsc Drenge 1  2009  GLADSAXE    25 m  2:36.79   
319  Gentofte Drenge 1  2009  GENTOFTE    25 m  2:36.82   
358  Sigma Drenge 2  2009  SIGMA    25 m  2:37.08   
243  Lsk Drenge Ii  2010  LYNGBY    25 m  2:43.16   
270  Helsingr Drenge  2009  HELSINGR    25 m  2:45.42   
293  Gsc Drenge 2  2009  GLADSAXE    25 m  2:47.24   
10  320  Gentofte Drenge 2  2009  GENTOFTE    25 m  2:47.39   
11  353  Sllerd Sharks 2  2009  SLLERD    25 m  2:47.61   
12  337  Triton Drenge 1  2009  TRITON B    25 m  2:47.90   
13  330  Fs Drenge  2009  FR.SUND    25 m  2:48.15   
14  354  A6 Drenge  2009  A6    25 m  2:56.83   
15  321  Gentofte Drenge 3  2010  GENTOFTE    25 m  3:07.03   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
13_S
Lb 13, 100m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
207  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  1:07.68   
209  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  1:10.73   
208  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  1:12.95   
229  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  1:13.42   
287  Kilen Frida Lund  2010  GLADSAXE  1098AA  25 m  1:14.22   
235  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  1:16.43   
237  Andersen Ella Lindum  2010  LYNGBY  1026AG  25 m  1:16.59   
311  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  1:19.07   
248  Overgaard Agnethe  2010  HRSHOLM  1088AC  25 m  1:19.13   
10  346  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  1:19.13   
11  252  Stokholm Mille  2010  HOLBK  1034AH  25 m  1:19.40   
12  282  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  1:19.42   
13  211  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  1:20.07   
14  216  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  1:20.25   
15  217  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  1:20.52   
16  222  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  1:20.98   
17  215  Linderoth Silja Sofia  2011  ALLERD  1128AA  25 m  1:23.04   
18  183  Grynnerup Sofie Holstein  2011  A6 SLANGE  1168AA  25 m  1:24.08   
19  190  Vastrup Camilla  2011  BIRKERD  1180AC  25 m  1:24.62   
20  191  Mllebro Caroline  2011  BIRKERD  1130AC  25 m  1:25.66   
21  245  Lading Emilie Hougaard  2010  HRSHOLM  1034AO  25 m  1:25.74   
22  308  Lauritzen Emilie  2010  GENTOFTE  1022AE  25 m  1:25.99   
23  238  Teilmann Elvera  2011  LYNGBY  1148AA  25 m  1:28.17   
24  214  Langkjr Selma  2010  ALLERD  1074AG  25 m  1:28.64   
25  286  Christensen Emma Klug  2011  GLADSAXE  1184AC  25 m  1:28.83   
26  290  Hansen Sofie Juhl  2011  GLADSAXE  1132AC  25 m  1:29.17   
27  203  Mulipola Dagmar  2011  ALLERD  1154AB  25 m  1:30.47   
28  210  Wismar Kaya  2011  ALLERD  1112AC  25 m  1:30.94   
29  236  Balder Ea  2011  LYNGBY  1178AE  25 m  1:32.54   
30  196  Hou Maria  2010  BIRKERD  1048AD  25 m  1:33.11   
31  305  Jorgensen Summer  2011  GENTOFTE  1182AD  25 m  1:34.06   
32  345  Andersen Sarah Marie  2011  SLLERD  1128AF  25 m  1:34.24   
33  297  Schnnemann Ella Maria  2011  GENTOFTE  1116AJ  25 m  1:35.53   
34  256  Fge Clara Nymark  2011  HERLEV  1160AG  25 m  1:35.86   
35  250  Semklo Julia  2011  HRSHOLM  1158AB  25 m  1:41.49   
36  261  Stigsnaes Olivia Mai  2011  HERLEV  1148AJ  25 m  1:51.04   
37  186  Gentin Matilde Melholt  2011  A6 SLANGE  1160AE  25 m     
38  187  Gentin Ida Melholt  2011  A6 SLANGE  1156AE  25 m     
39  266  Transel Filippa  2011  HELSINGR  1102AE  25 m     
40  335  Smed Emma  2011  TRITON B  1148AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
14_S
Lb 14, 100m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
351  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  1:06.45   
221  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  1:06.68   
276  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  1:06.71   
220  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  1:08.16   
327  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  1:09.52   
226  Brockdorff Matti Lundin  2010  LYNGBY  1011AB  25 m  1:09.95   
350  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  1:11.60   
225  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  1:12.69   
349  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  1:12.72   
10  206  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  1:12.83   
11  316  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  1:13.04   
12  249  Lykke Hugo Krage  2010  HRSHOLM  1025AD  25 m  1:13.58   
13  255  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:13.68   
14  213  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  1:13.77   
15  205  Moesgaard Andreas  2010  ALLERD  1079AB  25 m  1:13.84   
16  185  Toftkr Isaac Hammer  2009  A6 SLANGE  0969AC  25 m  1:14.09   
17  283  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m  1:14.15   
18  246  Bruun-Mller Jeppe  2009  HRSHOLM  0985AC  25 m  1:14.39   
19  334  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  1:14.59   
20  284  Torkamani Dominic  2009  GLADSAXE  0907AB  25 m  1:15.07   
21  347  Hartvigsen William Henry  2010  SLLERD  1007AF  25 m  1:15.74   
22  234  Johnsen Bastian  2010  LYNGBY  1071AC  25 m  1:15.98   
23  189  Andersson Axel Skov  2010  BIRKERD  1089AA  25 m  1:16.01   
24  233  Lorentzen Axel Bundgaard  2010  LYNGBY  1061AC  25 m  1:16.18   
25  231  Mattson Victor Ploug  2010  LYNGBY  1077AH  25 m  1:17.25   
26  227  Elgaard Mikkel Skou  2010  LYNGBY  1021AC  25 m  1:17.95   
27  197  Klitvang Peter  2010  BIRKERD  1047AB  25 m  1:18.98   
28  331  Christensen Oliver  2009  TRITON B  0963AF  25 m  1:19.92   
29  281  Schultz Felix Cordova  2010  GLADSAXE  1035AA  25 m  1:21.32   
30  298  Andersen Alexander  2009  GENTOFTE  0961AF  25 m  1:21.39   
31  339  Flygenring Mathias  2009  SLLERD  0943BB  25 m  1:21.75   
32  299  Bergh Frederik Gunni  2010  GENTOFTE  1049AG  25 m  1:23.43   
33  200  Rnnoe Sebastian  2009  BIRKERD  0975AG  25 m  1:23.57   
34  300  Bjerregaard-Knudsen Hannibal  2010  GENTOFTE  1057AG  25 m  1:23.91   
35  341  Andersen Christoph Lykke Piil  2010  SLLERD  1001AF  25 m  1:24.21   
36  193  Leifelt Elliot  2010  BIRKERD  1051AI  25 m  1:24.26   
37  228  Enache Rares  2010  LYNGBY  1031AC  25 m  1:24.31   
38  278  Deurs Mikas Van  2010  GLADSAXE  1047AF  25 m  1:24.38   
39  181  Dietrichsen Noah  2010  A6 SLANGE  1091AC  25 m  1:25.88   
40  296  Rode Carl Emil Mainz  2010  GENTOFTE  1095AH  25 m  1:26.73   
41  329  Cruse Malthe Enemark  2010  FR.SUND  1065AA  25 m  1:26.85   
42  343  Homoki Enoch Frederik  2010  SLLERD  1097AE  25 m  1:26.91   
43  279  Rasmussen Emil Tihic  2010  GLADSAXE  1045AF  25 m  1:27.34   
44  198  Federspiel Storm  2010  BIRKERD  1027AB  25 m  1:27.48   
45  199  Schmidt Theo  2010  BIRKERD  1089AB  25 m  1:27.48   
46  301  Cai Kasper Han  2010  GENTOFTE  1051AG  25 m  1:27.69   
47  309  Gamborg-Nielsen Erik  2009  GENTOFTE  0933AF  25 m  1:28.07   
48  313  Qi Ming  2010  GENTOFTE  1091AB  25 m  1:29.43   
49  192  Dalhoff Daniel Harboe  2010  BIRKERD  1049AB  25 m  1:30.06   
50  306  Jensen Daniel Raahauge  2010  GENTOFTE  1011AC  25 m  1:30.38   
51  251  Galberg-Lund Otto  2010  HOLBK  1073AB  25 m  1:38.03   
52  348  Brinch Storm  2010  SLLERD  1075AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
15_S
Lb 15, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
265  Pedersen Emma Sgaard  2010  HELSINGR  1096AC  25 m  34.27   
229  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  35.12   
211  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  37.14   
314  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  37.39   
282  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  37.49   
215  Linderoth Silja Sofia  2011  ALLERD  1128AA  25 m  38.66   
190  Vastrup Camilla  2011  BIRKERD  1180AC  25 m  39.08   
188  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  39.24   
324  Kunak Alba  2010  FR.SUND  1012AH  25 m  41.02   
10  262  Gaudesen Sara  2010  HELSINGR  1016AD  25 m  41.19   
11  239  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  41.31   
12  310  Bork Josefine Frg  2010  GENTOFTE  1072AE  25 m  41.36   
13  183  Grynnerup Sofie Holstein  2011  A6 SLANGE  1168AA  25 m  41.43   
14  311  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  41.74   
15  237  Andersen Ella Lindum  2010  LYNGBY  1026AG  25 m  42.02   
16  287  Kilen Frida Lund  2010  GLADSAXE  1098AA  25 m  42.39   
17  191  Mllebro Caroline  2011  BIRKERD  1130AC  25 m  42.46   
18  216  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  42.94   
19  345  Andersen Sarah Marie  2011  SLLERD  1128AF  25 m  43.21   
20  235  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  43.26   
21  210  Wismar Kaya  2011  ALLERD  1112AC  25 m  43.42   
22  256  Fge Clara Nymark  2011  HERLEV  1160AG  25 m  49.00   
23  202  Bro Teresa Novak  2011  BIRKERD  1170AF  25 m  50.15   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
16_S
Lb 16, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
276  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  32.92   
327  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  33.40   
351  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  34.00   
226  Brockdorff Matti Lundin  2010  LYNGBY  1011AB  25 m  34.56   
225  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  35.63   
206  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  35.72   
231  Mattson Victor Ploug  2010  LYNGBY  1077AH  25 m  36.68   
334  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  36.84   
234  Johnsen Bastian  2010  LYNGBY  1071AC  25 m  37.45   
10  274  Jonasen Liam  2009  GLADSAXE  0975AB  25 m  37.71   
11  349  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  37.74   
12  316  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  37.83   
13  233  Lorentzen Axel Bundgaard  2010  LYNGBY  1061AC  25 m  37.95   
14  246  Bruun-Mller Jeppe  2009  HRSHOLM  0985AC  25 m  38.14   
15  205  Moesgaard Andreas  2010  ALLERD  1079AB  25 m  39.06   
16  268  Poulsen Lauritz Klint  2009  HELSINGR  0919AE  25 m  39.23   
17  294  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  39.40   
18  338  Christensen Anton Wichmann  2009  SLLERD  0941BB  25 m  39.43   
19  213  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  40.09   
20  341  Andersen Christoph Lykke Piil  2010  SLLERD  1001AF  25 m  40.11   
21  333  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m  40.18   
22  306  Jensen Daniel Raahauge  2010  GENTOFTE  1011AC  25 m  40.19   
23  200  Rnnoe Sebastian  2009  BIRKERD  0975AG  25 m  40.21   
24  204  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  40.27   
25  273  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  40.31   
26  182  Toftkr Silas Hammer  2009  A6 SLANGE  0979AC  25 m  41.10   
27  198  Federspiel Storm  2010  BIRKERD  1027AB  25 m  41.84   
28  278  Deurs Mikas Van  2010  GLADSAXE  1047AF  25 m  42.46   
29  199  Schmidt Theo  2010  BIRKERD  1089AB  25 m  43.86   
30  193  Leifelt Elliot  2010  BIRKERD  1051AI  25 m  44.41   
31  299  Bergh Frederik Gunni  2010  GENTOFTE  1049AG  25 m  44.45   
32  227  Elgaard Mikkel Skou  2010  LYNGBY  1021AC  25 m  45.27   
33  192  Dalhoff Daniel Harboe  2010  BIRKERD  1049AB  25 m  45.46   
34  304  Fogtmann Storm  2010  GENTOFTE  1053AG  25 m  46.03   
35  281  Schultz Felix Cordova  2010  GLADSAXE  1035AA  25 m  46.50   
36  181  Dietrichsen Noah  2010  A6 SLANGE  1091AC  25 m  46.99   
37  251  Galberg-Lund Otto  2010  HOLBK  1073AB  25 m  50.65   
38  328  Rasmussen Ludvig  2010  FR.SUND  1061AK  25 m  52.48   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
17_S
Lb 17, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
207  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  2:58.51   
314  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  2:59.68   
209  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  3:02.08   
224  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  3:03.16   
217  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  3:10.69   
211  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  3:16.91   
188  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  3:17.66   
222  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  3:17.89   
239  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  3:19.81   
10  312  Drescher Mathilde  2010  GENTOFTE  1076AI  25 m  4:07.20   
11  196  Hou Maria  2010  BIRKERD  1048AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
18_S
Lb 18, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
351  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  2:47.59   
220  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  2:47.65   
221  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  2:50.39   
350  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  2:55.22   
204  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  2:58.99   
225  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  2:59.48   
309  Gamborg-Nielsen Erik  2009  GENTOFTE  0933AF  25 m  3:45.18   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
19_S
Lb 19, 50m Rygsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
314  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  36.17   
235  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  38.78   
265  Pedersen Emma Sgaard  2010  HELSINGR  1096AC  25 m  38.84   
214  Langkjr Selma  2010  ALLERD  1074AG  25 m  40.11   
190  Vastrup Camilla  2011  BIRKERD  1180AC  25 m  40.14   
224  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  40.15   
311  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  40.55   
191  Mllebro Caroline  2011  BIRKERD  1130AC  25 m  40.84   
195  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m  41.05   
10  252  Stokholm Mille  2010  HOLBK  1034AH  25 m  41.37   
11  324  Kunak Alba  2010  FR.SUND  1012AH  25 m  41.48   
12  188  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  41.62   
13  208  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  41.81   
14  237  Andersen Ella Lindum  2010  LYNGBY  1026AG  25 m  41.85   
15  307  Hansen Elin Ingemann  2010  GENTOFTE  1002AE  25 m  42.11   
16  308  Lauritzen Emilie  2010  GENTOFTE  1022AE  25 m  42.52   
17  315  Orloff Sophia Scheel  2010  GENTOFTE  1038AH  25 m  42.60   
18  229  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  42.91   
19  239  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  43.15   
20  230  Marthedal Sophia Arboe  2010  LYNGBY  1074AE  25 m  43.34   
21  203  Mulipola Dagmar  2011  ALLERD  1154AB  25 m  43.48   
22  277  Rasmussen Vigga  2010  GLADSAXE  1032AD  25 m  43.49   
23  262  Gaudesen Sara  2010  HELSINGR  1016AD  25 m  43.58   
24  325  Nielsen Anna Dencher  2010  FR.SUND  1048AC  25 m  43.69   
25  196  Hou Maria  2010  BIRKERD  1048AD  25 m  43.91   
26  322  Nrgaard Rosa  2010  FR.VRK  1048AA  25 m  44.03   
27  210  Wismar Kaya  2011  ALLERD  1112AC  25 m  44.18   
28  238  Teilmann Elvera  2011  LYNGBY  1148AA  25 m  44.20   
29  248  Overgaard Agnethe  2010  HRSHOLM  1088AC  25 m  44.23   
30  236  Balder Ea  2011  LYNGBY  1178AE  25 m  45.60   
31  345  Andersen Sarah Marie  2011  SLLERD  1128AF  25 m  46.23   
32  247  Hinrichsen Esther Lindemark  2011  HRSHOLM  1172AE  25 m  47.81   
33  290  Hansen Sofie Juhl  2011  GLADSAXE  1132AC  25 m  48.61   
34  267  Gudme Katixa  2011  HELSINGR  1194AD  25 m  49.49   
35  266  Transel Filippa  2011  HELSINGR  1102AE  25 m  50.09   
36  232  Hansen Vigga Lou Holte  2011  LYNGBY  1146AJ  25 m  50.12   
37  288  Seitzberg Lara Viig  2011  GLADSAXE  1106AD  25 m  50.16   
38  336  Janniche Ella  2011  TRITON B  1114AD  25 m  50.42   
39  305  Jorgensen Summer  2011  GENTOFTE  1182AD  25 m  50.49   
40  254  Pedersen Lea  2011  HOLBK  1126AG  25 m  50.54   
41  250  Semklo Julia  2011  HRSHOLM  1158AB  25 m  50.73   
42  223  Hempel Irma-Elvira  2011  LYNGBY  1150AJ  25 m  50.76   
43  344  Pedersen Karla Bjerre  2011  SLLERD  1124AF  25 m  51.05   
44  295  Frjk Agnes Klle  2011  GENTOFTE  1186AI  25 m  52.38   
45  286  Christensen Emma Klug  2011  GLADSAXE  1184AC  25 m  52.54   
46  297  Schnnemann Ella Maria  2011  GENTOFTE  1116AJ  25 m  52.72   
47  194  Henriksen Lrke Nygaard  2011  BIRKERD  1162AF  25 m  53.31   
48  261  Stigsnaes Olivia Mai  2011  HERLEV  1148AJ  25 m  53.41   
49  335  Smed Emma  2011  TRITON B  1148AI  25 m  53.58   
50  187  Gentin Ida Melholt  2011  A6 SLANGE  1156AE  25 m  55.58   
51  201  Bro Emily Novak  2011  BIRKERD  1164AF  25 m  56.32   
52  186  Gentin Matilde Melholt  2011  A6 SLANGE  1160AE  25 m  1:02.35   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
20_S
Lb 20, 50m Rygsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
221  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  35.60   
273  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  36.19   
316  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  36.50   
294  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  37.12   
255  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  37.15   
327  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  37.29   
197  Klitvang Peter  2010  BIRKERD  1047AB  25 m  37.83   
213  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  38.16   
249  Lykke Hugo Krage  2010  HRSHOLM  1025AD  25 m  38.31   
10  204  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  38.69   
11  298  Andersen Alexander  2009  GENTOFTE  0961AF  25 m  38.86   
12  205  Moesgaard Andreas  2010  ALLERD  1079AB  25 m  39.02   
13  182  Toftkr Silas Hammer  2009  A6 SLANGE  0979AC  25 m  39.36   
14  226  Brockdorff Matti Lundin  2010  LYNGBY  1011AB  25 m  39.61   
15  200  Rnnoe Sebastian  2009  BIRKERD  0975AG  25 m  39.81   
16  268  Poulsen Lauritz Klint  2009  HELSINGR  0919AE  25 m  40.10   
17  234  Johnsen Bastian  2010  LYNGBY  1071AC  25 m  40.28   
18  347  Hartvigsen William Henry  2010  SLLERD  1007AF  25 m  40.56   
19  185  Toftkr Isaac Hammer  2009  A6 SLANGE  0969AC  25 m  40.58   
20  228  Enache Rares  2010  LYNGBY  1031AC  25 m  41.13   
21  227  Elgaard Mikkel Skou  2010  LYNGBY  1021AC  25 m  42.10   
22  333  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m  42.15   
23  306  Jensen Daniel Raahauge  2010  GENTOFTE  1011AC  25 m  42.24   
24  193  Leifelt Elliot  2010  BIRKERD  1051AI  25 m  43.22   
25  199  Schmidt Theo  2010  BIRKERD  1089AB  25 m  43.38   
26  299  Bergh Frederik Gunni  2010  GENTOFTE  1049AG  25 m  44.11   
27  341  Andersen Christoph Lykke Piil  2010  SLLERD  1001AF  25 m  44.19   
28  313  Qi Ming  2010  GENTOFTE  1091AB  25 m  44.82   
29  263  Redestam Albert  2010  HELSINGR  1065AG  25 m  45.63   
30  343  Homoki Enoch Frederik  2010  SLLERD  1097AE  25 m  45.74   
31  212  Schou-Srensen Max  2010  ALLERD  1069AI  25 m  45.99   
32  260  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  46.04   
33  300  Bjerregaard-Knudsen Hannibal  2010  GENTOFTE  1057AG  25 m  46.09   
34  342  Andersen Elias Brndum  2010  SLLERD  1095AE  25 m  46.15   
35  253  Jrgensen Georg  2010  HOLBK  1071AF  25 m  46.29   
36  180  Blow Nicolaj  2010  A6 LAKSEN  1095AC  25 m  46.42   
37  181  Dietrichsen Noah  2010  A6 SLANGE  1091AC  25 m  46.69   
38  269  Bendtsen Mathias  2010  HELSINGR  1063AG  25 m  47.71   
39  302  Storm Luca  2010  GENTOFTE  1045AG  25 m  48.00   
40  296  Rode Carl Emil Mainz  2010  GENTOFTE  1095AH  25 m  48.02   
41  332  Srensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m  48.16   
42  219  Lollike Frederik  2010  ALLERD  1089AD  25 m  48.25   
43  329  Cruse Malthe Enemark  2010  FR.SUND  1065AA  25 m  48.28   
44  348  Brinch Storm  2010  SLLERD  1075AM  25 m  48.67   
45  326  Skov Gustav  2010  FR.SUND  1059AK  25 m  49.04   
46  281  Schultz Felix Cordova  2010  GLADSAXE  1035AA  25 m  49.11   
47  304  Fogtmann Storm  2010  GENTOFTE  1053AG  25 m  49.24   
48  184  Kofoed Nicklas  2010  A6 SLANGE  1039AB  25 m  51.31   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
21_S
Lb 21, 100m Brystsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
209  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  1:31.85   
287  Kilen Frida Lund  2010  GLADSAXE  1098AA  25 m  1:34.96   
207  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  1:36.43   
252  Stokholm Mille  2010  HOLBK  1034AH  25 m  1:37.45   
222  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  1:38.85   
259  Witt Amalie  2010  HERLEV  1042AD  25 m  1:39.15   
217  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  1:40.33   
224  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  1:42.23   
215  Linderoth Silja Sofia  2011  ALLERD  1128AA  25 m  1:48.81   
10  310  Bork Josefine Frg  2010  GENTOFTE  1072AE  25 m  1:49.65   
11  183  Grynnerup Sofie Holstein  2011  A6 SLANGE  1168AA  25 m  1:51.39   
12  336  Janniche Ella  2011  TRITON B  1114AD  25 m  1:51.54   
13  257  Rasmussen Freya H.  2010  HERLEV  1052AD  25 m  1:57.54   
14  254  Pedersen Lea  2011  HOLBK  1126AG  25 m  2:00.03   
15  203  Mulipola Dagmar  2011  ALLERD  1154AB  25 m  2:01.52   
16  344  Pedersen Karla Bjerre  2011  SLLERD  1124AF  25 m  2:02.23   
17  214  Langkjr Selma  2010  ALLERD  1074AG  25 m     
18  295  Frjk Agnes Klle  2011  GENTOFTE  1186AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
22_S
Lb 22, 100m Brystsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
220  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  1:29.48   
350  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  1:29.70   
264  West Bertil  2009  HELSINGR  0999AC  25 m  1:31.47   
273  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  1:32.69   
276  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  1:34.00   
204  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  1:34.27   
255  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:36.96   
331  Christensen Oliver  2009  TRITON B  0963AF  25 m  1:40.50   
275  Gorm Tobias  2009  GLADSAXE  0993AE  25 m  1:41.56   
10  333  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m  1:41.59   
11  328  Rasmussen Ludvig  2010  FR.SUND  1061AK  25 m  1:42.73   
12  279  Rasmussen Emil Tihic  2010  GLADSAXE  1045AF  25 m  1:44.49   
13  197  Klitvang Peter  2010  BIRKERD  1047AB  25 m  1:44.66   
14  340  Ammons Lucas  2009  SLLERD  0945AE  25 m  1:45.04   
15  300  Bjerregaard-Knudsen Hannibal  2010  GENTOFTE  1057AG  25 m  1:45.12   
16  301  Cai Kasper Han  2010  GENTOFTE  1051AG  25 m  1:46.01   
17  339  Flygenring Mathias  2009  SLLERD  0943BB  25 m  1:46.33   
18  244  Nordby Robert  2009  HRSHOLM  0921AE  25 m  1:47.73   
19  189  Andersson Axel Skov  2010  BIRKERD  1089AA  25 m  1:48.34   
20  347  Hartvigsen William Henry  2010  SLLERD  1007AF  25 m  1:49.36   
21  198  Federspiel Storm  2010  BIRKERD  1027AB  25 m  1:51.53   
22  233  Lorentzen Axel Bundgaard  2010  LYNGBY  1061AC  25 m  1:53.30   
23  231  Mattson Victor Ploug  2010  LYNGBY  1077AH  25 m  1:54.60   
24  343  Homoki Enoch Frederik  2010  SLLERD  1097AE  25 m  1:55.74   
25  260  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  1:58.63   
26  285  Jacobsen Emil Slot  2010  GLADSAXE  1043AF  25 m     
27  302  Storm Luca  2010  GENTOFTE  1045AG  25 m     
28  303  Mollerup Sebastian  2010  GENTOFTE  1001AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
23_S
Lb 23, 4X50m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
355  Sigma Piger  2010  SIGMA    25 m  2:09.54   
241  Lsk Piger  2010  LYNGBY    25 m  2:14.67   
357  Sigma Piger 2  2010  SIGMA    25 m  2:19.50   
317  Gentofte Piger 1  2010  GENTOFTE    25 m  2:20.43   
292  Gsc Piger 1  2010  GLADSAXE    25 m  2:20.68   
240  Lsk Piger Ii  2010  LYNGBY    25 m  2:30.37   
318  Gentofte Piger 2  2010  GENTOFTE    25 m  2:39.09   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 
24_S
Lb 24, 4X50m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
242  Lsk Drenge  2009  LYNGBY    25 m  2:06.20   
291  Gsc Drenge 1  2009  GLADSAXE    25 m  2:07.14   
356  Sigma Drenge  2009  SIGMA    25 m  2:09.19   
352  Sllerd Sharks 1  2009  SLLERD    25 m  2:13.45   
319  Gentofte Drenge 1  2009  GENTOFTE    25 m  2:14.41   
358  Sigma Drenge 2  2009  SIGMA    25 m  2:17.23   
243  Lsk Drenge Ii  2010  LYNGBY    25 m  2:18.21   
270  Helsingr Drenge  2009  HELSINGR    25 m  2:22.28   
354  A6 Drenge  2009  A6    25 m  2:25.97   
10  337  Triton Drenge 1  2009  TRITON B    25 m  2:26.21   
11  320  Gentofte Drenge 2  2009  GENTOFTE    25 m  2:28.48   
12  353  Sllerd Sharks 2  2009  SLLERD    25 m  2:30.74   
13  330  Fs Drenge  2009  FR.SUND    25 m  2:31.25   
14  293  Gsc Drenge 2  2009  GLADSAXE    25 m  2:36.64   
15  321  Gentofte Drenge 3  2010  GENTOFTE    25 m  3:30.70   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2021 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner