Ohjelma Regionsstævne Sjælland Nord
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 314 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 32.20 | |
2 | 287 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 32.34 | |
3 | 216 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 33.53 | |
4 | 265 | Pedersen Emma Søgaard | 2010 | HELSINGØR | 1096AC | 25 m | 33.66 | |
5 | 282 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 33.93 | |
6 | 237 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 34.05 | |
7 | 324 | Kunak Alba | 2010 | FR.SUND | 1012AH | 25 m | 34.17 | |
8 | 190 | Vastrup Camilla | 2011 | BIRKERØD | 1180AC | 25 m | 34.21 | |
9 | 252 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 34.68 | |
10 | 323 | Skovsgaard Ellen Johanne | 2010 | FR.SUND | 1006AG | 25 m | 35.19 | |
11 | 262 | Gaudesen Sara | 2010 | HELSINGØR | 1016AD | 25 m | 35.81 | |
12 | 188 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 36.20 | |
13 | 248 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 36.22 | |
14 | 245 | Lading Emilie Hougaard | 2010 | HØRSHOLM | 1034AO | 25 m | 36.52 | |
15 | 277 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 36.64 | |
16 | 195 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 36.71 | |
17 | 183 | Grynnerup Sofie Holstein | 2011 | A6 SLANGE | 1168AA | 25 m | 36.72 | |
18 | 325 | Nielsen Anna Dencher | 2010 | FR.SUND | 1048AC | 25 m | 36.89 | |
19 | 259 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 37.35 | |
20 | 322 | Nørgaard Rosa | 2010 | FR.VÆRK | 1048AA | 25 m | 37.35 | |
21 | 238 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | 37.36 | |
22 | 290 | Hansen Sofie Juhl | 2011 | GLADSAXE | 1132AC | 25 m | 37.57 | |
23 | 286 | Christensen Emma Klug | 2011 | GLADSAXE | 1184AC | 25 m | 37.77 | |
24 | 210 | Wismar Kaya | 2011 | ALLERØD | 1112AC | 25 m | 38.26 | |
25 | 236 | Balder Ea | 2011 | LYNGBY | 1178AE | 25 m | 38.97 | |
26 | 247 | Hinrichsen Esther Lindemark | 2011 | HØRSHOLM | 1172AE | 25 m | 39.47 | |
27 | 203 | Mulipola Dagmar | 2011 | ALLERØD | 1154AB | 25 m | 39.94 | |
28 | 345 | Andersen Sarah Marie | 2011 | SØLLERØD | 1128AF | 25 m | 40.10 | |
29 | 289 | Fosbøl Magda | 2011 | GLADSAXE | 1144AG | 25 m | 40.18 | |
30 | 194 | Henriksen Lærke Nygaard | 2011 | BIRKERØD | 1162AF | 25 m | 40.58 | |
31 | 336 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 40.75 | |
32 | 256 | Føge Clara Nymark | 2011 | HERLEV | 1160AG | 25 m | 41.16 | |
33 | 344 | Pedersen Karla Bjerre | 2011 | SØLLERØD | 1124AF | 25 m | 41.16 | |
34 | 232 | Hansen Vigga Lou Holte | 2011 | LYNGBY | 1146AJ | 25 m | 41.46 | |
35 | 267 | Gudme Katixa | 2011 | HELSINGØR | 1194AD | 25 m | 41.73 | |
36 | 250 | Semklo Julia | 2011 | HØRSHOLM | 1158AB | 25 m | 42.09 | |
37 | 305 | Jorgensen Summer | 2011 | GENTOFTE | 1182AD | 25 m | 42.82 | |
38 | 266 | Transel Filippa | 2011 | HELSINGØR | 1102AE | 25 m | 43.06 | |
39 | 186 | Gentin Matilde Melholt | 2011 | A6 SLANGE | 1160AE | 25 m | 43.17 | |
40 | 218 | Lind-Christensen Clara Weng | 2011 | ALLERØD | 1144AE | 25 m | 43.76 | |
41 | 288 | Seitzberg Lara Viig | 2011 | GLADSAXE | 1106AD | 25 m | 43.91 | |
42 | 223 | Hempel Irma-Elvira | 2011 | LYNGBY | 1150AJ | 25 m | 44.33 | |
43 | 187 | Gentin Ida Melholt | 2011 | A6 SLANGE | 1156AE | 25 m | 44.35 | |
44 | 261 | Stigsnaes Olivia Mai | 2011 | HERLEV | 1148AJ | 25 m | 44.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 14:32 |